Esileht Pereelu ja suhted sundkooselu nipid

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: sundkooselu nipid

Postitas:

Mina olen elanud mõnda aega. Kuhugi kolida ei kavatsenud, sest maja kuulub minule ja oli minu oma juba enne abielu. Tema ei saanud mitmel põhjusel enne 2 kuud väljakolida. Käitusime nagu 2 töökaaslast, teatud tasemel saime isegi kokkulepetele rahalistes küsimustes. Kõik majakulud tasusin mina, tema andis osa rahast mis neile kulus. Söögiga saime kokkuleppele. Suheldud saime samuti enamvähem normaalselt ilma eriliste konfliktideta. Lihtsalt jahe kooseksisteerimine. Lastega ei viitsinud ta ennegi tegeleda, siis veel vähem.
Teemaalgatajal soovitaksin samuti hoida rangelt jahedat suhet ja konfliktidesse mitte laskuda. Vaieldamatult rikub närve selline elu aga nii on lõpptulemus parem kui muu variant pole esialgu võimalik, usu mind.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees võib olla kaval vaimsest vägivallatsejast manipulaator, kes on näiteks lapsed endal ümber sõrme keeranud. Laste ees ollakse ideaalne isa kes teeb kõik mida lapsed tahavad. Lapsed ei taha, et ema ja isa lahku lähevad. Siis võib asjade klaarimine võtta aega, ei saa lihtsalt võtta lapsi kaenlasse ja minema tormata.

Lapsed ei taha, et isa ja ema lahku lähevad? Laste pärast kooselu? Aga kui mees on nii hea isa, jäta lapsed mehe juurde elama, ise maksad lastele elatusrahasi ja külastad neid külastusgraafiku alusel. Kindlasti jääks lapsed rahule ja oleks õnnelikud. Vanemate sunnitud kooselu ja üksteise hävitamine, ei tee ka lapsi õnnelikuks. Vb ongi see “sitapea” väga hea isa.

Ma ausalt öeldes ei saa aru sellest “sitapea on väga hea isa” õigustamisest. Sitapea on sitapea, isegi kui mängib “head isa”, siis ühel hetkel tuleb ta tõeline loomus niikuinii välja.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 08:45; 21.08 23:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene nipp on sinu peas. See ei ole sundkooselu, vaid kooselu sinu vabal valikul, olgugi, et see sulle ei meeldi. Nii kui oled omas peas selle vahe selgeks teinud, läheb paremaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Manipuleerib küll, nõrgad lasevad ennast kaltsuna kohelda, mul on pohhui, mida see sitapea ütleb. Kah, karistuseks teen ta paljaks, las majutab mind oma villas kuni sureb.

Sellest ühisest lapsest on küll tõeliselt kahju. Mille eest sa teda karistad?

miks sul lapsest kahju on? tal on isa ja ema olemas, kes teda armastavad. isa ja ema omavahel ei tülitse, suhtleme viisakalt, milles probleem?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.08 20:00; 20.08 22:30; 22.08 10:54; 22.08 10:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Manipuleerib küll, nõrgad lasevad ennast kaltsuna kohelda, mul on pohhui, mida see sitapea ütleb. Kah, karistuseks teen ta paljaks, las majutab mind oma villas kuni sureb.

Sellest ühisest lapsest on küll tõeliselt kahju. Mille eest sa teda karistad?

Ma küsiks ka – suhe ei toiminud, sul on oma kinnisvara. Miks Sa edasi mehe majas oled? Vb oled ise manipulaator? Mehel uus naine silmapiiril aga kuna said ups selle “sitapeaga” lapse, las käristab pappi. Miks Sa meest vabaks ei anna? Mille eest Sa meest karistad? Selle eest, et ei armasta Sind?

kust sa välja lugesid, et mehel on uus naine? tegemist on manipulaatoriga, selliste puhul pole teised naised mängus, asi on hoopis muus. Ma ei saa aru, miks ma peaksin välja kolima?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.08 20:00; 20.08 22:30; 22.08 10:54; 22.08 10:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees võib olla kaval vaimsest vägivallatsejast manipulaator, kes on näiteks lapsed endal ümber sõrme keeranud. Laste ees ollakse ideaalne isa kes teeb kõik mida lapsed tahavad. Lapsed ei taha, et ema ja isa lahku lähevad. Siis võib asjade klaarimine võtta aega, ei saa lihtsalt võtta lapsi kaenlasse ja minema tormata.

Lapsed ei taha, et isa ja ema lahku lähevad? Laste pärast kooselu? Aga kui mees on nii hea isa, jäta lapsed mehe juurde elama, ise maksad lastele elatusrahasi ja külastad neid külastusgraafiku alusel. Kindlasti jääks lapsed rahule ja oleks õnnelikud. Vanemate sunnitud kooselu ja üksteise hävitamine, ei tee ka lapsi õnnelikuks. Vb ongi see “sitapea” väga hea isa.

Ma ausalt öeldes ei saa aru sellest “sitapea on väga hea isa” õigustamisest. Sitapea on sitapea, isegi kui mängib “head isa”, siis ühel hetkel tuleb ta tõeline loomus niikuinii välja.

Olen sama meelt. Eriti ei saa aru nende isakeste ülistamisest, kes oma lapsed hüljanud, et osadele mängib head issikest ja osad lapsed ei tule meeldegi. Mees on lihtsalt rollis, sest nii on mugav elu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sundkooselu

Sellist asja pole olemas. Muidugi on olemas selgusele jõudmise period, otsustamisperiood ja siis ehk ka mõned nädalad otsusest elluviimiseni, aga sundkooselu ei ole olemas. Kui on, kutsu politsei, sest sind kas hoitakse keldris ketis ja sunnitakse pange peal hädal käima või ähvardatakse su laps üles puua, kui sa ära lähed ja hoitakse tal pidevalt ogadega koerarihma kaelas.

Märgin, et eelnevaid kommentaare ei lugenud. Veel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted sundkooselu nipid