Esileht Ilu Sukkpüksid suured suurused

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Sukkpüksid suured suurused

Postitas:

Küsimus suurematele ja pikematele naistele. Kuskohast ostate ja leiate sukkpükse? Ise olen pikka kasvu,182 cm ja suurus 48. Ja ma ei leia mitte kuskilt sukkpükse, mis oleksid piisavalt venivad ja tuleksid ikka üle tagumiku ilusti ja püsiksid seal. Tavalisest toidupoest ei saa, see on selge. Ja tegelikult ega nende numbrite vaatamine paki pealt midagi ei anna, XL on mõõdud 170-185. No mis infot see annab. Tahaks just infot, et mis firma sukkpüksid on venivad ja vastupidavad ka pikkadele ja suurtele inimestele. Või siis üldse sukkade peale mõelda? Nendega ei ole mul üldse kogemust.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sokisahtlist.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 20:44; 09.10 19:19;
To report this post you need to login first.

Igas sukkpüksiosakonnas on minu arust müügil see suurim suurus, nr4 või siis XXL. Iga paki tagaküljel on suuruste tabel ja sealt näed, mis on selle firma suurim suurus ja selle ostadki. Tavaliselt ostangi toidupoest.

Hoopis teine mure on see (ma olen sinust veidi pikem ja veidi kõhnem), et selle suurima suuruse nö aluspüksi-osa jääb liiga lai ja lotendav. Tuleb valida mudel, millele on see püksiku-osa korrigeeriv ja väga tugevalt ümber, muidu need sukkpüksid vajuvad lihtsalt alla kõndides.

Sellist varianti meil müügil ei ole kus saaks valida eraldi pikkuse ja ümbermõõdu järgi, alati suurenevad proportsionaalselt.

Sukad unusta ära! Need ei seisa iial üleval.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.10 10:54; 10.10 11:41; 16.10 11:40; 16.10 11:46; 22.10 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 174 ja 44 suurus ja olen ka hädas. Saledana kandsin tavaliselt just pikkuse pärast nr 4 suurust, nüüd oluliselt suuremana oleks vaja 5 ja 6, aga neid leidub üliharva kaubanduses. Mõned üksikud firmad pakuvad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sokisahtlis on!
https://www.sokisahtel.net/et/naistele/eritooted/plus-size3

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 21:40; 14.10 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sokisahtlist.

Miks miinus? Kas keegi arvas, et ma pean silmas oma kummuti sokisahtlit? 😀 😀

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 20:44; 09.10 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://mobile.kaup24.ee/et/jalanud-riided-ja-aksessuaarid/naiste-aluspesu/naiste-sukapksid-sokid-ja-retuusid/suured-sukkpuksid-favorite-maxi-xxxl-beez?id=3673255

Väga head sukkpüksid suurematele, soovitan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parimad on Philippe Matignon sukkpüksid, mida olen leidnud Stockmannist ja Kaubamajast ja Tallinki poest. Istuvad täpselt, mugavalt, peavad kaua , tõeliselt kaua vastu.  Ei vea kunagi alt.Praegu Osturalli ajal on soodukas.

Sokisahtlist leidsin päris huvitavaid mustrilisi, pole ka väga viga. Suurus oli vist xxl.

Golden Lady on nii ja naa. Vedasid mind tõsiselt alt, kui olin minemas tütre kõrgkooli lõpuaktusele. Sõna otseses mõttes rullisid end jalast maha.

Kannan sukkpükse nr.5, olen 177 ja nr.48-50.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sukad unusta ära! Need ei seisa iial üleval.

Silikooniga sukki alla vajumas tahaks küll näha.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 23:41; 11.10 13:28; 15.10 18:21;
To report this post you need to login first.

Sukad unusta ära! Need ei seisa iial üleval.

<p style=”text-align: left;”>Silikooniga sukki alla vajumas tahaks küll näha.

</p>
<p style=”text-align: left;”>
No tule ja vaata! Olen korduvalt proovinud.
Kui jalad on väga pikad nagu pikal naisel on, siis see sukk ulatub siiski ainult reie keskosani, mitte sinna üles, kus on jälle kitsam koht ja võibolla tõesti püsib mõnel ka üleval. Minul mitte.

