Esileht Koroonaviirus COVID-19 sundvaktsineerimine Covidi vastu, paraku see tuleb niikuinii

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 110 )

Teema: sundvaktsineerimine Covidi vastu, paraku see tuleb niikuinii

Postitas:
Kägu

Ma taas mõtlen, et mida need vaktsineerimise vastased tahavad? Laseme koroona vabalt levima siis? Kui haiglasse ei mahu, siis ei mahu. Jätamegi haiglatesse bron kohad neile, kes on vaktsineeritud ja/või kaasuvate haigustega mis ei lasegi vaktsineerida. Ja teised lihtsalt peavadki  ise hakkama saama. Kas nii sobiks? Siis ei saaks lärmata, et “aga ma olen sots maksu maksnud”, sest samuti oled sa võtnud ka riski koroonaga haiglasse sattuda. Mingi lahendus peab ju tulema? Kui ei taha vaktsineerida, siis ära vaktsineeri, aga võta selle eest ka vastutus. Nii ei saa, et vot ma ei taha, aga kui jama majas, siis teised peavad jooksma. Minuarust oleks praegu loogiline samm see, et need, kes ise ei ole tahtnud vaktsineerida, need ka haiglate/ kiirabi poole ei pöördu. Kui risk on võetud, siis on võetud!

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Balletitantsija Anatoli Arhangelski raske närvihaiguse käivitas organismis just covid, vaktsiini polnud ta saanud.

Kust see info pärineb? Kõik märgid näitavad, et ta oli just vaktsiini saanud. Täpsustama ei hakka.

+3
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma taas mõtlen, et mida need vaktsineerimise vastased tahavad? Laseme koroona vabalt levima siis?

Vaktsiinipassi abil ju levibki vabalt.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi lahendus peab ju tulema?

Haigete ravimine tundub kõige parem lahendus.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minuarust oleks praegu loogiline samm see, et need, kes ise ei ole tahtnud vaktsineerida, need ka haiglate/ kiirabi poole ei pöördu. Kui risk on võetud, siis on võetud!

Kas sama käiks ka siis ülekaaliste, narkomaanide, suitsetajate ja alkohoolikute (nimekiri pole kindlasti lõplik) kohta? Sellisel juhul olen nõus.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Balletitantsija Anatoli Arhangelski raske närvihaiguse käivitas organismis just covid, vaktsiini polnud ta saanud.

Kust see info pärineb? Kõik märgid näitavad, et ta oli just vaktsiini saanud. Täpsustama ei hakka.

Valetad. Arstid ja tema abikaasa on kinnitanud, et haigus vallandus vahetult peale kevadel põetud covidit.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Balletitantsija Anatoli Arhangelski raske närvihaiguse käivitas organismis just covid, vaktsiini polnud ta saanud.

Kust see info pärineb? Kõik märgid näitavad, et ta oli just vaktsiini saanud. Täpsustama ei hakka.

Valetad. Arstid ja tema abikaasa on kinnitanud, et haigus vallandus vahetult peale kevadel põetud covidit.

Kus need arstid seda avaldavad? Abikaasast rääkimata.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus need arstid seda avaldavad? Abikaasast rääkimata.

Igas tema kohta käivas uudises on see kirjas.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Balletitantsija Anatoli Arhangelski raske närvihaiguse käivitas organismis just covid, vaktsiini polnud ta saanud.

Kust see info pärineb? Kõik märgid näitavad, et ta oli just vaktsiini saanud. Täpsustama ei hakka.

Valetad. Arstid ja tema abikaasa on kinnitanud, et haigus vallandus vahetult peale kevadel põetud covidit.

Haige oli ta mârtsis, haigus avaldus juunis. Sinna sobitub kenasti üks vaktsiinisüst vahele.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Balletitantsija Anatoli Arhangelski raske närvihaiguse käivitas organismis just covid, vaktsiini polnud ta saanud.

Kust see info pärineb? Kõik märgid näitavad, et ta oli just vaktsiini saanud. Täpsustama ei hakka.

Valetad. Arstid ja tema abikaasa on kinnitanud, et haigus vallandus vahetult peale kevadel põetud covidit.

Kus need arstid seda avaldavad? Abikaasast rääkimata.

https://epl.delfi.ee/artikkel/94132129/estonia-esisolist-anatoli-arhangelski-voitleb-parast-covid-19-raske-haigusega-ja-vajab-heade-inimeste-abi

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus need arstid seda avaldavad? Abikaasast rääkimata.

