Esileht Pereelu ja suhted Suhtest eemaldumise viisid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 111 )

Teema: Suhtest eemaldumise viisid

Postitas:
Kägu

Kas varjatult võib näidata suhtest eemaldumise soovi see,  kui partneri ebamugavustunnet järjepidevalt eiratakse ja antakse teada, et hoopis probleem on sinul, kuna oled armukade? Jah, ei ole füüsilist kontakti ja mees kinnitab, et ei soovi midagi muud kui minuga kooselu jätkamist, aga….. Mehel on väga lähedane sõbranna (netisõbranna), kes kurdab talle oma muresid ja soovib minu mehe abi oma hingemurede lahendamiseks. Tollel sõbrannal on järjest luhtunud kooselud erinevate meestega ja põhjuseid lahkab ta minu mehega. Minu mees lohutab, toetab, edastab kirjakesi sisuga,  a´la et kui üks hea lõppeb, siis avanevad sul ju uued teed ja võimalused. Teiselt poolt tulevad vastu tänulikud sõnumid a´la sul on ju õigus, nagu alati…. Mis see on? Olen mehele püüdnud juba aasta selgitada erinevatel viisidel, et see teeb mulle haiget, aga mees järjepidevalt ütleb, et pean hoopis enda armukadedusega tegelema. Samas on mees tunnistanud, et tõepoolest on tal selle naise vastu tunded ja ta võiks olla esimene, kui mina temaga enam olla ei soovi. Ja ma tunnen, et ta ise valab õli tulle sellele, et ma temaga enam ise olla ei sooviks….. Kui ta näeb, et mul on valus, mind häirib väga tugevalt ja järjepidevalt, võiks ta ju aru saada, et probleem on ka temapoolne. Sõbranna ise ei pidavat minu meest meheks siiski soovima ja minu mees ise väidab samuti, et tõenäoliselt nad isikuomaduste poolest kokku päriselt ei sobiks.

Aga hetkel on mul küll tunne, et minu olemine püütakse “leebel” viisil teha võimalikult ebamugavaks. Või olen ma siiski vaid armukade?

Kuidas mul endal mehega suhted? Pean ütlema, et väga head, üle 20a abielu. Olemegi nagu jõudnud  oma suhtega kuhugi uuele tasemele – mees julgeb mulle näidata ja rääkida, et tal on teise vastu tunded ja ta nagu ootab minu poolt ka seda, et ma seda aktsepteeriksin. Et ta usaldas mind, rääkis mulle sellest ja tunneb nagu pettumust, et ma sellega hakkama ei saa.

Samas, vaadates kõrvalt oma meest tolle naisega kirjutamas (jah, ta ei varja seda otseselt), on väga selgelt näha, et ta on temale osakssaavast tähelepanust äärmiselt meelitatud.

Kuidas see kõik kõrvaltvaataja pilguga tundub?

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõrvaltvaataja pilgule tundub, et sa oled kaltsnaine, kelle mees täiesti avalikult teise naisega tiiba ripsutab ja sina ei tee selle peale muud kui perekooli teema.

Kui sulle ei meeldi selline käitumine, aga mees vaatamata su palvele seda ei lõpeta, siis ainult kaks varaianti ongi: oled kalts edasi või viskad ringivahtiva mehe oma majast välja.

+21
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su mees ütleb, et tal on teise vastu tunded ja sa veel kaalud, kas jätkata kooselu?

