Esileht Ilu ja tervis Sulle, kes sa oled käinud maovähendus opil.

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 132 )

Teema: Sulle, kes sa oled käinud maovähendus opil.

Postitas:
Kägu

Kuidas see võimalik on, et siin teemas on sõna “bypass” ainult üks kord õigesti kirjutatud ning väga palju kordi valesti?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvan, et mõtle oma iseloom läbi – kus su kaaluprobleemi juured on, kas iseloomus, motivatsioonis, tervises. Ka peale oppi on vaja tugevat iseloomu, et kaalu vähendada. Kui sul seda praegu pole, siis ei tasu ka opile minna.

Kui inimesel pole tahtejõudu, et tervise nimel vähem süüa, siis ei tule seda tahtejõudu ka pärast maovähendusoperatsiooni. Mul on oma tutvusringkonnas mitu näidet, kus maovähendus on täiesti asjatuks osutunud. Ühel juhul võttis inimene pärast oppi väga minimaalselt alla ja hakkas kohe uuesti kosuma, teistel puhkudel õnnestus neil alguses natuke rohkem kaalu kaotada, ent varsti läks ikka asi käest. Kui toitumisega jätkatakse samal moel, siis ei saa loomulikult tulemust olla. Mulle tundub täiesti arusaamatu, et läbitakse selline tõsine operatasioon kõikide riskidega ja ka see pole motivaator, et end kätte võtta.

sa ei saa samamoodi toituda. sul hakkab füüsiliselt halb kui ühe ampsu rohkem sööd. või kui söök on liiga rasvane, üritad oksendada aga midagi välja ei tule. Aga jah aja jooksul venib kõik ja vedelad kalorid aitavad kaalutõusule kaasa.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka üks tuttab käis. Tegi bypassi. Aasta jooksul läks kaks korda kiieabiga haiglasse peale seda. Esimene kord tuli mingi õmblus lahti ja sellest tekkis kõhukelmepõletik. Hea, et ellu jäi. Teisel korral oli mingi haavandi asi, mis asus otse õmblusel ja sealt lekkis, oli ka üsna kriitiline olukord.
Ka on mure raua imendumisega, käib ka tilguti all. Lisaks ei tohi nüüd tänu sellele maohaavale tohtult paljusid asju süüa, see võib tal kurvalt lõppeda. Uued haavandid võivad tekkida ja ma ei mäletagi, mis riskid seal veel olid. Käib pidevalt dieediõe juures konsultatsioonil ja on ka arstide kõrgendatud järelvalve all. Juba päris mitu aastat. Maha võttis küll palju, algaal oli natuke üle 100. Sõi veel jämedamaks ennast, et HK raha eest opile saada, aga säilitada seda ei ole suutnud, küll on veel normaalkaalus, aga kõht juba,ees ja kintsud jämedad.
Päris tugev alkoprobleem on ka.
Ma ei riskiks iial sellise enda sandistamisega, ennem olen paks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et püsiv väga madal rauavaegus, mis tuli peale oppi, ei ole seotud verevähiga?

Et rauavaegus võib tulla verevähist, see võib muidugi olla, aga sa ju väitsid, et maoopp tekitas verevähi, jeerum küll. Need pole ju sama sisuga väited.

Rauavaegus tuli PEALE oppi ja verevähk tuli ka hiljem, PEALE oppi. Ja rauavaegus oli tingitud sellest, et ta tegi selle opi. Poleks ta oppi teinud, poleks tal raua probleemi olnud.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laseks teha ainult riikides, kus seda tehakse rutiinselt, loogiline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on nii mõtetu vaidlus. Täpselt nagu rindadega. Kui meeldib, siis pane. Kui ei meeldi, ära pane. Selle opiga sama. Kui kardad, ära tee. Kui ei karda, siis tee. Eks igal opil võivad oma tüsitused olla. Ja soovitan soojalt: kui ikka otsus tehtud, et lähed opile, siis loe vähem igasugust jama, nagu näiteks ka siin samas teemas. Kui on küsimusi, siis suhtle arstiga ja lähtu tema juhistest ja nõuannetest.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei teeks, juhtusin eile sellisele blogile, kus blogi autor juba enne oppi oli tahtejõuetu toitumise osas, tegi opi jaanuaris ja kui enamusel langeb esimestel kuudel kolinal kaal, siis pole tal see sisuliselt langenudki juba ehk ta jätkas üsna kohe oma vanade toitumisharjumistega. Milleks ennast sandistada terveks eluks? https://minasiinolen.wordpress.com/

Enne katsetada, kas suudad olla nt 3 kuud rangel dieedil ja kui suudad, siis tee opp.

