Esileht Pereelu ja suhted Suhtes sisse võetud teisest

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Suhtes sisse võetud teisest

Postitas:

Tere. Mul ei tulnud paremat kohta meelde, kust nõu küsida.
Olen kahekümnendates, olen enda mehega suhtes olnud veidi üle viie aasta. Meil on kõik hästi, suuremaid tülisid ei ole pea kunagi, väiksemaid nääklusi on muidugi. Oskame teineteist naerma panna ja naeramegi väga palju koos.
Ainuke probleem, mille esile võib tuua, on erinev libiido – klassikalisel viisil mees oleks jube õnnelik, kui iga päev kaks korda saaks, ja mulle piisaks korrast kahe nädala jooksul. Olen vahel isegi kahtlustanud, et olen aseksuaalne, sest mind ei ole ka varasemates suhetes seks eriti huvitanud.
Meil ei ole suhtes eriti armukadedust, mõlematel on vastassoost sõpru, mõlemad saavad minna ja tulla nii, kuis tahavad.
Ja nüüd ma avastasin, et olen enda töökaaslasesse totaalselt ära armunud.
Mu töökaaslastest suurem osa on meessoost, ja olen nendega väga hästi hakkama saanud, varem midagi taolist juhtunud ei ole.
See konkreetne tüüp (nimetagem ta selguse mõttes Marguseks) on paar aastat tagasi meile tööle tulnud ja ausalt öeldes alguses ma ei pannud teda isegi tähele. Paaril korral hakkas ta ise minuga lobisema ja mingil hetkel märkasin, et Margus on väga heatahtlik ja huvitav inimene.
Ta istub ka pausiruumis minu lähedal, seega kuigi me ei tee konkreetselt tööd koos, näeme teineteist siiski tihti. Aeg-ajalt avastan ta mind vaatamast, mille peale ta muidugi kiiresti pilgu ära pöörab.
See on kestnud nüüd umbes paar kuud, ja mul on iga päev töö juures tunne, nagu viskaksid hiired kukerpalli kõhus.
Ma ei taha enda suhet ohustada ja ei kavatse enda meest petta. Seega ma pean sellest armumisest üle saama, aga kuidas? Töökoha vahetamine pole võimalik, ja ma ei saa ka vältida Margust rohkem, kui ma juba praegu väldin. Ma pean teda siiski iga päev nägema.
Ainuke võimalus on saada ennast kuidagi mentaalselt sellisele tasemele, et Margus mind enam ei huvitaks. Kas mediteerimisest vms võiks abi olla?
Asja ei tee kergemaks ka see, et meil on kuu aja pärast töökohapralle, kus ma vähemalt alguses paar tundi kohal pean olema. Kuid kui ma ise midagi ei joo, ei tohiks ka olla ruumi nö vigadeks.

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 18:08; 12.02 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäta mees maha, ela 5 a uuega ja tee uus kaebeteema.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see töökohta üritus tuleb siis löö ennast korralikult üles. Margusega hiili kuskile suurema külmiku taha ja lase ennast näppida vähe. Saad aru kumb mees parem.
Kui ikkagi praegune siis aga tõmba suur skandaal üles, lehte igale poole mujale. Saad Margusest lahti ja hunniku pappi ka.
Head #metoo -d!

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olete nii originaalsed, võite enda huumorisoone üle uhked olla ja koomikukarjäärist unistama hakata.

+6
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 18:08; 12.02 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Mul ei tulnud paremat kohta meelde, kust nõu küsida.

Olen kahekümnendates, olen enda mehega suhtes olnud veidi üle viie aasta. Meil on kõik hästi, suuremaid tülisid ei ole pea kunagi, väiksemaid nääklusi on muidugi. Oskame teineteist naerma panna ja naeramegi väga palju koos.

Ainuke probleem, mille esile võib tuua, on erinev libiido – klassikalisel viisil mees oleks jube õnnelik, kui iga päev kaks korda saaks, ja mulle piisaks korrast kahe nädala jooksul. Olen vahel isegi kahtlustanud, et olen aseksuaalne, sest mind ei ole ka varasemates suhetes seks eriti huvitanud.

Meil ei ole suhtes eriti armukadedust, mõlematel on vastassoost sõpru, mõlemad saavad minna ja tulla nii, kuis tahavad.

Ja nüüd ma avastasin, et olen enda töökaaslasesse totaalselt ära armunud.

