Esileht Pereelu ja suhted Suhtumise küsimus?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Suhtumise küsimus?

Postitas:

Kas see on sisult sama- mees üldse kodus ei püsi, iga nädalavahetus on vaja sõpradega jooma minna. /see on mu lapsepõlvest mälus lause/.
^Me ootame piirangute lõppu, et saaks sõpradega nädalavagetusel koos aega veeta^
See muidugi tähendab sedasama tegevust mis mu ema õudselt ärritas. Nüüd nimetatakse seda vaid ilusamini.
Või nii et kui Mina teen nii siis on see kvaliteetaeg sõpradega. Aga kui Tema, siis käib joomas ja laaberdamas.
Aga mu isa ka ju oli sõpradega ja rääkis kindlasti filosoofisi vestlusi ja arutad maailmasju.
Kas ajas on nv sõpradega pummeldamine saanud kenama tähenduse?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõpradega jooma minek on ilmselt su emale väga valus teema – mees kadus kodust, jättis tööd naise kaela ja ilmus purjuspäi koju.

Minu sõpruskonnas veedetakse aega koos peredega, ühistegevusena. Sõidame kellegi maakodusse või saame kuskil matkarajal kokku, oleme perekonniti spas, sõidame niisama külla. Jah -vahest saan niisama sõbrannadega kokku, ajame naistejuttu. Mehel sellist kommet ei ole, et sõpradega eraldi viitsiks kokku saada.

 

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasja?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, aja veetmine ei võrdu tingimata pummeldamise ja joomisega. Nagu isegi ütlesid, võib aega veeta erinevalt.
Kokkuvõtteks – ei ole sisult sama.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mu isa ka ju oli sõpradega ja rääkis kindlasti filosoofisi vestlusi ja arutad maailmasju.

Raske uskuda.
Et käbi (tütar) kännust nii kaugele on kukkunud, et ei suuda üht tühipaljast perekooli teematki arusaadavalt teha.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen oma elus küll ka pummeldanud ja pidudel käinud, aga ometi ei seostu mul sõnakomplekt “vaba aega veetma” kohe automaatselt pummeldamisega.

Kui mees igal nädalavahetusel kuskile sõprade juurde kaob ja seal toimub lausjoomine (pummeldamine), siis see on ikka ilgelt nõme ja sellesse teistmoodi suhtuda ei saagi. Kui seda pummeldamist tuleb ette mõnikord harva, siis võib läbi sõrmede vaadata.

Ma eeldan, et kui on pereinimene, kellel naine ja lapsed, siis vaba aja veetmist on ikka erinevat sorti – käiakse ka koos perega, metsas marjul, rannas, loomaaias, piknikul, lõbustuspargis, kontserdil jms, seejuures ilma ennast silmini täis joomata. Väikse napsu võib ju piknikul võtta, see pole veel pummeldamine. Või siis nädalavahetus kuskil suvilas, maaperel ühine linnaskäik vms, millega ei kaasne see, et mees endal nina täis joob ja sõpradega kuskile ära kaob.

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on sisult sama- mees üldse kodus ei püsi, iga nädalavahetus on vaja sõpradega jooma minna. /see on mu lapsepõlvest mälus lause/.

^Me ootame piirangute lõppu, et saaks sõpradega nädalavagetusel koos aega veeta^

See muidugi tähendab sedasama tegevust mis mu ema õudselt ärritas. Nüüd nimetatakse seda vaid ilusamini.

Või nii et kui Mina teen nii siis on see kvaliteetaeg sõpradega. Aga kui Tema, siis käib joomas ja laaberdamas.

Aga mu isa ka ju oli sõpradega ja rääkis kindlasti filosoofisi vestlusi ja arutad maailmasju.

Kas ajas on nv sõpradega pummeldamine saanud kenama tähenduse?

Sina valid kaaslased ja sina otsustad, kas kaaslane kõigi oma harjumustega sobib sulle või mitte. Sa ei ole selle mehe ema, et hakkad teda ringi kasvatama, sina oled naine, kes otsustab, kas selline valmis mees sulle sobib või mitte. Pummeldamisi ja napustamisi on igasuguseid. On kohti, kus juuakse koomasse ja on seltskondi, kus võetaks üks pits ja ongi kõik, ülejäänud aeg mängitakse näiteks kaarte. Sina ei ole oma mehele ema, kui vanemad on praaki teinud, siis on sul ainult see valik, kas elad või mitte. Kõik. Mis mees teeb, kas joob end 2-3 aasta surnuks või elab 100 aastani, see on tema valik. Sinu valik on, mida sina teed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted Suhtumise küsimus?