</p>
Sukkadel on sama probleem – ostan suurema numbri, et sukk oleks pikem, siis on ta kohe ka laiem ja lihtsalt ei püsi üleval.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.10 10:54; 10.10 11:41; 16.10 11:40; 16.10 11:46; 22.10 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sokisahtlist.

Miks miinus? Kas keegi arvas, et ma pean silmas oma kummuti sokisahtlit? ???? ????

Mina panin selle miinuse, tahtsin panna plussi aga näpp vääratas ja tuli miinus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 09:23; 10.10 19:02; 12.10 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sukad unusta ära! Need ei seisa iial üleval.

<p style=”text-align: left;”>Silikooniga sukki alla vajumas tahaks küll näha.

</p>

<p style=”text-align: left;”>

No tule ja vaata! Olen korduvalt proovinud.

Kui jalad on väga pikad nagu pikal naisel on, siis see sukk ulatub siiski ainult reie keskosani, mitte sinna üles, kus on jälle kitsam koht ja võibolla tõesti püsib mõnel ka üleval. Minul mitte.

</p>

Sukkadel on sama probleem – ostan suurema numbri, et sukk oleks pikem, siis on ta kohe ka laiem ja lihtsalt ei püsi üleval.

Ilmselt ostad liiga suuri. Silikoon reageerib keha soojusega ja kleepub naha külge kinni. Aga kui ta on sul lõdvalt ümber jala, siis loomulikult ei ole tal kuhugi kleepuda.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 23:41; 11.10 13:28; 15.10 18:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis on alternatiiviks meeste sukkpüksid, need ülevalt ainult natuke teistmoodi aga pikkust jagub küll.

https://www.pantyhose-stockings-hosiery.com/pantyhose-for-men/

http://hosieryformen.blogspot.com/2013/11/reviewed-glamory-support-40-tights-for.html

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 185 cm ja netiavarustest välja kaevanud terve pikkade naiste kaubamaailma.

Sukkpükse saab siit: https://snagtights.eu/.

 

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.10 11:55; 14.10 13:40; 15.10 09:35; 15.10 15:21; 16.10 09:58; 27.10 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 185 cm ja netiavarustest välja kaevanud terve pikkade naiste kaubamaailma.

Sukkpükse saab siit: https://snagtights.eu/.

Soe, aitäh, see link küll super. Loodan , et sukkpüksid ka head. Aga teemat kasutades küsiks, et kuskohast saab muid pükse pikkadele ? Või kleite? Nendega on ka üks häda ja viletsus..

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 09:23; 10.10 19:02; 12.10 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 185 cm ja netiavarustest välja kaevanud terve pikkade naiste kaubamaailma.

Sukkpükse saab siit: https://snagtights.eu/.

Soe, aitäh, see link küll super. Loodan , et sukkpüksid ka head. Aga teemat kasutades küsiks, et kuskohast saab muid pükse pikkadele ? Või kleite? Nendega on ka üks häda ja viletsus..

Siin julgen küll vastata, et täna kõndisin läbi kümmekond poodi, ka kaupsi naisteosakonna. Otsisin tavalisi kvaliteetkangast musti viigipükse ilma ekstreemlisanditeta ja ei saanudki midagi. Olen 164cm ja kõik olid mulle vähemalt rinnuni. Ainult pikkadele, lühemad pole müügiks enam absoluutselt huvipakkuv grupp.
Mõne tootja käest siiski leidsin, mis meeldisid, aga neid oleks tulnud hakata lühemaks tegema, aga no krt ma ei maksa igapäevaste viigipükste eest 129-300EUR. Oleks mingi väärtuslikum kaup siis poleks probleemi, aga kaupmehed on oma hindadega tavariiete eest ikka väga lakke roninud.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 185 cm ja netiavarustest välja kaevanud terve pikkade naiste kaubamaailma.

Sukkpükse saab siit: https://snagtights.eu/.