Mu töökaaslastest suurem osa on meessoost, ja olen nendega väga hästi hakkama saanud, varem midagi taolist juhtunud ei ole.

See konkreetne tüüp (nimetagem ta selguse mõttes Marguseks) on paar aastat tagasi meile tööle tulnud ja ausalt öeldes alguses ma ei pannud teda isegi tähele. Paaril korral hakkas ta ise minuga lobisema ja mingil hetkel märkasin, et Margus on väga heatahtlik ja huvitav inimene.

Ta istub ka pausiruumis minu lähedal, seega kuigi me ei tee konkreetselt tööd koos, näeme teineteist siiski tihti. Aeg-ajalt avastan ta mind vaatamast, mille peale ta muidugi kiiresti pilgu ära pöörab.

See on kestnud nüüd umbes paar kuud, ja mul on iga päev töö juures tunne, nagu viskaksid hiired kukerpalli kõhus.

Ma ei taha enda suhet ohustada ja ei kavatse enda meest petta. Seega ma pean sellest armumisest üle saama, aga kuidas? Töökoha vahetamine pole võimalik, ja ma ei saa ka vältida Margust rohkem, kui ma juba praegu väldin. Ma pean teda siiski iga päev nägema.

Ainuke võimalus on saada ennast kuidagi mentaalselt sellisele tasemele, et Margus mind enam ei huvitaks. Kas mediteerimisest vms võiks abi olla?

Asja ei tee kergemaks ka see, et meil on kuu aja pärast töökohapralle, kus ma vähemalt alguses paar tundi kohal pean olema. Kuid kui ma ise midagi ei joo, ei tohiks ka olla ruumi nö vigadeks.

Töökoha prallele võta mees kaasa ja kui midagi on siis kutt ütleb oma nimeks edaspidi Margushsh;)

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta ette töökohta, mille prallele oleks kohustuslik minna. Või oled ülemus? Need vist peavad käima, kui ise korraldavad. Aga kui see Margus on sinu alluv, siis ei tasu temaga küll midagi aretama hakata, pärast veel kaebab su peale, et oled teda seksuaalselt ahistanud (isegi kui ei ole). Ülemusele ju ei sobi ära öelda ja ta tundis survet, ühesõnaga, ära parem hakka jamama. Kui oled tavaline alluv, siis ei pea sinna prallele ikka kindlalt minema, ütled, et sul on mingi oluline perekondlik põhjus kas või.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga milles probleem siis?
Ise kirjutad, et oled aseksuaalne ja piisab korrast kahe nädala jooksul.
Tee oma mees enne prallet õnnelikuks ja võid pralletada 2 nädalat. Ei pea kartma, et juhtuks vigu.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled sa kindel, et see Margus sinust huvitatud on ja teiseks, et ta huvi korral hakkaks ennast pressima suhtes inimeste vahele?
Mul oli midagi sarnast, aga kolleegi jaoks oli vastuvõetamatu hakata abielunaisega midagi aretama, ehkki mingi huvi tal kindlasti oli. Minul on tema vastu endiselt tunded, kuigi koos ei tööta enam aastaid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töökoha vahetamine pole võimalik

Kuidas nii siis? President oled?

Ma arvan, et aitaks see, kui sa mõtleks, kuidas sa soovid, et su mees sellises olukorras käituks. Pane ennast korra tema olukorda ja mõtle see asi läbi.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te oelte just sellien paar, kellele sobiks avatud suhe. Eriti kui kirjutad, et armukadedust te ei tunne. Mees saaks siis oma vajadustele vastavalt palju seksida ja sina saaksid ka vahel mõnda teist järgi proovida, et ikka kindel olla, kas asi on libiidos või mõnes muus faktoris.

Aga muidu: Kuidas su mees üldse suhtub sellesse ja sellega oma elus hakkama saab, et teil nii erinev isu on?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millest küll selline õelutsemine? Et kuna on anonüümne, siis võib mürki pritsida?!

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 22:01; 13.02 00:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millest küll selline õelutsemine? Et kuna on anonüümne, siis võib mürki pritsida?!

Õelutsemine? Excusez-moi, kas nõu tohtis siis vaid anda stiilis, kuidas see petmine võimalikult valutult toimuda võiks? Inimesele aru pähe panemine pole lubatud?
Siis teinekord nii kohe alguses ütlegi: ootan vastama vaid kaasakiitjaid ja -plaksutajaid.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Mul ei tulnud paremat kohta meelde, kust nõu küsida.

