Esileht Pereelu ja suhted Suhtest loobumine, kui koos on hea ja mõlemad armastavad

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Suhtest loobumine, kui koos on hea ja mõlemad armastavad

Postitas:

Kas suudaksite suhte lõpetada, kuna igatsus teeb lihtsalt nii haiget. Pole halbade asjaolude tõttu saanud kohtuda ligi kaks kuud. Ilmselt tuleb veel kuu otsa. Enne viimast kohtumist suhtlesime 4 kuud, sellest ca kuu veetsime koos igapäevaselt. Meil hea klapp. Suhtleme, helistame igapäevaselt. Tunded on pigem suuremad iga päevaga. Aga see igatsus, ja teadmatus, kas ja millal näeme. Praegu on kolmel korral, meist mitteolenevatel põhjustel kohtumised ära jäänud. Täna pidime koos olema. Lootus on, et mõne kuu pärast jääb ta paikseks. Mida teie teeksite? Ilmselt täna mul deprekas, kuna pidime kohtuma.

+1
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.08 13:31; 23.08 14:46; 23.08 16:07; 23.08 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma mõtleks tõsiselt, m7ks ei saa kohtuda. Kas mehel äkki perekond, lapsed, mis takistab? Pole tegelt huvitatud ja otsib ettekäänet?

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei saa kohtuda? Elab kaugel, pole raha ei saa viisat? Istub vanglas, ei saa välja, külla ka ei lubata?

Üldiselt kui inimesed ikka väga soovivad koos olla, siis ei saa neid miski takistada. Selline “kolm korda meist olenemata põhjustel” tundub lihtsalt haleda vabandusena. Lõpetaksin suhte, kuna teise poole poolne pingutus suhte hoidmiseks ei tundu piisav. Järelikult pole ma talle nii oluline.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, see on aus ja vajalik küsimus – kas põhjused mitte kohtumiseks on tõsised või mitte. Armunud inimene muidugi ei olegi vist suuteline hindama, kas põhjused on tõsised, seda peaks keegi “kaine” tegema, räägi mõne sõbraga näiteks. Perekoolist küsida ma ei soovita, siit saad pigem negatiivset kuulda, mis ei pruugi üldse tõele vastata 🙂 .
Kui põhjused on olemas, siis mis seal vahet, kas sa kannatad igatsuse käes seepärast, et teine kohtuda ei saa või seepärast, et suhte lõpetasid. Mina arvan, et lõpetamiseks peab sisemine selgus saabuma, et sa tõesti rohkem nii ei suuda. Kui sul see selgus oleks, siis sa meilt nõu ei küsiks.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on kummaline, et te nii tahate kokku saad, aga ei saa. Kui kumbki teist oleks näiteks sõjakoldes, siis tõesti.
Aga inimesed, kes väga tahavad kohtuda, mõtlevad midagi välja. Kui ühe poole pealt on pidevalt need ootamatused, siis on vast asi selles, et kohtumist tegelikult ei oodata.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegemist ta tööga. Ühel korral, kui pidin külla minema, oli mul kõht täiesti korrast ära. Ühe korra saadeti ta päev enne mu tagasitulekut teise kohta. Tänaseks ostis ta mulle lennupiletid, aga 3 päeva tagasi muudeti poolepäevase etteteatamisega ta baas teise riiki. Lisaks tal vaja eksamiteks õppida. Alates septembri keskelt peaks asjad rahulikumad olema.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.08 13:31; 23.08 14:46; 23.08 16:07; 23.08 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kust sa tead, et mõlemad armastavad? Oled kindel?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Baas? Appi, see on jälle mingi see ameerika sõjaväekolonel, kes jääb varsti kuhugi Nigeeriasse kinni ja siis pead talle raha saatma. Ma ootaks oma hirmsuurte tunnetega natuke ja vaataks, kas varsti hakatakse raha küsima.

+23
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Baas? Appi, see on jälle mingi see ameerika sõjaväekolonel, kes jääb varsti kuhugi Nigeeriasse kinni ja siis pead talle raha saatma. Ma ootaks oma hirmsuurte tunnetega natuke ja vaataks, kas varsti hakatakse raha küsima.

Nii naljakas su eelarvamustega kommentaari lugeda. Ega vaid sõjardid baasides pole. On ka näiteks lennundus jne…

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.08 13:31; 23.08 14:46; 23.08 16:07; 23.08 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimese töökoht liigutatakse teise kohta ikka pikema etteteatamisega kui kolm päeva. Keegi ei viitsiks teha tööd, kui pead koguaeg olematu etteteatamisega kolima. Kaks korda kolmest selline vabandus… Lennundus on just valdkond, kus hästi haritud töötajatega ei saa käituda nagu sõjaseisukorras alamatega. Etteteatamised on elementaarsed, ja siis ka on inimesel vabadus valida. Sina ei tundu olevat üldse mingi argument.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi ma ei lõpetaks. Kannataks selle kuu veel ära, see aeg ju läheb ruttu.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühe korra saadeti ta päev enne mu tagasitulekut teise kohta. Tänaseks ostis ta mulle lennupiletid, aga 3 päeva tagasi muudeti poolepäevase etteteatamisega ta baas teise riiki. Lisaks tal vaja eksamiteks õppida. Alates septembri keskelt peaks asjad rahulikumad olema.