Ei viitsi blogi lugeda, aga olles ise operatsiooni läbi teinud, tean, et selle eelduseks on väga karmi dieedi järgimine enne operatsiooni. Kirurg soovib nimelt veenduda selles, et inimene suudab rajal püsida ka pärast operatsiooni. Mina pidin kindlaks kuupäevaks 17kg kaotama ja seda toitumiskava alusel. Kui seda poleks teha suutnud, oleks operatsioon ära jäänud. Peale operatsiooni kaotasin esimese poole aasta jooksul veel 31-32kg ja sealt edasi aasta jooksul vaikselt tiksus veel natukene maha. Kolm aastat hiljem on püsinud, aga nahk vajab korrigeerimist.
Tarvitan lisavitamiine, teen regulaarselt vereteste. Kõige rohkem käib närvidele see, et kui varem olin suur silosööja ehk siis kõik rohelised salatid maitsesid ja võisin toidukorra asendada suure kausiga kasvõi, enam neid süüa praktiliselt ei saa. Toitumine on võrreldes varasemaga, kus põhiliselt oli rõhk värske kraami osakonnal, muutunud ühekülgsemaks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on nii mõtetu vaidlus. Täpselt nagu rindadega. Kui meeldib, siis pane. Kui ei meeldi, ära pane. Selle opiga sama. Kui kardad, ära tee. Kui ei karda, siis tee. Eks igal opil võivad oma tüsitused olla. Ja soovitan soojalt: kui ikka otsus tehtud, et lähed opile, siis loe vähem igasugust jama, nagu näiteks ka siin samas teemas. Kui on küsimusi, siis suhtle arstiga ja lähtu tema juhistest ja nõuannetest.

Tüsistused on ääretult erinevad, lõikusest rääkimata. Rindu lõigata on kordades kergem.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei teeks, juhtusin eile sellisele blogile, kus blogi autor juba enne oppi oli tahtejõuetu toitumise osas, tegi opi jaanuaris ja kui enamusel langeb esimestel kuudel kolinal kaal, siis pole tal see sisuliselt langenudki juba ehk ta jätkas üsna kohe oma vanade toitumisharjumistega. Milleks ennast sandistada terveks eluks? https://minasiinolen.wordpress.com/

Enne katsetada, kas suudad olla nt 3 kuud rangel dieedil ja kui suudad, siis tee opp.

Kõige rohkem käib närvidele see, et kui varem olin suur silosööja ehk siis kõik rohelised salatid maitsesid ja võisin toidukorra asendada suure kausiga kasvõi, enam neid süüa praktiliselt ei saa. Toitumine on võrreldes varasemaga, kus põhiliselt oli rõhk värske kraami osakonnal, muutunud ühekülgsemaks.

Tüüpiline paks, kes arvas, et oli paks kapsalehe söömisest.

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rauavaegus tuli PEALE oppi ja verevähk tuli ka hiljem, PEALE oppi. Ja rauavaegus oli tingitud sellest, et ta tegi selle opi. Poleks ta oppi teinud, poleks tal raua probleemi olnud.

Sulle juba öeldi, et see on rumal jutt. Opist ei tule verevähk ja rauapuudusest ei tule ka verevähk, seega siin seos puudub, mõikad?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tüüpiline paks, kes arvas, et oli paks kapsalehe söömisest.

Tüüpiline loll, kes ei saa loetud jutust aru.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei teeks, juhtusin eile sellisele blogile, kus blogi autor juba enne oppi oli tahtejõuetu toitumise osas, tegi opi jaanuaris ja kui enamusel langeb esimestel kuudel kolinal kaal, siis pole tal see sisuliselt langenudki juba ehk ta jätkas üsna kohe oma vanade toitumisharjumistega. Milleks ennast sandistada terveks eluks? https://minasiinolen.wordpress.com/

Enne katsetada, kas suudad olla nt 3 kuud rangel dieedil ja kui suudad, siis tee opp.

