Esileht Pereelu ja suhted Sümpaatne naine tutvumisportaalis juba pikemat aega

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Sümpaatne naine tutvumisportaalis juba pikemat aega

Postitas:

Mind erutab 1 naine keda vaid neti kaudu tean. Tal on suurepärane iseloom.
Aga väike probleem on ülekaaluga. Huvitaval kombel on temal selline keha, et ülekaal ei paistagi iga foto pealt välja. Näost võiks ta miss universum olla. Pooled ülakeha fotod ei näita ülekaalu aga täisplaanis on ta paras Pont¨ik.

Ta pole viimase 2 aastaga kedagi leidnud ja siin on oht, et ta sööb ja istub end koledaks. Kuidas ma saan teda motiveerida alla võtma, et teda voodisse saada ja kes teab, ehk isegi temale laps kinkida?

Selliseid naisi on mitmeid kes ei teadvusta endale kui sümpaatsed nad meestele näivad. Tuleks vaid kaalu langetada, liikuge rohkem jala, valige füüsilisem töö. Väga inetu on kõigel minna lasta ja standardeid meestele langetada. 20 aastane ei pea seadma meestele piirvanust 30, 40, 50 ja lõpuks 60, et meest leida!!! Kas te kujutate ette, et normaalkaalu on raske hoida ja saavutada, raskem kui Vanuriga leppida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.09 23:17; 14.09 10:28; 14.09 10:40; 14.09 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte midagi ei saa aru. Jäi mulje, et tahad abielluda selle naisega, temaga lapsed saada ja koos üles kasvatada, aga ei oska kuskilt otsast tutvumisega algust teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mitte midagi ei saa aru. Jäi mulje, et tahad abielluda selle naisega, temaga lapsed saada ja koos üles kasvatada, aga ei oska kuskilt otsast tutvumisega algust teha? [/tsitaat]

Ei, teemaalgataja on selle naisega juba tuttav. Aga teda häirib naise ülekaal ja enne temaga voodisse ei roni, kui naine alla pole võtnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mitte midagi ei saa aru. Jäi mulje, et tahad abielluda selle naisega, temaga lapsed saada ja koos üles kasvatada, aga ei oska kuskilt otsast tutvumisega algust teha? [/tsitaat] Ma küll laste üles kasvatamisest ja abiellumisest midagi välja ei lugenud. See mees ütles, et tahaks selle naisega magada ja võib isegi talle lapse teha. Ei sõnagi muust (v.a mure, et äkki see daam on sellele mehele seksiks liiga paks).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mind erutab 1 naine keda vaid neti kaudu tean. Tal on suurepärane iseloom.
Aga väike probleem on ülekaaluga. Huvitaval kombel on temal selline keha, et ülekaal ei paistagi iga foto pealt välja. Näost võiks ta miss universum olla. Pooled ülakeha fotod ei näita ülekaalu aga täisplaanis on ta paras Pont¨ik.

Ta pole viimase 2 aastaga kedagi leidnud ja siin on oht, et ta sööb ja istub end koledaks. Kuidas ma saan teda motiveerida alla võtma, et teda voodisse saada ja kes teab, ehk isegi temale laps kinkida?

Selliseid naisi on mitmeid kes ei teadvusta endale kui sümpaatsed nad meestele näivad. Tuleks vaid kaalu langetada, liikuge rohkem jala, valige füüsilisem töö. Väga inetu on kõigel minna lasta ja standardeid meestele langetada. 20 aastane ei pea seadma meestele piirvanust 30, 40, 50 ja lõpuks 60, et meest leida!!! Kas te kujutate ette, et normaalkaalu on raske hoida ja saavutada, raskem kui Vanuriga leppida?[/tsitaat] Kehva iseloomu on kordades raskem muuta kui kaalunumbrit. Kui sulle ikka naine meeldib, tee tutvust. Ja kuna sulle ju meeldib väga aktiivne eluviis, siis saad ta kaasakutsuda. Koos sportimine on väga mõnus ühistegevus. Ja piltidega on ka selline lugu, et eks ta ikka illusioon on. ja arvestama pead ikkagi seda, et ei sa ei ela kilodega kogu oma järgneva elu, vaid ikkagi inimesega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, kui ebameeldiva jutuga teemaalgataja. Ole nii kena ja trimmis kui tahes, su suhtumine on äärmiselt nõme.