Olen kahekümnendates, olen enda mehega suhtes olnud veidi üle viie aasta. Meil on kõik hästi, suuremaid tülisid ei ole pea kunagi, väiksemaid nääklusi on muidugi. Oskame teineteist naerma panna ja naeramegi väga palju koos.

Ainuke probleem, mille esile võib tuua, on erinev libiido – klassikalisel viisil mees oleks jube õnnelik, kui iga päev kaks korda saaks, ja mulle piisaks korrast kahe nädala jooksul. Olen vahel isegi kahtlustanud, et olen aseksuaalne, sest mind ei ole ka varasemates suhetes seks eriti huvitanud.

Meil ei ole suhtes eriti armukadedust, mõlematel on vastassoost sõpru, mõlemad saavad minna ja tulla nii, kuis tahavad.

Ja nüüd ma avastasin, et olen enda töökaaslasesse totaalselt ära armunud.

Mu töökaaslastest suurem osa on meessoost, ja olen nendega väga hästi hakkama saanud, varem midagi taolist juhtunud ei ole.

See konkreetne tüüp (nimetagem ta selguse mõttes Marguseks) on paar aastat tagasi meile tööle tulnud ja ausalt öeldes alguses ma ei pannud teda isegi tähele. Paaril korral hakkas ta ise minuga lobisema ja mingil hetkel märkasin, et Margus on väga heatahtlik ja huvitav inimene.

Ta istub ka pausiruumis minu lähedal, seega kuigi me ei tee konkreetselt tööd koos, näeme teineteist siiski tihti. Aeg-ajalt avastan ta mind vaatamast, mille peale ta muidugi kiiresti pilgu ära pöörab.

See on kestnud nüüd umbes paar kuud, ja mul on iga päev töö juures tunne, nagu viskaksid hiired kukerpalli kõhus.

Ma ei taha enda suhet ohustada ja ei kavatse enda meest petta. Seega ma pean sellest armumisest üle saama, aga kuidas? Töökoha vahetamine pole võimalik, ja ma ei saa ka vältida Margust rohkem, kui ma juba praegu väldin. Ma pean teda siiski iga päev nägema.

Ainuke võimalus on saada ennast kuidagi mentaalselt sellisele tasemele, et Margus mind enam ei huvitaks. Kas mediteerimisest vms võiks abi olla?

Asja ei tee kergemaks ka see, et meil on kuu aja pärast töökohapralle, kus ma vähemalt alguses paar tundi kohal pean olema. Kuid kui ma ise midagi ei joo, ei tohiks ka olla ruumi nö vigadeks.

Töökoha prallele võta mees kaasa ja kui midagi on siis kutt ütleb oma nimeks edaspidi Margushsh;)

8 plussi ja 0 miinust vägivaldsele kommentaarile. Kas tõest arvab 8 inimest, et kellelgi tuleks hambad kurku lüüa kuna mingil eidel kõhus ussid?? Kui teie poeg tehakse vigaseks, sest ta suhtleb naiskolleegiga, kiidaksite ka? Haiged loomad

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas nõu tohtis siis vaid anda stiilis, kuidas see petmine võimalikult valutult toimuda võiks? Inimesele aru pähe panemine pole lubatud?

Millest jutt, madame? Teemaalgataja küsimus oli: “Ma ei taha enda suhet ohustada ja ei kavatse enda meest petta. Seega ma pean sellest armumisest üle saama, aga kuidas?”

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 22:01; 13.02 00:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see armumine tähendab ka suurenenud seksuaalset erutust? Kui jah, siis kasuta seda oma mehe rõõmustamiseks. Ja, kes teab, äkki hakkab seks meeldima ka rohkem. Mina usun, et väga (liiga) paljudel juhtudel on naiste aseksuaalsus lihtsalt elu jooksul omandatud, kui nad pole saanud head seksi ja ise pole ka väga julged seda hankima või mehele ettepanekuid tegema.
Kui armumine ei tähenda suurenenud seksuaalset erutust, siis võib tõesti arvata, et oled aseksuaalsusele kalduv. Sel juhul aga pole karta midagi, naudi liblikaid ja küll Margus lõpetab su vaatamise, kui aru saab, et sa seksist ei huvitu 🙂

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpi seda Margust paremini tundma, sh halvast küljest, ja küll sa näed, liblikad hajuvad.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 07:38; 13.02 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt tee selgeks, kas see Margus sind ikka selle pärast vaatab, et sa talle naisena huvi pakud.
Äkki sul on näos hoopis midagi sellist, mis kogu aeg sunnib vaatama? No imeliku kujuga sünnimärk või on nina kõver või silmad eri kõrgustel vms.