Ei viitsi blogi lugeda, aga olles ise operatsiooni läbi teinud, tean, et selle eelduseks on väga karmi dieedi järgimine enne operatsiooni. Kirurg soovib nimelt veenduda selles, et inimene suudab rajal püsida ka pärast operatsiooni. Mina pidin kindlaks kuupäevaks 17kg kaotama ja seda toitumiskava alusel. Kui seda poleks teha suutnud, oleks operatsioon ära jäänud. Peale operatsiooni kaotasin esimese poole aasta jooksul veel 31-32kg ja sealt edasi aasta jooksul vaikselt tiksus veel natukene maha. Kolm aastat hiljem on püsinud, aga nahk vajab korrigeerimist.

Tarvitan lisavitamiine, teen regulaarselt vereteste. Kõige rohkem käib närvidele see, et kui varem olin suur silosööja ehk siis kõik rohelised salatid maitsesid ja võisin toidukorra asendada suure kausiga kasvõi, enam neid süüa praktiliselt ei saa. Toitumine on võrreldes varasemaga, kus põhiliselt oli rõhk värske kraami osakonnal, muutunud ühekülgsemaks.

Kui sa iseseisvalt nii kenasti alla võtsid, siis miks op vajalik oli?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rauavaegus tuli PEALE oppi ja verevähk tuli ka hiljem, PEALE oppi. Ja rauavaegus oli tingitud sellest, et ta tegi selle opi. Poleks ta oppi teinud, poleks tal raua probleemi olnud.

Kui rauavaegus oleks tulnud peale vaktsineerimist, oleks see olnud vaktsiini süü?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui rauavaegus oleks tulnud peale vaktsineerimist, oleks see olnud vaktsiini süü?

Ära nüüd vaktsiini küll maini. Selliste arust on vaktsiin loomulikult kõiges süüdi. Siit olen rohkem kui korra lugenud, et näe, enne inimene 2 aastat koroonasse ei jäänud, nüüd vaktsineeris ära ja jäi. Järelikult vaktsiin oli süüdi, selge see.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et püsiv väga madal rauavaegus, mis tuli peale oppi, ei ole seotud verevähiga?

Et rauavaegus võib tulla verevähist, see võib muidugi olla, aga sa ju väitsid, et maoopp tekitas verevähi, jeerum küll. Need pole ju sama sisuga väited.

Rauavaegus tuli PEALE oppi ja verevähk tuli ka hiljem, PEALE oppi. Ja rauavaegus oli tingitud sellest, et ta tegi selle opi. Poleks ta oppi teinud, poleks tal raua probleemi olnud.

Ilma opita oleks ka sama diagnoosi saanud. Tee verevähi olemus endale selgeks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei teeks, juhtusin eile sellisele blogile, kus blogi autor juba enne oppi oli tahtejõuetu toitumise osas, tegi opi jaanuaris ja kui enamusel langeb esimestel kuudel kolinal kaal, siis pole tal see sisuliselt langenudki juba ehk ta jätkas üsna kohe oma vanade toitumisharjumistega. Milleks ennast sandistada terveks eluks? https://minasiinolen.wordpress.com/

Enne katsetada, kas suudad olla nt 3 kuud rangel dieedil ja kui suudad, siis tee opp.

Ei viitsi blogi lugeda, aga olles ise operatsiooni läbi teinud, tean, et selle eelduseks on väga karmi dieedi järgimine enne operatsiooni. Kirurg soovib nimelt veenduda selles, et inimene suudab rajal püsida ka pärast operatsiooni. Mina pidin kindlaks kuupäevaks 17kg kaotama ja seda toitumiskava alusel. Kui seda poleks teha suutnud, oleks operatsioon ära jäänud. Peale operatsiooni kaotasin esimese poole aasta jooksul veel 31-32kg ja sealt edasi aasta jooksul vaikselt tiksus veel natukene maha. Kolm aastat hiljem on püsinud, aga nahk vajab korrigeerimist.

Tarvitan lisavitamiine, teen regulaarselt vereteste. Kõige rohkem käib närvidele see, et kui varem olin suur silosööja ehk siis kõik rohelised salatid maitsesid ja võisin toidukorra asendada suure kausiga kasvõi, enam neid süüa praktiliselt ei saa. Toitumine on võrreldes varasemaga, kus põhiliselt oli rõhk värske kraami osakonnal, muutunud ühekülgsemaks.

