Esileht Pereelu ja suhted Suhteterapeudi juurde ühiste laste pärast?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Suhteterapeudi juurde ühiste laste pärast?

Postitas:

Tere, äkki on kellelgi häid ideid, kui lahku läinud ema ja isa ei saa absoluutselt üksteisega läbi, kuid mõlemad armastavad ühiseid lapsi ning soovivad nende kasvatuses osaleda? Isa-ema pingete pärast lapsed kannatavad. Probleemid on nii lastega veedetava aja, lastele kuluva raha, väärtushinnangute jne pärast, mõlemas on kibestumist lahkumineku pärast, mõlema elus on probleeme. Koos ei taha kindlasti kumbki enam elada, kuid lastest hoolivad mõlemad. Isa ja ema saavad maailmast täiesti erinevalt aru ja rääkimine ei ole võimalik – kumbki teineteist ei mõista. Laste pärast tahaks aga suhelda vähemalt sõbralikult ja neutraalselt, et viha ja nördimus endise kaasa suhtes ei teeks lapsi õnnetuks. Seda on näha, et lapsed on segaduses, nad armastavad mõlemat vanemat ja ei taha ühele ega teisele poolele asuda, samas kui mõlemad vanemad peavad teise vastu vimma ja on rahulolematud.
Kas keegi oskaks soovitada, on Tallinnas sellist laadi nõustamist, või mida te üldse soovitate?
Usun, et isa oleks ka huvitatud, laste heaolu on mõlemale oluline, lihtsalt arusaam, kuidas seda heaolu tagada, kardinaalselt erinev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on samasugune lugu praegu.
Minu mees ei olnud enne lahutuse faktiks saamist nõus suhteterapeudi juurde minema abielu pärast, ma ei tea kas ta nüüd laste pärast läheks. Aga peaksime minema küll, väga väga raske on mul temaga suhelda.
Ainult kolmanda osapoole juuresolekul suudab ta minu vastu peaaegu viisakaks jääda, viimati oli selleks kolmandaks meie teismeline tütar, see on ka vale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõustamine on väga hea mõte. Ise pole küll käinud, aga kuulnud olen head nii Tallinna Perekeskusest, kus linnakodanikele pakutakse teenust tasuta, kui ka tasulisest keskusest Sina ja Mina. Ise uurisin seda teemat, kuna oli aeg, mil ühe lapsega kuidagi hakkama enam ei saanud. Meil lahenesid need probleemid küll ilma, et oleks olnud vaja kolmandat osapoolt kaasata, aga nende kodulehtede uurimisest on meeles, et nõustatakse nii lapsi, täiskasvanuid, kui terveid perekondi korraga ja ilmselt on teie puhul oluline teha nii üht, teist kui kolmandat ja paari korraga ilmselt hakkama ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eesti lastefond pakub sellist perenõustamist nii tallinnas kui pärnus
http://www.elf.ee/4813

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Pereelu ja suhted Suhteterapeudi juurde ühiste laste pärast?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.