Esileht Kodunurk Suitsuandur piiksub

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Suitsuandur piiksub

Postitas:

Ostsin esimest korda elus suitsuanduri. Patarei oli kinnises kilepakendis kaasas, võtsin välja, panin andurisse. Testisin, kõik töötas. Aga siis hakkas see andur iga mõne sekundi tagant väikseid piikse tegema. Võtsin patarei välja, ikka tegi. Lõpuks jäi vait. Panin patarei tagasi – sama lugu, andur piiksub, vaikselt, aga siiski. Mida teha, et ta ei piiksuks niimoodi?

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.12 22:17; 29.12 22:23; 29.12 22:24;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Patarei on tühi. Jah, ka “uus” pakendis patarei läheb kaua seistes tühjaks.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei ole vist kõige teravam pliiats?

Patarei on tühi, osta uus.

Muide, suitsuandur on kohustuslik juba üle 10 aasta.

+4
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 22:19; 29.12 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei ole vist kõige teravam pliiats?

Patarei on tühi, osta uus.

Ilmselt ei ole siis jah kõige teravam. Mul on teine uus andur veel, katsetan siis selle uue patareiga. Igaks juhuks küsin, et kui patareid niimoodi pakendis ise tühjaks lähevad, kas siis poest lihtsalt patareid ostes võid ka tühja peale sattuda?

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.12 22:17; 29.12 22:23; 29.12 22:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, suitsuandur on kohustuslik juba üle 10 aasta.

Mis see siia puutub? Ilmselgelt on neid enne mind keegi teine lakke pannud.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.12 22:17; 29.12 22:23; 29.12 22:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igaks juhuks küsin, et kui patareid niimoodi pakendis ise tühjaks lähevad, kas siis poest lihtsalt patareid ostes võid ka tühja peale sattuda?

Võid ikka. Tundud üsna elukogenematu.

+5
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 22:19; 29.12 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igaks juhuks küsin, et kui patareid niimoodi pakendis ise tühjaks lähevad, kas siis poest lihtsalt patareid ostes võid ka tühja peale sattuda?

Nõme värk, aga tõesti võib. Isegi mitu korda niimoodi juhtunud nende 9V omadega. Ja neid andureid on ka igasuguseid. Ma olen julgelt 10 erinevat andurit ära proovinud, isegi kui algul saab kuu või paar ühe patareiga, siis lõpuks ikka peab mitu korda kuus vahetama. Aga viimased on mul nüüd viis kuud vastu pidanud samade patareidega – see on vist küll rekord.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igaks juhuks küsin, et kui patareid niimoodi pakendis ise tühjaks lähevad, kas siis poest lihtsalt patareid ostes võid ka tühja peale sattuda?

Ikka päris tihti olen tühjade peale sattunud. Tavaliste AAde puhul kah, eriti, kui olen ostnud mingi suurema paki, nt 24 tk sees. Ilmselt neid tihti ei osteta ja siis seisavdki aastaid riiulil. Nüüd ostan pigem mitu väiksemat pakendit, enam pole probleeme olnud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igaks juhuks küsin, et kui patareid niimoodi pakendis ise tühjaks lähevad, kas siis poest lihtsalt patareid ostes võid ka tühja peale sattuda? Võid ikka. Tundud üsna elukogenematu

Kas sina tüütu tülinorija tead, et ka andurid vananevad?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei ole vist kõige teravam pliiats?

Patarei on tühi, osta uus.

Muide, suitsuandur on kohustuslik juba üle 10 aasta.

Kohe vaja nähvata või?

+2
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Igaks juhuks küsin, et kui patareid niimoodi pakendis ise tühjaks lähevad, kas siis poest lihtsalt patareid ostes võid ka tühja peale sattuda? Võid ikka. Tundud üsna elukogenematu

Kas sina tüütu tülinorija tead, et ka andurid vananevad?

Anduri vananedes ei hakka ta piiksuma. Ta siis just ei käivitu ka siis kui häire on! Daaa
Mõnel anduril on nii, et kontroll nupp millega pataka korrasolekut kontrollida kipub valesse asendisse seesmiselt jääda ja annan lühist. Siis piiksub. Tühi pataks – piiksub. Lühis süsteemis – piiksub. Lihtsam uus andur osta kui patarei vahetus ei vaigista ja mitte neid ehituspoe 5€-d. Osta 10€ kanti seade. Töökindlamad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öeldakse küll, et lolle küsimusi pole olemas, aga siin on suisa kaks lolli küsimust. Nojah, kui tegu on 10 aastasega maailma avastamas, siis võibolla mitte.

Järgmiseks võiks küsida, miks wc valgusti ei lähe põlema.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei ole vist kõige teravam pliiats?

Patarei on tühi, osta uus.

Ilmselt ei ole siis jah kõige teravam. Mul on teine uus andur veel, katsetan siis selle uue patareiga. Igaks juhuks küsin, et kui patareid niimoodi pakendis ise tühjaks lähevad, kas siis poest lihtsalt patareid ostes võid ka tühja peale sattuda?

Mis kuupäev patareil?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk Suitsuandur piiksub