Esileht Beebi ja mitmikud Sukkpüksid ja nende nr ?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Sukkpüksid ja nende nr ?

Postitas:

Tütar on 64cm pikk. Täna ostsin sukkpüksid kus oli peal silt et 60-70 cm. Koju jõudes tegin paki lahti ja need sukkpüksid on nii pikad et lähevad isegi 1 aastasele lapsele jalga. Kas siis lapse pikkus ja sukkpükste nr ei lähe kokku?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas need olid suva omad? Need on jah suure varuga.
Ostsin kunagi 80cm pikale lapsele püksid suuruses 70-80. Jalga sai ta need siis, kui oli vähemalt 86 pikk ning hetkel umbes 92 ja sukapüksid endiselt kasutusel koos varuga.

Ostan pükse alati nii, et tirin paki lahti ja vaatan silmajärgi, et ega liiga suured ei ole. Mõnel firmal on püksid tunduvalt väiksemad. Isegi 92 on olnud 80cm pikale lapsele väiksed.

Mis ikka..ostad uued ja paned need kappi paremaid päevasid ootama. Sukapükse läheb alati vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb tootajast, aga suurem osa neist on jah varuga. Minu 68 cm pikk laps kannab praegugi sukapükse, mis nr 56 sildi järgi. Nr 68/70 on veel pikad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pese korra läbi, tõmbavad usinalt kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, selle vana ütlemise \”kalossinumber\” võiks beebide emmed vabalt ümber teha \”sukakanumbriks\”. Peale esimesi orkilendamisi võtan alti paki lahti ja mõõdan silmaga üle. Olen vajaliku numbriga pakis näinud nii tohutult suuremaid kui ka väiksemaid isendeid :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama mure. Tüdruk on parajalt sihvakas ja enne kui sukapüksid pikkusest parajaks saavad, on tald väike, kannaosast välja kasvanud :S Praegugi on veel 70-80 suva sukapüksid pikad, laps saab kohe 1,3 a.

Olen hakanud kastutama retuuse+ sokke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 64cm pikkune laps kannab endiselt lindexi 50 suuruses sukapükse. Pojale ostsin 110 sukakad ja need võib ta omale lõua alla tõmmata (ta mul 106cm pikk). Kooliajaks vast saavad parajaks:p
Nii et edaspidi teen ka nii, et kisun aga poes paki lahti ja mõõdan silma järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama mure, et kodus kapis ootamas mitu paari \”õige\” nr sukapükse, mida saab alles kanda aasta pärast. Laps 80cm pikk ja kaustame 68-74cm pikkusele sukapükse.
Samas väikelaste foorumis oli jälle mure, et kõikidel tõmbusid sukapüksid peale pesu kokku ja enamus ostsid 2nr suuremaid. Minu pole veel ükski sukapüks kokku tõmmanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suval on jah suvad numbrid pakkidel. Beebikaid pole ostnud nüüd aga eelmine talv ostsin 140 suurus sukakad 140 pikkusele lapsele ja ta uppus nendesse,need sukakad olid mulle ka suured, ma olen 168cm pikk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Sukkpüksid ja nende nr ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.