Esileht Koroonaviirus COVID-19 sundvaktsineerimine Covidi vastu, paraku see tuleb niikuinii

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 110 )

Teema: sundvaktsineerimine Covidi vastu, paraku see tuleb niikuinii

Postitas:
Kägu

Covid ise annab suure- suure trombi riski!

Kui suure riski? Kellel? Kui tihti?

Siin on üldine artikkel, sees on link täpsemale uurimusele.
https://www.bbc.com/news/health-56760163

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ülekaalulised ei ummista haiglaid.

See on küll huvitav väide. Ei tea, millest suurem osa neist haigustest tingitud on, millega inimesed haiglasse jõuavad? Ka need, mille puhul covidiga haiglasse jõutakse.
Et kui paks on oma elustiilist tingigud II tüübi diabeedi tõttu covidiga haiglas, siis on meil haoglas õnnetu covidi-ohver, kelle kehalaal ei vääri märkimist?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühesõnaga freeloader – lased teiste seljas liugu, ise ei panusta, aga kui asi paha on, siis lähed kohe ühisest potist abi nõudma.

Ma ei märganud, et ta oleks kirjutanud, et ta ei maksa sotsiaalmaksu (sh tervisekindlustusmaksu).

Kuidas sa võid teda freeloaderiks nimetada, kes ise ei panusta, kui ta makse maksab? Seleta, palun!

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui haigeid on liiga palju? Ega muidu ei olekski ju sellist seisu nagu on. Haiglad on ummistatud koroona haigetest. Aga meil on jätkuvalt ka kõiki muid haigusseisundeid. Vähid, infarktid, insuldid, luumurrud, psühoosid jne jne jne.. haiglad olid patsiente täis ka enne koroonat, nüüd .. no paratamatult juba jäävad inimesed abita. On ebaõiglane, et see tuleb nende arvelt, kes rusikaga vastu rindu taovad ja ennast tugevamaks peavad.

väga paljud infarktid, insuldid on tekkinud just peale vaktsineerimist. Tean juba mitut juhtumit kus haiglasse ei jõutagi, äkksurm. See ongi eesmärk või? see pole meditsiini koormamine? Pole enne nagu kuulnudki et vaktsiin võib tappa ( puugivaktsiin, gripivaktsiin), praegune vaktsiin sama ohutu ei tundu olema

Jaaaa loomulikult sa tead neid inimesi. Lugesid Telegrami lehelt seda?

Ei ole see, kellele sa siin vastu plähmid, aga tean samuti kaht pensioniealist, kes on õige pea pärast vaktsineerimist korduvalt haiglas viibinud, ka intensiivis meie med-süsteemi “koormanud”. Lisaks jätkavad nüüd seda nn “plaanilist ravi”, et edasi elada.
Sinusugustele empaatiavõimetutele ülbikutele ei jää tõesti üle soovida muud, kui sarnaseid kogemusi endale ja lähikonda. Loodame, et juba pärast järgmist boosterit!

+2
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina ei tarvita igapäevaselt ravimeid ja ei tarvita ravimeid ka iga valu või põletiku puhul. Ma ei tarvita antibiootikume ja ei söö sisse aspiriini. Minu jaoks on selgelt võrdusmärk ravimi toime aktsepteerimise ja ravimi kõrvaltoime aktsepteerimise vahel. Kuna ma ei soovi kõrvaltoimeid, siis hoidun võimalust mööda ka ravimist.

Kui minuga peaks juhtuma mõni väga raske õnnetus, kaotan sõrme või jäseme, siis loomulikult kasutaksin erakorralise meditsiini abi, sest iseseisvalt ma ei ole võimeline peatama tugevat verejooksu või ravima bakteriaalset infektsiooni väga suurel alal. Ükski inimene ei ole selleks võimeline.

Kas nüüd minu veendumused peaksid saama täiesti pea peale pööratud, sest on mingi tõenäosus, et ma saan nii suure vigastuse, et ei ole enam võimeline end ilma medikamentideta või erakorralise arstiabita ravima?

