Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Suitsetamine ja lapsesoov

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Suitsetamine ja lapsesoov

Postitas:

Tere!

Kas siin on peale minu veel naisi, kes suitsetavad aga samal ajal käib triibu jaht?

Ma vähendasin suitsetamist, kui hakkasime last planeerima nii, et teen ainult kodus. Tööl ei suitseta üldse. Plaan oli sellega harjuda, et tööl ei tee ja siis yldse ära lõpetada. Nüüd ma pole tööl suitsetanud juba pea 5 kuud ja pole ka mingit probleemi, et tahaks teha aga kodus tegemine on nagu mingi päästja – kohe kui koju tulen, lähen koeraga õue ja teen suitsu. Enne tööle minekut ka.

Kuidas te selle enda jaoks selgeks olete mõelnud? Ma loodan ikka enne rasedust maha jätta või vähemalt rasedusest teada saades. Kes suutis loobuda – kuidas? Kes ei suutnud veel – kuidas ja millal seda teha plaanid?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult väga tugeva tahtejõuga.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui selgeks sai, et meie kergesti lapsevanemateks ei saa, oli lõpetamine väga lihtne. Kui sa juba viis kuud oled lapsesoovi pärast suitsetamist vähendanud ja endiselt rase ei ole, siis ei kuulu sa ilmselt ka nende hulka, kes sõrmenipsust rasestuvad. On fakt, et suitsetamine pärsib viljakust ja see võiks nagu ju motivaator olla küll.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt lõpeta ära ja kõik, pole siin mingit tugevat tahtejõudu vaja, see vaid vabandus, et mitte maha jätta.

Hämmastav, et üldse selline mõte tekkib, et last saada, kui ise suitsetad. Minu jaoks täiesti mõeldamatu. Lisaks sellele, et last ja oma ihu mürgitad, häirid õues ka teisi inimesi oma tossuga, mis su ümber vähemalt 25m raadiuses hõljub, allatuult isegi 100 m kaugusele on tunda see vastik hais.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina suitsetasin selle hetkeni kuni sain positiivse testi. Peale seda loomulikult mitte ühtegi suitsu kuid päris ausalt esimesed 3-4nädalat mõtlesin sellele päris tihti. Samas aga ei tulnud kordagi pähe mõtet et ah mis see üks suits teeb. Kartsin ka isegi, et kas siis ikka päriselt jätan maha kui rasedaks jään aga jätsin.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina viisin mõtted mujale(beebiteemadele) ja tegevused (rohkem trenni, toidu valmistamine) ning võtsin end kätte ja jätsin päevapealt suitsetamise maha nii et enam ei ostnud pakki ja noh õnneks polnud kellegilt küsida ka. Peale selle jäin kahe nädala jooksul rasedaks, ei usu, et see päeva pealt lõpetamine aias aga tervislikumad söögid ja joogid ehk aitasid kiiremini suitsust vabaneda ja organismist välja minna.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Suitsetamine ja lapsesoov