Esileht Pereelu ja suhted suhtest

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: suhtest

Postitas:

Meil on 2 lasteaiaealist last, koos olnud üle 10a. Mõistame üksteist poolelt sõnalt ja saame üldjoontes hästi läbi. Pigem suhtleme nagu sõbrad, sekselu on suht harv – u 3 x kuus. Mina sooviks rohkem, mees ei viitsi. Kirge enam pole, mugavam on õhtuti, kui igaüks oma asjadega nokitseb. Oleme sellest palju rääkinud, siis mõnda aega üritame rohkem ja vajub asi jälle mugavusse. Käime kahekesi väljas küll, aga no ei leia seda alguse särtsu enam. Mees on vahel töö pärast 4-5 p välismaal. Tunnen end siis palju paremini. Saan omi asju ajada, lastega ise toimetada. Olen positiivsem (mees on suht negat. ellusuhtumisega), saan ise oma aega planeerida, ei pea temaga arvestama jne Samas oleme väga head sõbrad, võiks öelda hingesugulased, mõttemaailm on sarnane. Aga lihtsalt tõmmet ei ole enam üldse. Pigem selline ema-isa suhe.
Tõenäoliselt kui lahku läheksime, jääksin üksi. Ei ole kunagi olnud beibe-tüüpi, kel austajaid jalaga segada. Aga v-o ongi nii rahulikum. Või peaks kinni hoidma, et peaasi, et mees majas? Olen alles 30 alles.

Kas te arvate, et meil on mõtet nii jätkata? Peabki suhe selliseks muutuma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea suhe selliseks muutuma, kui te seda ei taha. Mugavus ja laiskus on oma vaba valik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub mõnusalt rahulik rutiin. Minu arust just selliseks ju lõpuks armumine – armastuseks, usalduseks, sõpruseks ju üle läheb. Ega siis surmani armunuks jääda. Kui teile nii sobib ja tunnete ennast turvaliselt ja mõnusalt siis miks mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alles 30 ja selline jutt?! Ega taolise elu-läbi-kes-mind-tahab suhtumisega tõesti midagi paremat tulemas ei ole. Hakka aga kirsturaha korjama.

