Esileht Pereelu ja suhted Suhtest eemaldumise viisid

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 111 )

Teema: Suhtest eemaldumise viisid

Postitas:
Kägu

Sa tundud sassis. Mis sul juhtus, võid meile rääkida.

Mulle tundub, et sa p.sandad liiga palju kohas kus seda tegema ei peaks. Sul juhtub seda päris tihti. Ära hakka oma rasket lapsepõlve jälle kurtma!

Issand kui imelik jutt. Loodame, et moded näevad seda ja pakuvad abi sulle.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand kui imelik jutt. Loodame, et moded näevad seda ja pakuvad abi sulle.

Muidugi näevad! Kõik niisama nokkijad on neil teada-tunda. Varsti jälle pisarapill lahti, vaadake mis mulle öeldi. Nii ei saa!

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sinuga ilmselgelt ei ole tal vaimset ega hingelist pinget, sest ta otsib seda mujalt. Sina oled tema turvaline kodusadam, kus süüa antakse, sokke pestakse ja magama pannakse ka. Lepid sa sellega? Mina näiteks ei lepiks. Oleksin sada korda enne see pool, kes tõmbab meeletu jõuga vaimselt, hingeliselt ja mõttesobivuselt. Soe säng ja nutused naisesilmad. Igav nagu telefoniraamat.

Kas sa tõesti pesed oma mehe sokke ja paned teda õhtul magama?

Mina pole TA. Magama panek oli kõnekujund, ma tõlgin sulle – “…kellega kepitakse ka”. Mehe sokke pesen küll, kui on minu kord pesu pesta st mina tahan pesu pesta. Tema peseb oma kordade ajal minu omi ka. Ära mulle fokusseeru nagu hullunud pitbull klammerdunud lõugadega jalast haaraks (ka see on kõnekujund), jutt on ju TAst.

TA kohta ma ei tea, aga eeldan, et kui ta süüa ei annaks, seksi ka mitte ega mehe eest ei hoolitseks, siis mees ka vast kodus ei püsiks.

Kus tal minna oleks, kes teda ootaks.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand kui imelik jutt. Loodame, et moded näevad seda ja pakuvad abi sulle.

Muidugi näevad! Kõik niisama nokkijad on neil teada-tunda. Varsti jälle pisarapill lahti, vaadake mis mulle öeldi. Nii ei saa!

Lillkapsamutt, sa oledki kõigi perekooli sõnapaaride taga nagu jorsid, ossid, pässid, nässid jne jne jne. Sul ei ole elus olnud armastavat meest, sest sa ise ei armasta kedagi. See on sulle jätnud suure jälje ja sa süüdistad selles kõiges mehi, aga nemad ei ole sinu halvas iseloomus süüdi. Ka perekoolis sa ei suuda ühtegi kommentaari kirjutada nii et sa ei halvustaks, sest keegi ei taha sinuga olla. Aga see väsitab. Oma eluga puntrasse elanud inimene röögib iga päev teiste peale, üritab käsutada ja see lõputu süüdistamine. Sa peaks ise pöörduma arsti poole, mingid rahustavad rohud, siis saavad ka teised elada, ilma et peaks pidevalt lugema sinu arusaama elust kus on pässid, nässid, ossid, jorsid jne.

+2
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Loen ja imestan, millised moorid siin koos on. TA suudavad vist vähesed end siin ühele tasemele mõelda. Siiralt tore, kui Eesti selliseid kõigesööjaid täis on.

Triigid aga oma mehe alukaid samal ajal, kui ta mingisuguse suvalise pihviga netis vatrab ja paitad veel ta pead ka, et selline mees mul. Teil on endil vist suhtes ikka midagi päris pahasti kui arvate, et mehed peavadki tegema mida tahavad ja naised oma lastest ära kurnatud olemisega on selles ise süüdi. Ja mehega ei tohi õiendada vaid naise kohus on kõik, mis talle näkku pursatakse alla neelata. Kuradi Nõukogude Naistega tegu siin või?

Ja ega need negatiivsed arvustajad siin kindlad ei saa olla, et nende enda mees (kui selline eksisteerib) vasakule panna ei soovi. Siin ei piisa ainult mõttest, et hargitan 2x nädalas jalgu ja asi on safe. See, mis teil seal pööningul toimub paneb ikka imestama. Tundub ainult igav liiv ja tühi väli. Kunstküüned ja ripsmepikendused.