Peaksin võtma seisukoha, et kuna ma ei ole võimeline hakkama saama iga valuga (näiteks 10 valuga skaalal 10), siis ei peaks ma püüdma ilma medikamentideta hakkama saada ka väiksema valuga (näiteks 2 skaalal 10)? Või kui mu kehas on kuskil väike põletik, siis peaksin kindlasti tarvitama põletikku leevendavaid ravimeid, sest ma ei oleks võimeline ravimiteta üle elama suuremat põletikku?

Vaktsineerimisest hoiabki mind veendumus, et meditsiiniline abi ei ole alati näidustatud:

1. kui ma ei nakatu koroonasse, siis ei ole tarvis ravida

2. kui ma nakatun, kuid minu keha tuleb viirusega iseseisvalt toime, siis ei ole tarvis ravimida

3. kui ma nakatun ja keha ei tule iseseisvalt viirusega toime, pöördun erakorralise meditsiini poole, sest vajan tervenemiseks abi

Seega teen mina oma mittevaktsineerimise otsuse täpselt nii nagu otsustan iga peavalu puhul mitte võtta ibuprofeeni, iga palaviku puhul mitte võtta paratsetamooli ja iga põletiku puhul mitte tarvitada antibiootikume.

Ma ei tunne enda organismi nii hästi, et võiksin teha otsuseid ainult valitsuse seisukohtadest lähtuvalt. Minu keha, minu otsus!

Kõik on muidu õige, aplodeerin! AGA, julgen väita, et covidi puhul on tegemist seni kahjuks veel tundmatu haigusega. St me ei tea ette, keda ja kui tugevalt ta lööb. Ja nii võibki juhtuda, et kui sinuga midagi peaks juhtuma ( loodan, et ei juhtu!), siis ei ole sul võimalik ka enam mingi muu probleemiga abi saada, sest…  Haiglad on täis covid patsiente. Tänu vaktsineerimisele on siiski saadud häid tulemusi, st haigla koormust on seetõttu suudetud vähendada. Ma ei tea hetke olukorda, aga siis, kui vaktsiine veel ei olnud, siis seisid kiirabiautod kümnete kaupa ( kahjuks ma ei liialda) järjekorras, et patsiente üldse autolt maha haiglasse üle anda. Ja aega läks seetõttu, et oli vaja eraldada võimalikid nakkust kandvad patsiendid teistest tervisehädadest. Miks vaja eraldada? No aga pane kokku näiteks infarkt+ covid, suur liiklustrauma+ covid jne… ja mõtle, kas sellel inimesel oleks veel eriti mingit lootust? Ja teisest küljest, need, kes autos, nende eest hoolitsetakse jah, aga ütleme, et samal ajal juhtub veel üks liiklusavarii/ insult/infarkt vms, kes välja sõidab? Kes nende inimeste juurde jõuab? Oled kindel, et sinuga selliseid asju ei juhtu? No tore, aga tegelikukt ei saa kahjuks kindel olla, sest inimestega paraku juhtub.. või mõni tita kutse, kus lapsel 40c palavikku ja emme/issi ei anna ravimit, sest nemad ootavad kiirabi..

Need asjad ei ole paraku nii, et vot mina tahan ja mina otsustan ja kõik keerleb ümber minu. Ja kui minul on abi vaja, siis mina pean seda saama. Pole võimalik. Igal otsusel on tagajärjed.

Ps. Ma olen ka noor ja terve inimene, ometi 3x vaktsineeritud – töö nõuab. Tablette söön ka harva, põhiliselt seljavalud- samuti töö teene.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

väga paljud infarktid, insuldid on tekkinud just peale vaktsineerimist. Tean juba mitut juhtumit kus haiglasse ei jõutagi, äkksurm. See ongi eesmärk või? see pole meditsiini koormamine? Pole enne nagu kuulnudki et vaktsiin võib tappa ( puugivaktsiin, gripivaktsiin), praegune vaktsiin sama ohutu ei tundu olema

Praegust vaktsiini on süstitud aastaga väga palju võrreldes sinu nimetatutega. Näiteks gripisüstiga hõlmatus on minu teada olnud umbes 2-5%? Koroonavaktsiinil aga läheneb 60%-le. See, et ravimitel ja vaktsiinidel on kõrvaltoimed ei peaks tegelikult küll kellelegi üllatusena tulema. Insuldid ja infarktid ei tule siiski tühja koha pealt, see on ka selge. Seega täiesti terve inimene ei saa infarkti vaktsiini pärast.