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunded võivad ju mehel niisama ka olla, mees võib teisest naisest hoolida nagu sõbrast või talle kaasa tunda, et sellel nii viltu suhetes vedanud on. On olemas rohkem tundeid, kui vaid seks või armastus. Kui nad ikka tiiba ripsutaks, ei kirjutaks nad neid sõnumeid seal omavahel. Kui aga mees sinu poolt vabaks jääb, on mehel kohe sõbranna kõrvalt võtta. Ma arvan, et midagi neil ei toimu. Äkki oled tõesti liiga armukade? Miks sa arvad, et see naine suudaks sult üldse mehe üle lüüa oma kirjadega? Minu arust pingutad täiega üle. Iga vallaline naine ei ohusta kohe sinu suhet. Mõnikord inimesed lihtsalt suhtlevad ka vastassooga ja paljudel on vastassoost sõpru.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see 20a kooselu tuli ausaltöeldes üllatusena, arvasin, et väga noor inimene kurdab muret…
eks mees on sinust väsinud, teine naine pakub vaheldust ja kui see teda veel kiidab ka, siis muidugi mehel kõrvad lapendavad piltlikult öeldes.
selle teksti peale arvaks, et kisub lahku minemise poole.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõrvaltvaataja pilgule tundub, et sa oled kaltsnaine, kelle mees täiesti avalikult teise naisega tiiba ripsutab ja sina ei tee selle peale muud kui perekooli teema.

Kui sulle ei meeldi selline käitumine, aga mees vaatamata su palvele seda ei lõpeta, siis ainult kaks varaianti ongi: oled kalts edasi või viskad ringivahtiva mehe oma majast välja.

Must-valge maailmavaade ja sildistamine, enda arvamuse peale surumine, eira seda ” kaltsnaise” vastust ja tee ise oma otsus. Ovri inetute nimedega kutsumise eesmärgiks on enda arvamuse pealesurumine, et niigi emotsionaalselt räsitud inimene teeks võõra inimese väheinformeeritud arvamuse alusel otsuse. Kui elu vaid nii lihtne oleks, et ongi vaid üks ja õige otsus. Täiesti vabalt näiteks mees ei tajugi, et see suhtlus on juba üle igasuguse sõpruse piiri. Ta mõtleb, et naine ehtnaiselikult “ajaviiteks” näägutab, ega saa arugi, et teist see suhtlus nii palju häirib, et ta lahkuminekut kaalub. See on NII tavaline, et naine kolib ära ja mees on nagu kuu pealt kukkunud, et kust see nüüd tuli, mingeid erilisi konflikte ei olnudki. Ja siis äkki avastab, et too teine lohutatav naine ei olnudki nii tähtis. Aga võib olla ka vastupidi. Kommunikatsioon on oluline. Mina näiteks pean ka täiesti loomulikuks, et ma lohutan lahkuläinud sõpra ja arutan temaga näiteks selle üle, mida üks naine võib mõelda, miks naised sageli suhtes end hästi ei tunne. Oma mehe sõbraga olen pärast tema väga valusat lahutust ka tundideviisi rääkinud elust ja armastusest. Ilma, et seejuures oleks meil mingeid soove omavahel midagi arendada. Aga kusagilt läheb piir ja võib ka juhtuda, et see lohutamine ja igapäevane suhtlus on tasapisi nihkunud järjest kaugemale ja mees ise pole seda sellisena üldse tajunud. On hoopis sulle pahane, et sa soovid, et ta sõbra hädas hülgaks. Ehk siis mina alustaksin väga selgest kommunikatsioonist mehega, ei mingeid vihjeid ega kaudseid ütlemisi. Kui mehel on tõesti salamisi soov uude suhtesse minna, saad ka ise selgust ja ei pea enam pannil kuudeviisi praadima.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga imelik viis külge lüüa mehele või proovida meest ära ajada. Aasta aega mingeid murelikke kirju saata, ja siis iga vastuse peale õhata, et jah, sul on õigus, mees. Sellist võrgutamistaktikat polegi veel proovinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui su mees ise ütleb, et tal on selle naise vastu tunded, siis ngu mida?

Mina isiklikult usun täiesti sugupooltevahelisse sõprusesse, mis kuskilt otsast ei põhine mees-naine meeldivusele. Endalgi selliseid semusid 2-3, keda tunnen lasteaiast alates ja meid seovad nooruspõlvemälestused ja koolis kokkukasvamine, aga seksuaalne huvi teineteise vastu on mõlemalt poolt null. Ka mu mehel on paar sõbrannat aastatest umbes 1975, kellega kokku saades aetakse, nagu öeldakse, “törts spordijuttu” ja tehakse kohvikus väike eine ja kaar kokteili.

