Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sünnaks kust snäkke tellida

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Sünnaks kust snäkke tellida

Postitas:
Kägu

Kust tellida sünnipäevaks lauale suupisteid, salateid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selveri köök, Maksi köök, Usin või küsi mistahes kohvikust/restost cateringi menüüd

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tellisin eelmine nädal Meki Torti nimega kohast Tallinnas. Jube hea võiileivatort oli, suupisted olid ka üle ootuste. Soovitati FBs ja tellisin ka sealt. Vaata sealt. A ma ei tea, kus sina muidugi oled.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Stockmannist.

https://www.stockmann.ee/toodete-kategooria/koik-peolauale/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tahad kindla peale minna, ära mitte kunagi osta teiste soovituste järgi. Telli väikesed portsud prooviks ja siis otsusta, kas tahad kohe väga suure koguse neid osta. Inimesel peab täiesti maitsemeel puuduma kui ta võtab ükskõik millisest endale sünnipäevaks suupisted. Eks nad süüa sobivad kõik, väljatöötatud ju ikkagi nii, et inimesed ostaks. Aga kas ka maitsevad. Sünnipäev ju ikkagi, milleks eksperimenteerida, mine kindla peale välja, võta neid maitseid, mille oled läbiproovinud ja tõesti endale sobivad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kust tellida sünnipäevaks lauale suupisteid, salateid?

Siin on kombeks pärast paljude soovituste peale reageerida umbes nii, et ahjaa, veel unustasin mainida, et asun Helsingis vms.

Aga endal on ilmselt lahe.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Selveri köök, Maksi köök, Usin või küsi mistahes kohvikust/restost cateringi menüüd

Need kolm, kes nimega mainitud, on kõige hullemad üldse. Hoia eemale ja lähtu tõepoolest sellest soovitusest, et küsid mõnest normaalsest söögikohast cateringi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tark catering teeb väga häid snäkke

Please wait...
Postitas:
Kägu

sünnaks kust…

Jumal hoia ja kaitse emakeelt!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Need kolm, kes nimega mainitud, on kõige hullemad üldse.

Kle, sellisel tegelasel pole mitte mingit vahet; vinkude jms kõrval, mida ta igapäevaselt tarbib, on nende kolme köökide toidud tema jaoks gurmee tipp.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Palun õpi korralikult pealkirjastama ja sõnasta probleem.
“Kust saab sünnipäevaks snäkke tellida?”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Need kolm, kes nimega mainitud, on kõige hullemad üldse. Hoia eemale ja lähtu tõepoolest sellest soovitusest, et küsid mõnest normaalsest söögikohast cateringi.

Selverist ja Maksiköögist ma tellinud ei ole, aga umbes aasta tagasi Usinast tellitud toidud olid küll maitsvad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle jaoks on cateringid olemas. Võta menüüd lahti ja vali. 10-le inimesele arvesta minimaalselt 200.-

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen Coop kokkadelt mõned korrad tellinud. Esimene kord oli salat väga hea, Teine kord oli vedel ja maitsetu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ime et veel päikest ei soovinud või tsaukka lõppu ei pannud.

Please wait...
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sünnaks kust snäkke tellida