Esileht Ilu ja tervis Sulle, kes sa oled käinud maovähendus opil.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 132 )

Teema: Sulle, kes sa oled käinud maovähendus opil.

Postitas:
Kägu

Tere!

Postitus on Sulle kes sa oled maovähendus opil käinud.

Olen otsustanud selle tee ette võtta, ainus hirm on, et äkki opil juhtub midagi (on olnud kunagi üks opi tüsitus). Räägi palju möödas, tervisemured mis kimbutavad, mis läks paremaks, mis ei läinud. Kuidas läks opijärgne elu? Kas peale oppi täiesti juurvili? Kas teeksid selle otsuse igal juhul uuesti? Kas bybass või sleeve?

Mul mitmed tuttavad teinud, pooleks on neid kes on suuremad kui varem, teine pooled aastaid juba saledad. Mõningad mured on, näiteks gaasilist juues, krooksuvad ja gaasid sees pikalt. Ühel tehti bybass 3a tagasi ja tal tõsised mured verega, hemoglobiin stabiilselt alla 50 ja käib vereülekandeid saamas, sest raud lihtsalt ei imendu mitte ühelgi kujul talle. Samas ta ka ainuke, kel sellised tõsisemad tervisemured.

Aitäh, kes viitsib vastata.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin 11 aastat tagasi. Kaalusin  siis 155 kg. Jõudsin kaks aastat pärast oppi kaaluni 98 kg.
Pidevad raua perparaadi (lisa)manusatmised – toimis vaid veenikaudne kaks korda aastas.

Hemoglobiin pidevalt 80, max 90.

lisaks b12 vit, dvit ja cvit.

Ahjaa – magu venib. Täna kaalun 114 kg ☹️

 

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tädi tegi ka maovähendus opi ja pärast oli ka temal tõsised mured verega. Praeguseks hetkeks on ta surnud – suri verevähki eelmine aasta.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tädi tegi ka maovähendus opi ja pärast oli ka temal tõsised mured verega. Praeguseks hetkeks on ta surnud – suri verevähki eelmine aasta.

See ei ole ilmselgelt seotud maovähendusopiga.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tädi tegi ka maovähendus opi ja pärast oli ka temal tõsised mured verega. Praeguseks hetkeks on ta surnud – suri verevähki eelmine aasta.

See ei ole ilmselgelt seotud maovähendusopiga.

Ahaa, varem nagu probleemi ei olnud ja peale seda oppi oli, aga see ei ole seitud opiga?

+1
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin 11 aastat tagasi. Kaalusin siis 155 kg. Jõudsin kaks aastat pärast oppi kaaluni 98 kg.

Pidevad raua perparaadi (lisa)manusatmised – toimis vaid veenikaudne kaks korda aastas.

Hemoglobiin pidevalt 80, max 90.

lisaks b12 vit, dvit ja cvit.

Ahjaa – magu venib. Täna kaalun 114 kg ☹️

Tere! Tänan oma lugu jagamast! Kas tegid maovähenduse, ehk sleeve op tehnikas, või päris bybass, mis on täiesti maost mööda juhtimine op?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin 11 aastat tagasi. Kaalusin siis 155 kg. Jõudsin kaks aastat pärast oppi kaaluni 98 kg.

Pidevad raua perparaadi (lisa)manusatmised – toimis vaid veenikaudne kaks korda aastas.

Hemoglobiin pidevalt 80, max 90.

lisaks b12 vit, dvit ja cvit.

Ahjaa – magu venib. Täna kaalun 114 kg ☹️

Tere! Tänan oma lugu jagamast! Kas tegid maovähenduse, ehk sleeve op tehnikas, või päris bybass, mis on täiesti maost mööda juhtimine op?

Bybass.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Postitus on Sulle kes sa oled maovähendus opil käinud.

Olen otsustanud selle tee ette võtta, ainus hirm on, et äkki opil juhtub midagi (on olnud kunagi üks opi tüsitus). Räägi palju möödas, tervisemured mis kimbutavad, mis läks paremaks, mis ei läinud. Kuidas läks opijärgne elu? Kas peale oppi täiesti juurvili? Kas teeksid selle otsuse igal juhul uuesti? Kas bybass või sleeve?

Mul mitmed tuttavad teinud, pooleks on neid kes on suuremad kui varem, teine pooled aastaid juba saledad. Mõningad mured on, näiteks gaasilist juues, krooksuvad ja gaasid sees pikalt. Ühel tehti bybass 3a tagasi ja tal tõsised mured verega, hemoglobiin stabiilselt alla 50 ja käib vereülekandeid saamas, sest raud lihtsalt ei imendu mitte ühelgi kujul talle. Samas ta ka ainuke, kel sellised tõsisemad tervisemured.

Aitäh, kes viitsib vastata.