Kui oleks mingitki seksuaalset taju, et teine on vastassoost, siis oleks see seks juba ammu toimunud.

Sinu loos aga nii ju pole. Su mehele meeldib teine naine kui naine. Mitte kui sootu vana semu. Ma läheks minema. Las proovib siis teda. Seda, kelle kohta ta ise ütles sulle, et kui sind poleks, ta võtaks tema. Kuramus, sa pole ju mingi elektrikarjus inimesele. Las kablutab siis, sinu töö pole eluaeg tema karjapiiga olla, et pull paha peale ei läheks.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui su mees ise ütleb, et tal on selle naise vastu tunded, siis ngu mida?

Mina isiklikult usun täiesti sugupooltevahelisse sõprusesse, mis kuskilt otsast ei põhine mees-naine meeldivusele. Endalgi selliseid semusid 2-3, keda tunnen lasteaiast alates ja meid seovad nooruspõlvemälestused ja koolis kokkukasvamine, aga seksuaalne huvi teineteise vastu on mõlemalt poolt null. Ka mu mehel on paar sõbrannat aastatest umbes 1975, kellega kokku saades aetakse, nagu öeldakse, “törts spordijuttu” ja tehakse kohvikus väike eine ja kaar kokteili.

Kui oleks mingitki seksuaalset taju, et teine on vastassoost, siis oleks see seks juba ammu toimunud.

Sinu loos aga nii ju pole. Su mehele meeldib teine naine kui naine. Mitte kui sootu vana semu. Ma läheks minema. Las proovib siis teda. Seda, kelle kohta ta ise ütles sulle, et kui sind poleks, ta võtaks tema. Kuramus, sa pole ju mingi elektrikarjus inimesele. Las kablutab siis, sinu töö pole eluaeg tema karjapiiga olla, et pull paha peale ei läheks.

Mees pole öelnud, et naine talle meeldib vaid tal on tunded naise vastu ja palun tutvu viie põhilise tundega, mis inimesel olla saavad.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu enda abikaasa tegeles ka üksvahe oma eksi lohutamisega, kui tollel uus suhe lörri läks. Eks aga harjus talle helistama üha tihedamalt ja muudkui lohutust saama. Ma ei öelnud mehele midagi halba, kuid lõpuks mainisin muigamisi, et ega sa ju ei jõua kõiki maailma naisi oma tiiva alla võtta. See pani mehele mõistuse pähe, lõpetas need lohutamised ja eks sai oma eluga ise hakkama.

Iseenesest pole kellegagi suhtlemine patt, lohutamine samuti mitte. Aga nüüd ongi see asi, et kustkohast läheb too õhkõhuke piir, kust alates on märkamatult tekkinud suhe teisega. Algsele kaastundele rajatud uued suhted on vägagi levinud. Ikka et, teine on hetkel leinameeleoludes, tal on elus olnud mingisugune kaotus, ja siis keegi tuleb lohutab. Mõlemad kinnitavad veendunult, “Meie vahel ei ole mitte midagi!” muudkui kinnitavad seda, kuni ühel hetkel äkki avastavad, et nad on ammugi armunud. Kui see olukord sulle, teemaalgataja, ei sobi, siis soovitan mehele seda öelda. Sul on õigus seda teha.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need 5 põhitunnet, mis inimesel olla saavad, on kurbus, viha, üllatus, hirm ja vastikus. Mees tunneb ilmselt kõiki neid.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need sul-on-õigus tüüpi vastused jätavad mulje, et see naine sinu mehe nõuandeid nagunii ei kuula ega kasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, kas sina oled see kommenteerija, kes iga seks mainitud teemas vökkk ja jää vait juba karjub? Sinu mees, kes teist naist lohutab on seksinäljas lihtsalt. Kirjutad ju isegi, kui mees saaks loa uude koju minna, siis ta läheks. Aga ära karda, isegi kui mees läheb, on ta varsti sinu juures tagasi, sellel hing-katki naisel on nii palju peita ja salatseda, mingil põhjusel ju mehed tema juurest jooksu panevad.  Oled mitte armukade, vaid selgrootu.