Tatti pritsida oskavad siin kõik ja see, mida teie pähkel seal pisikeses peas genereerib ei ole ka vastavas asutuses vist ravitav. Ehk siis sapised moorid, kellel kõik kodus “laabub” inimesi ja olukordi on erinevaid. Kui teid päevavalges üles rivistada, siis jookseks vist enamus mehi laiali ja järgi jääkski see TA super suhtenõustaja, kes siis teie kätt hoiaks.

+3
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Loen ja imestan, millised moorid siin koos on. TA suudavad vist vähesed end siin ühele tasemele mõelda. Siiralt tore, kui Eesti selliseid kõigesööjaid täis on.

Triigid aga oma mehe alukaid samal ajal, kui ta mingisuguse suvalise pihviga netis vatrab ja paitad veel ta pead ka, et selline mees mul. Teil on endil vist suhtes ikka midagi päris pahasti kui arvate, et mehed peavadki tegema mida tahavad ja naised oma lastest ära kurnatud olemisega on selles ise süüdi. Ja mehega ei tohi õiendada vaid naise kohus on kõik, mis talle näkku pursatakse alla neelata. Kuradi Nõukogude Naistega tegu siin või?

Ja ega need negatiivsed arvustajad siin kindlad ei saa olla, et nende enda mees (kui selline eksisteerib) vasakule panna ei soovi. Siin ei piisa ainult mõttest, et hargitan 2x nädalas jalgu ja asi on safe. See, mis teil seal pööningul toimub paneb ikka imestama. Tundub ainult igav liiv ja tühi väli. Kunstküüned ja ripsmepikendused.

Tatti pritsida oskavad siin kõik ja see, mida teie pähkel seal pisikeses peas genereerib ei ole ka vastavas asutuses vist ravitav. Ehk siis sapised moorid, kellel kõik kodus “laabub” inimesi ja olukordi on erinevaid. Kui teid päevavalges üles rivistada, siis jookseks vist enamus mehi laiali ja järgi jääkski see TA super suhtenõustaja, kes siis teie kätt hoiaks.

Lillkapsamutt, aitab juba sinu halvustamistest. Oled ise kõige parem, ela nii nagu oskad ja jäta teised rahule, nii etalon ei suuda keegi olla nagu sina oled. Ja see lõputu TA TA TA TA tamine on oksele ajav.

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Lillkapsamutt, sa oledki kõigi perekooli sõnapaaride taga nagu jorsid, ossid, pässid, nässid jne jne jne. Sul ei ole elus olnud armastavat meest, sest sa ise ei armasta kedagi. See on sulle jätnud suure jälje ja sa süüdistad selles kõiges mehi, aga nemad ei ole sinu halvas iseloomus süüdi. Ka perekoolis sa ei suuda ühtegi kommentaari kirjutada nii et sa ei halvustaks, sest keegi ei taha sinuga olla. Aga see väsitab. Oma eluga puntrasse elanud inimene röögib iga päev teiste peale, üritab käsutada ja see lõputu süüdistamine. Sa peaks ise pöörduma arsti poole, mingid rahustavad rohud, siis saavad ka teised elada, ilma et peaks pidevalt lugema sinu arusaama elust kus on pässid, nässid, ossid, jorsid jne.

4 lehekülge oli täis Lillkapsamuti möla, kus perekoolikäondus omavahel sõimles. Ei kirjutanud antud 4 lk sisse mitteüht kommentaari, ometi õnnestus kõigil kakluses osaleda! Mõtle selle peale!  HPV on rõve haigus,  viib hauda müdinal, ei näe põhjust sellele haigusele näkku naerda.  Ja mis sul minu kehaga pistmis peaks olema? Veelvähem teed sa vahet kes mida kirjutanud on!

+3
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Lillkapsamutt, aitab juba sinu halvustamistest. Oled ise kõige parem, ela nii nagu oskad ja jäta teised rahule, nii etalon ei suuda keegi olla nagu sina oled. Ja see lõputu TA TA TA TA tamine on oksele ajav.

