Esileht Ilu ja tervis Sulle, kes sa oled käinud maovähendus opil.

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 132 )

Teema: Sulle, kes sa oled käinud maovähendus opil.

Postitas:
Kägu

Et siis rauapuudus ei mõjuta verevähki üldse. Oleks ikka ära surnud?

Vabandust, aga kuidas saab täiskasvand inimene sellist deb…lsust suust välja ajada?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Liitu fb grupiga Bariaatrilise kirurgia patsiendid.

Tegin opi 6-kuud tagasi, bypass. Elu parim otsus. 🙂 Nädal peale oppi läksin tööle.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sellest -30-st esimestel kuudel kus teistel langeb kaal kolinaga langes tal 125-lt kilolt mingi kahe kuuga 6-7 kilo.

Võib-olla on see sellest, et inimesed mõistavad kaalulangetamise mehhanisme ja protsessi erinevalt? Inimene pole piisavalt teadlik, millised toidud kasvatavad kaalu või kuidas on õige süüa, et kaal langeks.

Siin teise teema all kirjutab ka üks tugeva ülekaaluga inimene, kes ütleb, et tema suuruse juures on normaalne päevakaloraaž 2 500 kcal allavõtmiseks. Suht loogiline, et sellisel moel kaal ei lange või kui, siis üliaeglaselt.

Isiklikust kogemusest võib öelda, et kaalu alandamine käib üldjuhul läbi kerge näljatunde. Rõhutan, et see on minu isiklik kogemus.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Liitu fb grupiga Bariaatrilise kirurgia patsiendid.

Tegin opi 6-kuud tagasi, bypass. Elu parim otsus. ???? Nädal peale oppi läksin tööle.

6 kuud peale oppi tundubki veel enamikele parim otsus, võin sulle öelda. Sel ajal ju alles kaal langeb ja kõik tundub eufooriliselt tore. Räägime paari aasta pärast uuesti.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin teise teema all kirjutab ka üks tugeva ülekaaluga inimene, kes ütleb, et tema suuruse juures on normaalne päevakaloraaž 2 500 kcal allavõtmiseks. Suht loogiline, et sellisel moel kaal ei lange või kui, siis üliaeglaselt.

Ma ei tea, millisest kehakaalust sa räägid, aga mina kaalun 106kg, olen lühike ja kalkulaator ütleb, et kehakaalu vähendamiseks sobilik kaloraaž on 2300+. Sinu arust kalkulaator valetab ja vassib?

Sellega olen nõus, et näljatunne on vajalik. Miks sa arvad, et 2500 kcal puhul näljatunne välistatud on?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin teise teema all kirjutab ka üks tugeva ülekaaluga inimene, kes ütleb, et tema suuruse juures on normaalne päevakaloraaž 2 500 kcal allavõtmiseks. Suht loogiline, et sellisel moel kaal ei lange või kui, siis üliaeglaselt.

Täpsustus oleks, et ta ei öelnud, et see on sobiv allavõtmiseks, vaid tema keha kalorivajadus on 2500 kcal arvutuste järgi. Teda hakati kritiseerima, et ta sööb liiga palju allavõtmiseks. Tegelikult mitte, tema jaoks võibki 2000 sobiv kalorsus olla, sest ta oli ka 180 cm pikk ja üsna suure ülekaaluga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tädi tegi ka maovähendus opi ja pärast oli ka temal tõsised mured verega. Praeguseks hetkeks on ta surnud – suri verevähki eelmine aasta.

“Leukeemia ehk valgeveresus ehk verevähk on üldnimetus vereloomeelundite kasvajatele, mis arenevad peamiselt luuüdis. Leukeemia korral vohavad luuüdis ebanormaalsed (leukeemilised) rakud ja normaalsete vererakkude teke pidurdub”

Et siis sinu arvates seedesüsteemi muutmine mõjutab radikaalselt luuüdi tööd?

Et siis rauapuudus ei mõjuta verevähki üldse. Oleks ikka ära surnud?

Jah. Me kõik sureme.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Liitu fb grupiga Bariaatrilise kirurgia patsiendid.

Tegin opi 6-kuud tagasi, bypass. Elu parim otsus. ???? Nädal peale oppi läksin tööle.