Soe, aitäh, see link küll super. Loodan , et sukkpüksid ka head. Aga teemat kasutades küsiks, et kuskohast saab muid pükse pikkadele ? Või kleite? Nendega on ka üks häda ja viletsus..

Pükstega mul probleeme pole, sest pükstest kannan ainult teksaseid või retuuse (trennis/kodus). Pikemaid teksaseid pakuvad paljud tootjad. Olen rohkem kleidi-seeliku tüüp.

Põhilised kohad on Next, Dorothy Perkins, LongTallSally. Suur valik on ka Asoses, aga sealt mingit kvaliteeti oodata ei tasu. Googelda “clothes for tall women” ja asu lappama. Põhiliselt on neil pikkade naiste riided eraldi jaotises. Kui sa FB-s oled ja inglise keelt oskad, liitu grupiga What’s the alTALLnative to LTS? Pikad (üldiselt briti) naised küsivad/jagavad seal riiete ja jalatsite leide.

 

 

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.10 11:55; 14.10 13:40; 15.10 09:35; 15.10 15:21; 16.10 09:58; 27.10 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhilised kohad on Next, Dorothy Perkins, LongTallSally. Suur valik on ka Asoses, aga sealt mingit kvaliteeti oodata ei tasu. Googelda “clothes for tall women” ja asu lappama. Põhiliselt on neil pikkade naiste riided eraldi jaotises. Kui sa FB-s oled ja inglise keelt oskad, liitu grupiga What’s the alTALLnative to LTS? Pikad (üldiselt briti) naised küsivad/jagavad seal riiete ja jalatsite leide.

 

ohooo, hea teada, eriti see fb grupp.

aga longtallsally pandi kinni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 21:40; 14.10 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhilised kohad on Next, Dorothy Perkins, LongTallSally. Suur valik on ka Asoses, aga sealt mingit kvaliteeti oodata ei tasu. Googelda “clothes for tall women” ja asu lappama. Põhiliselt on neil pikkade naiste riided eraldi jaotises. Kui sa FB-s oled ja inglise keelt oskad, liitu grupiga What’s the alTALLnative to LTS? Pikad (üldiselt briti) naised küsivad/jagavad seal riiete ja jalatsite leide.

ohooo, hea teada, eriti see fb grupp.

aga longtallsally pandi kinni.

Ja tehti uuesti lahti 🙂 Uus omanik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.10 11:55; 14.10 13:40; 15.10 09:35; 15.10 15:21; 16.10 09:58; 27.10 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 185 cm ja netiavarustest välja kaevanud terve pikkade naiste kaubamaailma.

Sukkpükse saab siit: https://snagtights.eu/.

Soe, aitäh, see link küll super. Loodan , et sukkpüksid ka head. Aga teemat kasutades küsiks, et kuskohast saab muid pükse pikkadele ? Või kleite? Nendega on ka üks häda ja viletsus..

Siin julgen küll vastata, et täna kõndisin läbi kümmekond poodi, ka kaupsi naisteosakonna. Otsisin tavalisi kvaliteetkangast musti viigipükse ilma ekstreemlisanditeta ja ei saanudki midagi. Olen 164cm ja kõik olid mulle vähemalt rinnuni. Ainult pikkadele, lühemad pole müügiks enam absoluutselt huvipakkuv grupp.

Mõne tootja käest siiski leidsin, mis meeldisid, aga neid oleks tulnud hakata lühemaks tegema, aga no krt ma ei maksa igapäevaste viigipükste eest 129-300EUR. Oleks mingi väärtuslikum kaup siis poleks probleemi, aga kaupmehed on oma hindadega tavariiete eest ikka väga lakke roninud.