Täiesti terve inimene ei satu ka haiglasse covidi pärast!

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Covid ise annab suure- suure trombi riski!

Kui suure riski? Kellel? Kui tihti?

Palun otsi ise teaduslikke andmeid selle kohta. Mul on täna üle pika aja vaba päev ja ei viitsi teadustöödes lappama hakata. Aga fakt on, et annab.

Maximas on puhkepäev või? “Teaduslikke andmeid” ja “aga fakt on” 😀

+2
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ühesõnaga freeloader – lased teiste seljas liugu, ise ei panusta, aga kui asi paha on, siis lähed kohe ühisest potist abi nõudma.

Tahad panustamisest rääkida? Hästi! Palun kirjelda meile, mismoodi sina iga päev toitud ja kui palju trenni teed. Milline on su kehakaal, rasva%, lihaste %?
Kui palju oled vähendanud mittevajalikke sotsiaalseid kontakte?

Las ma pakun – hommikuks sööd võileiba ja sukruga piimakohvi. Päeva jooksul topid tööl komme ja küpsiseid näost sisse ja lakud kohvi peale. Seda, kui palju, sa isegi ei tea. Lõunaks sööd kusagil kohvikus mingit jama või ostad soojaletist, õhtul teed kodus kartulit ja hakklihakastet ning laupäevaks plaadikooki. Sellest, kui palju sa päeva jooksul oma toidust midagi saad, pole sul halli aimugi. Kaal tahab koguaeg tõusta ja pidevalt on magusaisu. Paksuksmineku vastu võitled ajutiselt kerge nälgimisega.
“Trenniks” käid teiste samasugustega ringi lonkimas ja pläkutamas, käimiskepid taga lohisemas.

Süstid on tehtud, mis tähendab, et kuuleka kodanikuna oled teinud “kõik endast oleneva”, seega ei ole põhjust ka oma elustiilis midagi muuta või vähem rahva seas viibida, eks?

Seda ma ei hakka isegi küsima, palju sa oma haledast sissetulekust sinna “ühisesse potti” üldse panustanud oled.

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühesõnaga freeloader – lased teiste seljas liugu, ise ei panusta, aga kui asi paha on, siis lähed kohe ühisest potist abi nõudma.

Ma PANUSTAN sellesse ühisesse potti ja EI TARVITA selle vahendeid iga tervisehäda puhul. Selle asemel:

a) kannan hoolt enda tervise eest / toitun tervislikult, hoian immuunsüsteemi töökorras

b) ei võta pimedaid riske / ei käi maskita rahvarohketes kohtades, hoidun ebavajalikest lähikontaktidest

c) püüan leida viise iseseisvalt enda tervisehädadega toime tulla / tarvitan vitamiine lisaks, puhkan rohkem

Kõike eelmainitut arvesse võttes möönan, et on olukordi, mida inimene ise enam kontrollida ei saa.  Ma käitun vastutustundlikult: teen kõik endast oleneva, et mitte haigestuda või haigestudes vähemalt olla hästi relvastatud; ei kahjusta teadlikult enda loomulikku immuunsust vaktsineerides.

Ma ei tea milliseid tagajärgi toob endaga vaktsineerimine. Ma tean, et minuga on kõik praegu hästi, minu erinevad võimalikud varjatud tervisehädad ei kimbuta mind krooniliselt ja ma ei vaja meditsiinilist abi igapäevaselt. Ma ei soovi vastutoimet millelegi, mille toimet mul tarvis ei ole.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti terve inimene ei satu ka haiglasse covidi pärast!

Selles osas pole kindel – meenuta seda päästjat, kellest hiljuti ajakirjanik koroonaosakonnas liikudes oma artiklis kirjutas. Amet nõuab tervist ning pidevat kontrolli tervise üle. Ikka oli haiglas. Samas muidugi on selge, et ega kõiki tervisemuresid või ohukohti kunagi ette teada saagi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahad panustamisest rääkida? Hästi! Palun kirjelda meile, mismoodi sina iga päev toitud ja kui palju trenni teed. Milline on su kehakaal, rasva%, lihaste %?
Kui palju oled vähendanud mittevajalikke sotsiaalseid kontakte?
[—]Seda ma ei hakka isegi küsima, palju sa oma haledast sissetulekust sinna “ühisesse potti” üldse panustanud oled.

