Esileht Pereelu ja suhted Suhtes haiget saamise tagajärg

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Suhtes haiget saamise tagajärg

Postitas:
Kägu

Miks inimene muutub kohe ülbemaks, vastikumaks? Ehkki on ta tegelt ise hea inimene.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui muutub, ju siis ikka ei ole NII hea inimene. Kes ei ole hinges grammigi mölakas, ei muutu selleks ka eluraskustes.

+3
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Et kui keegi teeb sulle haiget, siis oled temaga hea ja armas edasi? Eks see “ülbeks muutumine” ole kaitsereaktsioon. Haiget saanud inimene peab ju ellu jääma ja edasi elama.

Mina oma eksiga üldse ei suhtle, tänaval “Tere!” ka ei ütle, ma ei soovi sellest inimesest midagi teada ega mäletada. Ta teod osutsuid selliseks, et mõistsin – ma ei tundnud seda inimest üldse ja võõra inimesega mul ei ole mingit pistmist. Ma ei soovi ta peale ühtegi silmapilku enam oma elust raisata. Ilmselt arvab ka, et olen “ülbe”, aga jumal temaga.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olles hea ja ometi tehti talle haiget. siis saab aru, et sellest headusest pole s..tagi kasu.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaitse.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks inimene muutub kohe ülbemaks, vastikumaks? Ehkki on ta tegelt ise hea inimene.

Tõmbasid teise poldi teie ühisesse magamistuppa, jäid vahele ja nüüd kukkusid imestama, et sind mahajätnud mees ei soovi enam su pesumasinat ühendada ja käitub “ülbelt”?

Kummaline tõesti …

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu sõbrannal oli mu mehega suhe ja kui see välja tuli, saatsin kukele nii tema kui mehe. Mees sai aru, et läks pahasti jah, aga sõbranna muudkui saadab sõnumeid, et no lepime ära, pole ju hullu. Siis saatis veel sõnumeid, et tal on need ja need mured (lähedane sugulane suri), et mul temast kahju hakkaks. On küll hullu ja mina ei soovi temast enam midagi teada. Olengi tema vastu paha ja ülbe ja ei kahetse mitte üks raas.

+20
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siin kõik juba öeldud.

Mul ka mingi eksnoormees saatis öösel kell üks sõnumi, et just praegu nii väga igatseb minu järele. Ei tea kas nägi und, või oli alkoholi kuritarvitanud 🙂. Huvitav kas mõtles et sõidan kohe tema poole, või kutsun enda poole. Ma ei vastanud muidugi midagi. Mõned päevad hiljem kirjutasin,  et kas igatsus on kustunud. 😅 Ei tulnudki vastust loomulikult.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siin kõik juba öeldud.

Mul ka mingi eksnoormees saatis öösel kell üks sõnumi, et just praegu nii väga igatseb minu järele. Ei tea kas nägi und, või oli alkoholi kuritarvitanud 🙂. Huvitav kas mõtles et sõidan kohe tema poole, või kutsun enda poole. Ma ei vastanud muidugi midagi. Mõned päevad hiljem kirjutasin, et kas igatsus on kustunud. 😅 Ei tulnudki vastust loomulikult.

See ju tavaline purjus peaga saadetud lollus. Levinud trend kahjuks. Mõnikord saadakse sellise meetodiga seksigi. Aga tavaliselt mingi suhte taassoojenemist sellisest värgist ei tule. Mõnel ongi mõni suhe selline “öösel purjus peaga, kui kedagi muud pole ära lantinud, siis helistan talle”. Mõnd lihtsalt tabab purjus peaga mingi härras nostalgia, mis enamasti hommikuks jälle üle läheb, kui saab kaineks magatud.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vahest lähvad ülbeks ja vastikuks just need, kes haiget tegid. Näiteks mees pettis ja naine nõuab nüüd lahutust, aga just mees käitub nüüd ülbelt ja mõnitab ja solvab naist. Ju see mingi kaitsereaktsioon ole.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eip… igaüks on oma ōnne eest ise vastutav. See “mulle tehti haiget” on nii ebaküps suhtumine, sellised inimesed pole ōppinud enda tegude ja emotsioonide eest vastutust vōtma. Lähevadki kibestunult ja lapsikult uude suhtesse , seat “mulle tehti”…

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eip… igaüks on oma ōnne eest ise vastutav. See “mulle tehti haiget” on nii ebaküps suhtumine, sellised inimesed pole ōppinud enda tegude ja emotsioonide eest vastutust vōtma. Lähevadki kibestunult ja lapsikult uude suhtesse , seat “mulle tehti”…

Kindlasti on küpse inimese tunnus petmist mitte andestada.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas nüüd teema pealkiri sisusse puutub?

+1
0
Please wait...

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Pereelu ja suhted Suhtes haiget saamise tagajärg