Otsi foorum ja fb grupid ülesse.

Paljudel on hiljem probleemiks alko.
Pärast opi juurvili???? Mis, sa sellega mõtled?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Postitus on Sulle kes sa oled maovähendus opil käinud.

Olen otsustanud selle tee ette võtta, ainus hirm on, et äkki opil juhtub midagi (on olnud kunagi üks opi tüsitus). Räägi palju möödas, tervisemured mis kimbutavad, mis läks paremaks, mis ei läinud. Kuidas läks opijärgne elu? Kas peale oppi täiesti juurvili? Kas teeksid selle otsuse igal juhul uuesti? Kas bybass või sleeve?

Mul mitmed tuttavad teinud, pooleks on neid kes on suuremad kui varem, teine pooled aastaid juba saledad. Mõningad mured on, näiteks gaasilist juues, krooksuvad ja gaasid sees pikalt. Ühel tehti bybass 3a tagasi ja tal tõsised mured verega, hemoglobiin stabiilselt alla 50 ja käib vereülekandeid saamas, sest raud lihtsalt ei imendu mitte ühelgi kujul talle. Samas ta ka ainuke, kel sellised tõsisemad tervisemured.

Aitäh, kes viitsib vastata.

Otsi foorum ja fb grupid ülesse.

Paljudel on hiljem probleemiks alko.

Pärast opi juurvili???? Mis, sa sellega mõtled?

Oskad foorumeid soovitada?

Juurvili- nimelt tuttavad öelnud, et peale oppi on nädalaid täiesti nö maas olnud, ja suurtes valudes.

Autor.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas peale oppi täiesti juurvili?

Mis mõttes??? No vaevalt et see, kes pärast oppi juurvili on, sulle siin vastata saab …

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Postitus on Sulle kes sa oled maovähendus opil käinud.

Olen otsustanud selle tee ette võtta, ainus hirm on, et äkki opil juhtub midagi (on olnud kunagi üks opi tüsitus). Räägi palju möödas, tervisemured mis kimbutavad, mis läks paremaks, mis ei läinud. Kuidas läks opijärgne elu? Kas peale oppi täiesti juurvili? Kas teeksid selle otsuse igal juhul uuesti? Kas bybass või sleeve?

Mul mitmed tuttavad teinud, pooleks on neid kes on suuremad kui varem, teine pooled aastaid juba saledad. Mõningad mured on, näiteks gaasilist juues, krooksuvad ja gaasid sees pikalt. Ühel tehti bybass 3a tagasi ja tal tõsised mured verega, hemoglobiin stabiilselt alla 50 ja käib vereülekandeid saamas, sest raud lihtsalt ei imendu mitte ühelgi kujul talle. Samas ta ka ainuke, kel sellised tõsisemad tervisemured.

Aitäh, kes viitsib vastata.

Bypass on see sõna!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahaa, varem nagu probleemi ei olnud ja peale seda oppi oli, aga see ei ole seitud opiga?

Kuidas saaks verevähk olla tingitud maovähendusoperatsioonist??? Kui sul peale hommikupudru põhja kõrbemist auto rikki läheb, siis näed ka seost? Mina ei näe. Ei pudru-auto ega operatsioon-vähk juhul.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahjah, lisan, et mina tean inimest, kes on peale oppi juba 10 aastat sale, terve ja sportlik. Samas ise ma ei läheks opile.

Arvan, et mõtle oma iseloom läbi – kus su kaaluprobleemi juured on, kas iseloomus, motivatsioonis, tervises. Ka peale oppi on vaja tugevat iseloomu, et kaalu vähendada. Kui sul seda praegu pole, siis ei tasu ka opile minna. Mina näiteks ei läheks. Olen enda kohta aru saanud, et kui mul on motivatsioon ja kui ma pingutan, läheb kaal ka opita alla. Kui ei lähe, olen olnud laisk. Ja siin ei aita opp.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui küsida tohib miks dieedi teel kaalu langetamine ei sobi? Ainult 1 nädal on väga raske.Edasi läheb lihtsamalt.Või võtate mingeid ravimeid mis kehakaalu tõstavad?

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljudel on hiljem probleemiks alko.

Mis mõttes?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult laisad ja rumalad teevad maovähendusopi. Targad õpivad sööma ja võtavad end kätte ning liigutavad end. Kõige lihtsam asi siin elus on end jämedaks süüa. Edu.

+6
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõttes??? No vaevalt et see, kes pärast oppi juurvili on, sulle siin vastata saab …

Ilmselgelt teemaalgataja mõtles selle juurviljaga midagi muud, kui sellega tavaliselt mõeldakse.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõttes?

Selles mõttes, et süüa ei saa, aga ilma lohutuseta hakkama ei saa, siis hakkavad rohkem jooma. Terve grupp sellistele, MM ka seal.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljudel on hiljem probleemiks alko.