Äkki alustad ise ja tutvustad meile oma programmi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühesõnaga freeloader – lased teiste seljas liugu, ise ei panusta, aga kui asi paha on, siis lähed kohe ühisest potist abi nõudma.

Tahad panustamisest rääkida? Hästi! Palun kirjelda meile, mismoodi sina iga päev toitud ja kui palju trenni teed. Milline on su kehakaal, rasva%, lihaste %?

Kui palju oled vähendanud mittevajalikke sotsiaalseid kontakte?

Las ma pakun – hommikuks sööd võileiba ja sukruga piimakohvi. Päeva jooksul topid tööl komme ja küpsiseid näost sisse ja lakud kohvi peale. Seda, kui palju, sa isegi ei tea. Lõunaks sööd kusagil kohvikus mingit jama või ostad soojaletist, õhtul teed kodus kartulit ja hakklihakastet ning laupäevaks plaadikooki. Sellest, kui palju sa päeva jooksul oma toidust midagi saad, pole sul halli aimugi. Kaal tahab koguaeg tõusta ja pidevalt on magusaisu. Paksuksmineku vastu võitled ajutiselt kerge nälgimisega.

“Trenniks” käid teiste samasugustega ringi lonkimas ja pläkutamas, käimiskepid taga lohisemas.

Süstid on tehtud, mis tähendab, et kuuleka kodanikuna oled teinud “kõik endast oleneva”, seega ei ole põhjust ka oma elustiilis midagi muuta või vähem rahva seas viibida, eks?

Seda ma ei hakka isegi küsima, palju sa oma haledast sissetulekust sinna “ühisesse potti” üldse panustanud oled.

Ära nüüd väga õhku täis mine, sa panid minu elustiiliga täiesti metsa. Sotsiaalmaksu maksan ka neljakohalise arvuga. Praeguses seisus on “ühine pott” kõigepealt haigla/personali ressurss mitte raha. Sa võiksid ka oma rasket covidit tervisliku toitumuse ja trenniga ravida kui see juhtuma peaks.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära nüüd väga õhku täis mine, sa panid minu elustiiliga täiesti metsa. Sotsiaalmaksu maksan ka neljakohalise arvuga. Praeguses seisus on “ühine pott” kõigepealt haigla/personali ressurss mitte raha. Sa võiksid ka oma rasket covidit tervisliku toitumuse ja trenniga ravida kui see juhtuma peaks.

Fakt on see, et enamik vaktsineerinuist ei ole vaktsineerinud mitte kohusetundest vaid isikliku kasu pärast. Nooremad inimesed sellepärast, et isolatsioon on neile rängem taluda kui mõte võimalikest hilisematest tervisehädadest; vanemad inimesed töökoha või ühiskondliku positsiooni kaotamise hirmus.

Minul pole hirmu isolatsiooni ees ja mul pole ka sellist ühiskondlikku positsiooni, mis sunniks mind vaktsineerimisotsust vastu võtma. Tõeliselt saaks mind survestada töökoha kaotusega ähvardades, aga õnneks on meie ettevõttel juht, kes usub inimõigustesse, sh õigusele igaühel otsustada omaenda keha üle.

Jah, on ka inimesi, kes siiralt usuvad, et vaktsineerimine säästab neid raskest haigestumisest. Mina seda ei usu ja seetõttu olen ma ka vaktsineerimata.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, on ka inimesi, kes siiralt usuvad, et vaktsineerimine säästab neid raskest haigestumisest. Mina seda ei usu ja seetõttu olen ma ka vaktsineerimata.

