Esileht Ilu ja tervis Sulle, kes sa oled käinud maovähendus opil.

Näitan 12 postitust - vahemik 121 kuni 132 (kokku 132 )

Teema: Sulle, kes sa oled käinud maovähendus opil.

Postitas:
Kägu

See võimalus on, et opijärgne kergem olek lahendab mõne psüühikaprobleemi, mis söömishäireid põhjustas, või annab lihtsalt motivatsiooni, mida vaja oli – aga minu arust on see risk ikkagi mõttetult suur ja ebamäärane.

Õige. Lisaks annab tunde, et tahtejõu poolest on inimene täiesti läbi kukkunud, kui iseseisval alla võtta ei suuda. Ei suuda selline ka pärast saledat joont hoida-probleemid ei kao ju kuhugi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvi pärast küsin- kas neid oppe tehakse haigekassa raha eest? Ja seda kõhuplastikat ka? Või on see alates mingist eriti suurest ülekaalust, st paksud peavad end veel paksemaks sööma, et kvalifitseeruda?

Täpselt nii ongi. Üle 40 KMI on tasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Absoluutselt kõigil on olemas “muu variant” – hambad ristis alla võtta. Opp muudab ainult lähtepunkti, dieeti pidada ja eluviisi muuta on vaja nii opiga kui opita. Kes ei saa opita sellega hakkama, see ei saa ka opiga. See võimalus on, et opijärgne kergem olek lahendab mõne psüühikaprobleemi, mis söömishäireid põhjustas, või annab lihtsalt motivatsiooni, mida vaja oli – aga minu arust on see risk ikkagi mõttetult suur ja ebamäärane.

Väga paljud siiski saavad operatsiooniga palju paremasse kaalu kui ilma opita. Ise maha võtmise lagi ongi umbes 20-30 kg, mida on suure ülekaalu korral vähe. Saledaks need inimesed ilma opita ei saa, aga opiga paljud siiski saavad. Kui on vaja 60+ kg alla võtta, siis ise sellega hakkama ei saa mitte keegi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õige. Lisaks annab tunde, et tahtejõu poolest on inimene täiesti läbi kukkunud, kui iseseisval alla võtta ei suuda. Ei suuda selline ka pärast saledat joont hoida-probleemid ei kao ju kuhugi.

Kui inimene on jõudnud 120+ kaalu, on ju niigi selge, et tema tahtejõud pole kõige parem. Kui võrrelda, kumb grupp on paremini alla saanud, siis operatsiooni tegijad on siin siiski palju edukamad. Ise maha võtjaid on veel tunduvalt vähem, kes oma kaalu ka hoida suudaks.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kõhuplastikale HK raha eest saada on peaaegu võimatu.

sellekspeavad nahavoldid püidevalt punetama,leemendama.Lisaks peab ka üleliigse naha volt olema õiges suuruses.

HK rahaeest opilesaab aga ooteaeg on 1,5-2 aastat. Keskiiremalt soovib, siis tuleb maksta.

Soomlased käivad ka Eestis opil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui raha pole, siis ei tasu asja ette võtta. Noorel inimesel tõmbab nahk tagasi umbes 30-40 kg kaalukaotuse korral, 60 kg mahavõtmise puhul pead ikka nahka eemaldama. Vanemal inimesel on pilt veel hullem, isegi 20 kg-ga on mõnel selline lõtvus, et pilt on halb. Ja kõht pole ainuke, mida peab korrigeerima, käed ja reied tavaliselt ka. Maksma läheb see väga palju, lisaks jäävad ka küllaltki suured armid. Et ennast päris korda saada, läheb ka aastaid aega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See naha lõtvunud tekib kiire kaalulanguse korral. Aga kui aeglaselt kaalu langetada, on lootust et see tõmbub ise kokku? See võtaks küll aastaid aga vähemalt on kõik oma ja ei teki võimalikke liiteid siseorganite vahel, maovähenduse op tagajärjel.  ja võimalikke kelloidkoe vohamisi naha opi tagajärjel.