Vaata mees… SINULE meeldib see naine ja SINA oled see, kes PEAB võimlema, mitte vastupidi. See, kui suur ahter miss Universiumil on, ei peaks sind kottima, sest seda naist sa nagunii ei saa ja otsitud põhjustele viidates ei tahagi. Las ta olla seal 2 või 20a netis, mis see sinu asi on? Sina inise edasi, niisugust vingatsist pässi ei taha nagunii keegi.

Miks sa arvad, et sul on õigus naisele ette kirjutada, milline ta välja nägema PEAB, aga naisel pole lubatud vanusepiire vm. seada? Me ei ela araabiamaades, et naistel õigused puduuvad.

Igatahes ma usun, et sellel naisel on palju toredaid tuttavaid ja küll niisugune hea iseloom ka kellegi mõistva inimese kõrval rakendust leiab. Kindlasti ei saa see sinusugune vinguv vanamees olema (ma ei tea, kui vana sa oled, aga su jutt on küll vanainimese oma).

Üks asi veel… Kas sa selle peale ei ole tulnud, et naine ei otsi omale lapsetegijat? Ehk teda huvitabki vaiid tutvuste kollektsioneerimine?

Kena “mees” küll – kingin TALLE lapse! Ohoh! Ma olen siit ikka lugenud, et naised sünnitavad MEESTELE lapsi ja mõni lausa RIIGILE, aga siin üks enda arvates kuldmuna tahab naisele lapse KINKIDA :O Tule taevas appi, ma loodan, et niisugused isekad geenid ei paljune.
Pead sa ennast tõesti nii vastupandamatuks w?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei tahaks sa selle naisega peret luua?
Ei usu, et naine tahaks kingituseks last saada. Kingi ikka midagi muud: auto, maja, kasukas. Siis naine hakkab mõtlema, et äkki sünnitabki lapse?
Kui sulle ülekaalulised ei meeldi, siis ära neid lihtsalt vaata!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma saan aru, et mehel on mure, et äkki paksu naise peale ei tõuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma saan aru, et mehel on mure, et äkki paksu naise peale ei tõuse. [/tsitaat]
Või et tema liiga lühike riist ei ulatu vajalike organiteni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vaata mees… SINULE meeldib see naine ja SINA oled see, kes PEAB võimlema, mitte vastupidi. See, kui suur ahter miss Universiumil on, ei peaks sind kottima, sest seda naist sa nagunii ei saa ja otsitud põhjustele viidates ei tahagi. Las ta olla seal 2 või 20a netis, mis see sinu asi on? Sina inise edasi, niisugust vingatsist pässi ei taha nagunii keegi.[/tsitaat]Ma näen, et te võtate seda isiklikult.

Milleks kurvastada ja tutvumisportaalis sad face päevast päeva levitada kui kaalulangusega saaks iga mehe?

Lihasööke võib 66% osas kartuliga asendada. Liikuv töö annab 15 000 sammu päevas mis on enam kui küll, et alla võtta (tõenäoliselt tuleb hiljem lihasööke menüüsse lisada, et mitte liigkõhnaks jääda). Jala poes käik on 3000 – 10 000 sammu (söögikotid on 10 – 20 kg).