6 kuud peale oppi tundubki veel enamikele parim otsus, võin sulle öelda. Sel ajal ju alles kaal langeb ja kõik tundub eufooriliselt tore. Räägime paari aasta pärast uuesti.

No mina võin rääkida, opist mmödas 9 aastat ja kõik on väga OK, mida sa täpsemalt teada tahaksid, vastan hea meelega 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Liitu fb grupiga Bariaatrilise kirurgia patsiendid.

Tegin opi 6-kuud tagasi, bypass. Elu parim otsus. ???? Nädal peale oppi läksin tööle.

6 kuud peale oppi tundubki veel enamikele parim otsus, võin sulle öelda. Sel ajal ju alles kaal langeb ja kõik tundub eufooriliselt tore. Räägime paari aasta pärast uuesti.

No mina võin rääkida, opist mmödas 9 aastat ja kõik on väga OK, mida sa täpsemalt teada tahaksid, vastan hea meelega ????

Veresuhkur, juuksekadu, nahaplastika, haavandid ja NSAIDide võtmine, oksendamine, kogused, song, alatoitumus, B12 ja kaltsiumi tasakaal.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Liitu fb grupiga Bariaatrilise kirurgia patsiendid.

Tegin opi 6-kuud tagasi, bypass. Elu parim otsus. ???? Nädal peale oppi läksin tööle.

6 kuud peale oppi tundubki veel enamikele parim otsus, võin sulle öelda. Sel ajal ju alles kaal langeb ja kõik tundub eufooriliselt tore. Räägime paari aasta pärast uuesti.

No mina võin rääkida, opist mmödas 9 aastat ja kõik on väga OK, mida sa täpsemalt teada tahaksid, vastan hea meelega ????

Veresuhkur, juuksekadu, nahaplastika, haavandid ja NSAIDide võtmine, oksendamine, kogused, song, alatoitumus, B12 ja kaltsiumi tasakaal.

Ks need on küsimused mulle? Mis asi on NSAID? Aga võin vastata: 1) Veresuhkur korras 2) Juuksed on mul elu aeg viletsad olnud, mingil määral langesid välja peale opi, aga siis taastusid 3) Kõhuplastika tegin tõesti, aga mis teha, igal asjal omad miinused ka, muu kasu kaalub üles selle 4) Haavandid? Miks või kus need peaks olema? 5) Oksendamine? Miks peaks? Ei oksenda 6) Toidukogused alguses väga väiksed nagu ikka, praegu täiesti tavalised normaalsed kogused, süüa ja juua saan kõike 7) Song? Miks peaks? 8) Alatoitumus? Ei saa täpselt aru, aga ainuke asi, mida pean natuke jälgima on valgu näit, õnneks püsib üldjoontes normis ja probleeme ei põhjusta 9) B12 ja kaltsium korras, B12 alguses langes, aga ühe süstikuuriga sain normi ja nüüd on püsinud kenasti, midagi juurde võtma ei pea

Loodan, et said ammendava ülevaate 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Liitu fb grupiga Bariaatrilise kirurgia patsiendid.

Tegin opi 6-kuud tagasi, bypass. Elu parim otsus. ???? Nädal peale oppi läksin tööle.

6 kuud peale oppi tundubki veel enamikele parim otsus, võin sulle öelda. Sel ajal ju alles kaal langeb ja kõik tundub eufooriliselt tore. Räägime paari aasta pärast uuesti.

No mina võin rääkida, opist mmödas 9 aastat ja kõik on väga OK, mida sa täpsemalt teada tahaksid, vastan hea meelega ????

Veresuhkur, juuksekadu, nahaplastika, haavandid ja NSAIDide võtmine, oksendamine, kogused, song, alatoitumus, B12 ja kaltsiumi tasakaal.