Mis mõttes?

hakkavad palju tarbima.  juu ühte sõltuvust asendatakse teisega.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

http://www.kergemaks.ee

http://www.peenemaks.ee

http://www.kergemelu.ee

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju kaalud? Teeksin ainult, kui tean ette, et lähen pärast üleliigset nahka eemaldama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõttes??? No vaevalt et see, kes pärast oppi juurvili on, sulle siin vastata saab …

Ilmselgelt teemaalgataja mõtles selle juurviljaga midagi muud, kui sellega tavaliselt mõeldakse.

Võiks end arusaadavalt väljendama õppida, valus on sellist totrust lugeda.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvan, et mõtle oma iseloom läbi – kus su kaaluprobleemi juured on, kas iseloomus, motivatsioonis, tervises. Ka peale oppi on vaja tugevat iseloomu, et kaalu vähendada. Kui sul seda praegu pole, siis ei tasu ka opile minna.

Kui inimesel pole tahtejõudu, et tervise nimel vähem süüa, siis ei tule seda tahtejõudu ka pärast maovähendusoperatsiooni. Mul on oma tutvusringkonnas mitu näidet, kus maovähendus on täiesti asjatuks osutunud. Ühel juhul võttis inimene pärast oppi väga minimaalselt alla ja hakkas kohe uuesti kosuma, teistel puhkudel õnnestus neil alguses natuke rohkem kaalu kaotada, ent varsti läks ikka asi käest. Kui toitumisega jätkatakse samal moel, siis ei saa loomulikult tulemust olla. Mulle tundub täiesti arusaamatu, et läbitakse selline tõsine operatasioon kõikide riskidega ja ka see pole motivaator, et end kätte võtta.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin 2013 kevadel, bybass

Kaalusin 114, aastaga võtsin 63 peale ja nii on jäänud

Olen väga rahul ja teeks iga kell uuesti, terviseprobleeme ei ole

Op tehti neljapäeval, esmaspäeval läksin tööle

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahaa, varem nagu probleemi ei olnud ja peale seda oppi oli, aga see ei ole seitud opiga?

Kuidas saaks verevähk olla tingitud maovähendusoperatsioonist??? Kui sul peale hommikupudru põhja kõrbemist auto rikki läheb, siis näed ka seost? Mina ei näe. Ei pudru-auto ega operatsioon-vähk juhul.

Et püsiv väga madal rauavaegus, mis tuli peale oppi, ei ole seotud verevähiga?

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et püsiv väga madal rauavaegus, mis tuli peale oppi, ei ole seotud verevähiga?

Ei ole. Sa oled ikka täitsa rumal inimene. Siis ma ei imesta, kui sellest koroonast mõni üldse sotti ei saa ja ussirohtu ülistab.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõttes?

Selles mõttes, et süüa ei saa, aga ilma lohutuseta hakkama ei saa, siis hakkavad rohkem jooma. Terve grupp sellistele, MM ka seal.

Ei saa süüa?! No tere jutt. Alko probleem tekib pigem sellest, et alkohol imendub pärast kiiremini

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei teeks, juhtusin eile sellisele blogile, kus blogi autor juba enne oppi oli tahtejõuetu toitumise osas, tegi opi jaanuaris ja kui enamusel langeb esimestel kuudel kolinal kaal, siis pole tal see sisuliselt langenudki juba ehk ta jätkas üsna kohe oma vanade toitumisharjumistega. Milleks ennast sandistada terveks eluks? https://minasiinolen.wordpress.com/

Enne katsetada, kas suudad olla nt 3 kuud rangel dieedil ja kui suudad, siis tee opp.

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa süüa?! No tere jutt. Alko probleem tekib pigem sellest, et alkohol imendub pärast kiiremini

Alko probleem tekib ikka sellest, kui sageli ja palju juua. Kui kiiremini imendub, siis peaksid ju purju joomiseks pigem vähem jooma, kus su loogika on. Ilmselgelt on ülekaalulistel emotsionaalsed probleemid, mida nad lahendavad söömisega. Kui see pole enam võimalik, sest toitu ei mahu nii palju kõhtu ja söömine tekitab halva enesetunde, siis hakatakse samasugust lohutust otsima alkoholist, see on põhjus. Kuna eneseregulatsioon on sellistel inimestel nõrk, siis võibki kergesti üks sõltuvus teisega asenduda.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et püsiv väga madal rauavaegus, mis tuli peale oppi, ei ole seotud verevähiga?

Et rauavaegus võib tulla verevähist, see võib muidugi olla, aga sa ju väitsid, et maoopp tekitas verevähi, jeerum küll. Need pole ju sama sisuga väited.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 132 )


Esileht Ilu ja tervis Sulle, kes sa oled käinud maovähendus opil.