Et see perekooli mode sinu puhul ikka uinuda armastab, et sulle ka vastu näppe ei lajata, valetamise ja toorete ja vaenuõhutavate väljamõeldiste eest. Tee vahet, kes kirjutas ja mida kirjutas! Eile kõik lillkapsad, täna kõik lillkapsad ja homme kõik lillkapsad. Oksenda edasi!

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nüüd nõuad et teine ei teeks mehele süüa ja seksi ka ei annaks, soovitad karistada meest?

Lugeda sa ka ei oska.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lillkapsamutt, sa oledki kõigi perekooli sõnapaaride taga nagu jorsid, ossid, pässid, nässid jne jne jne. Sul ei ole elus olnud armastavat meest, sest sa ise ei armasta kedagi. See on sulle jätnud suure jälje ja sa süüdistad selles kõiges mehi, aga nemad ei ole sinu halvas iseloomus süüdi. Ka perekoolis sa ei suuda ühtegi kommentaari kirjutada nii et sa ei halvustaks, sest keegi ei taha sinuga olla. Aga see väsitab. Oma eluga puntrasse elanud inimene röögib iga päev teiste peale, üritab käsutada ja see lõputu süüdistamine. Sa peaks ise pöörduma arsti poole, mingid rahustavad rohud, siis saavad ka teised elada, ilma et peaks pidevalt lugema sinu arusaama elust kus on pässid, nässid, ossid, jorsid jne.

4 lehekülge oli täis Lillkapsamuti möla, kus perekoolikäondus omavahel sõimles. Ei kirjutanud antud 4 lk sisse mitteüht kommentaari, ometi õnnestus kõigil kakluses osaleda! Mõtle selle peale! HPV on rõve haigus, viib hauda müdinal, ei näe põhjust sellele haigusele näkku naerda. Ja mis sul minu kehaga pistmis peaks olema? Veelvähem teed sa vahet kes mida kirjutanud on!

Sul on pigem lõhestunud isiksus, toodad sisu nagu õmblusmasin ja oma suguhaiguste jutuga ajad lihtsalt öökima. Sinu eludraama on suguhaigused ja petmised, sest sa ei ole ise väärt naine ja ükski mees sind ei taha, selles ongi sinu draama. Sellest tulenevalt toodad oma kõntsa perekooli ja üritad siis tõestada mida? Pole siiani aru saanud

+3
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sul on pigem lõhestunud isiksus, toodad sisu nagu õmblusmasin ja oma suguhaiguste jutuga ajad lihtsalt öökima. Sinu eludraama on suguhaigused ja petmised, sest sa ei ole ise väärt naine ja ükski mees sind ei taha, selles ongi sinu draama. Sellest tulenevalt toodad oma kõntsa perekooli ja üritad siis tõestada mida? Pole siiani aru saanud

Iga seks on vastutuse võtmine! Kui inimene kõige lihtsamat asja ei adu, siis ei saa seksida. Oled uhke selle üle, et statistika on tagurpidi suguhaigustest ja abortidest. Mina ei ole! Mind ajavad kõik need tinderdajad öökima! Mis me nüüd siis teeme! Läbi suguhaiguste ja aborditamiste vot hindagi oma isiksust kui lõhki see on ja mitu korda statistikasse oma lolluste pärast kukkunud oled. Kas väärt naine murrab pead selle üle, kas mõni mees teda tahab või ei taha. Anna kannatust! Väärt naine ei amele mööda põõsataguseid selleks, et mõni teda tahaks!  Olengi Väärt Naine, sest null seksihaigust, null aborti! Tee järgi ja tõuse kõntsast!

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sul on pigem lõhestunud isiksus, toodad sisu nagu õmblusmasin ja oma suguhaiguste jutuga ajad lihtsalt öökima. Sinu eludraama on suguhaigused ja petmised, sest sa ei ole ise väärt naine ja ükski mees sind ei taha, selles ongi sinu draama. Sellest tulenevalt toodad oma kõntsa perekooli ja üritad siis tõestada mida? Pole siiani aru saanud

Iga seks on vastutuse võtmine! Kui inimene kõige lihtsamat asja ei adu, siis ei saa seksida. Oled uhke selle üle, et statistika on tagurpidi suguhaigustest ja abortidest. Mina ei ole! Mind ajavad kõik need tinderdajad öökima! Mis me nüüd siis teeme! Läbi suguhaiguste ja aborditamiste vot hindagi oma isiksust kui lõhki see on ja mitu korda statistikasse oma lolluste pärast kukkunud oled. Kas väärt naine murrab pead selle üle, kas mõni mees teda tahab või ei taha. Anna kannatust! Väärt naine ei amele mööda põõsataguseid selleks, et mõni teda tahaks! Olengi Väärt Naine, sest null seksihaigust, null aborti! Tee järgi ja tõuse kõntsast!