Sõltub ilmselt kirurgist. Minu tutrav, kelle vaevustest eespool kirjutasin ei pidanud midagi maha võtma. Ma ka arvasin, et ta peab, aga tuleb välja, et meil pole igal pool nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga opiga on risk, et inimene keerab tulemuse p… E. Ntx puusaliigese vahetusega tuleb sexides vähe ettevastlikum alguses olla. Aga ikka leidub neid, kes haiglasse tagasi luxatsiooniga jõuab.
Nii on ka maovähendusega teada Eestis mõni lugu, kus värskelt opitud läks puhvetisse end surnuks sööma. Siin loeb inimese arusaam ja mõistmine. Kui sa ikka ei süvene, mida sulle räägitakse, siis jah, juhtub asju.

TLC pealt on hea sari nendest opile püüdlejatest aga Eesti inimesega neid kaale võrrelda ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei teeks, juhtusin eile sellisele blogile, kus blogi autor juba enne oppi oli tahtejõuetu toitumise osas, tegi opi jaanuaris ja kui enamusel langeb esimestel kuudel kolinal kaal, siis pole tal see sisuliselt langenudki juba ehk ta jätkas üsna kohe oma vanade toitumisharjumistega. Milleks ennast sandistada terveks eluks? https://minasiinolen.wordpress.com/

Enne katsetada, kas suudad olla nt 3 kuud rangel dieedil ja kui suudad, siis tee opp.

Ei viitsi blogi lugeda, aga olles ise operatsiooni läbi teinud, tean, et selle eelduseks on väga karmi dieedi järgimine enne operatsiooni. Kirurg soovib nimelt veenduda selles, et inimene suudab rajal püsida ka pärast operatsiooni. Mina pidin kindlaks kuupäevaks 17kg kaotama ja seda toitumiskava alusel. Kui seda poleks teha suutnud, oleks operatsioon ära jäänud. Peale operatsiooni kaotasin esimese poole aasta jooksul veel 31-32kg ja sealt edasi aasta jooksul vaikselt tiksus veel natukene maha. Kolm aastat hiljem on püsinud, aga nahk vajab korrigeerimist.

Tarvitan lisavitamiine, teen regulaarselt vereteste. Kõige rohkem käib närvidele see, et kui varem olin suur silosööja ehk siis kõik rohelised salatid maitsesid ja võisin toidukorra asendada suure kausiga kasvõi, enam neid süüa praktiliselt ei saa. Toitumine on võrreldes varasemaga, kus põhiliselt oli rõhk värske kraami osakonnal, muutunud ühekülgsemaks.

Sõltub ilmselt kirurgist. Minu tutrav, kelle vaevustest eespool kirjutasin ei pidanud midagi maha võtma. Ma ka arvasin, et ta peab, aga tuleb välja, et meil pole igal pool nii.

Oleneb algkaalust nats aga arstid soovitavad valgurikast kiirdieeti, et maksa mõõtmed opi ajaks kahaneks ja oleks võimalik torudega tööd teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on KMI 27, kas tehakse ka seda oppi?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tädi tegi ka maovähendus opi ja pärast oli ka temal tõsised mured verega. Praeguseks hetkeks on ta surnud – suri verevähki eelmine aasta.

“Leukeemia ehk valgeveresus ehk verevähk on üldnimetus vereloomeelundite kasvajatele, mis arenevad peamiselt luuüdis. Leukeemia korral vohavad luuüdis ebanormaalsed (leukeemilised) rakud ja normaalsete vererakkude teke pidurdub”

Et siis sinu arvates seedesüsteemi muutmine mõjutab radikaalselt luuüdi tööd?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui rauavaegus oleks tulnud peale vaktsineerimist, oleks see olnud vaktsiini süü?

Ära nüüd vaktsiini küll maini. Selliste arust on vaktsiin loomulikult kõiges süüdi. Siit olen rohkem kui korra lugenud, et näe, enne inimene 2 aastat koroonasse ei jäänud, nüüd vaktsineeris ära ja jäi. Järelikult vaktsiin oli süüdi, selge see.