Paksud ei adu, et lihtsam on kõhna olla kui enesealetsus ja tutvumisportaalides kurvatsemine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.09 23:17; 14.09 10:28; 14.09 10:40; 14.09 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see nüüd libateema pole, siis palun ära alusta kellegagi suhet sellest, et üritad teda muuta. Leia endale kaaslane, kes meeldib sulle sellisena, nagu ta on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Või et tema liiga lühike riist ei ulatu vajalike organiteni.[/tsitaat]Väga paksule naisele ei saagi igas poosis ligi ka 20 cm riistaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.09 23:17; 14.09 10:28; 14.09 10:40; 14.09 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, telli omale Hiinast täispuhutav nukk kõikide lisadega. Lisaks, neid eesti meeste poolt kingitud lapsi on maailmas juba huvitavat palju.

Minu käest saaksid tõenäoliselt juba esimesel päeval kolki. Ellusuhtumine on sul nagu teismelisel poisil. Ai nii, palju ise muidu pingist tõstad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See naine ei vaja sinusugust halvustava suhtumisega meest. Leia endale selline naine, kes sulle tegelikult meeldib ja jäta see tore naine rahule. Siis on tal võimalik leida mees, kes armastab teda sellisena, nagu ta on, mitte ei vingu kehakaalu pärast.

Mis puutub lapsesse, siis mehed pole mingid lapse kinkijad, kuna neil puudub võime sünnitada. Mehed lihtsal k…vad ja naine on see, kes kingib lapse (nähes selleks kõvasti valu ja vaeva ning elades pikka aega piirangutega ja kurnavat elu). Muidugi kui see mees üldse väärt on kogu vaeva. Ükski naine ei taha last mehega, kes temast tegelikult ei hooli ja näitab seda välja sellega, et püüab naist muuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 12:18; 14.09 16:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma loodan südamest, et see kena naine sinusuguse tropi õnge ei satuks. Õnneks jagub piisavalt ka neid mehi, kes näevad naises naist, mitte paari ülekilo. Inimene, kelle esimene mure on potentsiaalse kaaslase kehakaal, peaks psühhiaatri poole pöörduma.

Kui see teemaalgatus pole just mõne toidu piiramise tõttu tasakaalust väljunud kehakeemiaga, mis inimesed tigedaks teeb, tädi provokatsioon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma loodan südamest, et see kena naine sinusuguse tropi õnge ei satuks. Õnneks jagub piisavalt ka neid mehi, kes näevad naises naist, mitte paari ülekilo.[/tsitaat]Mind ei häiri 10 kg ülekaalu. Aga 15 – 20 teeb kurvaks sellepärast, et naine ei väärtusta ennast piisavalt ning sellega keelab ka mehele õnne kes naise kaalu pärast eemale on sunnitud hoidma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.09 23:17; 14.09 10:28; 14.09 10:40; 14.09 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ma näen, et te võtate seda isiklikult.

Milleks kurvastada ja tutvumisportaalis sad face päevast päeva levitada kui kaalulangusega saaks iga mehe?

Lihasööke võib 66% osas kartuliga asendada. Liikuv töö annab 15 000 sammu päevas mis on enam kui küll, et alla võtta (tõenäoliselt tuleb hiljem lihasööke menüüsse lisada, et mitte liigkõhnaks jääda). Jala poes käik on 3000 – 10 000 sammu (söögikotid on 10 – 20 kg).

Paksud ei adu, et lihtsam on kõhna olla kui enesealetsus ja tutvumisportaalides kurvatsemine.[/tsitaat]
Loll oled. Kartul on tärklis ja süsivesik. Lisaks sellele, et kartul teeb paksuks, teeb ka näljaseks. Liha on valk, mis on igal juhul kasulik ja hoiab ka näljatunde eemal. Selleks, et inimene kaalust alla võtaks on eelkõige vaja loobuda jahust, suhkrust ning tärklisest. Kui inimene trenni teeb, on tal vaja valku, et lihased ära ei kaoks kaalulanguse käigus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 12:18; 14.09 16:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Sümpaatne naine tutvumisportaalis juba pikemat aega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.