Sa ju ei seksi, millest sul siis suguhaiguste foobia või muretsed maailma pärast? Ma ei tea mida sa teed oma eluga, ma pole kunagi tinderdanud, aborti pole teinud ja suguhaigust pole ka olnud. Miks sa sellest väärt naisest jutustad kui sa ajad nii koledat juttu ja peab ikka meeleheitel mees olema kes sinuga sängi poeks. Kui peadki end väärt naiseks, siis miks seda perekoolis kuulutad, see pole mingi tinder ja keegi sind siin sebima ei hakka. Äkki sa võtad oma väärtused ja elad nendega ja jätad teised rahule, ära on tüüdanud need jeesus kristused kes teisi elama õpetavad, sobib nii lillkapsamutt?

+3
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa ju ei seksi, millest sul siis suguhaiguste foobia või muretsed maailma pärast? Ma ei tea mida sa teed oma eluga, ma pole kunagi tinderdanud, aborti pole teinud ja suguhaigust pole ka olnud. Miks sa sellest väärt naisest jutustad kui sa ajad nii koledat juttu ja peab ikka meeleheitel mees olema kes sinuga sängi poeks. Kui peadki end väärt naiseks, siis miks seda perekoolis kuulutad, see pole mingi tinder ja keegi sind siin sebima ei hakka. Äkki sa võtad oma väärtused ja elad nendega ja jätad teised rahule, ära on tüüdanud need jeesus kristused kes teisi elama õpetavad, sobib nii lillkapsamutt?

Sa ju ei seksi, miks sa lillkapsaid taga ajad? Kuidas seksihaigused sind puudutavad.  Sina siin hakkasid naise väärtust läbi meeste tahtmiste hindama. Suguhaigused ei ole foobia, eestlased on neid nagu täiu täis! Kas põhjus on selles, et keegi ei taha kui kummita ei anna. Kole lugu!

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa ju ei seksi, millest sul siis suguhaiguste foobia või muretsed maailma pärast? Ma ei tea mida sa teed oma eluga, ma pole kunagi tinderdanud, aborti pole teinud ja suguhaigust pole ka olnud. Miks sa sellest väärt naisest jutustad kui sa ajad nii koledat juttu ja peab ikka meeleheitel mees olema kes sinuga sängi poeks. Kui peadki end väärt naiseks, siis miks seda perekoolis kuulutad, see pole mingi tinder ja keegi sind siin sebima ei hakka. Äkki sa võtad oma väärtused ja elad nendega ja jätad teised rahule, ära on tüüdanud need jeesus kristused kes teisi elama õpetavad, sobib nii lillkapsamutt?

Sa ju ei seksi, miks sa lillkapsaid taga ajad? Kuidas seksihaigused sind puudutavad. Sina siin hakkasid naise väärtust läbi meeste tahtmiste hindama. Suguhaigused ei ole foobia, eestlased on neid nagu täiu täis! Kas põhjus on selles, et keegi ei taha kui kummita ei anna. Kole lugu!

Sa oled sundmõtete küüsis

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled sundmõtete küüsis

Sa oled? miks oled. Mine kustuta statistika andmebaas tühjaks siis.  Mingi anonüümne pärdik ei tule mulle diagnoose panema! ja rääkima naise väärtusest läbi mehe tahtmiste. vökkk kui madal tase!

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa oled sundmõtete küüsis

Sa oled? miks oled. Mine kustuta statistika andmebaas tühjaks siis. Mingi anonüümne pärdik ei tule mulle diagnoose panema! ja rääkima naise väärtusest läbi mehe tahtmiste. vökkk kui madal tase!

Ära suru ennast peale

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle teema pepus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle teema pepus.

