Esileht Ilu ja tervis Sümptomiteta haige?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Sümptomiteta haige?

Postitas:
Kägu

Kasutasin otsingut aga siiski ei leidnud piisavalt vastuseid.
Olin lähikontaktis koroona positiivsega 7 päeva tagasi. Hetkel istun kodus isolatsioonis.
Ei saa just suuri sümptome täheldada. Kerge peavalu ja mõni õhtu on ka kurk kipitanud aga see pole olnud nagu püsinud. Mind hoopis huvitab kas keegi Teist siin on olnud haiged üldse ilma sümptomiteta või on keegi kellel eriti hilja sümptomid välja lõid(pikema peiteajaga kui 5-7 päeva)?
Tänan juba ette asjalike vastuste eest!

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minul jäi laps koroonasse, hilisteismeline, katsusime küll distantsi hoida ja ta käis maskiga, aga 2 päeva pärast tema palavikku jäämist algasid mul köhatused, miskit kriipis kergelt kurgus, mõtlesin, et toas kuivas õhus istumisest, 8. päeval pärast lapse palavikku tuli ka minul palavik ja kõik muud jamad.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Valimipõhine uuring on näidanud, et pooled on täiesti ilma süptomiteta, nii et vabalt võib see peavalu ja kurgukipitus koroona olla. Nii et kui ikka kontaktne olid, siis on mõistlik test ära teha.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hetkel oled väga paanikas.Võta teadmiseks et koroona on ohutu 95% juhtudel.Sa ei peaks nii palju närveerima.Ja mina arvan ka et peavalu ja kergelt haige kurk on su ainukesed süptomid.

+5
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hetkel oled väga paanikas.Võta teadmiseks et koroona on ohutu 95% juhtudel.Sa ei peaks nii palju närveerima.Tundub et kogu maailm on hulluks läinud.

Mina näiteks ei kardagi seda, et koroona mõjub raskelt(mul on gripp olnud ja see on ka päris raske).  Ma kardan koroonat sellepärast, et siis sa oled ühiskonnas nagu pidalitõbine. Haigust ennast ma ei karda, vaid ühiskonna suhtumist.

+3
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Hetkel oled väga paanikas.Võta teadmiseks et koroona on ohutu 95% juhtudel.Sa ei peaks nii palju närveerima.Tundub et kogu maailm on hulluks läinud.

Mina näiteks ei kardagi seda, et koroona mõjub raskelt(mul on gripp olnud ja see on ka päris raske). Ma kardan koroonat sellepärast, et siis sa oled ühiskonnas nagu pidalitõbine. Haigust ennast ma ei karda, vaid ühiskonna suhtumist.

Tee test.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina näiteks ei kardagi seda, et koroona mõjub raskelt(mul on gripp olnud ja see on ka päris raske). Ma kardan koroonat sellepärast, et siis sa oled ühiskonnas nagu pidalitõbine. Haigust ennast ma ei karda, vaid ühiskonna suhtumist.

Tee test.

Mis sellest testist kasu on? Kui ma juba testi teen, siis on juba kahtlus. Ma pidasin silmas lihtsalt koroona hirmu. Igakord kui mul mingi köha hakkab tulema või nohu, ma kohe kardan, et äkki sain selle kuradima koroona külge.

+2
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tee test.

Mis sellest testist kasu on? Kui ma juba testi teen, siis on juba kahtlus. Ma pidasin silmas lihtsalt koroona hirmu. Igakord kui mul mingi köha hakkab tulema või nohu, ma kohe kardan, et äkki sain selle kuradima koroona külge.

Kas sul teisi pereliikmeid kodus pole? Kui elad üksi, siis pole tõesti  vahet.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei paanitse üldse. 🙂 Endale seda ohtlikuks ei pea kuna pole ei riskirühmas ega ka vanem inimene.
Ja plaanilisele testile lähen nagunii mis perearst ette on andnud.
Lihtsalt soovisin teiste arvamust kellel on kogemust hiliste süptomitega või on olnud lausa sümptomiteta positiivsed.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tee test.

Kas sul teisi pereliikmeid kodus pole? Kui elad üksi, siis pole tõesti vahet.

Mul on mees, aga ka tema haigust ennast ei karda.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tee test.

Kas sul teisi pereliikmeid kodus pole? Kui elad üksi, siis pole tõesti vahet.

Mul on mees, aga ka tema haigust ennast ei karda.