Eestlane ikka?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks ei ole teil suhet, teiseks põhineb “koos on hea” ainult napil kuukesel, mis üleüldse füüsiliselt samas kohas olete veetnud, ülejäänud on kõik ainult internetisuhtlus. Teil on ettekujutus armastusest, mitte armastus. Te ei tunnegi õieti teineteist.

Ja kui te nüüd pool aastakest olete niimoodi ära vindunud ning ainult kuu aega on veel jäänud, ei saa ma üldse küsimusest aru. Kui see armastus ikka nii suur on, asi see kuu aega veel oodata.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks ei ole teil suhet, teiseks põhineb “koos on hea” ainult napil kuukesel, mis üleüldse füüsiliselt samas kohas olete veetnud, ülejäänud on kõik ainult internetisuhtlus. Teil on ettekujutus armastusest, mitte armastus. Te ei tunnegi õieti teineteist.

Ja kui te nüüd pool aastakest olete niimoodi ära vindunud ning ainult kuu aega on veel jäänud, ei saa ma üldse küsimusest aru. Kui see armastus ikka nii suur on, asi see kuu aega veel oodata.

Reaalselt olime koos ikka 4 kuud, lõpus intensiivsemalt. Aga eks mul täna lihtsalt oli hommikune masendus, kuna pidime koos olema täna. Praegu jälle ta helistas ja tuju palju parem. Ja eelnevale targutajale, kes lennundusest kõike teab, siis seal on just eriti palju ettenägematusi. Kui sulle on määratud, et oled 21 päeva järjest tööl, vahel üksikud täiesti vabad päevad ja siis valved. Selle 21 päeva jooksul võidakse sind saata ükskõik kuhu, kui on vaja. Ja kui vahepeal on see üks vaba päev, siis see lihtsalt magatakse maha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.08 13:31; 23.08 14:46; 23.08 16:07; 23.08 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik, et mõni inimene üldse ei loe teemaalgataja juttu ja hakkab mingist Nigeeria kolonelist jahuma ja siis teised veel panevad plusse ka…
Oli ju kirjas, et on kohtutud. Oli kirjas ka, et mees ostis lennupiletid.
Need Nigeeria peibutuspardid ei kohtu ega tee ka midagi välja ju…

Aga vastuseks – kui tunded on, siis loomulikult ootaks. Mul pigem tekiks küsimus, kas SINUL on ikka tunded kui üldse sellised kõhklused. Tõeliste tunnetega on aasta ka oodatud ja igatsetud ja ei teki mõtetki maha jätta. Eriti kui kogu aeg veel suheldakse ka.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pigem tekiks küsimus, kas SINUL on ikka tunded kui üldse sellised kõhklused. Tõeliste tunnetega on aasta ka oodatud ja igatsetud ja ei teki mõtetki maha jätta.

Ah pole seal kumbalgi mingeid tõsisemaid tundeid, kui üks heietab, kas ühe kuu nimel öelda suhe üles ja teine ei suuda omale mingit regulaarsemat ja rutiinsemat tööd organiseerida. Ju siis naine pole nii tähtis tema jaoks.
Lendur või mittelendur, alati saab ju a`la end lennujuhiks koolitada (näide, ärge hakake inisema) ja kellast kellani tööl käia.
Naisel samuti: mees jääb mõne kuu pärast paikseks (lootus on), aga seda mõnda kuud ei kannata oodata, omal “tunded kasvavad aina”.
Ilmselt kasvab kuskil allpool kehas midagi.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga see igatsus, ja teadmatus, kas ja millal näeme.

Sellest saan väga hästi aru, olen ka kaugsuhtes olnud. Teadmatus, millal on võimalik uuesti kohtuda ongi kõige hullem. Üritasimegi regulaarselt kohtuda, meil muidugi ei olnud sellist töökohta, sai hästi ette planeerida. Lõpuks tegin mina valiku, sest minul oligi seda lihtsam teha. Kolisin teisele poole maakera.

Aga võta aega mõtlemiseks. Esmalt, mida sina näed selle suhte tulevikuna? Ning seejärel küsi mehelt, mida tema näeb tulevikuna? Kui need vaatepunktid on sarnased, siis on ka kergem edasi liikuda. See ei pea olema kohe abielu, vaid kas on kindel tahtmine koos olla? Siis saate mõlemad mingidki plaanid paika panna, mingi ajajoone, millal saaks midagi ette võtta, kuidas tööalaselt asju planeerida, kas ja kuhu koos kolite jne. Kui on tahe koos olla, siis saab alati selleks midagi teha, et lõpuks soovi korral ka kokku kolite ja tööalaselt asjad joonde seate.

Kui teil sarnast tulevikuvisiooni ei ole, siis ongi parem lahku minna, head mälestused endaga kaasas kanda ning uutele suhetele roheline tuli anda. Mõni asi ei ole loodud kestma isegi siis, kui koos on hea.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Suhtest loobumine, kui koos on hea ja mõlemad armastavad