Igas tema kohta käivas uudises on see kirjas.

Uudises? Ma küsin konkreetse arsti väidet. Ja isegi uudistes ei ole kuskil kirjas, et ta ei olnud vaktsiinisüsti saanud.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Balletitantsija Anatoli Arhangelski raske närvihaiguse käivitas organismis just covid, vaktsiini polnud ta saanud.

Kust see info pärineb? Kõik märgid näitavad, et ta oli just vaktsiini saanud. Täpsustama ei hakka.

Valetad. Arstid ja tema abikaasa on kinnitanud, et haigus vallandus vahetult peale kevadel põetud covidit.

Kus need arstid seda avaldavad? Abikaasast rääkimata.

https://epl.delfi.ee/artikkel/94132129/estonia-esisolist-anatoli-arhangelski-voitleb-parast-covid-19-raske-haigusega-ja-vajab-heade-inimeste-abi

Seda uudist olen korduvalt lugenud, kas ka sina, mõttega? Kas see ongi kogu info, millele tugined? Kus on need arstid, kes midagi väidavad? Kus on kirjas, et ta ei olnud saanud vaktsiini?

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus need arstid seda avaldavad? Abikaasast rääkimata.

Igas tema kohta käivas uudises on see kirjas.

Kui kogu sinu tõe allikas ongi see üks meedias avaldatud artikkel, siis mul pole sinuga millestki rääkida. Aga ütlesin juba, täpsustama ei hakka.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Balletitantsija Anatoli Arhangelski raske närvihaiguse käivitas organismis just covid, vaktsiini polnud ta saanud.

Kust see info pärineb? Kõik märgid näitavad, et ta oli just vaktsiini saanud. Täpsustama ei hakka.

Valetad. Arstid ja tema abikaasa on kinnitanud, et haigus vallandus vahetult peale kevadel põetud covidit.

Kus need arstid seda avaldavad? Abikaasast rääkimata.

https://epl.delfi.ee/artikkel/94132129/estonia-esisolist-anatoli-arhangelski-voitleb-parast-covid-19-raske-haigusega-ja-vajab-heade-inimeste-abi

Seda uudist olen korduvalt lugenud, kas ka sina, mõttega? Kas see ongi kogu info, millele tugined? Kus on need arstid, kes midagi väidavad? Kus on kirjas, et ta ei olnud saanud vaktsiini?

See on ju delfi. Delfi kohta ei esitata selliseid küsimusi. Delfit lihtsalt usutakse. Edasijõudnumad saavad seda teha juba vaid pealkirja lugedes.

+2
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kus need arstid seda avaldavad? Abikaasast rääkimata.

Igas tema kohta käivas uudises on see kirjas.

Uudises? Ma küsin konkreetse arsti väidet. Ja isegi uudistes ei ole kuskil kirjas, et ta ei olnud vaktsiinisüsti saanud.

Näita siis meile uudist, kus on kirjas, et ta sai vaktsiini. Kuni seda pole, pole ka alust mitte uskuda, et tegu on just covidi tüsistusega. Seda on väidetud ka meedias. Artikleid on olnud igasuguseid igal pool.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Balletitantsija Anatoli Arhangelski raske närvihaiguse käivitas organismis just covid, vaktsiini polnud ta saanud.

Kust see info pärineb? Kõik märgid näitavad, et ta oli just vaktsiini saanud. Täpsustama ei hakka.

Valetad. Arstid ja tema abikaasa on kinnitanud, et haigus vallandus vahetult peale kevadel põetud covidit.

Haige oli ta mârtsis, haigus avaldus juunis. Sinna sobitub kenasti üks vaktsiinisüst vahele.

Otsi abi. Kahju lugeda, kuidas inimene ühe asja peal kinni kiilub.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi lahendus peab ju tulema?

Haigete ravimine tundub kõige parem lahendus.

Aga kui haigeid on liiga palju? Ega muidu ei olekski ju sellist seisu nagu on. Haiglad on ummistatud koroona haigetest. Aga meil on jätkuvalt ka kõiki  muid haigusseisundeid. Vähid, infarktid, insuldid, luumurrud, psühoosid jne jne jne.. haiglad olid patsiente täis ka enne  koroonat, nüüd ..  no paratamatult juba jäävad inimesed abita. On ebaõiglane, et see tuleb nende arvelt, kes rusikaga vastu rindu taovad ja ennast tugevamaks peavad.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minuarust oleks praegu loogiline samm see, et need, kes ise ei ole tahtnud vaktsineerida, need ka haiglate/ kiirabi poole ei pöördu. Kui risk on võetud, siis on võetud!