Ks need on küsimused mulle? Mis asi on NSAID? Aga võin vastata: 1) Veresuhkur korras 2) Juuksed on mul elu aeg viletsad olnud, mingil määral langesid välja peale opi, aga siis taastusid 3) Kõhuplastika tegin tõesti, aga mis teha, igal asjal omad miinused ka, muu kasu kaalub üles selle 4) Haavandid? Miks või kus need peaks olema? 5) Oksendamine? Miks peaks? Ei oksenda 6) Toidukogused alguses väga väiksed nagu ikka, praegu täiesti tavalised normaalsed kogused, süüa ja juua saan kõike 7) Song? Miks peaks? 8) Alatoitumus? Ei saa täpselt aru, aga ainuke asi, mida pean natuke jälgima on valgu näit, õnneks püsib üldjoontes normis ja probleeme ei põhjusta 9) B12 ja kaltsium korras, B12 alguses langes, aga ühe süstikuuriga sain normi ja nüüd on püsinud kenasti, midagi juurde võtma ei pea

Loodan, et said ammendava ülevaate ????

Ei poolda selliseid lõikusi, edulugudest olenemata, aga tänan.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei poolda selliseid lõikusi, edulugudest olenemata, aga tänan.

Kas keegi on küsinud, mida sina pooldad? Ära siis poolda, aga ei saa aru vajadusest kõiki asju maha teha ja neid halvustada, kes midagi teevad. Ükskõik mis teemat loed, on sellised halvustajad ja mahategijad platsis. Isegi kui keegi ütleb, et kõik on hästi, ei, ikka on vaja midagi negatiivset öelda. Tean ka inimest, kes on väga rahul, et selle operatsiooni tegi, tulemus on aastaid püsinud. Enne sõimati ka eluaeg laisaks, lolliks ja lohakaks, kes on paks, nagu siingi pidevalt tehakse. Nüüd ei sõimata, nüüd imetletakse ja inimene tunneb ennast hästi, seega tasus igati ära. Kõhuplastikat teevad paljud, olen ka ise täiesti normaalkaalulisena selle teinud, sest raseduste järel ja vanuse kasvades ei olnud kõht enam ilus.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei poolda selliseid lõikusi, edulugudest olenemata, aga tänan.

Kas keegi on küsinud, mida sina pooldad? Ära siis poolda, aga ei saa aru vajadusest kõiki asju maha teha ja neid halvustada, kes midagi teevad. Ükskõik mis teemat loed, on sellised halvustajad ja mahategijad platsis. Isegi kui keegi ütleb, et kõik on hästi, ei, ikka on vaja midagi negatiivset öelda. Tean ka inimest, kes on väga rahul, et selle operatsiooni tegi, tulemus on aastaid püsinud. Enne sõimati ka eluaeg laisaks, lolliks ja lohakaks, kes on paks, nagu siingi pidevalt tehakse. Nüüd ei sõimata, nüüd imetletakse ja inimene tunneb ennast hästi, seega tasus igati ära. Kõhuplastikat teevad paljud, olen ka ise täiesti normaalkaalulisena selle teinud, sest raseduste järel ja vanuse kasvades ei olnud kõht enam ilus.

Eriarvamus pole negatiivne. Negatiivne kõlaks nii: ,,ära tee seda oppi, idikas” ja miljoni vastuväite ladumine. Ja siis veelkord keelitamine.
Küsimine võimalike tüsistuste kohta, edulugude kiitmine ja oma arvamuse avaldamine ,,ei poolda” on neutraalne. Pole kunagi pakse sõimanud ja kedagi oppidest väega ja väeta eemale hoidnud. Nahaplastikat pooldan.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maovähendusopi asemel võiksid proovida Ozempic süsti. Reguleerib isusid, aitab kaalu alandada. Kirurgilise sekkumise jätaks viimaseks õlekõrreks.

Küsi infot perearstilt või endokrinoloogilt. Kui diabeeti pole, siis on süsti maksumus ca 90 eurot kuus. See ei ole tegelikult suur kulu, sest söömata jäänud söögi arvelt jääb see raha nagunii alles.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eriarvamus pole negatiivne. Negatiivne kõlaks nii: ,,ära tee seda oppi, idikas” ja miljoni vastuväite ladumine. Ja siis veelkord keelitamine. Küsimine võimalike tüsistuste kohta, edulugude kiitmine ja oma arvamuse avaldamine ,,ei poolda” on neutraalne. Pole kunagi pakse sõimanud ja kedagi oppidest väega ja väeta eemale hoidnud. Nahaplastikat pooldan.