Kas ta töötab kodus? Kui ei, siis on sinupoone testi tegemata  jätmine vale, sest kui oled haige, on sinu mees lähikontaktne ja peab koju jääma.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei paanitse üldse. 🙂 Endale seda ohtlikuks ei pea kuna pole ei riskirühmas ega ka vanem inimene.

Lihtsalt soovisin teiste arvamust kellel on kogemust hiliste süptomitega või on olnud lausa sümptomiteta positiivsed.

Need võivad sul täiesti vabalt olla koroona esimesed sümptomid. Mina olin 7 päeva enne täielikku haigestumist ilma sümptomiteta, aga positiivne.  Võibolla tõesti oli kerge kriipimine ja köhatamine mõned päevad varem, aga siis ma juba jälgisin ennast kullipilgul (sest ma teadsin, et test on psoitiivne) ja võisin ka ette kujutada. Päris haigestumine käib nagu nupule vajutamine – tund varem on kõik korras ja siis oled järsku täiesti pikali maas. Mine testima.

Ma pole kordagi kogenud ühiskonnas sildistamist. Kui, siis ainult positiivses võtmes, et minuga on koos olla julge, sest mina kedagi enam ei nakata 🙂

+15
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need võivad sul täiesti vabalt olla koroona esimesed sümptomid. Mina olin 7 päeva enne täielikku haigestumist ilma sümptomiteta, aga positiivne. Võibolla tõesti oli kerge kriipimine ja köhatamine mõned päevad varem, aga siis ma juba jälgisin ennast kullipilgul (sest ma teadsin, et test on psoitiivne) ja võisin ka ette kujutada. Päris haigestumine käib nagu nupule vajutamine – tund varem on kõik korras ja siis oled järsku täiesti pikali maas. Mine testima.

Ma pole kordagi kogenud ühiskonnas sildistamist. Kui, siis ainult positiivses võtmes, et minuga on koos olla julge, sest mina kedagi enam ei nakata 🙂

mida sinu puhul tähendas “täiesti pikali maas”?  Kui kaua põdesid?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul sõbranna jäi koroonasse, tema elukaaslane tegi 10. päeval testi, mis oli negatiivne. Paar päeva peale seda lõid sümptomid välja ja tegi uue testi, mis oli positiivne. Üsna vähe tõenäoline, et ta selle mujalt sai, sest käis vaid korra poes.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täna näiteks on viimased tund aega selline tunne,et pea nagu paisuks seestpoolt? Ja kui tavaliselt on koguaeg külm siis hetkel on palav, võiks öelda,et isegi ajab higistama. Teema algataja olen muidugi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas ka alapalavikuga võib koroona olla? Istun ka kodus isloatsioonis 9 päeva aga täna ilmnes peavalu ja temperatuuri langus hoopis.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas ka alapalavikuga võib koroona olla? Istun ka kodus isloatsioonis 9 päeva aga täna ilmnes peavalu ja temperatuuri langus hoopis.

Paljudel on ka palavik pigem madalama poolne. On nõrkust lausa. Peavalu loetletakse ka sümptomite all.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

60+ meesterahvas, test positiivne, null sümptomit.

Kaks nädalat pärast isolatsiooni lõppu antikehade test antikehasid ei tuvastanud.
Oletan, et valepositiivne, või …????

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Või lihtsalt antikehasid ei tekkinud. Sümptomiteta põdejatel või kergete sümptomitega tekibki antikehasid vähe. Sellepärast soovitatakse ka läbi põdenutel (eriti kergelt põdenutel) vaktsiin teha, annab tunduvalt suurema kaitse.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

PCR test on ca 1000x tundlikum kui tegelikult vaja oleks. Sellest aga meile ei räägita valjult. St. ta leiab ka sul piltlikult ühw viiruse ka üles, kuigi see pole kliiniliselt oluline. St. viiruse kogus teeb haigeks, mitte sèe et sul on ninas kaks viirust.

St. vbl leiti niivõrd vähe viirust, et sa ei haigestunud.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sümptomiteta põdejatel või kergete sümptomitega tekibki antikehasid vähe.

minu meelest on siiamaani räägitud just seda, et põdemise raskusega ei ole seost ja ei ole teada, miks u 20% inimestel antikehasid ei teki.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tean kolme juhust oma tutvusringkonnast, kui ilmsete sümptomitega inimene saab negatiivse tulemuse. Üks neist oli jah leebepoolne, a teised kaks ikka täismäng, palavik, köha, lõhna- ja maitsemeele kadu. Ja testima mindi ikka siis, kui palavik üleval.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Esileht Ilu ja tervis Sümptomiteta haige?