Kas sama käiks ka siis ülekaaliste, narkomaanide, suitsetajate ja alkohoolikute (nimekiri pole kindlasti lõplik) kohta? Sellisel juhul olen nõus.

Narkomaanid, ülekaalulised, suitsetajad, alkohoolikud ei ummista haiglaid. Vahel neid jah satub, aga kindlasti mitte suurtes kogustes. Lisaks ei vaja nad kõike seda eraldamist ja kaitsevahendeid jms. Seega, ei ole sama asi üldse.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kogu sinu tõe allikas ongi see üks meedias avaldatud artikkel, siis mul pole sinuga millestki rääkida. Aga ütlesin juba, täpsustama ei hakka

Ei ole mu kogu tõe allikas see üks uudis. Aga ma täpsustama ei hakka! 😀

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haige oli ta mârtsis, haigus avaldus juunis. Sinna sobitub kenasti üks vaktsiinisüst vahele.

Iga läbipõdenu tuhiseb muidugi tervenedes esimese asjana vaktsineerima …

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui haigeid on liiga palju? Ega muidu ei olekski ju sellist seisu nagu on. Haiglad on ummistatud koroona haigetest. Aga meil on jätkuvalt ka kõiki muid haigusseisundeid. Vähid, infarktid, insuldid, luumurrud, psühoosid jne jne jne.. haiglad olid patsiente täis ka enne koroonat, nüüd .. no paratamatult juba jäävad inimesed abita. On ebaõiglane, et see tuleb nende arvelt, kes rusikaga vastu rindu taovad ja ennast tugevamaks peavad.

väga paljud infarktid, insuldid on tekkinud just peale vaktsineerimist. Tean juba mitut juhtumit kus haiglasse ei jõutagi, äkksurm. See ongi eesmärk või? see pole meditsiini koormamine? Pole enne nagu kuulnudki et vaktsiin võib tappa ( puugivaktsiin, gripivaktsiin), praegune vaktsiin sama ohutu ei tundu olema

+6
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui haigeid on liiga palju? Ega muidu ei olekski ju sellist seisu nagu on. Haiglad on ummistatud koroona haigetest. Aga meil on jätkuvalt ka kõiki muid haigusseisundeid. Vähid, infarktid, insuldid, luumurrud, psühoosid jne jne jne.. haiglad olid patsiente täis ka enne koroonat, nüüd .. no paratamatult juba jäävad inimesed abita. On ebaõiglane, et see tuleb nende arvelt, kes rusikaga vastu rindu taovad ja ennast tugevamaks peavad.

väga paljud infarktid, insuldid on tekkinud just peale vaktsineerimist. Tean juba mitut juhtumit kus haiglasse ei jõutagi, äkksurm. See ongi eesmärk või? see pole meditsiini koormamine? Pole enne nagu kuulnudki et vaktsiin võib tappa ( puugivaktsiin, gripivaktsiin), praegune vaktsiin sama ohutu ei tundu olema

Jaaaa loomulikult sa tead neid inimesi. Lugesid Telegrami lehelt seda?

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

väga paljud infarktid, insuldid on tekkinud just peale vaktsineerimist. Tean juba mitut juhtumit kus haiglasse ei jõutagi, äkksurm. See ongi eesmärk või? see pole meditsiini koormamine? Pole enne nagu kuulnudki et vaktsiin võib tappa ( puugivaktsiin, gripivaktsiin), praegune vaktsiin sama ohutu ei tundu olema

Praegust vaktsiini on süstitud aastaga väga palju võrreldes sinu nimetatutega. Näiteks gripisüstiga hõlmatus on minu teada olnud umbes 2-5%? Koroonavaktsiinil aga läheneb 60%-le. See, et ravimitel ja vaktsiinidel on kõrvaltoimed ei peaks tegelikult küll kellelegi üllatusena tulema. Insuldid ja infarktid ei tule siiski tühja koha pealt, see on ka selge. Seega täiesti terve inimene ei saa infarkti vaktsiini pärast.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaaaa loomulikult sa tead neid inimesi. Lugesid Telegrami lehelt seda?

kahjuks on nii, et teadsin neid inimesi. ei loe telegrammi.

saan aru, et vaktsiinil võivad olla kõrvalmõjud, aga vaktsiinist ei tohiks saada tõsist või jäädavat tervisekahjustust.