Ma ei kujuta ette kuidas see võimalik on. Kiirmoeketid teevad enamiku pükse lühikestele, eriti nt. Zara, kelle standartmodell on 160 cm pikk. E- poe pilte ei tasu uskuda, sealsetele modellidele tehakse näidisteks eraldi riided. Olen 175cm pikk aga Zara püksid pole mitte kukekad vaid sageli lausa põlvpüksid.
Sama ka H&Mis, rõivad on tehtud naisele pikkusega 165 cm. Ostan sealt pigem lasteosakonnast- 170 kasvule lastepüksid on pikemad, kui naisteosakonnas müüdavad püksid. Hinnad odavad nagunii, kuigi ka kvaliteet on vastav.
Pikkadel, eriti pikkade jalgadega naistel on keeruline riideid leida. Soodsam kaup tuleb riikidest, kus naised ei ole pikakasvulised (Hispaania, Poola, Aasia riigid). Kui pikk on lisaks ka sale, siis pole sageli ka meesteosakonnast abi, sest meeste XS, veel vähem XXS asju meie kaubanduses praktiliselt ei leidu või on ka need liiga suured. Ja kleite sealt nagunii ei saa, aga rinna all asuva vöökohaga kleite ei taha ka kanda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta ette kuidas see võimalik on. Kiirmoeketid teevad enamiku pükse lühikestele, eriti nt. Zara, kelle standartmodell on 160 cm pikk. E- poe pilte ei tasu uskuda, sealsetele modellidele tehakse näidisteks eraldi riided. Olen 175cm pikk aga Zara püksid pole mitte kukekad vaid sageli lausa põlvpüksid. Sama ka H&Mis, rõivad on tehtud naisele pikkusega 165 cm. Ostan sealt pigem lasteosakonnast- 170 kasvule lastepüksid on pikemad, kui naisteosakonnas müüdavad püksid. Hinnad odavad nagunii, kuigi ka kvaliteet on vastav. Pikkadel, eriti pikkade jalgadega naistel on keeruline riideid leida. Soodsam kaup tuleb riikidest, kus naised ei ole pikakasvulised (Hispaania, Poola, Aasia riigid). Kui pikk on lisaks ka sale, siis pole sageli ka meesteosakonnast abi, sest meeste XS, veel vähem XXS asju meie kaubanduses praktiliselt ei leidu või on ka need liiga suured. Ja kleite sealt nagunii ei saa, aga rinna all asuva vöökohaga kleite ei taha ka kanda.

Tõsijutt. Eriline iroonia on veel see, et olen omale ostnud paar kampsunit HMi lasteosakonnast (ma olen 185 cm, eks), seal tüdrukute numbrid vist kuni 176. Otsisime tütrele ja siis ostsime mõlemad ühesugused. Aga ma üldiselt eesti kaubandusega enam pead ei vaeva, vahel harva teen moe pärast tiiru. Kui võimalust on ja soov pärispoes käia, siis pikal ja saledal naisel on mõttekas poodelda näiteks Hollandis või Taanis. Kuigi tänapäeval saab tõesti netist kõik kätte.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.10 11:55; 14.10 13:40; 15.10 09:35; 15.10 15:21; 16.10 09:58; 27.10 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta ette kuidas see võimalik on. Kiirmoeketid teevad enamiku pükse lühikestele, eriti nt. Zara, kelle standartmodell on 160 cm pikk. E- poe pilte ei tasu uskuda, sealsetele modellidele tehakse näidisteks eraldi riided. Olen 175cm pikk aga Zara püksid pole mitte kukekad vaid sageli lausa põlvpüksid.

Millest sa räägid? Mina olen 170 pikk ja just ostsin zarast püksid, mille alla on nüüd vähemalt 10cm kontsa vaja. 7cm jäi väheks, ikka jooksevad mööda maad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 23:41; 11.10 13:28; 15.10 18:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt ostad liiga suuri. Silikoon reageerib keha soojusega ja kleepub naha külge kinni. Aga kui ta on sul lõdvalt ümber jala, siis loomulikult ei ole tal kuhugi kleepuda.

Sellepärast me, pikad ja saledad, suurema numbri peamegi ju ostma, et pikkus paras oleks. Aga kui sa oled pikk, siis sukkpüksitootja (ja kõigi teiste rõivatootjate) arvates kohe ka sellevõrra laiem. Ja sellepärast me tavapoest üldiselt sukki ei saagi osta ja ütleme, et mõttetu, unusta ära, ei seisa üleval.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.10 11:55; 14.10 13:40; 15.10 09:35; 15.10 15:21; 16.10 09:58; 27.10 14:57;
To report this post you need to login first.