Ja siis ma vaatan neid 40-60 aastaseid naisi. Sõlmes ja puntras omadega. Hakkab pihta see muutuste teekonna jutt, võetaksi Coach seansse, mis nagu praokil silmad ja praokil ukse  nagu jalaga lahti tõukab.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kõigepealt veenduks, et need mehed ja olukorrad, kellest see naine jahub, on ka päriselt olemas ja toimunud. Et mainitud isik on reaalne, on maha jätnud selle naise. Muidu jääb mulle mulje, et tegu on kas naise fantaasiaga või naine kirjeldab olukordi meestega, mida ta kas on või sooviks läbi elada koos sinu mehega. Mees muidugi oma arust nõustab naist, aga naine nõu ei vaja vaid üritab meest manipuleerida.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsiks kasvõi kontakti nende naise kirjeldatud meestega, et kas nad olid üldse suhtes ja kas teda jäeti maha. Kuidas see lugu oli. Lihtsalt, et kindel olla naise jutus. Mulle meeldib usaldada, aga kontrollida.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsiks kasvõi kontakti nende naise kirjeldatud meestega, et kas nad olid üldse suhtes ja kas teda jäeti maha. Kuidas see lugu oli. Lihtsalt, et kindel olla naise jutus. Mulle meeldib usaldada, aga kontrollida.

Mitte iialgi! Kes nüüd hakkab kellele kätt kuskile ette panema. Mees tahab ära minna ja naine hakkab nüüd sellepärast ennast alandama. Õudne. Niigi on ta ennast alandanud ja palju talunud. Saab ju ise ka aru, et armukadedus on mehel ettekäändeks, et naisele kodus ajupeksu teha. Võtke omale siis kogemusnõustajad raha eest, kui ise ära ei taipa. EI naiste ajupeksule! Mingit armukadedus möla suust välja ajama, välja siit!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis ajupeksu teha? Praegu pole ju muud kui ühe naise aasta pikkune jutt ja mind küll huvitaks, kuidas ühte naist ikka pidevalt maha jäetakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi soovitas mehega väga selgelt sellest teemast rääkida. Seda oleme teinud 100 korda ja mees ongi juba pahane, et miks ma rahule ei jäta, kuidas ma aru ei saa, et see sõbranna ei ole üldse see, mida ma ette kujutan. Ta soovib, et aktsepteeriksin tema tundeid selle teise naise vastu ja tegeleksin enda armukadeduse probleemiga. Mis mind siis häirib? Mind häirib see n.ö touch nende vahel, selle mängu kõrvalt jälgimine. Õhus on nagu pinge, et aga kui…., mis siis kui….   see kõndimine õhkõrnal piiril, mida ma näen, et tegelikult mõlemad naudivad ja naudivad seda enam, et see tõenäoliselt kuhugi ei vii. Aga siiski on õhus pinge, aga kui……

Tegelikult saab ka mees aru, et selle naisega tal tekiksid varsti probleemid, kuna temaga on väga põhjalikult ju kõike arutatud. Ja miks lõhkuda midagi kindlat tundmatu ees? Aga kus on see õhkõrn piir? Mehed ei pidavat nii mõtlema, et see tundeline on pool on naiste teema. Püüan uskuda.

Aga mida ma tahan? Tahan tagasi turvatunnet. Aga kas see on parem, kui mees näitaks end lihtsalt minule sobivast küljest? Tõenäoliselt mitte, sest siis süüdistaksin teda pettuses. Kus minu silmad 20 aastat olid? Olid laste ja kodu ja kõige selle peal, et kõik näiks (just nimelt näiks) hästi olevat. Olen nagu saanud nägijaks ja nüüd ei tea, mida selle nähtavaga peale hakata…..

