Esileht Pereelu ja suhted suhu votmine

Näitan 5 postitust - vahemik 91 kuni 95 (kokku 95 )

Teema: suhu votmine

Postitas:

oma üles ehitamine.
Ma sain juba mitu postitust tagasi aru, et me elame eri maailmades. Minu maailmas ei loo kooselu äsja gümnaasiumi lõpetanud varatud noored. Hiljemalt 20ndates on igal vähegi normaalselt hakkamasaaval inimesel oma kinnisvara ja laenu maksmine pole higi ja vere väljapigistamine ning rügamine. Samuti ostakse kinnisvara väikese perspektiiviga, mitte ei elata 1-toalises korteripugerikus, nagu homset poleks.
Aga las ta jääb- igaühel oma soovid. Kui tahad, et elu on üks rist ja viletsus, milles enam mingit aega ega tähelepanu oma kaaslase jaoks ei jää, siis ela rahulikult nii. Kui sulle sobib.

Eks need kinnisvarad ikka imemisega ole saadud. Tuleb varakult ja õigeid juppe imeda, siis ei ole ka higi ja verd korteri ostmiseks vaja.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei tea, mis imeline nauding on mõelda, et see urineerinud peenis kehasse tuleb. Sügavale sisse ka veel, kus on tundlikud ja õrnad limanahad. Uhh…
Kui nii hügeenitundlik olla, siis tasub seksist kas üldse loobuda või kasutada ainult kummi ja kilet. Lõpuks saab suuseksi teha ka kondoomi ja turvakilet kasutades, haiguste suhtes kah turvalisem. Ning ka puudutama peaks sel juhul üksnes kummikinnastega.
Loomulikult peaks ka oma urineerivaid ja roojavaid kehaosi puhastama kummikinnastega, sest ega seep ju käsi puhtaks pese.

Inimese lõhnataju ja maitsmismeel ei asu paraku mitte inimese tupes või pärakus:)

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.08 14:33; 07.08 01:15; 08.08 09:45; 08.08 11:14; 08.08 12:43; 08.08 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks? Ikka pestakse vahetult enne magamaminekut.

Noh ma küll märgade juustega voodi ei roni..juuksed kuivavad kuskil tund aega..

Mina pesen juukseid 2x nädalas. Enamasti käin pesus vahetult enne voodisse pugemist ja vahel, kui vaja ja peas mõte, et täna võiks asjaks minna, siis saab tõepoolest end peale vetsuskäimist üle loputatud. Kusjuures mind ennast ei häiri absoluutselt peenis, mis on hiljuti urineerinud (kaua pesemata on hoopis teine teema ja minu jaoks häiriv asjaolu), sest tegelikult on imelik maitse vaid hetkeks suus, siis juba kaob see süljega segunedes ära.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.08 16:04; 07.08 09:01; 08.08 14:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oma üles ehitamine.

Ma sain juba mitu postitust tagasi aru, et me elame eri maailmades. Minu maailmas ei loo kooselu äsja gümnaasiumi lõpetanud varatud noored. Hiljemalt 20ndates on igal vähegi normaalselt hakkamasaaval inimesel oma kinnisvara ja laenu maksmine pole higi ja vere väljapigistamine ning rügamine. Samuti ostakse kinnisvara väikese perspektiiviga, mitte ei elata 1-toalises korteripugerikus, nagu homset poleks.

Aga las ta jääb- igaühel oma soovid. Kui tahad, et elu on üks rist ja viletsus, milles enam mingit aega ega tähelepanu oma kaaslase jaoks ei jää, siis ela rahulikult nii. Kui sulle sobib.

Eks need kinnisvarad ikka imemisega ole saadud. Tuleb varakult ja õigeid juppe imeda, siis ei ole ka higi ja verd korteri ostmiseks vaja.

Ja isegi sellisel juhul oled nii kade, et vaid lollust tuleb suust? Madal. Higista ja veritse edasi.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 21:35; 08.08 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures mind ennast ei häiri absoluutselt peenis, mis on hiljuti urineerinud (kaua pesemata on hoopis teine teema ja minu jaoks häiriv asjaolu), sest tegelikult on imelik maitse vaid hetkeks suus, siis juba kaob see süljega segunedes ära.

Täitsa rõve.

+6
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.08 21:00; 04.08 10:16; 04.08 10:35; 04.08 11:09; 04.08 15:18; 05.08 16:02; 07.08 11:42; 08.08 17:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 91 kuni 95 (kokku 95 )


Esileht Pereelu ja suhted suhu votmine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.