Ilmselt ostad liiga suuri. Silikoon reageerib keha soojusega ja kleepub naha külge kinni. Aga kui ta on sul lõdvalt ümber jala, siis loomulikult ei ole tal kuhugi kleepuda.

Sellepärast me, pikad ja saledad, suurema numbri peamegi ju ostma, et pikkus paras oleks. Aga kui sa oled pikk, siis sukkpüksitootja (ja kõigi teiste rõivatootjate) arvates kohe ka sellevõrra laiem. Ja sellepärast me tavapoest üldiselt sukki ei saagi osta ja ütleme, et mõttetu, unusta ära, ei seisa üleval.

Justnimelt! Kui osta väiksem suurus sukki, mis ümbermõõdult paras, siis pikkuselt ulatuvad need napilt üle põlve, nagu ülepõlve-põlvikud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.10 10:54; 10.10 11:41; 16.10 11:40; 16.10 11:46; 22.10 12:26;
To report this post you need to login first.

Ma olen 185 cm ja netiavarustest välja kaevanud terve pikkade naiste kaubamaailma.

Sukkpükse saab siit: https://snagtights.eu/.

Soe, aitäh, see link küll super. Loodan , et sukkpüksid ka head. Aga teemat kasutades küsiks, et kuskohast saab muid pükse pikkadele ? Või kleite? Nendega on ka üks häda ja viletsus..

Siin julgen küll vastata, et täna kõndisin läbi kümmekond poodi, ka kaupsi naisteosakonna. Otsisin tavalisi kvaliteetkangast musti viigipükse ilma ekstreemlisanditeta ja ei saanudki midagi. Olen 164cm ja kõik olid mulle vähemalt rinnuni. Ainult pikkadele, lühemad pole müügiks enam absoluutselt huvipakkuv grupp.

Mõne tootja käest siiski leidsin, mis meeldisid, aga neid oleks tulnud hakata lühemaks tegema, aga no krt ma ei maksa igapäevaste viigipükste eest 129-300EUR. Oleks mingi väärtuslikum kaup siis poleks probleemi, aga kaupmehed on oma hindadega tavariiete eest ikka väga lakke roninud.

Asi ongi selles, et ei lühikesed, ega pikad pole huvipakkuv grupp. Ainult kekmistele on kõik mõeldud.

Kui 185cm naine need sinu poolt välja praagitud rinnuni ja liiga pikad püksid jalga paneb, siis talle ulatuvad need vaevu tutikarvadeni (vabandan väljenduse eest). Oma 10 cm pikust jääb sääreotsast puudu, kui püksid vöökohani üles tõmmata.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.10 10:54; 10.10 11:41; 16.10 11:40; 16.10 11:46; 22.10 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 185 cm ja netiavarustest välja kaevanud terve pikkade naiste kaubamaailma.

Sukkpükse saab siit: https://snagtights.eu/.

Soe, aitäh, see link küll super. Loodan , et sukkpüksid ka head. Aga teemat kasutades küsiks, et kuskohast saab muid pükse pikkadele ? Või kleite? Nendega on ka üks häda ja viletsus..

Siin julgen küll vastata, et täna kõndisin läbi kümmekond poodi, ka kaupsi naisteosakonna. Otsisin tavalisi kvaliteetkangast musti viigipükse ilma ekstreemlisanditeta ja ei saanudki midagi. Olen 164cm ja kõik olid mulle vähemalt rinnuni. Ainult pikkadele, lühemad pole müügiks enam absoluutselt huvipakkuv grupp.

Mõne tootja käest siiski leidsin, mis meeldisid, aga neid oleks tulnud hakata lühemaks tegema, aga no krt ma ei maksa igapäevaste viigipükste eest 129-300EUR. Oleks mingi väärtuslikum kaup siis poleks probleemi, aga kaupmehed on oma hindadega tavariiete eest ikka väga lakke roninud.

Ma ei kujuta ette kuidas see võimalik on. Kiirmoeketid teevad enamiku pükse lühikestele, eriti nt. Zara, kelle standartmodell on 160 cm pikk. E- poe pilte ei tasu uskuda, sealsetele modellidele tehakse näidisteks eraldi riided. Olen 175cm pikk aga Zara püksid pole mitte kukekad vaid sageli lausa põlvpüksid.

