Esileht Beebi ja mitmikud Suitsetamine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Suitsetamine

Postitas:

Kui palju on neid, kes enne rasedust on suitsetanud ja siis peale sünnitamist uuesti alustanud? Olen alates rasedusest teadasaamisest olnud suitsuvaba ja sünnituseni pole enam palju jäänud, aga ikka on väga tugev soov suitsu teha. Pole teinud ja kindlasti ei tee ka. Lihtsalt huvitab, et kui paljud alustavad hiljem uuesti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 korda olen uuesti alustanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 22:06; 20.02 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja annate rinnaga lapsele mõnusa nikotiinilaksu. Napakad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja annate rinnaga lapsele mõnusa nikotiinilaksu. Napakad.

Miks sa arvad, et keegi imetamise ajal suitsetab? Mina alustasin uuesti ikka siis, kui enam ei imetanud. Pealegi ma arvan, et on ka neid naisi, kes ei imetagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 22:06; 20.02 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mina jätsin suitsetamise maha, kui sain teada, et ootan last. Nüüdseks laps 2a 2 kuune, aga suitsetama kisub mind kogu see aeg. Võitlen endaga siiamaani ja alateadvuses tean, et hakkan uuesti suitsetama. See on aja küsimus. Käies poes, vaatan ma koguaeg suitsuriiuleid, otsides seal oma kunagi tehtud suitsumarki. Selline vastik psühholoogline värk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätsin maha, kui sain teada, et ootan last. 8 nädalat olin siis rase juba. Ütlesin mehele, et kui tissitamise lõpetan, siis kavatsen uuesti kimuma hakata. Nüüdseks suurem laps 7-aastane ja pole siiani ühtegi suitsu teinud. See 7 kuud rasedust ja 9 kuud imetamist vabastas mind igas mõttes vajadusest suitsu järgi. Ükskord sai isegi proovitud sõbranna juures, võtsin ühe mahvi ja terve õhtu oli süda nii paha, seest keeras ja kadus igaveseks igasugune soov uuesti alustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jätsin maha siis kui eeldasin, et olen rase, sest päevad jäid ära aga test veel ei näidanud. Päevapealt, raske oli aga pole hullu. Vahest tegin mõne 9 kuu jooksul u 10, siis kui olin tõsiselt vihane või närvis. Aga uuesti suitsetama hakkasin siis kui olin lõpetanud ka imetamise juba, laps keeldus rinnast natuke peale kolmandat elukuud, kuna jätkasin kooliskäiku ja kui mees lapsega kodus oli andis talle lisa ja nii ta enam tissi ei tahtnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka suitsetasin enne esimest ja teist last. Raseduse ja imetamise ajal ei teinud. Aga peale teist last sain aru, et kui ma juba terve raseduse aja ei teinud siis miks ma peaksin uuesti alustama. Ja kusjuures mul hakkas isegi piinlik mõttest, et lähen suitsuhaisusena lapse juurde või veel hullem, teen nende nähes suitsu. Ja siiamaani ei tee.
Nikotiini sõltuvus on inimese peas kinni. Mina sain sellest tänu lastele lahti.
Kusjuures enne rasedusi ja lapsi ma tõmbasin ikka väga palju suitsu, pool pakki päevas ikka läks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud Suitsetamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.