Esileht Pereelu ja suhted Suhtlus oma isaga

Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Teema: Suhtlus oma isaga

Postitas:
Kägu

Ma ise tassisin sõbraga külmkappi ühikast. Lugesin valesti, et ühikas. Point sama.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samas linnas üürikas elada on kallis. Kuid näitab iseseisvust ja tutvusi. Seega näitab, et keegi saab appi tulla.

Annan alla. Ei viitsi vaielda ja minu vastus oli üldse mõeldud teemaalgatajale, mitte sulle jauramiseks.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samas linnas üürikas elada on kallis. Kuid näitab iseseisvust ja tutvusi. Seega näitab, et keegi saab appi tulla.

Annan alla. Ei viitsi vaielda ja minu vastus oli üldse mõeldud teemaalgatajale, mitte sulle jauramiseks.

Milleks see sisutühi vastus isade teemasse? See pole mingi vaidlus. Ema pole koormaloom.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

See on troll. Talle meeldib vaielda.

Kahju, et see troll  isegi lugeda ei oska 😀 trolli tase on pool meetrit allapoole põrandalauda…

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kahju, et see troll isegi lugeda ei oska 😀 trolli tase on pool meetrit allapoole põrandalauda…

Sest sa valetad nii palju.

0
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja ära parem vasta, sa väsitad ropult oma lolli mölaga.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks ise ei saanud siis? Kutsunud ühikagrupis noormehed appi, neil ikka auto kellelgi.

Miks troll? Mind siiralt huvitab, miks oodatakse ema 2 nädalat? Kuskil pole kirjas, et ema trennis käiks. Kes kappi tassib? Ikka kas noormehed või isiklik mees.

Issand jumal, ma tõin ainult näite. Külmkapi oleks jõudnud ise ka peale tõsta, selles polnudki asi ja autot omav ema elas paar tänavat edasi. Lihtsalt tundus, et ema kui kõige lähedasem inimene võiks olla esimene valik abi palumisel.

Mis ühikast sa üldse räägid?

Mõne inimese vaim on lihtsalt nii rängalt eelarvamustest ja stereotüüpidest küntud, et mõistmist on temalt tõesti mõttetu oodata.

0
-1
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Esileht Pereelu ja suhted Suhtlus oma isaga