Esileht Väikelaps Sulfametisool silmatilgad 2-aastasele?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Sulfametisool silmatilgad 2-aastasele?

Postitas:

Kas olete neid silmatilku nii väikestele pannud? Mu lapsel rähmane silmapõletik ja helistasin perearstile. Arstiga ei õnnestunud rääkida, aga õde telefonis soovitas Sulfametisool silmatilku. Samas lugesin pakendi infolehte, ning seal on kirjas ainult, kui palju täiskasvanud peavad neid panema. Pole poole sõnagagi selle kohta, kui palju ja kas üldse lapsed, eriti väikelapsed, tohivad seda kasutada. Küsisin apteekri käest kah, et kas ikka võivad 2-aastased kasutada. Apteeker samuti arvas, et võib. Nüüd nii paha tunne on sees, et pakendi infoleht just nagu annaks märku, et lastele ei tohi panna, samas apteeker ja arsti õde ütlesid, et võib. Arstiga ju otse rääkida ei saa ja arsti aega kah enne 4 päeva ei saanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 16:22; 11.02 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid pannakse imikutelegi, kahesele võid ka panna. Ma kahjuks enam ei mäleta, mitu korda päevas panna, aga võid ju helistada perearsti nõuandetelefonile 1220, eks sealt saad täpsemaid juhiseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lastearst soovitas neid ka ninna panna ,kui nohu algab. Olen oma mõlemil lapsel neid kasutanud nii silmapõletiku ,kui ka nohu korral ja aitab väga hästi. Nohu korral olen pannud 2x päevas 1 tilk mõlemasse ninaauku ja silmapõletikuga 3x päevas 1 tilk mõlemasse silma. Esimest korda kasutasime u 6k vanuselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud vastajatele. Kergem hakkas küll 🙂 Ehkki tundub, et esmaspäeval tuleb siiski retsepti järgi minna, sest asi läheb ikka aina hullemaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 16:22; 11.02 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah mina panin ka oma alla 2 aastasele lapsele neid tilku. Kasutaks aga teemat ja küsiks, et kaua selle silmapõletikuga toas peaks püsima? Palavikku pole ja silmad ka enam-vähem aga õue vist veel ei tohi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil pojal oli silmapõletik eelmise nädala alguses ja nüüd täna jälle silmad rähmased, hea et retseptiga ostetud ravimit veel ära ei visanud (sulfametizoli võib jah ka väga väikestel kasutada,aga seekord ei aidanud see, saime silmageeli ja see tegi paremaks juba päevaga). Praegu väga paljudel silmapõletik :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma panin juba 1-kuusele, kui vaja oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Sulfametisool silmatilgad 2-aastasele?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.