 

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui haigeid on liiga palju? Ega muidu ei olekski ju sellist seisu nagu on. Haiglad on ummistatud koroona haigetest. Aga meil on jätkuvalt ka kõiki muid haigusseisundeid. Vähid, infarktid, insuldid, luumurrud, psühoosid jne jne jne.. haiglad olid patsiente täis ka enne koroonat, nüüd .. no paratamatult juba jäävad inimesed abita. On ebaõiglane, et see tuleb nende arvelt, kes rusikaga vastu rindu taovad ja ennast tugevamaks peavad.

väga paljud infarktid, insuldid on tekkinud just peale vaktsineerimist. Tean juba mitut juhtumit kus haiglasse ei jõutagi, äkksurm. See ongi eesmärk või? see pole meditsiini koormamine? Pole enne nagu kuulnudki et vaktsiin võib tappa ( puugivaktsiin, gripivaktsiin), praegune vaktsiin sama ohutu ei tundu olema

Insuldid, infarktid jne olid kõik enne ka, päevas ikka üsna mitu! Võimalik, et vaktsiin on ka andnud sellist kõrvalmõju, ei saagi eitada. Covid ise annab suure- suure trombi riski! Aga siinkohal tahan ma öelda, et absoluutselt kõigi ravimitega võib tekkida kõrvalmõju. Kui on olemas mõju, siis saab tulla ka kõrvalmõju. Googelda näiteks “vitamiini mürgistus”. Aga ometi ajavad mõned inimesed vitamiine näost sisse nagu komme. Sh ka ravimtaimed võivad kahjulikult mõjuda.
Praegu on asi ikkagi kasu/kahju hindamises. Covid on hullem, kui vaktsiin. Vaktsiinist võib tulla tüsistusi, aga covidist tuleb neid tunduvalt rohkem.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui haigeid on liiga palju? Ega muidu ei olekski ju sellist seisu nagu on. Haiglad on ummistatud koroona haigetest. Aga meil on jätkuvalt ka kõiki muid haigusseisundeid. Vähid, infarktid, insuldid, luumurrud, psühoosid jne jne jne.. haiglad olid patsiente täis ka enne koroonat, nüüd .. no paratamatult juba jäävad inimesed abita. On ebaõiglane, et see tuleb nende arvelt, kes rusikaga vastu rindu taovad ja ennast tugevamaks peavad.

väga paljud infarktid, insuldid on tekkinud just peale vaktsineerimist. Tean juba mitut juhtumit kus haiglasse ei jõutagi, äkksurm. See ongi eesmärk või? see pole meditsiini koormamine? Pole enne nagu kuulnudki et vaktsiin võib tappa ( puugivaktsiin, gripivaktsiin), praegune vaktsiin sama ohutu ei tundu olema

Kui on tehtud ligi 1,5 miljonit süsti aasta jooksul, siis on enam vähem kindel, et peale vaktsiini ilmneb mõni uus krooniline haigus või isegi äkksurm. Sest aastas leiatakse kümneid tuhandeid uusi krooniliste haiguste juhte ja äkksurmi on ka sadu. Vaktsiiniga või ilma. Võrreldes covidi enda tüsistustega on see vaktsiinitüsistuste hulk väga väike number.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Covid ise annab suure- suure trombi riski!

Kui suure riski? Kellel? Kui tihti?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Covid ise annab suure- suure trombi riski!

Kui suure riski? Kellel? Kui tihti?

Palun otsi ise teaduslikke andmeid selle kohta. Mul on täna üle pika aja vaba päev ja ei viitsi teadustöödes lappama hakata. Aga fakt on, et annab.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei tarvita igapäevaselt ravimeid ja ei tarvita ravimeid ka iga valu või põletiku puhul. Ma ei tarvita antibiootikume ja ei söö sisse aspiriini. Minu jaoks on selgelt võrdusmärk ravimi toime aktsepteerimise ja ravimi kõrvaltoime aktsepteerimise vahel. Kuna ma ei soovi kõrvaltoimeid, siis hoidun võimalust mööda ka ravimist.

