Esileht Lapse ootamine Sümptomid mis andsid tulevasest sünnitusest märku

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Sümptomid mis andsid tulevasest sünnitusest märku

Postitas:
Kägu

Kas teil on esinenud sümptomeid mis andsid tulevasest sünnitusest märku?

Endal väga tugev surve vaagnale ja pärakule. Viimased päevad iiveldab väga hullusti. Meeletu väsimus on kallal. Toonused tihedad ja valulikud (aga ebaregulaarsed). Limakork hakkas vaikselt eralduma 2 nädalat tagasi. Täna 37+0.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Limakork tuli ära, aga ma seda väga märgina ei võtnud, kuna meie beebigrupis eemaldus mõnel see kuu aega enne või 2 nädalat enne sünnitust ära. Aga vähemalt teadsin, et varsti ikka lähen sünnitama, tähtaeg oli ületatud.
Suurim märk et midagi on teisiti oli see, kui korjasin maast asju ja kuidagi see kükk oli sügav ja kuidagi imelik. 😀 Hirmutas ära see sügav kükk ja lõpetasin asjade korjamise ükshaaval. Öösel jäi paberile verd, mia ära ehmatas, hommikupoole oli sama olukord. Sõitsin EMOsse, aga midagi ei toimunud ja samal õhtul sain lapse siiski kätte. 🙂 Esimesed tuhud meenutasid nagu kõhuvalu (või oleks nagu seedimisega midagi, kõht lahti), seega väga sellele tähelepanu ei pööranud ja ei osanud midagi arvata, aga tuhud muutusid tihedamaks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mõlema lapse sünni hommikul eraldus limakork, õhtuks olid tüdrukud käes, kusjuures teine sünnitus kestis esimestest valudest kuni lapse sünnini 1,5h. Ei mingit iiveldust vms minul enne polnud. See on kõikidel erinev. Keegi ei saa oletada ega lubada, et nüüd varsti sünnitama hakkad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sa võid vabalt selliste sümptomitega veel 2n ringi käia.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Endal väga tugev surve vaagnale ja pärakule. Viimased päevad iiveldab väga hullusti. Meeletu väsimus on kallal. Toonused tihedad ja valulikud (aga ebaregulaarsed). Limakork hakkas vaikselt eralduma 2 nädalat tagasi. Täna 37+0.

Surve on ilmselt sellest et lapse pea on fikseerunud. See ütleb niipalju et ilmselt lähinädalate jooksul sünnitad, kusjuures see võib juhtuda iga päev 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Surve on ilmselt sellest et lapse pea on fikseerunud. See ütleb niipalju et ilmselt lähinädalate jooksul sünnitad, kusjuures see võib juhtuda iga päev 🙂

Ma kõndisin selle surve tundega 3n veel ringi. Ja kui sünnitama läksin polnud pea veel korralikult fikseerunud. Natuke enne presse fikseerus. Päris nii ei saa ka ikka öelda, et nüüd nii ongi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu sünnitus hakkas minu jaoks ootamatult nii, et ämbritäis vett tuli kolinal püksi. Kohe järgnesid valud ja laps oli 2h hiljem käes. Samas päeval varem ei olnud mu jaoks nagu mingeid tunnuseid.

KUI aga takkajärgi mõtlema hakata, siis umbes nädalake enne oli voolus väga suur ja paks (limakork?) ja kõht oli ka lahtisemapoolne (võrreldes ülejäänud raseduse olnud kõhukinnisusega).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul läks kõht lahti tund enne haiglasse sõitu, see tuli tänu viimasele vastajale mul meelde. Vist öeldaksegi et kui kõht läheb lahti, siis on varsti minek kuna keha valmistub puhastuseks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Lapse ootamine Sümptomid mis andsid tulevasest sünnitusest märku