Ei ole siin midagi pepus. Kõik probleemid tulebki jooksvalt ära lahendada. Kui ettevõtja Enn arvas, et kõrgharidus peaks olema tasuline selleks, et inimesed paremaid valikuid oma elus langetaksid, siis mina leian, et vastutus seksides peaks jääma seksijatele endile, ikka selleks, et nad oma elus parimaid valikuid langetaksid. Ei ole nii, et suva-Kägu tuleb nagu suva sokk ja hakkab Lillkapsaid appi karjuma.  Aga mis me sellest praegu arutame, jatkame teema enda töötlemist.

0
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kommentaarist on juba teavitatud

Mine puhka oma pead pisut! Tüütus kuubis, nagu see sinu teavitamine teeks midagi olematuks! Saaks suhtes ka nii nuppu vajutada, august välja ronimiseks. Buhhhhh.

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina küsin TA-lt hoopis, et kuidas mees Sind muidu kohtleb? Kirjasõbranna jätaks üldse mängust välja praegu. Et kas mehega on endiselt lähedus, vestlused, seks, soov koos aega veeta jms.

Inimesed muutuvad ajas ja on üpris loomulik, et ka abielus olles võib tekkida mingi side, kiindumus või vaimne klapp kellegi teisega. Aga sealt edasi on juba otsus. Et kas hindad olemasolevat kaaslast niipalju, et ei tegele nende teemadega teise nina all. Ja kuidas abikaasat kohtled.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2 hullu jälle platsis. Villand teist, tehke omale eraldi teema.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2 hullu jälle platsis. Villand teist, tehke omale eraldi teema.

See on ju üks ja sama kägu, kes iseendaga pikki vestlusi peab, täna jälle jauramas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina küsin TA-lt hoopis, et kuidas mees Sind muidu kohtleb? Kirjasõbranna jätaks üldse mängust välja praegu. Et kas mehega on endiselt lähedus, vestlused, seks, soov koos aega veeta jms.

Inimesed muutuvad ajas ja on üpris loomulik, et ka abielus olles võib tekkida mingi side, kiindumus või vaimne klapp kellegi teisega. Aga sealt edasi on juba otsus. Et kas hindad olemasolevat kaaslast niipalju, et ei tegele nende teemadega teise nina all. Ja kuidas abikaasat kohtled.

Pole TA, aga absoluutselt aru ei saa kuidas see siis tekkida saab. Ma olin pikalt suhtes, ei tekkinud teistega mingit  klappi. Läksin mehest lahku ja olen olnud veel pikemalt vallaline ja ei ole siiani tekkinud kellegagi mitte mingit klappi. Minu jaoks ei tundu ükski mees nii põnev, et viitsiks suhelda ja klappi pole olnud mitte kellegagi juba aastaid. Vaatan peale lahkuminekut kõiki mehi sama huvitatult nagu vaataks tapeeti, ei kujuta ette, et nendega midagi rääkida oleks.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatan peale lahkuminekut kõiki mehi sama huvitatult nagu vaataks tapeeti, ei kujuta ette, et nendega midagi rääkida oleks.

Tundub, et mehed vaatavad samamoodi, seepärast ei “klapigi”.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatan peale lahkuminekut kõiki mehi sama huvitatult nagu vaataks tapeeti, ei kujuta ette, et nendega midagi rääkida oleks.

Tundub, et mehed vaatavad samamoodi, seepärast ei “klapigi”.

Järelikult pole ükski neist õige mees.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole TA, aga absoluutselt aru ei saa kuidas see siis tekkida saab. Ma olin pikalt suhtes, ei tekkinud teistega mingit  klappi. Läksin mehest lahku ja olen olnud veel pikemalt vallaline ja ei ole siiani tekkinud kellegagi mitte mingit klappi. Minu jaoks ei tundu ükski mees nii põnev, et viitsiks suhelda ja klappi pole olnud mitte kellegagi juba aastaid. Vaatan peale lahkuminekut kõiki mehi sama huvitatult nagu vaataks tapeeti, ei kujuta ette, et nendega midagi rääkida oleks.

Inimesed on erinevad. Mina olen paraku ka abielu ajal kohanud huvitavaid inimesi, kellega räägiks pikalt ja keda kuulaks veel ja veel. See ei tähenda, et ma oma meest ei armastaks. Lihtsalt minu meelest pole olemas inimest, kes suudaks aastakümneid oma abikaasa KÕIK ajas muutuvad vajadused täita. Sest inimesed muutuvad, huvid ja vajadused muutuvad. Ja kui selle kompenseerimiseks leiab üks abikaasa kellegi kolmanda, kellega lihtsalt rääkida, siis minu meelest pole see küll kuigi suur patt.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina loen siit teemast välja, et probleemiks pole mitte see, et su mees suhtleb teise naisega ja on endale sõbra leidnud, vaid see, et su mees ei arvesta sinu tunnetega ja ei võta neid isegi tõsiselt.