Sa kirjutad, et ta pöörab pilgu kohe kõrvale, kui näeb, et sa tema vaatamist märkasid.
See viitab küll sellele, et ta vaatab midagi sellist, mida pole viisakas jõllitada.
Kui ta vaataks sind selle pärast, et sa talle meeldid, siis kahe kuuga oleks ta vähemalt silmapilgutamiseni ja naeratamiseni jõudnud, mitte ei pööraks pilku ära.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla on see praegune suhe ennast ammendanud. Kas sa oled oma suhtekaaslasega rääkinud pikaajalisest kooselust/abielust, soovidest, tuleviku nägemusest. See sinu nn armumine on ehk sellest, et sinu suhtesse on tulnud rutiin. Te ei tee koos huvitavaid asju, ei aruta huvitavatel teemadel. Ehk peaks rohkem tähelepanu pöörama oma suhtele ja seda ergutama. samas see on ju lihtsalt suhe ja kui ikka ei sobi, siis kõnni minema ja proovi uuega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpi seda Margust paremini tundma, sh halvast küljest, ja küll sa näed, liblikad hajuvad.

Need olid hiired, mitte liblikad.
Mai kujuta ette, et 20-ndates naine kasutab sõna ‘pralle’, see selliste keskealiste inimeste keelepruuk pigem, nõukaajast pärit. Äkki on liba.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpi seda Margust paremini tundma, sh halvast küljest, ja küll sa näed, liblikad hajuvad.

Need olid hiired, mitte liblikad.

😀 Õige küll. Ühesõnaga, kui juust on söödud, jooksevad hiired laiali.
Üldiselt mõeldakse teine inimene ilusamaks ja paremaks, kui sa teda ei tunne. Ja kui tutvus piirdub sellise piidlemise ja sama ruumi eri otstes istumisega, siis sa teda tegelikult tundma ei õpigi. Tasuks vaadata, kuidas ta käitub keerulistes ja rasketes olukordades, sh ka erinevates suhtlussituatsioonides. Piisavalt tähelepanelik olles – lõpuks ilmnevad siis ikka mõned vead, mis esialgse roosa udu hajutavad.

Mai kujuta ette, et 20-ndates naine kasutab sõna ‘pralle’, see selliste keskealiste inimeste keelepruuk pigem, nõukaajast pärit. Äkki on liba.

Vanus ei muuda asja, “pralle” vanuses naised võivad sama sõgedalt armuda. Ses mõttes pole vahet, kas teema on liba või mitte.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 07:38; 13.02 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega iga armumine või kirg ei tähenda ju seda, et peab midagi ETTE VÕTMA. EI PEA

Sul on OTSUS juba tehtud, et sa ei kavatse suhet ohustada ja meest petta. Sa oled oma teadliku valiku teinud.

Nüüd sul on võimalus piinlemise asemel hoopiski seda tunnet nautida. Nautida seda nagu ilusat loodusnähtust nagu näiteks päikeseloojang või päikesetõus mägedes, või nt naudid jalutuskäiku kuskil väikeses vanas Hispaania linnakeses või naudid suvekohvikus vahuveini ja kooki vms sulle naudingut või silmailu pakub.

Sa tead, et see on see nautlemise ilus hetk aga sul on oma valitud elu mille juurde tagasi minna. Kuskil reisil käies ja mõnda linna “armudes” korraks vb mõeldakse, et oih, kuidas tahaks siin elada…ega see ei tähenda, et kohe peaks kolima hakkama..

Niiet võta seda tunnet nagu kingitust pigem, sest väga suure tõenäosusega läheb see peagi mööda. (muidugi kui ise seda endas pidevalt kultiveerida ning mehele kuldse kuu selga mõelda, võib asjast kinnisidee saada aga hea uudis on see, et kui oled mõistlik inimene, siis saad aru, et saad ise oma mõtteid ja tundeid juhtida-kontrollida)

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpi seda Margust paremini tundma, sh halvast küljest, ja küll sa näed, liblikad hajuvad.

Hiired.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted Suhtes sisse võetud teisest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.