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi soovitas mehega väga selgelt sellest teemast rääkida. Seda oleme teinud 100 korda ja mees ongi juba pahane, et miks ma rahule ei jäta, kuidas ma aru ei saa, et see sõbranna ei ole üldse see, mida ma ette kujutan. Ta soovib, et aktsepteeriksin tema tundeid selle teise naise vastu ja tegeleksin enda armukadeduse probleemiga. Mis mind siis häirib? Mind häirib see n.ö touch nende vahel, selle mängu kõrvalt jälgimine. Õhus on nagu pinge, et aga kui…., mis siis kui…. see kõndimine õhkõrnal piiril, mida ma näen, et tegelikult mõlemad naudivad ja naudivad seda enam, et see tõenäoliselt kuhugi ei vii. Aga siiski on õhus pinge, aga kui……

Tegelikult saab ka mees aru, et selle naisega tal tekiksid varsti probleemid, kuna temaga on väga põhjalikult ju kõike arutatud. Ja miks lõhkuda midagi kindlat tundmatu ees? Aga kus on see õhkõrn piir? Mehed ei pidavat nii mõtlema, et see tundeline on pool on naiste teema. Püüan uskuda.

Aga mida ma tahan? Tahan tagasi turvatunnet. Aga kas see on parem, kui mees näitaks end lihtsalt minule sobivast küljest? Tõenäoliselt mitte, sest siis süüdistaksin teda pettuses. Kus minu silmad 20 aastat olid? Olid laste ja kodu ja kõige selle peal, et kõik näiks (just nimelt näiks) hästi olevat. Olen nagu saanud nägijaks ja nüüd ei tea, mida selle nähtavaga peale hakata…..

Muudkui mees ja mees. Mees võib mida tahes soovida, aga sina ei pea aktsepteerima ja aru saama. Sina teed nagu sina tahad. Kui sina ei taha, siis sa ei aktsepteeri ja ei saa aru ja kõik.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mida ma tahan? Tahan tagasi turvatunnet. Aga kas see on parem, kui mees näitaks end lihtsalt minule sobivast küljest? Tõenäoliselt mitte, sest siis süüdistaksin teda pettuses. Kus minu silmad 20 aastat olid? Olid laste ja kodu ja kõige selle peal, et kõik näiks (just nimelt näiks) hästi olevat. Olen nagu saanud nägijaks ja nüüd ei tea, mida selle nähtavaga peale hakata…..

Turvatunnet tagasi ei saa. Mees ju reetis sind. Siis kui sina hoolitsesid kodu eest, mees ei ole sulle truu olnud arvan mina.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muudkui mees ja mees. Mees võib mida tahes soovida, aga sina ei pea aktsepteerima ja aru saama. Sina teed nagu sina tahad. Kui sina ei taha, siis sa ei aktsepteeri ja ei saa aru ja kõik.

Jäta! Roosiabielu roosa mull on katki läinud. See suur õnne oleks jatkunud, kui abielunaine ei oleks sellest teada saanud. Ongi naised, kes on mehele ja lastele orienteerunud. Mingi päev avastad, lapsed suured ja mees vahib kõrvale. Tekib küsimus, kes mina siis olen?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsi endale mingi silmarõõm.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsisid, mida kõrvaltvaataja arvab… Tule taevas appi!

Siin ei pea kõrgharidust omama, et aru saada millega su mees tegeleb. See on ju tema ego tripp. Saab kelleltki kiita ja puha. Üks uks sulgub, siis teine avaneb…ma avaks talle endale ukse varsti.

Lähedane sõbranna ja selline murekontor lähendavad inimesi. Siin üleval ühes kommentaaris olid neutraalsed sõbrannad, kellega siis spordijuttu aetakse jne. see oleks ok, sest endalgi ju sõpru, kellega niisama asju meenutatakse. Aga sa tunned ära selle piiri kus on sõprus ja hakkab flirt või kiindumine. See on libe jää.

Kas lause “ta võiks olla esimene, kui sa temaga enam olla ei soovi” jätab veel teisiti mõtlemiseks ruumi? Sa oled juba aasta seda jama kannatanud. Miks mulle tundub, et meeste “ürgne kutse” on ok ja nad võtavad endale vabaduse mõtlematult oma kallima maailma lammutada. Ja kui sina sama teeksid, mis su mees siis sellepeale kostaks? Hakkad ka netis mehi lohutama. Ja usu mind, neid sul jaguks.