Selliste? Milliste?
Ma ise olen vaktsineeritud ja ma ei süüdista vaktsiini selles, et ma olen kaks korda covidit põdenud. Ma kusjuures isegi ei tulnud selle peale.

Mulle meeldib, et on mingi rühm inimesi, kes kujutab endale mingeid asju ette. Ma pole sõnagi vaktsiinist rääkinud, aga ikka sa olid kindel mida ma asjast arvan.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tädi tegi ka maovähendus opi ja pärast oli ka temal tõsised mured verega. Praeguseks hetkeks on ta surnud – suri verevähki eelmine aasta.

“Leukeemia ehk valgeveresus ehk verevähk on üldnimetus vereloomeelundite kasvajatele, mis arenevad peamiselt luuüdis. Leukeemia korral vohavad luuüdis ebanormaalsed (leukeemilised) rakud ja normaalsete vererakkude teke pidurdub”

Et siis sinu arvates seedesüsteemi muutmine mõjutab radikaalselt luuüdi tööd?

Et siis rauapuudus ei mõjuta verevähki üldse. Oleks ikka ära surnud?

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selliste? Milliste? Ma ise olen vaktsineeritud ja ma ei süüdista vaktsiini selles, et ma olen kaks korda covidit põdenud. Ma kusjuures isegi ei tulnud selle peale. Mulle meeldib, et on mingi rühm inimesi, kes kujutab endale mingeid asju ette. Ma pole sõnagi vaktsiinist rääkinud, aga ikka sa olid kindel mida ma asjast arvan.

Loogika on sama kui sellel järjekindlal arvamusel, et verevähk tekkis maovähendusoperatsiooni tagajärjel, sest üks järgnes ju teisele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis rauapuudus ei mõjuta verevähki üldse. Oleks ikka ära surnud?

Sulle on sada korda öeldud, et rauapuudusest ei teki verevähk. Ei teki, saad aru.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis rauapuudus ei mõjuta verevähki üldse. Oleks ikka ära surnud?

Sulle on sada korda öeldud, et rauapuudusest ei teki verevähk. Ei teki, saad aru.

Okei

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tüüpiline paks, kes arvas, et oli paks kapsalehe söömisest.

Tüüpiline loll, kes ei saa loetud jutust aru.

Mina olen teine kägu, kuid arvan, et ta sai väga hästi aru. See opereeritud paks ju väitis, et ajab närvi, et ei saa enam silo süüa, samas kui varem oli sellel toidul tema puhul põhirõhk. Nii et siis inimene, kelle põhirõhk on silol, sööb ennast sellest nii paksuks, et vajalik opile minna?

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen teine kägu, kuid arvan, et ta sai väga hästi aru. See opereeritud paks ju väitis, et ajab närvi, et ei saa enam silo süüa, samas kui varem oli sellel toidul tema puhul põhirõhk. Nii et siis inimene, kelle põhirõhk on silol, sööb ennast sellest nii paksuks, et vajalik opile minna?

Kus ta ütles, et silo söömisest paksuks läks? Ütles, et maitses värske kraam ja sõi seda palju. Ilmselgelt ta sõi ka midagi muud lisaks, mis paksuks tegi, võib-olla oli ka magusa- ja veinisõber. Ta pole ju väitnud, et seda ei teinud. Ise luuletate juurde asu, mida pole öeldud.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen siin paari kommentaari, et op-i teinud inimesed on tahtejõuetud, läksid kohe tagasi vanade harjumuste juurde ja kui teistel langeb kaal esimeste kuudel kolinal, siis sel tahtejõuetul ei lange üldse. Ausalt öeldes pean seda praktiliselt võimatuks. Esimestel kuudel on peale opi on kogused mida süüa võib imeväikesed, samuti on saab süüa vaid väga kerget toitu, peamiselt vedelikku. Sularasva ka süüa ei saa, organism lihtsalt ei võta rammusat toitu vastugi.

Seega kes ei võta alla ka esimeste kuudega – siis siin pole küll tahtejõuga mingit pistmist tegu on milleski muus, selle inimese kaaluprobleem on kuskil mujal.

Kujutage nüüd ette kui inimene sõi suuri koguseid ja ka ebatervislikult, siis esimesed kuud süües väga pisikesi portjoneid peaks kaal kukkuma ju kolinal sest tarbitava energia kogus on hoopis teine. Miks see ei juhtu, ei tea.