Mul on lõigatud sapikivid ja nüüd on müoom. Arst ei tea kas saab ainult müoomi kätte sest võivad olla liited sapikivide opi pärast. Ja üks lõikus on olnud veel, mille oli arm kasvatas endale vahele armkoe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin 9a tagasi, kaalusin 146 kg, olen 180cm pikk. 2a pärast kaalusin 90 kg ja nägin väga sportlik välja, käisin jõusaalis jne. Rauapuudus oli ja b12 süstin. Siis sain lapse ja tuli 12-13 kg juurde, need kg sain alla ja siis 1,5a pärast olin uuesti rase, juurde võtsin vähe ja kaal peale sünnitust oli 90-92 kg vahel ja nüüd olen ma uue beebiga kodune, 3nda rasedusega võtsin palju juurde ja peale sünnistust olin täielikus depressioonis, tuli välja, et abikaasa oli mind petnud ja meie teed läksid lahku ja juba lahutuse protsessi ajal ma ei saanud öösiti magada ja sõin, saiakesi, saia, šokolaadi jõin limonaadi  jne. Võtsin kiirelt juurde ja märtsi alguses astusin kaalule ja 123 kg. Konsulteerisin toitumisnõustajaga ja olen dieedil, madal kaloraas ja palju vett, toidust rohkem kiudaineid ja valku. Iga päev üritan ikka autovabalt kasvõi 6000-7000 sammugi käia… varem igalpool vaid autoga käisin, nüüd neid samme mõni päev tuleb 10000-13000. Ja kodus võimle igapäev, kui rohkem ei viitsi siis 15min on ka kasuks. Täna kaalun 115,5 kg, et natuke üle kuu ja ma olen ikka suutnud alla võtta… loodan varsti jälle olla 90kg, tean, et see on ka ülekaal, kuid mina nägin ilus välja. Igatahes liigun edasi. Kuigi pidevast madalast rauast on väsimus. Ma ei taha öelda, et ma kahetsen oma maovähendus oppi… kuid siiski oleks võinud ikka ise alla võtta… bypass oli mul.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kõhuplastikale HK raha eest saada on peaaegu võimatu.

sellekspeavad nahavoldid püidevalt punetama,leemendama.Lisaks peab ka üleliigse naha volt olema õiges suuruses.

HK rahaeest opilesaab aga ooteaeg on 1,5-2 aastat. Keskiiremalt soovib, siis tuleb maksta.

Soomlased käivad ka Eestis opil.

Lisaks peavad esinema rasvumisest tingitud haigused – liigesteprobleemid, diabeet, nahapõletikud, norskamine (st uneapnoe), ravile halvasti alluv kõrgvererõhuhaigus, kardiomüopaatia jne. Ei lõika HK midagi hopsti kõiki pakse, kes tahavad lihtsalt kerge vaevaga kõhnaks saada.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kõhuplastikale HK raha eest saada on peaaegu võimatu.

sellekspeavad nahavoldid püidevalt punetama,leemendama.Lisaks peab ka üleliigse naha volt olema õiges suuruses.

HK rahaeest opilesaab aga ooteaeg on 1,5-2 aastat. Keskiiremalt soovib, siis tuleb maksta.

Soomlased käivad ka Eestis opil.

Lisaks peavad esinema rasvumisest tingitud haigused – liigesteprobleemid, diabeet, nahapõletikud, norskamine (st uneapnoe), ravile halvasti alluv kõrgvererõhuhaigus, kardiomüopaatia jne. Ei lõika HK midagi hopsti kõiki pakse, kes tahavad lihtsalt kerge vaevaga kõhnaks saada.

Lisan: kirjutasin selle kommentaari kaaluoperatsiooni, mitte kõhuplastika kohta, vabandust, tsiteerisin eelnevat kägu valesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks peavad esinema rasvumisest tingitud haigused – liigesteprobleemid, diabeet, nahapõletikud, norskamine (st uneapnoe), ravile halvasti alluv kõrgvererõhuhaigus, kardiomüopaatia jne. Ei lõika HK midagi hopsti kõiki pakse, kes tahavad lihtsalt kerge vaevaga kõhnaks saada.

40 KMI-ga paksul on mõni neist asjadest ikka üsna kindlasti. Oleks loodusseaduste vastu, kui ei oleks.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Olen autor.

Ma tänan kõiki vastajaid, eriti seda kommijat, kes juhatas mind fb grupini! Olen seal sees ja palju infot juurde saanud.

Aitäh!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 121 kuni 132 (kokku 132 )


Esileht Ilu ja tervis Sulle, kes sa oled käinud maovähendus opil.