Esileht Ajaviite- ja muud jutud sukkpüksid väga suurtele

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: sukkpüksid väga suurtele

Postitas:
Kägu

Kust ostate sukkpükste väga suuri numbreid? Kas 5XL-st veel suuremaid olemas on? Sokisahtli lehelt leidsin vaid musti, aga vajaksin ihuvärvi. Saab ehk kuskilt tellida?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täiendan teemat. Kus müüakse nö vanaaegseid, selliseid mis ümber kokku ei kisu. Mul on küll kõhnad keppjalad, aga vaatamata suurusele tahavad kõik mind lausa pliiatsiks kokku kiskuda.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tellisin yoursclothingust, sain sellised mis 150kilosele 180cm pikale minule ka suured on (tellisin kõige suurema numbri)

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täiendan teemat. Kus müüakse nö vanaaegseid, selliseid mis ümber kokku ei kisu. Mul on küll kõhnad keppjalad, aga vaatamata suurusele tahavad kõik mind lausa pliiatsiks kokku kiskuda.

Ilma naljata soovitan proovida rasedate sukkpükse. Need ei ole sellised, et ülevalt on jube lõtv, lähevad ka saledamale inimesele, aga igal juhul ei ole neil sellist jama, et keskkohta sisse hakkaksid soonima.

Või siis teine variant on kanda sukki.

Kui ise rase olin, siis osa ajast kandsin sukki aga avastasin ka rasedate sukkpüksid, mida olen kandnud ka hiljem, tagasi saledana. Sobivad eriti hästi talvel kandmiseks.

+1
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud sukkpüksid väga suurtele