Imelik, et sa kõige mõistlikuma ning levinuma põhjuse viimaseks jätsid, justkui oleks see marginaalne seltskond. Keda sa petad, kui nii mõelda proovid? Iseennast ju. Ei ole suuremal osal inimestest mingeid selliseid surveid peal, mida siin loetled – jah, noored tahavad ringi käia, sellega olen nõus, aga 30+ vaktsineerivad ikka juba terviseteadlikkusest ja soovist ise kergemalt pääseda ning lähedasi mitte nakatada, mitte hirmust mingi tööalase surve või ühiskondliku positsiooni pärast.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

… aga 30+ vaktsineerivad ikka juba terviseteadlikkusest ja soovist ise kergemalt pääseda ning lähedasi mitte nakatada, mitte hirmust mingi tööalase surve või ühiskondliku positsiooni pärast.

Vaata ise faktidele näkku!

30+ vanuses on inimesed juba teatud ametikohtadel, kas koolitanud end sinna või jäänud kuskile, kust nad alustasid. Vaata vaktsineerituse protsente ametikohtadest lähtuvalt, isegi tööandjate lõikes.

Seda, et meditsiinitöötajad on väga kõrge protsendiga vaktsineeritud, teame meedia kaudu. Sama PPA-ga, Kaitseväega. Nende tööandjate juures on valdavalt ametis inimesed kes on end eriliselt harinud või siis püüavad pidevalt trügida kõrgemale. Ehk siis – nad on vaktsineeritud selleks, et püsida konkurentsis. Vastasel juhul on oht sattuda madalamale ametikohale või vallandatud.

Väga hea näide on Anneli Ott. Sa kas allud survele (olenemata sinu isiklikest tõekspidamistest) või astud mängust välja.

Vähem on vaktsineerinud see osa tööealistest, kelle ühiskondlik positsioon ei sõltu vaktsineeritusest (lihttöötegijad, tehasetöölised, kontoriametnikud jne). Mina olen üks sellistest inimestest ja kui tööandja just ei survesta (miks ta peakski?), siis ei ole mul ka põhjust lasta end vaktsineerida.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähem on vaktsineerinud see osa tööealistest, kelle ühiskondlik positsioon ei sõltu vaktsineeritusest (lihttöötegijad, tehasetöölised, kontoriametnikud jne). Mina olen üks sellistest inimestest ja kui tööandja just ei survesta (miks ta peakski?), siis ei ole mul ka põhjust lasta end vaktsineerida.

Ja sellist mõtet sulle pähe ei tule, et need haritumad ja seetõttu kõrgematel ametikohtadel olijad hoopis seepärast end lihttöölistest rohkem on vaktsineerinud, et nad on arukamad ning mõistavad vaktsineerimise vajadust paremini 🙂 ?
Su mõttekäik on tegelikult väga ilmekas, kuidas tekivad nähtustele valeseletused.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähem on vaktsineerinud see osa tööealistest, kelle ühiskondlik positsioon ei sõltu vaktsineeritusest (lihttöötegijad, tehasetöölised, kontoriametnikud jne). Mina olen üks sellistest inimestest ja kui tööandja just ei survesta (miks ta peakski?), siis ei ole mul ka põhjust lasta end vaktsineerida.

Ja sellist mõtet sulle pähe ei tule, et need haritumad ja seetõttu kõrgematel ametikohtadel olijad hoopis seepärast end lihttöölistest rohkem on vaktsineerinud, et nad on arukamad ning mõistavad vaktsineerimise vajadust paremini ???? ?

Su mõttekäik on tegelikult väga ilmekas, kuidas tekivad nähtustele valeseletused.

Mul tuleb tuttav ette, ma olen ka paari töölisega vesteldes kohanud täpselt sellist mõtteviisi, et kõik, kes kuhugi kõrgemale töökohale on saanud, on sinna õnnekombel juhtunud ja nüüd hoiavad hammastega õnnelikust juhusest kinni. Mitte mingil juhul pole nad targemad, töökamad, haritumad, motiveeritumad, ei-ei, nad on lihtsalt kellegi tuttavad/õnnega koos/keppisid juhiga/pugejad. See usk, et nii ongi, on väga siiras. Pole ime siis, et ka nende vaktsineeritust samasuguse mõõdupuuga mõõdetakse. Igaüks laulab laulu, mida teab. Ju nad ei tea muid edenemisvõimalusi.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõenäoliselt oli tal siis mingi aneurüsm

Tead, ei olnud. Ta ikka uuriti üksipulgi läbi ja arstid järeldasid, et see oli otseselt seotud vaktsiiniga ning selsamal põhjusel soovitati talle MITTE teha teist doosi.