Üldiselt selles vanuses alles kõik algab, tehakse karjääri ja nauditakse elu. Suhtumise küsimus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii kurb lugeda selliseid teemasid. Kas siis \”tõmme\” on ainus mis teid kinni hoiab? Enam ei meeldi jätaks õige maha. Väga kerglane ellusuhtumine.
Paarisuhe on suur väärtus elus, seda tuleb hoida ja hinnata, mitte tarbijalikult kohelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mis sa oma lasteaiaealistele lastele ütled, kui mehe maha jätad? \”Mul on issiga tüütu ja sellepärast teil alates tänasest issit kodus ei ole?\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me saime oma tõmbe ja kire tagasi, kui natuke rohkem oma väljaskäimisi planeerima hakkasime ning oma suhtumist teineteisesse muutsime. Sest mis oleks parem, kui olla oma laste isasse jätkuvalt armunud, eks?
Kohtingud mehega peavad olema kindlalt segamatult kahekesi, ei räägi eriti tööst, rahast ja lastest, vaid pigem unistustest, meist, temast ja minust, meenutades vanu aegu, kui särtsu oli. Me oleme katsunud vähemalt ühe korra nädalas kuskil restos või pubis käia, erinevaid asju teha, peaasi, et koos veedetud aeg oleks fun. Uuri, mis talle meeldiks, mis sulle meeldiks, katsuge miskit lahedat ette võtta. Peaasi, et oleks korralikult planeeritud, ja kindlasti ka see, et kui olete kahekesi, siis näete teineteise jaoks välja väga head, ilusad riided, puhtad, säravad. Mitte tavalised riided. Tavaline on, et mees ja naine oma välimuse teineteise jaoks unarusse jätavad. Särts ja tõmme tuleb pikapeale, kui kõike seda üha silmas pidada. JA muide, 3x kuus ei ole tavamõistes üldse vähe seksida. Kui saad nii, et vähemalt korra nädalas (mis on 4x kuus), on juba hea. Peaasi, et ka see aeg oleks segamatu, nii et saad end üles lüüa, kena pesu selga panna, parfüümi ka – küsi, mis mehele meeldiks. Ja kindlasti väljenda ka oma soove.
Me oleme 18 a abielus, loomulikult kadus ka see kirg meie vahelt, meil on suured lapsed – 18 ja 15, kes võimaldavad meile segamatut aega, aga ka neile tuleb öelda, et sorry guys, täna on meil deit ja teie vaadake ise oma tegemiste üle.
Pärast igasuguseid keerulisi aegu, oleme oma suhte täiesti ümber mänginud, peame silmas üksteise vajadusi, ja seda, et meie suhe on kõige olulisem, ei õienda niisama ega halvusta teineteist (eriti teiste ees), nüüdseks oleme 3 aastat järjest regulaarselt deitimas käinud ja kirg on tagasi. Väga lahe on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma usun, et olete lihtsalt suhte käest lasknud. Teil on mingit raputust vaja. Ma ei tea, mis see peaks olema. Teinekord on selleks kasvõi armuke, kui ühel poolel tekib armuke siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mrs M räägib õiget juttu. Mehe ja naise suhet ei tohi unarusse jätta, selle jaoks tuleb aega võtta ja koos toredaid asju teha, mis mõlemale meeldivad, lähendavad ja ilusateks mälestusteks lõpuks formeeruvad. Ei tohi jääda kinni tavapärasesse olme-elusse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb lugeda, et esimese asjane soovitatakse võtta armuke. Mis ühiskonnas me elame? Kas pereväärtused ei maksa midagi enam? Mul kodus ka selline mees, kes muudkui pakub end teistele.. no väga nõme. Ise tahaks ka sellist suhet, nagu teemaalgatajal. Parem rahu ja stabiilsus, kui mingi tohutu tõmblemine ja võistlemine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma usun, et olete lihtsalt suhte käest lasknud. Teil on mingit raputust vaja. Ma ei tea, mis see peaks olema. Teinekord on selleks kasvõi armuke, kui ühel poolel tekib armuke siis.[/tsitaat]

Teinekord on vaja, et oleks väga valus. Inimesi raputab valu. Et kui pärast seda, kui mängu on tulnud juba armukesed, ja kui otsustatakse siiski, et lapime oma suhte kokku tagasi, siis on vaja valemit ja plaani, et suhe ei tuleks nagu vana suhe oli, vaid oluliselt parem, nii on võimalik ka need armukesed eemal hoida. Valu paneb inimesed vahel rohkem liigutama, kui niisama jutt \”et peaks vist midagi ette võtma, rutiin on\”. Küll oleks hea, kui abielu ei lähekski käest ära, vaid algusest peale hoitaks kirge üleval, medal sellele, kes seda teha mõistaks kohe algusest. Abielutunnistus on ainus tunnistus, mis saadakse kätte enne abielu elamata. Vastupidi võiks olla, et enne mingi baaskoolitus ja siis tunnistus…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muigan. Soovitaksin mehel kiiremas korras normaalse ellusuhtumisega naine oma ellu otsida.

Miks oled oma tekstides nii vastuoluline? Väidad, et oled ilma meheta palju positiivsem, saad oma asjade kallal nokitseda ja teist pidi syydistad, et mees ei yrita!

Mina soovitan sul tööle minna! Töepoolest, hakkad kindlasti tööd rabavat meestki teise pilguga hindama. Mis sa ise arvad, miks mees keppida ei jöua?? Mina tean, yrita sina ka 30 aastasena pöhjus ise välja möelda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Pereelu ja suhted suhtest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.