Esileht Pereelu ja suhted Sul niikuinii meest pole…

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Sul niikuinii meest pole…

Postitas:

Ja siis tuleb see feminist mulle ütlema, et mis minusugune üldse möliseb, endal pole suhetki!

Mulle tuleb praegu meelde, et see kes mind kunagi hirmsasti nahutas, et mul suhet polevat, oli mees, kel polnud suhet ja kes seda hullult põdes. Ta oli tohutult põlglik minu suhtes, et mul pole suhet! ???? ???? ????

Kas sa saad aru, et oma mõlema postitusega oled sa täpselt sedasama teinud (kasutanud seda nö halvustavat “argumenti”

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 17:32; 12.06 09:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Sul ei ole ju meest” – tundis mulle abielunaine kaasa, vaatas ülevalt alla. Selle naise mees oli minu armuke ja mina tema, kohtusime, seksisime regulaarselt. Nii mitu aastat. Tänaseks on see mees naisest lahus ja meie koos. Nii et ära vaata kunagi halvustavalt “sinul ju mees ei ole, mida sina ka tead..”

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole küll tähele pannud, et sellist fraasi siin foormuis kasutataks. Ilmselt sul endal siiski hapud viinamarjad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järelikult läks pihta, kui sul oli vaja uus teema teha: a) sul pole meest, b) ja sa tunned ennast sellepärast alaväärsena. Järelikult sa ise oledki täpselt teemaalgatuses kirjeldatud naisetüüp, kelle jaoks “mees majas” on mingi argument (olenemata mehe kvaliteedist). Kellel sellest tõeliselt ükskõik oleks, see isegi ei märkakas sellist klähvatust, sest see oleks tema meelest asjast nii mööda ja ebatähtis. Ammugi ei võtaks ta sellist ininat endale ligi.

Eksid, kellegi/millegi lolluse ja mõttetuse üle imestamine ei tähenda, et pihta läks, tähendab lihtsalt, et on imelik ja tekitab küsimärke.
See, et ma koerakakat kõnniteel märkan ja seda pahaks panen, ei tähenda ometi, et ma sellesse sisse peaksin astuma.
Mul on mees, aga sedalaadi “solvangud” tekitavad minus ka imestust. Et milleks neid loopida? Mismoodi see kellegi väidet tõestama peaks? Mis värk on?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 13:39; 12.06 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks on see nii, et ennast identifitseeritakse mehe ja tema saavutuste kaudu.

Mitte ennast vaid teisi ju, perekooli tüüpfraaside näitel.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 13:39; 12.06 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin foorumis on silma jäänud, et kui argumendid otsa saavad, siis kasutatakse solvanguna “sul pole meest ju” … vms.

Nagu oleks mehe omamine naise väärtuse näitaja

Mis teie arvate?

A on sul siis mees vä?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid “meest pole” kommentaare pole ausalt öelda siin foorumis kordagi silmanud, aga ju siis loen rohkem teemaalgatust ja veidi kommentaare, selle osani ei jõua, kui teema rajalt kõrvale läheb ja lahmima hakatakse.

Mulle on mõni oponent korduvalt põlastavalt öelnud, et mul polevat “suhetki”, eks ma sellepärast nii kibestunud olevatki ja muud sellist.

???? See on alati olnud mõni võitlev feminist või homoaktivist, sest vaidlused tekivad mul tavaliselt just niisugustega. Ja siis tuleb see feminist mulle ütlema, et mis minusugune üldse möliseb, endal pole suhetki!

mõni ütleb põlastavalt, et pole meestki, teine nimetab põlastavalt feministi või homoaktivisti – sama juhmid mõlemad, mõlemad on kindlad, et ainus ja toimiv suhe saab olla mehe ja naise vahel.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka siin Perekoolis “Sul kindlasti ei ole meest” või “Endal sul ilmselt lapsi ei ole” ütlemisi tähele pannud. Mõni ütleb seda tõesti suht halvustaval toonil, aga enamasti tuleb see lause siiski mõnda eriti eluvõõrast või asjatundmatut teksti tsiteerides.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siis tuleb see feminist mulle ütlema, et mis minusugune üldse möliseb, endal pole suhetki!

Mulle tuleb praegu meelde, et see kes mind kunagi hirmsasti nahutas, et mul suhet polevat, oli mees, kel polnud suhet ja kes seda hullult põdes. Ta oli tohutult põlglik minu suhtes, et mul pole suhet! ???? ???? ????

Kas sa saad aru, et oma mõlema postitusega oled sa täpselt sedasama teinud (kasutanud seda nö halvustavat “argumenti”

Muidugi saan, ainult et mitte nii, nagu sina mõtled. Minu jaoks pole “suhte” puudumine kellegi puhul probleem ega argument, välja arvatud siis, kui ta tuleb minule seda ette heitma. Siis muutub see asjaolu naeruvääristavaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 09:59; 11.06 22:50; 28.06 09:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin foorumis on silma jäänud, et kui argumendid otsa saavad, siis kasutatakse solvanguna “sul pole meest ju” … vms.

Nagu oleks mehe omamine naise väärtuse näitaja

Mis teie arvate?

ilmselt öeldakse seda sellepärast, et kui meest pole, siis järelikult pole ka reguaalset sekselu ja järelikult ollakse kibestunud ja rahuldamata ning sellepärast pururumal.

Mehe olemas olek ei tähenda veel regulaarset suguelu.

See, kas mehega suguelu on või mitte, ei puutu asjasse antud hetkel. Teemaks on see, miks see “sul pole meest” välja käiakse. Meest ei ole – järelikult oled kole kui polaaröö ja juhm nagu sohvapadi. Ja kroonilise rahuldamatuse pärast oled õel nagu kõrvetada saanud fuuria.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 23:22; 30.06 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka siin Perekoolis “Sul kindlasti ei ole meest” või “Endal sul ilmselt lapsi ei ole” ütlemisi tähele pannud. Mõni ütleb seda tõesti suht halvustaval toonil, aga enamasti tuleb see lause siiski mõnda eriti eluvõõrast või asjatundmatut teksti tsiteerides.

Laste olemasolu puudumist võidakse rõhutada sellepärast, et kõige paremini oskavad lapsi kasvatada need, kellel neid endal (veel) pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 23:22; 30.06 23:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Sul niikuinii meest pole…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.