Ma ei saa küll aru, miks on vaja küsida ja oma arvamust avaldada, kui teema sind ei puuduta ja keegi pole küsinud, mida sina sellest arvad. See polegi kuidagi sinu võimuses kedagi kuskilt oppidest eemale hoida, ennast ja oma arvamust ei maksa niimoodi üle tähtsustada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

arvamust avaldada, kui teema sind ei puuduta ja keegi pole küsinud, mida sina sellest arvad. See polegi kuidagi sinu võimuses kedagi kuskilt oppidest eemale hoida, ennast ja oma arvamust ei maksa niimoodi üle tähtsustada.

Sina, sina, sina. Vot sina oled negatiivne siin.

Et ikkagi opijärgne B12 puudusest tingitud närvilisus ja paranoia on diagnoosiks? Mida sa haugud!

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muide arstivisiidil on ainult sinu arvamus ja arsti teadmised, avalikus tasuta foorumis võib iga mats sõna võtta. Sh mina.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina, sina, sina. Vot sina oled negatiivne siin. Et ikkagi opijärgne B12 puudusest tingitud närvilisus ja paranoia on diagnoosiks? Mida sa haugud!

Mina pole seda operatsiooni teinud. Lihtsalt ei meeldi sellised tänitajad tädid. Keegi pole su arvamust küsinud, aga ei saa ikka olla kuidagi, on vaja tänitada ja lihtsalt midagi kobiseda igal pool. Väga ebameeldivad on sellised tädikesed.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina, sina, sina. Vot sina oled negatiivne siin. Et ikkagi opijärgne B12 puudusest tingitud närvilisus ja paranoia on diagnoosiks? Mida sa haugud!

Mina pole seda operatsiooni teinud. Lihtsalt ei meeldi sellised tänitajad tädid. Keegi pole su arvamust küsinud, aga ei saa ikka olla kuidagi, on vaja tänitada ja lihtsalt midagi kobiseda igal pool. Väga ebameeldivad on sellised tädikesed.

Vähe lapsepõlves selgitatud, siis kasvabki ninanas plikatirts nagu sina, kes sa vahele sekkud.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

NinaKas. Joppenpuhh.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina, sina, sina. Vot sina oled negatiivne siin. Et ikkagi opijärgne B12 puudusest tingitud närvilisus ja paranoia on diagnoosiks? Mida sa haugud!

Mina pole seda operatsiooni teinud. Lihtsalt ei meeldi sellised tänitajad tädid. Keegi pole su arvamust küsinud, aga ei saa ikka olla kuidagi, on vaja tänitada ja lihtsalt midagi kobiseda igal pool. Väga ebameeldivad on sellised tädikesed.

Vähe lapsepõlves selgitatud, siis kasvabki ninanas plikatirts nagu sina, kes sa vahele sekkud.

Kuule ole nüüd kuss ometi, tüütu oled

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähe lapsepõlves selgitatud, siis kasvabki ninanas plikatirts nagu sina, kes sa vahele sekkud.

Tohoh, tädikene nüüd veel arvab, et ainult tema võib siin sõna võtta. Mingisugune suurusehullustus on sul peal. Lepi sellega, et sinul ei ole mitte mingisugust võimu selle üle, mida keegi ütleb või kes sõna võtab. Aga võiksid nüüd tagasi tõmmata, sinu teemaväline nähvamine pole kellegi jaoks kuigi huvitav lugeda. Teemasse pole sul ju mitte midagi öelda peale oma negatiivse arvamuse, mida keegi pole küsinud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähe lapsepõlves selgitatud, siis kasvabki ninanas plikatirts nagu sina, kes sa vahele sekkud.

Tohoh, tädikene nüüd veel arvab, et ainult tema võib siin sõna võtta. Mingisugune suurusehullustus on sul peal. Lepi sellega, et sinul ei ole mitte mingisugust võimu selle üle, mida keegi ütleb või kes sõna võtab. Aga võiksid nüüd tagasi tõmmata, sinu teemaväline nähvamine pole kellegi jaoks kuigi huvitav lugeda. Teemasse pole sul ju mitte midagi öelda peale oma negatiivse arvamuse, mida keegi pole küsinud.

