Esileht Pereelu ja suhted Sul niikuinii meest pole…

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Sul niikuinii meest pole…

Postitas:
Kägu

Ja siis tuleb see feminist mulle ütlema, et mis minusugune üldse möliseb, endal pole suhetki!

Mulle tuleb praegu meelde, et see kes mind kunagi hirmsasti nahutas, et mul suhet polevat, oli mees, kel polnud suhet ja kes seda hullult põdes. Ta oli tohutult põlglik minu suhtes, et mul pole suhet! 😀 😀 😀

Kas sa saad aru, et oma mõlema postitusega oled sa täpselt sedasama teinud (kasutanud seda nö halvustavat “argumenti”

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

“Sul ei ole ju meest” – tundis mulle abielunaine kaasa, vaatas ülevalt alla. Selle naise mees oli minu armuke ja mina tema, kohtusime, seksisime regulaarselt. Nii mitu aastat. Tänaseks on see mees naisest lahus ja meie koos. Nii et ära vaata kunagi halvustavalt “sinul ju mees ei ole, mida sina ka tead..”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei ole küll tähele pannud, et sellist fraasi siin foormuis kasutataks. Ilmselt sul endal siiski hapud viinamarjad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Järelikult läks pihta, kui sul oli vaja uus teema teha: a) sul pole meest, b) ja sa tunned ennast sellepärast alaväärsena. Järelikult sa ise oledki täpselt teemaalgatuses kirjeldatud naisetüüp, kelle jaoks “mees majas” on mingi argument (olenemata mehe kvaliteedist). Kellel sellest tõeliselt ükskõik oleks, see isegi ei märkakas sellist klähvatust, sest see oleks tema meelest asjast nii mööda ja ebatähtis. Ammugi ei võtaks ta sellist ininat endale ligi.

Eksid, kellegi/millegi lolluse ja mõttetuse üle imestamine ei tähenda, et pihta läks, tähendab lihtsalt, et on imelik ja tekitab küsimärke.
See, et ma koerakakat kõnniteel märkan ja seda pahaks panen, ei tähenda ometi, et ma sellesse sisse peaksin astuma.
Mul on mees, aga sedalaadi “solvangud” tekitavad minus ka imestust. Et milleks neid loopida? Mismoodi see kellegi väidet tõestama peaks? Mis värk on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahjuks on see nii, et ennast identifitseeritakse mehe ja tema saavutuste kaudu.

Mitte ennast vaid teisi ju, perekooli tüüpfraaside näitel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin foorumis on silma jäänud, et kui argumendid otsa saavad, siis kasutatakse solvanguna “sul pole meest ju” … vms.

Nagu oleks mehe omamine naise väärtuse näitaja

Mis teie arvate?

A on sul siis mees vä?

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Esileht Pereelu ja suhted Sul niikuinii meest pole…