Esileht Ilu ja tervis Suitsetamisest loobumise sümptomid

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Suitsetamisest loobumise sümptomid

Postitas:

Loobusin suitsetamisest paar kuud tagasi. Nüüd on kohutav röga ja köhatamine ja õhupuudus juba paar nädalat.

Kas peaksin minema näitama end arstile? (ma kohutavalt kardan Covid-proovi). Või see on see röga väljaköhimine, millest on artiklites räägitud? Kuidas on teil suitsetamisest loobumine läinud? Diagnoosi on küll raske panna aga rääkige oma kogemusi. Perearstile ka väga ei kiirusta kuna ma pole temaga väga rahul, pole sealt kunagi ravi ega uuringuid saanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina suitsetasin 9a aga olin pigem lahja suitsetaja (umbes 5-7 suitsu päevas ja lahjat marki).

Mul polnud maha jättes midagi. Isegi väga kerge oli aga noh, ma planeerisin rasedust, seega mul oli eesmärk ka ja oli lihtne.

Mu mehel hakkab iga kord silm tõmblema, kui maha jätta üritab.
Sõbranna väidab, et ta ei saa magada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätsin maha aasta aega tagasi(koos mehega). Mul polnud mitte mingit köha ega röga. Olen 25-aastane ja suitsetanud umbes 10 aastat. Suitse läks päevas 20 tükki ikka. Võibolla polnud veel midagi piisavalt välja köhida, ehkki arvan, et kopsud on tumedad küll. Samas mees mul 20 aastat suitsetanud, tema natuke köhis, eriti hommikuti. Tegelikult on see isegi loomulik, et organism hakkab kohe mürkidest vabanema. Võid ju sel teemal suitsetamisest loobumise nõustajaga rääkida.

Palju jõudu sulle ja tubli oled. Suitsetamise maha jätmine on tegelikult kerge(kui ise piisavalt tahad), aga mittesuitsetajaks jääda on see raskem osa. Minu meelest 70% on psühholoogiline. Abi olen saanud palju ka leheküljelt whyquit.com

Palju jõudu sulle ja tubli oled.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli maha jättes kerge kriipimise tunne kurgus ja nina nagu natuke kinni/kuiv, mõni köhatus ka. Aga kui oled ilma suitsuta juba üle 3 kuu olnud siis alles saad aru, et see on tõeline kaif mitte suitsetada. Jõudu on rohkem, joosta jaksab kauem ja kiiremini jne. Ainuke negatiivne sümptom on see, et tunned teiste inimeste juustes ja riietel vastikut konihaisu 🙂 Maha jätmine minu elu parimaid otsuseid (staaz u.15 aastat) ja tegelikult ei ole see üldse raske, lihtsalt endale kujutad ette et nüüd tulevad koledad sümptomid ja ajad ennast sellega närvi mis jälle omakorda kutsub suitsu haarama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Suitsetamisest loobumise sümptomid