Lisan siis teemasse.
Youtubes learningtobefearless tegi selle ca 4 kuu eest ja pikaajalise followerina oleks huvitav näha tulemusi. Ta teeb updeite ka opist mõnes videos.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Liitu fb grupiga Bariaatrilise kirurgia patsiendid.

Tegin opi 6-kuud tagasi, bypass. Elu parim otsus. ???? Nädal peale oppi läksin tööle.

6 kuud peale oppi tundubki veel enamikele parim otsus, võin sulle öelda. Sel ajal ju alles kaal langeb ja kõik tundub eufooriliselt tore. Räägime paari aasta pärast uuesti.

No mina võin rääkida, opist mmödas 9 aastat ja kõik on väga OK, mida sa täpsemalt teada tahaksid, vastan hea meelega ????

Veresuhkur, juuksekadu, nahaplastika, haavandid ja NSAIDide võtmine, oksendamine, kogused, song, alatoitumus, B12 ja kaltsiumi tasakaal.

Mul on opist 10 aastat, selgelt on meeles täisväärtusliku elu tagasisaamise tunne, kuidas mahtusid jalga suusapüksid ja bikiinid, rattasadul ei sooninud kanni vahele, iga liigutus ei ajanud higiseks, riideid sai osta tavalisest osakonnast jne.

Samas need tüsistused on mul ka kõik olnud. Veresuhkur- kuna sool on lühemaks võetud ja toit imendub kiiresti, toodab organism vastusena ülemäärases koguses insuliini ja minul vähemalt oli päris pikalt hüpoglükeemiaid, kus veresuhkur läheb väga madalaks ja pilt peaaegu taskusse. Seda saab ära hoida teadliku toiduvaliku ja väikeste kogustega. Kõige hullemalt niidab magus+soe+vedel. Juuksekadu on küll peaaegu kõigil esimese poole aasta ja 40kg languse foonil, seostatakse peamiselt raua, B12 ja valgu puudusega. Need kasvasid kõik tagasi.

Nahaplastika on tehtud. Eks oleneb “what your mama gave you” ehk milline sidekude on pärilikult sattunud, minul on olnud ka maohaavandeid ja maoverejooksu ja seda ilma ibuprofeenitagi. Nii rauda kui B12 olen saanud veeni/ süstina. Need lihtsalt ei imendu. Oksendamist võib ka üle süües väga kergesti juhtuda, keskmiselt korra kuus.

Olen sellele vaatamata tehtud operatsiooniga rahul ja teeksin vajadusel uuesti. Võtsin üle 60 kilo alla ja hiljem ca 20kg tagasi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Liitu fb grupiga Bariaatrilise kirurgia patsiendid.

Tegin opi 6-kuud tagasi, bypass. Elu parim otsus. ???? Nädal peale oppi läksin tööle.

6 kuud peale oppi tundubki veel enamikele parim otsus, võin sulle öelda. Sel ajal ju alles kaal langeb ja kõik tundub eufooriliselt tore. Räägime paari aasta pärast uuesti.

No mina võin rääkida, opist mmödas 9 aastat ja kõik on väga OK, mida sa täpsemalt teada tahaksid, vastan hea meelega ????

Veresuhkur, juuksekadu, nahaplastika, haavandid ja NSAIDide võtmine, oksendamine, kogused, song, alatoitumus, B12 ja kaltsiumi tasakaal.

Mul on opist 10 aastat, selgelt on meeles täisväärtusliku elu tagasisaamise tunne, kuidas mahtusid jalga suusapüksid ja bikiinid, rattasadul ei sooninud kanni vahele, iga liigutus ei ajanud higiseks, riideid sai osta tavalisest osakonnast jne.

Samas need tüsistused on mul ka kõik olnud. Veresuhkur- kuna sool on lühemaks võetud ja toit imendub kiiresti, toodab organism vastusena ülemäärases koguses insuliini ja minul vähemalt oli päris pikalt hüpoglükeemiaid, kus veresuhkur läheb väga madalaks ja pilt peaaegu taskusse. Seda saab ära hoida teadliku toiduvaliku ja väikeste kogustega. Kõige hullemalt niidab magus+soe+vedel. Juuksekadu on küll peaaegu kõigil esimese poole aasta ja 40kg languse foonil, seostatakse peamiselt raua, B12 ja valgu puudusega. Need kasvasid kõik tagasi.

