Esileht Lapse ootamine Sümptomite kadu

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Sümptomite kadu

Postitas:

Kas kellelgi veel 8 nädala paiku enesetunne ootamatult normaalseks on muutunud? Enne iiveldas suht päevad läbi, metsik väsimus oli kogu aeg, tissid eluvalusad, nüüd väsimus suht kadunud, tinnad tundlikud kuid mitte nii hullult, ei iivelda peaaegu üldse. Kas peaksin rõõmustama v muretsema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tunned et midagi valesti mine arsti juurde . Minul oli ainus symptom valusad rinnad alguses ja kui see kadus teadsin et rasedus katkes iseeneselikult . Aga nüüd peale mitmeid kordi proovimist olen juba 22 ndl rase ja naudin pisikese puksimist 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tänasega täpselt 10ndl. Eelmisel nädalal oli 2 päeva kui kõik tunnused kadusid ära, enesetunne oli vahelduseks normaalne. Hakkasin ka juba veits muretsema, aga teise päeva õhtul hakkasid munasarjad valutama ja ilmselt tõstsid hormoonide taseme jälle üles ja seetõttu nendele järgnevad päevad olid iivelduse pärast päris hullud.

Iga keha aga on erinev, seega mine kontrolli kui arvad, et midagi lahti ja usalda enda sisetunnet. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul iga päev on valud ja määrimine. Vahel tundub, et rinnad pole ka enam valusad, eriti hommikuti aga pärast tunnen, et ikka nagu on aga ka mitte nii hullult. Arstile reedel. Eks näha olr.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas kellelgi on ka 15+ nädalal igasugu tunnused ära kadunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Lapse ootamine Sümptomite kadu