Esileht Kodunurk Suitsuhais

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Suitsuhais

Postitas:
Kägu

Soetasime just uue madratsi aga kahjuks juhtus nii et see see leidis kasutust lähisugulasest suitseja poolt ja võttis suitsuhaisu külge.

Jätsin alustassi äädikaga (5%) madratsi juurde mitmeks päevaks, mis pidavat aitama, aga seni pole kahjuks eriti mõjunud.

Suitsuhais on vaevumärgatav aga ma tahaks sellest täielikult lahti saada, ei taha üldse voodipesu enne sinna peale panna.

Kas keegi oskab midagi soovitada?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma paneks sprei pudelisse seda äädikat (lahustaks veega) ja pritsiks madratsi üle. Laseks kuivada, ja siis kordaksin. Ei mõista kuidas anum äädikaga sinu madratsit aidata võiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Proovin kindlasti järgi ka seda.

Võib-olla soodalahus aitab?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Absoluutselt loll jutt! Kui ta seal nii kaua magas, et suitsuhais külge jäi, siis see madrats pole enam uus! Ja raudselt ei kasutanud ta madratsit kaitsvat katet ega linu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei pea küll loll jutt olema. Autoistmele jääb samamoodi suitsuhais juurde kui suitsetaja seal mõne sõidu teeb. Alati saan autosse istudes aru kui mees on suitsetajast töökaaslast transportinud. Suitsetaja ise vaid ei tunne seda haisu.
Äkki aitaks soodaga üle puistamine, hõõrumine ja tolmuimejaga selle sooda välja tõmbamine?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ostsin suitsetaja auto, ei teinud midagi, mingi ajaga tuuldus ära. Igasugu vahenditega kinnistad veel haisu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rendi tekstiilipesur ja tee madrats korralikult puhtaks. Lase veel õues kuivada-tuulduda ka. Ega siin muu ilmselt ei aita.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki mõnest aurupesurist oleks abi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õue tuulduma jah. Olen tähele pannud, et parim on külma ilmaga tuhkjal lumel, aga noh, selleks peaks madratsi õige kaugele saatma.

See suitsetaja suitsetas voodis või? Üldiselt soovitaks igale madratsile kaitseks kasvõi õhukest katet, kattemadrats oleks veel parem muidugi.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Kodunurk Suitsuhais