Nahaplastika on tehtud. Eks oleneb “what your mama gave you” ehk milline sidekude on pärilikult sattunud, minul on olnud ka maohaavandeid ja maoverejooksu ja seda ilma ibuprofeenitagi. Nii rauda kui B12 olen saanud veeni/ süstina. Need lihtsalt ei imendu. Oksendamist võib ka üle süües väga kergesti juhtuda, keskmiselt korra kuus.

Olen sellele vaatamata tehtud operatsiooniga rahul ja teeksin vajadusel uuesti. Võtsin üle 60 kilo alla ja hiljem ca 20kg tagasi.

Aitäh põhjaliku selgituse eest. Selliseid vist TA ootaski.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina, sina, sina. Vot sina oled negatiivne siin. Et ikkagi opijärgne B12 puudusest tingitud närvilisus ja paranoia on diagnoosiks? Mida sa haugud! Mina pole seda operatsiooni teinud. Lihtsalt ei meeldi sellised tänitajad tädid. Keegi pole su arvamust küsinud, aga ei saa ikka olla kuidagi, on vaja tänitada ja lihtsalt midagi kobiseda igal pool. Väga ebameeldivad on sellised tädikesed.

 

See “tädike” on ilmselt sama, kes igal pool sõna võtab ja on äärmiselt trolliva olemisega. Küll jäävad talle ette silikoonrinnad ja nende armid ja kuidas meestele see ei meeldi ja mida iganes veel 😀

+3
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sina, sina, sina. Vot sina oled negatiivne siin. Et ikkagi opijärgne B12 puudusest tingitud närvilisus ja paranoia on diagnoosiks? Mida sa haugud! Mina pole seda operatsiooni teinud. Lihtsalt ei meeldi sellised tänitajad tädid. Keegi pole su arvamust küsinud, aga ei saa ikka olla kuidagi, on vaja tänitada ja lihtsalt midagi kobiseda igal pool. Väga ebameeldivad on sellised tädikesed.

See “tädike” on ilmselt sama, kes igal pool sõna võtab ja on äärmiselt trolliva olemisega. Küll jäävad talle ette silikoonrinnad ja nende armid ja kuidas meestele see ei meeldi ja mida iganes veel ????

Mul on ripprinnad, tollel trollil olid pringid kiivid.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Liitu fb grupiga Bariaatrilise kirurgia patsiendid.

Tegin opi 6-kuud tagasi, bypass. Elu parim otsus. ???? Nädal peale oppi läksin tööle.

See on sama nagu ütleks äsja abiellunud

Hei!

Liitu fb grupiga Bariaatrilise kirurgia patsiendid.

Tegin opi 6-kuud tagasi, bypass. Elu parim otsus. ???? Nädal peale oppi läksin tööle.

6 kuud peale oppi tundubki veel enamikele parim otsus, võin sulle öelda. Sel ajal ju alles kaal langeb ja kõik tundub eufooriliselt tore. Räägime paari aasta pärast uuesti.

See on sama nagu ütleks äsja abiellunud paarile, et ootoot, vaatame, kas olete paari aasta pärast ka veel õnnelikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See “tädike” on ilmselt sama, kes igal pool sõna võtab ja on äärmiselt trolliva olemisega. Küll jäävad talle ette silikoonrinnad ja nende armid ja kuidas meestele see ei meeldi ja mida iganes veel ????

Ära topi erinevate inimeste komme ühele.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on sama nagu ütleks äsja abiellunud paarile, et ootoot, vaatame, kas olete paari aasta pärast ka veel õnnelikud.

Aga nii ongi ju, et oluline osa abieludest lahutatakse juba paari aasta jooksul. Kõigist lahutustest moodustavad sellised lahutused üle 20% – ikka metsik protsent.

Soovitus paari aasta pärast tibusid lugeda on igati asjakohane nii maoopil kui abiellumisel.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 132 )


Esileht Ilu ja tervis Sulle, kes sa oled käinud maovähendus opil.