Esileht Ilu ja tervis Suitsetamisest vabaks

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Suitsetamisest vabaks

Postitas:

Jagage häid soovitusi kuidas võimalikult valutult suitsetamine maha jätta!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

valutult maha jätmine neil, kes teevad seda päevapealt. Tavaliselt arsti käsk, kas valida elu või surma vahel. Nii ütlegi endale, et tahad elada ja hommsest enam ei tee.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul toimisid plaastrid+spray. Valutult ei saa maha jätta, mina olin pikka aega üsna närviline, aga see möödus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi kõigepealt kohti väljalülitada, kus sa tavaliselt suitsetad. Näiteks lõpeta tööl suitsetamine. See oleks suur samm. Ja ürita mujal suitsetamist ka vähendada või loobuda. Üks mõte, mida võiksid kasutada suitsetamisest loobumisel on see, et mõtle endast kui mittesuitsetajast. Kui sulle see mõte väga meeldib, motiveerib ka mittesuitsetama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pead seda lihtsalt otsustama. Ma venitasin seda kummi mitu kuud, muudkui mõtlesin, et peaks maha jätma jne. Suitsetaja olen olnud 20 aastat (va 3 last). Veebruaris jäin grippi ja 1-2 päeva oli nii kehv, et suitsu ei teinud, ja siis otsustasin, et aitab. Mõtlesin hoolega läbi plussid-miinused ja kumba varianti ma eelistan. Raha jääb rohkem alles, hingeõhk on parem, ise ei haise, võhma on rohkem, pole suitsumeheköha jne, aega saab kulutada muude asjade peale. Enne ei saanudki aru, kuidas see aega raiskab, aga nüüd mehega koos kuskil käies saan aru, et ikka väga suure osa ajast ma ootan, et ta suitsu ära teeks. Tööl samamoodi raiskasin suitsetamisele mõttetult palju väärtuslikku aega. Tõenäoliselt on plaastrite jms abil see lihtsam, aga põhiline on ikkagi tahtejõud. Olen nooremana ka plaastritega paar nädalat ilma olnud, aga uuesti alustanud, järelikult ikka polnud tahtmist maha jätta. Ja kusjuures viimased kuud on mul olnud ikka eriti stressirohked ja nutused, aga siiani olen vastu pidanud peaaegu 4 kuud.
Järgmisena võtan ette trenni ja vabanen 5 üleliigsest kilost ka 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin saata Allen Carri raamatu, millega üle maailma paljud inimesed on maha jätnud. signe001@hot.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Suitsetamisest vabaks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.