Mul on sõbranna, kes peale opi praktiliselt oksendas esimesed kuud enamus toidust välja, rasvase toiduga peab siiamaani koguseid väga jälgima, süda läheb väga kergelt pahaks. Tulemus on -30 kilo aastaga, teist samapalju peaks veel võtma. sellest -30-st esimestel kuudel kus teistel langeb kaal kolinaga langes tal 125-lt kilolt mingi kahe kuuga 6-7 kilo.

Sama olukorda kirjeldab ka Liis Velsker oma raamatus “Teekond iseendani”, oodatud kaalulangus väga väike.

Samas osadel tõesti kaal langeb väga kenasti, 10 kilo esimese kuuga.

Mingit võimalust peale opi jätkata vanamoodi söömist (juhul kui tegu oli suurte kogustega) ei ole võimalik, magu on lihtslat nii väike et isegi klaasi vett ei saa korraga ära juua. See tagasisöömise võimalus tekib hiljem kui magu hakkab uuseti venima, aga kindlasti mitte esimeste kuudega, tavaliselt siiski peale esimest aastat.

Miks see inimeseti nii erinevalt mõjub ei tea, tõenäolislet ei ole siiski ülekaalu esmane põhjus alati söök.  Samas on minu jaoks mõistetamatu kuidas kõvasti ülekaaluline inimene tarbides pisikesi toidukoguseid ikkagi kaalu ei langeta.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen siin paari kommentaari, et op-i teinud inimesed on tahtejõuetud, läksid kohe tagasi vanade harjumuste juurde ja kui teistel langeb kaal esimeste kuudel kolinal, siis sel tahtejõuetul ei lange üldse. Ausalt öeldes pean seda praktiliselt võimatuks. Esimestel kuudel on peale opi on kogused mida süüa võib imeväikesed, samuti on saab süüa vaid väga kerget toitu, peamiselt vedelikku. Sularasva ka süüa ei saa, organism lihtsalt ei võta rammusat toitu vastugi.

Seega kes ei võta alla ka esimeste kuudega – siis siin pole küll tahtejõuga mingit pistmist tegu on milleski muus, selle inimese kaaluprobleem on kuskil mujal.

Kujutage nüüd ette kui inimene sõi suuri koguseid ja ka ebatervislikult, siis esimesed kuud süües väga pisikesi portjoneid peaks kaal kukkuma ju kolinal sest tarbitava energia kogus on hoopis teine. Miks see ei juhtu, ei tea.

Mul on sõbranna, kes peale opi praktiliselt oksendas esimesed kuud enamus toidust välja, rasvase toiduga peab siiamaani koguseid väga jälgima, süda läheb väga kergelt pahaks. Tulemus on -30 kilo aastaga, teist samapalju peaks veel võtma. sellest -30-st esimestel kuudel kus teistel langeb kaal kolinaga langes tal 125-lt kilolt mingi kahe kuuga 6-7 kilo.

Sama olukorda kirjeldab ka Liis Velsker oma raamatus “Teekond iseendani”, oodatud kaalulangus väga väike.

Samas osadel tõesti kaal langeb väga kenasti, 10 kilo esimese kuuga.

Mingit võimalust peale opi jätkata vanamoodi söömist (juhul kui tegu oli suurte kogustega) ei ole võimalik, magu on lihtslat nii väike et isegi klaasi vett ei saa korraga ära juua. See tagasisöömise võimalus tekib hiljem kui magu hakkab uuseti venima, aga kindlasti mitte esimeste kuudega, tavaliselt siiski peale esimest aastat.

Miks see inimeseti nii erinevalt mõjub ei tea, tõenäolislet ei ole siiski ülekaalu esmane põhjus alati söök. Samas on minu jaoks mõistetamatu kuidas kõvasti ülekaaluline inimene tarbides pisikesi toidukoguseid ikkagi kaalu ei langeta.

Sööb tihedalt ja energiarikkaid toite.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see võimalik on, et siin teemas on sõna “bypass” ainult üks kord õigesti kirjutatud ning väga palju kordi valesti?

Kõige hullem, et parandati lausa, aga isegi peale seda jätkatakse sama lollusega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 132 )


Esileht Ilu ja tervis Sulle, kes sa oled käinud maovähendus opil.