Aga leppige kokku ühine kohtumine selle naisega. Äkki oskad isegi midagi tarka öelda?

Minu mõte on see, kui sa oled enda tundeid mehele adresseerinud ja ta seda ignoreerib ning palub sul enda armukadedusega tegeleda, siis tõesti kas sa lepid sellega või paned oma jala maha. Siin on ju talle roheline tuli milleks iganes, kui sa niisama passid ja piinled.

See nn. sõbranna hankigu endale elu.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsi endale mingi silmarõõm.

Miks peab samaga vastama. Parem juba lõpetada vana ja otsida uus, korralik mees.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsisid, mida kõrvaltvaataja arvab… Tule taevas appi!

Siin ei pea kõrgharidust omama, et aru saada millega su mees tegeleb. See on ju tema ego tripp. Saab kelleltki kiita ja puha. Üks uks sulgub, siis teine avaneb…ma avaks talle endale ukse varsti.

Lähedane sõbranna ja selline murekontor lähendavad inimesi. Siin üleval ühes kommentaaris olid neutraalsed sõbrannad, kellega siis spordijuttu aetakse jne. see oleks ok, sest endalgi ju sõpru, kellega niisama asju meenutatakse. Aga sa tunned ära selle piiri kus on sõprus ja hakkab flirt või kiindumine. See on libe jää.

Kas lause “ta võiks olla esimene, kui sa temaga enam olla ei soovi” jätab veel teisiti mõtlemiseks ruumi? Sa oled juba aasta seda jama kannatanud. Miks mulle tundub, et meeste “ürgne kutse” on ok ja nad võtavad endale vabaduse mõtlematult oma kallima maailma lammutada. Ja kui sina sama teeksid, mis su mees siis sellepeale kostaks? Hakkad ka netis mehi lohutama. Ja usu mind, neid sul jaguks.

Aga leppige kokku ühine kohtumine selle naisega. Äkki oskad isegi midagi tarka öelda?

Minu mõte on see, kui sa oled enda tundeid mehele adresseerinud ja ta seda ignoreerib ning palub sul enda armukadedusega tegeleda, siis tõesti kas sa lepid sellega või paned oma jala maha. Siin on ju talle roheline tuli milleks iganes, kui sa niisama passid ja piinled.

See nn. sõbranna hankigu endale elu.

Kas mees seda naist reaalselt ka teab ja tunneb või on tegu mingi internetist leitud sõbrannaga? Selle konto taga võib siis ju kes tahes olla.

Naised võivad rääkida, mida tahes. Minust on üks naine rääkinud kõigile oma tuttavatele, et olen talle ligi kunagi ajanud kuigi mina midagi sellist ei mäleta. Minu mälu kohaselt pole me eriti isegi suhelnud, mingit ligi ajamist ei saanud kindlasti olla või sai millestki valesti aru. Igasugust paska võib toota, kui on ullikesi, kes seda usuvad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsi endale mingi silmarõõm.

Miks peab samaga vastama. Parem juba lõpetada vana ja otsida uus, korralik mees.

Sest neid on ju nii palju.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen seda siit juba lugenud, no üldse pole asjad liikunud või?! Kuidas sa alla võtsid ja otsustasid, et sina tahad ikka oma meest, aga mees on vahepeal omale “südamesõbrantsi” leidnud, kellele ennast avada ja sina tunned ennast kõrvalejäetuna ja kuidas mees oli sõbrannalt uurinud, kas neist kahest saaks asja, kui sinuga suhe lörri läheb jne. No mida sa loodad meilt, kui sa omaenda mehega hakkama ei saa? Las koorib oma keskealisi hingekihte sõbrantsi seltsis edasi, paistab, et teie lähedus on alatiseks surnud ja mees otsustab ennast nüüdseks teisele avada. JA muidugi oi kuidas meestele meeldib olla mentor, päästja nõuandja ja aitaja, oma naise jaoks see aupaiste tuhmunud ammugi, aga kellegi ees hiilata saab veel.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see on sinu kirjutatud: https://foorum.perekool.ee/teema/mehe-sobranna-3/