Kui olete 20 aastat koos olnud, siis võiksite ju ikka tunda üksteise ebakindlusi ja nõrkusi. Armukadedus on ju ikkagi ebakindluse tunne. See ei ole üldsegi midagi, millega sa saad suhtes olles ainult üksi tegeleda. Kui mees sinust hoolib, siis ta aitab sind selles – on selgepiiriline oma suhtluses selle sõbraga ja ei jäta sind kõrvale, sest sõbra teemad on arutamiseks huvitavamad.

Mul on küll tunne, et mees ikkagi irvitab su üle sellises olukorras. Mina kaotaksin ka turvatunde ja ei usaldaks enam oma meest. Mitte seetõttu, et ta võiks mind teise naisega petta vaid hoopis seetõttu, et ta ei arvatavasti ei hooli enam minust.

Kui ta ütleb, et tegele ise oma armukadedusega, siis ainuke viis minu jaoks oleks ennast tema suunas emotsionaalselt sulgeda. See tähendab, et kui elate perena edasi koos, siis on see ilma emotsionaalse läheduseta ja suudad ennast viia mentaalselt sellele tasemele, et sind üldse ei huvita, mis mees teeb või tunneb. See on muidugi vaimselt päris koormav. Aga aitab, kui leiad ka endale sõpru ja hingesugulasi mujalt (ei pea olema füüsiline suhe). Lahkuminek on teine alternatiiv.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on küll tunne, et mees ikkagi irvitab su üle sellises olukorras. Mina kaotaksin ka turvatunde ja ei usaldaks enam oma meest. Mitte seetõttu, et ta võiks mind teise naisega petta vaid hoopis seetõttu, et ta ei arvatavasti ei hooli enam minust. Kui ta ütleb, et tegele ise oma armukadedusega, siis ainuke viis minu jaoks oleks ennast tema suunas emotsionaalselt sulgeda.

Mul on tunne, et oled olukorra kirjeldamisele väga lähedal, samas on mul tunne, et teemaalgaaja seda emotsionaalset eemaldumist teha ei suuda ega soovi, tema tahaks, et mees uuesti temale läheneks. Aga seda jälle sundida on suht võimatu, eriti nõudmiste ja hädaladamistega. Aitaks, kui ta näeks sinus uuesti seda naist, kellesse ta kunagi armus, saaksid iseenda parimaks versiooniks, oleks ehk mees kõpsti sinu küljes tagasi ja ei tuleks see permanentselt hädaldaja sõbranna meeldegi. Eks seda on ka raske teha, kui abikaasana oled sama kindel ja turvaline ja teada kui viledakskantud sokk…

Aga kui üritada: https://marriagehelper.com/7-ways-to-save-your-marriage/ seal on see PIES (physical, intellectual, emotional, spiritual, mille kallal endaga tööd teha)

TA, kas see lingitud perekooli teema oli Sinu oma?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks ei tundu ükski mees nii põnev, et viitsiks suhelda

Väga naljakas. Läheb mehele ja nt Fred Jüssi või Aleksei Turovskiga ei viitsiks suhelda. Ma kuulaks suu ammuli nende tarkusi. Nagu mehe leidmine kustutaks igaveseks huvi ükskõik millise meestteadlase, õppejõu, akadeemiku, kirjanik, helilooja vastu, sest PAGAN, see inimene on mees ja meestega ei viitsi suhelda.

See muidugi pole Mati Kaalu ega TUrovski tasemel meeste kaotus, kui sa seepärast ei tahaks nendega suhelda, et nad soo poolest mehed on, see on sinu kaotus. Kohutavalt naeruväärne.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tegele ise oma armukadedusega,

Astuksin ise mängust välja. Mis elu see selline on. Kõik ei swingerda. Hakkaksin lahutusest rääkima.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 111 )


Esileht Pereelu ja suhted Suhtest eemaldumise viisid