Jah, tal on kaasuv haigus ja minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt ei oleks talle üldse pidanud vaktsiini tegema. Aga meil on selline poliitika, et kõikidele, kirssidega. Kui võetakse vastu sundvaktsineerimise seadus, ega siis ei süvene keegi üldse enam kellegi tervisekaartidesse, et kas sellele inimesele peaks tegema või mitte. Kui praegu on hulk inimesi, kes just mõeldes enda tervisele ei tee vaktsiini, siis edaspidi peaksid nad selle eest vangi minema? Selle eest, et soovivad hoida oma tervist… Keegi ei hoidu vaktsineerimisest kõrvale selle nimel, et kellegi võõra inimese teoreetilisi vanaemasid tappa.

Ja see olukord, kui sa ütled, et sul või su pereliikmel oli vaktsiinist tõsine kahjustus ja selle peale hakatakse leiutama igasuguseid vabandusi, et oi see küll nii olla ei saanud – pole normaalne. Kõikidele selle vaktsiini sissesüstimine sunniviisiliselt – see on juba julm vägivald. Ja hakkab samamoodi tervishoiusüsteemi koormama, saame hulga sante juurde. Küll neidki lugusid siin Eestis kuuldud, kui keegi pärast vaktsiini enam ei kuule või ei näe. Vaktsiin ei mõju kõikidele inimestele ühtviisi hästi ja ei ole turvaline. Eks see tõbi ole samasugune, aga seda ei pea ju keegi normaalseks, et kõiki inimesi sunniviisiliselt koroonasse nakatada.

Kust sina nii täpselt tead, mida talle so0vitati?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõenäoliselt oli tal siis mingi aneurüsm

Tead, ei olnud. Ta ikka uuriti üksipulgi läbi ja arstid järeldasid, et see oli otseselt seotud vaktsiiniga ning selsamal põhjusel soovitati talle MITTE teha teist doosi.

Kust sina nii täpselt tead, mida talle so0vitati?

Miks ta ei võiks seda teada? Kui see oli temale lähedane inimene, sugulane või hea tuttav, inimesed ju ikka suhtlevad omavahel.

Pigem usuksin endi tuttavate kogemusi kui seda mida meediast peale surutakse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sellist mõtet sulle pähe ei tule, et need haritumad ja seetõttu kõrgematel ametikohtadel olijad hoopis seepärast end lihttöölistest rohkem on vaktsineerinud, et nad on arukamad ning mõistavad vaktsineerimise vajadust paremini ???? ? Su mõttekäik on tegelikult väga ilmekas, kuidas tekivad nähtustele valeseletused.

Just-just. Lihtsama töö tegijad on kõik harimata ja sel põhjusel jätavad vaktsineerimata?

Must-valges maailmas kehtib tõesti selline reegel, et kes on rohkem haritud, sel ka kõrgem ametikoht, kes harimata, on kojamees.

Päriselus on kõrgharitud kojamehi ka.

Miks paljud õpetajad on vaktsineerimata? Milliste tööandjate juures nad töötavad?

Ma ei ütleks, et haridustase paneb inimesed vaktsineerima. Mina ütleks, et omakasu paneb inimesed vaktsineerima.

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ütleks, et haridustase paneb inimesed vaktsineerima. Mina ütleks, et omakasu paneb inimesed vaktsineerima.

Loomulikult võib ka oma tervise eest hoolitsemist nimetada omakasuks. Mida ei võiks selleks nimetada, kõike saab. Haritum inimene siiski on harilikult vähem abstraktsete ja absurdsete hirmude küüsis (a la “vaktsineeritud kiirgavad ogavalku” ja “vaktsiin sisaldab kiipi”). Loogiline ka, haridus ju annab mõtlemisvõimet ning kriitikameel põhineb mõtlemisvõimel. Samuti ollakse kokku puutunud edukate ning tarkade seltskonnaga, seega pole need meedias soovituste jagajad mingid tondid tundmatust maailmast, vaid suudetakse nendega samastuda, seega ka uskuda.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahad panustamisest rääkida? Hästi! Palun kirjelda meile, mismoodi sina iga päev toitud ja kui palju trenni teed. Milline on su kehakaal, rasva%, lihaste %?