Kui jah, siis midagi 5 kuuga muutunud ka on? Kui ei, siis loe vastuseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas varjatult võib näidata suhtest eemaldumise soovi see, kui partneri ebamugavustunnet järjepidevalt eiratakse ja antakse teada, et hoopis probleem on sinul, kuna oled armukade? Jah, ei ole füüsilist kontakti ja mees kinnitab, et ei soovi midagi muud kui minuga kooselu jätkamist, aga….. Mehel on väga lähedane sõbranna (netisõbranna), kes kurdab talle oma muresid ja soovib minu mehe abi oma hingemurede lahendamiseks. Tollel sõbrannal on järjest luhtunud kooselud erinevate meestega ja põhjuseid lahkab ta minu mehega. Minu mees lohutab, toetab, edastab kirjakesi sisuga, a´la et kui üks hea lõppeb, siis avanevad sul ju uued teed ja võimalused. Teiselt poolt tulevad vastu tänulikud sõnumid a´la sul on ju õigus, nagu alati…. Mis see on? Olen mehele püüdnud juba aasta selgitada erinevatel viisidel, et see teeb mulle haiget, aga mees järjepidevalt ütleb, et pean hoopis enda armukadedusega tegelema. Samas on mees tunnistanud, et tõepoolest on tal selle naise vastu tunded ja ta võiks olla esimene, kui mina temaga enam olla ei soovi. Ja ma tunnen, et ta ise valab õli tulle sellele, et ma temaga enam ise olla ei sooviks….. Kui ta näeb, et mul on valus, mind häirib väga tugevalt ja järjepidevalt, võiks ta ju aru saada, et probleem on ka temapoolne. Sõbranna ise ei pidavat minu meest meheks siiski soovima ja minu mees ise väidab samuti, et tõenäoliselt nad isikuomaduste poolest kokku päriselt ei sobiks.

Aga hetkel on mul küll tunne, et minu olemine püütakse “leebel” viisil teha võimalikult ebamugavaks. Või olen ma siiski vaid armukade?

Kuidas mul endal mehega suhted? Pean ütlema, et väga head, üle 20a abielu. Olemegi nagu jõudnud oma suhtega kuhugi uuele tasemele – mees julgeb mulle näidata ja rääkida, et tal on teise vastu tunded ja ta nagu ootab minu poolt ka seda, et ma seda aktsepteeriksin. Et ta usaldas mind, rääkis mulle sellest ja tunneb nagu pettumust, et ma sellega hakkama ei saa.

Samas, vaadates kõrvalt oma meest tolle naisega kirjutamas (jah, ta ei varja seda otseselt), on väga selgelt näha, et ta on temale osakssaavast tähelepanust äärmiselt meelitatud.

Kuidas see kõik kõrvaltvaataja pilguga tundub?

Inimene teeb kõike seda teistega mida ta oma elukaaslasega teha ei saa. Su mehele meeldib suhetest ja asjadest jahuda ja selle naisega on neil nendes asjades hea klapp, sinuga tal seda ei ole.

Kõrvalt näeb see välja ikka nagu kõrval suhte tekkimine. Küsimus ongi kas nad lõpetavad voodis või mees tüdineb ära. Samas tuleb sul leppida, et su mees on aldis suhtlema teiste naistega ja sa pead sellega leppima, st kas sulle meeldib et mees elab sinuga või meeldiks sulle olla temata. Siin ongi see valiku koht.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõrvaltvaatajana tundub imelik, sest TA arvab, et mees peaks ainult temaga vist suhtlema ja äärmisel juhul ka teiste meestega. Naistega suheldes kohe armukadetseb, peab siis ikka vägev armukadedus olema, kui see mehe jaoks probleem on. Mehed tavaliselt seda tähele ei panegi.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 111 )


Esileht Pereelu ja suhted Suhtest eemaldumise viisid