Kui minuga peaks juhtuma mõni väga raske õnnetus, kaotan sõrme või jäseme, siis loomulikult kasutaksin erakorralise meditsiini abi, sest iseseisvalt ma ei ole võimeline peatama tugevat verejooksu või ravima bakteriaalset infektsiooni väga suurel alal. Ükski inimene ei ole selleks võimeline.

Kas nüüd minu veendumused peaksid saama täiesti pea peale pööratud, sest on mingi tõenäosus, et ma saan nii suure vigastuse, et ei ole enam võimeline end ilma medikamentideta või erakorralise arstiabita ravima?

Peaksin võtma seisukoha, et kuna ma ei ole võimeline hakkama saama iga valuga (näiteks 10 valuga skaalal 10), siis ei peaks ma püüdma ilma medikamentideta hakkama saada ka väiksema valuga (näiteks 2 skaalal 10)? Või kui mu kehas on kuskil väike põletik, siis peaksin kindlasti tarvitama põletikku leevendavaid ravimeid, sest ma ei oleks võimeline ravimiteta üle elama suuremat põletikku?

Vaktsineerimisest hoiabki mind veendumus, et meditsiiniline abi ei ole alati näidustatud:

1. kui ma ei nakatu koroonasse, siis ei ole tarvis ravida

2. kui ma nakatun, kuid minu keha tuleb viirusega iseseisvalt toime, siis ei ole tarvis ravimida

3. kui ma nakatun ja keha ei tule iseseisvalt viirusega toime, pöördun erakorralise meditsiini poole, sest vajan tervenemiseks abi

Seega teen mina oma mittevaktsineerimise otsuse täpselt nii nagu otsustan iga peavalu puhul mitte võtta ibuprofeeni, iga palaviku puhul mitte võtta paratsetamooli ja iga põletiku puhul mitte tarvitada antibiootikume.

Ma ei tunne enda organismi nii hästi, et võiksin teha otsuseid ainult valitsuse seisukohtadest lähtuvalt. Minu keha, minu otsus!

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei tarvita igapäevaselt ravimeid ja ei tarvita ravimeid ka iga valu või põletiku puhul. Ma ei tarvita antibiootikume ja ei söö sisse aspiriini. Minu jaoks on selgelt võrdusmärk ravimi toime aktsepteerimise ja ravimi kõrvaltoime aktsepteerimise vahel. Kuna ma ei soovi kõrvaltoimeid, siis hoidun võimalust mööda ka ravimist.

Kui minuga peaks juhtuma mõni väga raske õnnetus, kaotan sõrme või jäseme, siis loomulikult kasutaksin erakorralise meditsiini abi, sest iseseisvalt ma ei ole võimeline peatama tugevat verejooksu või ravima bakteriaalset infektsiooni väga suurel alal. Ükski inimene ei ole selleks võimeline.

Kas nüüd minu veendumused peaksid saama täiesti pea peale pööratud, sest on mingi tõenäosus, et ma saan nii suure vigastuse, et ei ole enam võimeline end ilma medikamentideta või erakorralise arstiabita ravima?

Peaksin võtma seisukoha, et kuna ma ei ole võimeline hakkama saama iga valuga (näiteks 10 valuga skaalal 10), siis ei peaks ma püüdma ilma medikamentideta hakkama saada ka väiksema valuga (näiteks 2 skaalal 10)? Või kui mu kehas on kuskil väike põletik, siis peaksin kindlasti tarvitama põletikku leevendavaid ravimeid, sest ma ei oleks võimeline ravimiteta üle elama suuremat põletikku?

Vaktsineerimisest hoiabki mind veendumus, et meditsiiniline abi ei ole alati näidustatud:

1. kui ma ei nakatu koroonasse, siis ei ole tarvis ravida

2. kui ma nakatun, kuid minu keha tuleb viirusega iseseisvalt toime, siis ei ole tarvis ravimida

3. kui ma nakatun ja keha ei tule iseseisvalt viirusega toime, pöördun erakorralise meditsiini poole, sest vajan tervenemiseks abi

Ühesõnaga freeloader – lased teiste seljas liugu, ise ei panusta, aga kui asi paha on, siis lähed kohe ühisest potist abi nõudma.

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 110 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 sundvaktsineerimine Covidi vastu, paraku see tuleb niikuinii