Kui palju oled vähendanud mittevajalikke sotsiaalseid kontakte?

[—]Seda ma ei hakka isegi küsima, palju sa oma haledast sissetulekust sinna “ühisesse potti” üldse panustanud oled.

Äkki alustad ise ja tutvustad meile oma programmi?

See on kõik, mis sul vastata oli? Olles ise tõmmanud käima mingi tervise hoidmisse panustamise teema? 😀 Kuulsid kusagilt uudisest, et vaktsineerimine on “panustamine” ja tulid siia korrutama?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära nüüd väga õhku täis mine, sa panid minu elustiiliga täiesti metsa. Sotsiaalmaksu maksan ka neljakohalise arvuga. Praeguses seisus on “ühine pott” kõigepealt haigla/personali ressurss mitte raha. Sa võiksid ka oma rasket covidit tervisliku toitumuse ja trenniga ravida kui see juhtuma peaks.

Vaata, see ongi see koht, millest sul veel aru vaja saada on – tervislik toitumine ja trenn on need esimesed ja kõige olulisemad hoidmaks ära seda va rasket covidit, mitte vaktsiin.
Vaktsiin ei anna sulle mitte midagi juurde, kui su metaboolne tervis on tuksis. Ja tuksis on ta enamusel täiskasvanutest – paksud ja lodevad inimesed, kes laovad poes tuima näoga töödeldud saasta korvi. Pole mõtet ilustama tulla – see on kahjuks tõsi. Ka siin Perekoolis on enamus sellised. Mine loe kodunurka, saad teada, kelle jaoks tordipulbrit jms kräppi toodetakse.
Mida ma öelda tahan, on see, et tehke süsti, kui see teid ennast paremini tundma paneb, aga ärge tulge mulle rääkima panustamisest, kui te tegelikult ei tea, mida see isegi tähendab.

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Loogiline ka, haridus ju annab mõtlemisvõimet ning kriitikameel põhineb mõtlemisvõimel.

Haridus ei anna kahjuks alati mõtlemisvõimet, ammugi mitte kriitikameelt. Need on aga mõlemad vajalikud küll, et teha vahet tõel ja näilikkusel, aususel ja omakasul, siirusel ja kallutatusel jne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära nüüd väga õhku täis mine, sa panid minu elustiiliga täiesti metsa. Sotsiaalmaksu maksan ka neljakohalise arvuga. Praeguses seisus on “ühine pott” kõigepealt haigla/personali ressurss mitte raha. Sa võiksid ka oma rasket covidit tervisliku toitumuse ja trenniga ravida kui see juhtuma peaks.

Vaata, see ongi see koht, millest sul veel aru vaja saada on – tervislik toitumine ja trenn on need esimesed ja kõige olulisemad hoidmaks ära seda va rasket covidit, mitte vaktsiin.

Vaktsiin ei anna sulle mitte midagi juurde, kui su metaboolne tervis on tuksis. Ja tuksis on ta enamusel täiskasvanutest – paksud ja lodevad inimesed, kes laovad poes tuima näoga töödeldud saasta korvi. Pole mõtet ilustama tulla – see on kahjuks tõsi. Ka siin Perekoolis on enamus sellised. Mine loe kodunurka, saad teada, kelle jaoks tordipulbrit jms kräppi toodetakse.

Mida ma öelda tahan, on see, et tehke süsti, kui see teid ennast paremini tundma paneb, aga ärge tulge mulle rääkima panustamisest, kui te tegelikult ei tea, mida see isegi tähendab.

Nonii, sinu jutu jätkuks…

Kui palju sa täpsemalt nende “vabaduse eest võitlejate” kokkutulekutel oled näinud neid triksis-traksis inimesi, kelle metaboolne süsteem on vinks-vonks? Enamus ikka olid ju suhteliselt pundunud nägudega ja kenad vatsakesed ees.

