Esileht Ilu ja tervis Suitsetajad ja magusa söömime

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Suitsetajad ja magusa söömime

Kas suitsetajatel väheneb magusaisu?

Kui palju magusat siinsed suitsetajad söövad?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 22:25; 29.11 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söön vähe magusat, aga ei olnud magusasõber ka lapsena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen endine suitsetaja. Suitsetamine magusaisu ei mõjutanud. Olin suur magusaarmastaja enne suitsetamist, suitsetamise ajal ja praegu ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles suhtes vist jah, et kui näiteks igavusest mittesuitsetaja läheb ja näksib midagi, siis suitsetaja teeb selle asemel ühe suitsu. Suitsetaja olen, aga suur magusasõber pole kunagi olnud. Parema meelega söön magusa asemel midagi head soolast või ei söögi, teen ühe suitsu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole vähendanud. Suitsetan küll, aga magus ka meeldib.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on ahelsuitsetaja. Temal pole üldse magusaisu ega söö ka muidu eriti palju. Kohvi, teed joob küll palju. Kaal normis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei oska õelda, kas suitsetamine vähendab magusaisu. Pole aimu ka, palju ma magusat sööksin, kui ei suitsetaks. Ma ei tunne vajadust millegi magusa järele, ise poest ei osta, aga kui peolaual on midagi väga maitsvat ja magusat, siis on raske end tagasi hoida. Näiteks hästi šokolaadine ja seest mahlane kringel!
Põhirõhk on sõnal “maitsev”.
Šokolaadid ja kommid võivad mul kodus pahaks minna, ei maitse. Enamus poetorte ja kooke läheb raisku. Meepotsikud seisavad ja seisavad. Kohvi ja teed joon suhkruta.
Aga kui lapsed teevad vahvleid vahukoorega, mõni magus mari sees ja paksult šokolaadi peale riivitud – no söön liigagi palju. Ülimagusad baklavad ja lokumid – lolliks võin süüa, kui on õige lisandiga, mis mulle maitseb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nüüd pole 6k suitsetanud. Magusa sõber polnud enne ja veel pole hakanud.

Kui ma midagi head tahan siis ostan pähkleid, juustu, popcorni. Minu poolest pole isegi peolauda kooki/torti vaja – ma ei söö neid pmt kunagi, sest eelisan soolaseid snäkke laual.

Samas mul mees on suitsetaja ja ta võib reaalselt pool kilo komme näoest sisse ajada ja siis kappe läbi otsida, kas rohkem ei ole. Peolauas sööb alati ka torti vms.

Ma arvan, et see ei olene suitsetamisest. Ma arvan, et see oleneb mitmest asjast kokku. Nt. kui palju on lapsena võimalik magusat saada, kui suur on keha energiavajadus, millega ollakse harjunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole kunagi magusasõber olnud, aga eksmees võis küll kilode kaupa komme-pirukaid süüa. Suitsetasime siis mõlemad.

Nüüdseks ei suitseta kumbki ja mina pole ikka magusasõber, aga tema on jätkuvalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur magusasõber olin suitsetajana kui nüüd mittesuitsetajana. Mingit vahet pole mu puhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei armastanud magusat enne suitsetama hakkamist ega armasta ka nüüd.  Mees on koguaeg magusat armastanud sõltumata suitsetamisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin – ei ole kunagi olnud magusasõber nii suitsetajana, kui mittesuitsetajana.

TA vist mõtleb seda, et tihti suitsetamise mahajätmisel otsitakse n.ö. asendustegevust ja siis võib tekkida soov komm suhu pista. Sõbranna mees näris pähkleid ja rosinaid võõrutuse ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Sama siin – ei ole kunagi olnud magusasõber nii suitsetajana, kui mittesuitsetajana.

TA vist mõtleb seda, et tihti suitsetamise mahajätmisel otsitakse n.ö. asendustegevust ja siis võib tekkida soov komm suhu pista. Sõbranna mees näris pähkleid ja rosinaid võõrutuse ajal.

Seda TA ei mõtelnud ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 22:25; 29.11 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söön vähe magusat, aga ei olnud magusasõber ka lapsena.

Sama siin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis Suitsetajad ja magusa söömime