Sama ka H&Mis, rõivad on tehtud naisele pikkusega 165 cm. Ostan sealt pigem lasteosakonnast- 170 kasvule lastepüksid on pikemad, kui naisteosakonnas müüdavad püksid. Hinnad odavad nagunii, kuigi ka kvaliteet on vastav.

Pikkadel, eriti pikkade jalgadega naistel on keeruline riideid leida. Soodsam kaup tuleb riikidest, kus naised ei ole pikakasvulised (Hispaania, Poola, Aasia riigid). Kui pikk on lisaks ka sale, siis pole sageli ka meesteosakonnast abi, sest meeste XS, veel vähem XXS asju meie kaubanduses praktiliselt ei leidu või on ka need liiga suured. Ja kleite sealt nagunii ei saa, aga rinna all asuva vöökohaga kleite ei taha ka kanda.

Olen samuti pikakasvuline (180 cm) ja täiesti õiged tähelepanekud. Veidi parem riietevalik on Hollandis, Saksamaal ja Skandinaaviamaades. Muudele turgudele suunitletud riietetootjad on täiesti lootusetud.

Pükste ja sukkade kõrval tahaksin mainida ka pluuse-kampsuneid. No täiesti võimatu on leida midagi, millel oleksid parajad varrukad. Kui on mingi avarama tegumoega lohvakas kampsun siis võib õnneks minna, aga pluusid, triiksärgid, kampsunid, pintsakud on enamasti tehtud lühikeste jäsemetega naistele. Lühem naine saab varrukad üles keerata või parajaks teha, pikal pole aga midagi peale hakata. Kui võtad järgmise suuruse, siis heal juhul on varrukas 1 cm pikem aga kehaosa see-eest juba mitu korda suurem.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta ette kuidas see võimalik on. Kiirmoeketid teevad enamiku pükse lühikestele, eriti nt. Zara, kelle standartmodell on 160 cm pikk. E- poe pilte ei tasu uskuda, sealsetele modellidele tehakse näidisteks eraldi riided. Olen 175cm pikk aga Zara püksid pole mitte kukekad vaid sageli lausa põlvpüksid.

Millest sa räägid? Mina olen 170 pikk ja just ostsin zarast püksid, mille alla on nüüd vähemalt 10cm kontsa vaja. 7cm jäi väheks, ikka jooksevad mööda maad.

Äkki jagad linki?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis on alternatiiviks meeste sukkpüksid, need ülevalt ainult natuke teistmoodi aga pikkust jagub küll.

https://www.pantyhose-stockings-hosiery.com/pantyhose-for-men/

http://hosieryformen.blogspot.com/2013/11/reviewed-glamory-support-40-tights-for.html

Meestele sobiks sukkpüksid mis oleks ilma õmblusteta/ilma jalge vahel oleva lapita, siis noks saab vabalt olla ja sukkpüksid ei libise ka jalast.

Sellised peaks meestele hästi sobima

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püha jumal, suurus 48 on ju puhta rasvumine.

Sellises suuruses riiete tegemine tuleks ära lõpetada, siis ei jääks paksukestel muud üle, kui alla võtta. Paksukesi pole kunagi heaga saanud kaalust alla võtma.

+1
-17
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud

Püha jumal, suurus 48 on ju puhta rasvumine.

Sellises suuruses riiete tegemine tuleks ära lõpetada, siis ei jääks paksukestel muud üle, kui alla võtta. Paksukesi pole kunagi heaga saanud kaalust alla võtma.

Kui sina oled 160cm pikk siis sinu puhul on nr48 riided tõesti rasvumise märgiks ja ole hea, võta palun oma kehakaaluga midagi ette.

185cm naise puhul on nr48 riided vajalikud juba kerge ülekaalu puhul, kui on laiad õlad ja lai puusakont.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.10 10:54; 10.10 11:41; 16.10 11:40; 16.10 11:46; 22.10 12:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Ilu Sukkpüksid suured suurused