Ja mõtle nüüd edasi, sinu enda loogikaga.. mis saab, kui see seltskond koroonasse jääb?

Või pole sinu asi? No minu asi näiteks on, mina pean neid ravima.

Huvitav, kas mul on ka õigus, öelda näiteks, et minu usulised veendumused ei luba oma energiat vaktsiinivastatse peale raisata? Suunan nad kellelegi teisele edasi näiteks, ehk mõni veel viitsib nendega puid ja maid jagada. .. Täpsustuseks siis, et töötan haiglas. Kas minul on ka valikuvabadused? Või on need olemas ainult vaktsiinivastastel?

Ja tead, sa ise ära tule rääkima panustamisest, üks helesinistel pilvedel lilleke oled, tühjagi sa aru ei saa!

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui minuga peaks juhtuma mõni väga raske õnnetus, kaotan sõrme või jäseme, siis loomulikult kasutaksin erakorralise meditsiini abi, sest iseseisvalt ma ei ole võimeline peatama tugevat verejooksu või ravima bakteriaalset infektsiooni väga suurel alal. Ükski inimene ei ole selleks võimeline.

kahjuks Sina jääd küll oma eemaldanud jäsemega emo ukse taha, sest enese metaboolsest tervisest mitte hoolitsevad paksud vaksitud koroonakad, keda on kõigest 30 % kõigist haiglaravi vajajatest koroonakatest on juba nii pika järejekorra moodustanud, et Sinu elulemus on nende omast väiksem

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minuarust oleks praegu loogiline samm see, et need, kes ise ei ole tahtnud vaktsineerida, need ka haiglate/ kiirabi poole ei pöördu. Kui risk on võetud, siis on võetud!

Kas sama käiks ka siis ülekaaliste, narkomaanide, suitsetajate ja alkohoolikute (nimekiri pole kindlasti lõplik) kohta? Sellisel juhul olen nõus.

Ma ka nõus.
Sama käiks ka nende kohta, kui on kättesaadav tasuta vaktsiin vastava probleemi vastu ja isik seda võimalust ei kasuta.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minuarust oleks praegu loogiline samm see, et need, kes ise ei ole tahtnud vaktsineerida, need ka haiglate/ kiirabi poole ei pöördu. Kui risk on võetud, siis on võetud!

Kas sama käiks ka siis ülekaaliste, narkomaanide, suitsetajate ja alkohoolikute (nimekiri pole kindlasti lõplik) kohta? Sellisel juhul olen nõus.

Ma ka nõus.

Sama käiks ka nende kohta, kui on kättesaadav tasuta vaktsiin vastava probleemi vastu ja isik seda võimalust ei kasuta.

Muidugi, paksudelt ei tohi jumala eest nõuda, et nad ISE midagi oma kaalu langetamiseks teeks. See on ju ebamugav ja raske. Oleks tablett või süst, siis eks. Haige seltskond (igas mõttes).

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui palju sa täpsemalt nende “vabaduse eest võitlejate” kokkutulekutel oled näinud neid triksis-traksis inimesi, kelle metaboolne süsteem on vinks-vonks? Enamus ikka olid ju suhteliselt pundunud nägudega ja kenad vatsakesed ees.

Mis see vabadusvõitlejate kokkutulek siia puutub? Minu vastus oli inimesele, kes rääkis, et kes ei süsti, see ei ole panustanud. Selgitasin talle, mida panustamine tähendab.

Paksud ja pundunud on enamus eestlasi, olgu nad siis süstitud või süstimata.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on kõik, mis sul vastata oli? Olles ise tõmmanud käima mingi tervise hoidmisse panustamise teema? ???? Kuulsid kusagilt uudisest, et vaktsineerimine on “panustamine” ja tulid siia korrutama?

Mina ei ole see kägu, kellega sa suhtlesid. Tema ometigi ei esitanud sulle isikliku elu kohta küsimusi, sina talle aga küll. Seega – palun kõigepealt vasta ise oma küsimustele. Nii on hea toon. Aga no sa ei vasta nagunii, sulle meeldib niisama ärbelda ja ülbata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 110 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 sundvaktsineerimine Covidi vastu, paraku see tuleb niikuinii