Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sünne Valtri teeb jälle bändi

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Sünne Valtri teeb jälle bändi

Postitas:
Kägu

Sünne soovib uut bändi teha. Ilmselt tõukas teda tagant see, et vana bändikaaslane E.Petrov juba tegi uue bändi. Teine põhjus võiks olla see, et kotiäri ei läinud suure raginaga käima ja rahakotis valitseb tühjus. Siis hakkadki tegema seda, mida sa kõige paremini oskad. Teed bändi ja elu läheb samamoodi edasi nagu Patuse Poole ajal. Mina arvan, et selleks, et teda kuulama tuldaks, tuleb jälle vanu hitte laulda ja ehk mõni uus laul ka sekka.
Ei ole siin ilmas miskit uut:)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Miks mitte? Tal ju ka vaja millestki elada!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks ta ei või siis teha. Las teeb, kui kuulajaid on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Piinlik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Piinlik.

Ma ütleks, et ei ole. See laulmine tuleb tal ikka tsuti paremini välja kui need überslaavilikud kotid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ta oma näo leiab, siis las olla. Hetkel püüab veskile safnaneda ja see on mõttetu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mõned kuud tagasi rääkis, et bändi elu on nii ära väsitanud ja sellega enam ei tegele. Küsiti, kas uut bändi ei tee, siis oli EI EI.
Ei ole sõnapidaja naine, milleks inimesi lollitada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mõned kuud tagasi rääkis, et bändi elu on nii ära väsitanud ja sellega enam ei tegele. Küsiti, kas uut bändi ei tee, siis oli EI EI.

Kas inimene, tema arvamused, uskumused ei tohi siis muutuda?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saab siis jälle mõne Lotte loo üllitada…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Piinlik.

No igatahes parem, kui poliitikuks hakkamine, mida nii mitmedki artistid häda sunnil harrastavad. See daam otsustas oma liistude juurde jääda ja see on igati positiivne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Piinlik.

No igatahes parem, kui poliitikuks hakkamine, mida nii mitmedki artistid häda sunnil harrastavad. See daam otsustas oma liistude juurde jääda ja see on igati positiivne.

Oh, küll jõuab poliitikasse ka, kui uue bändiga läbi ei löö.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas inimene, tema arvamused, uskumused ei tohi siis muutuda?

Paari kuuga! Ei ole jah väga ontlik avaliku tähelepanu all oleval inimesel niimoodi tōmmelda. Mulje jääbki juba nagu poliitikud enne valimisi. Hüppab ühte auku, siis kohe teise. Käega näitab, et läheb paremale suuga ütleb, et läheb vasakule.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Puhtalt uudishimust küsiks – kas keegi teab kedagi, kes on endale neid SV brändi kotte/muud kraami ostnud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Puhtalt uudishimust küsiks – kas keegi teab kedagi, kes on endale neid SV brändi kotte/muud kraami ostnud?

Olen netist neid kotte vaadanud– ei isuta eriti…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Piinlik.

teemaalgatuse pärast või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sünne soovib uut bändi teha. Ilmselt tõukas teda tagant see, et vana bändikaaslane E.Petrov juba tegi uue bändi. Teine põhjus võiks olla see, et kotiäri ei läinud suure raginaga käima ja rahakotis valitseb tühjus. Siis hakkadki tegema seda, mida sa kõige paremini oskad. Teed bändi ja elu läheb samamoodi edasi nagu Patuse Poole ajal. Mina arvan, et selleks, et teda kuulama tuldaks, tuleb jälle vanu hitte laulda ja ehk mõni uus laul ka sekka.

Ei ole siin ilmas miskit uut:)

mis mõttes ilmselt tõukas teda……ilmselge kellegi arvamus, mis paisatakse laiali ja mida ILMSELT ka uskuma hakatakse, et see nii täpselt ongi. Tagumine aeg tal uut bändi teha, läkski juba liiale see patune pool, LOODETAVASTI tuleb sealt ka hoopis teistsugune muusika, materjali ju on

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Edu tõi neile hoogne slaavilik muusika, mitte Sünne erakordne olemus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et siiski mõlemad on edu pandiks– nii nende “kergestisöödav” muusikastiil kui Sünne meeldiv olemus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

no kui olemus pole oluline, siis see slaavilik muusika hoogusus ei tööta, nii et olemus loeb ikka väga palju, paraku

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina arvan, et eks edu tõid talle need slaavi hitid ja ma olen enam kui kindel, et ega ta nende esitamisest ka tulevikus ei pääse. Kujuta ette annad kontserti ja rahvas lava ees karjub dolce gabana. Mis sul siis üle jääb, ikka laulad. Kes maksab, see tellib muusika. Vastasel juhul võib saal kuulajatest varsti tühjaks jääda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea üldse kedagi, kes teda kuulaks. Kui ajakirjandus poleks viimasel ajal pidevalt sellest kirjutanud, ei teaks midagi ka “Patusest poolest”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea üldse kedagi, kes teda kuulaks. Kui ajakirjandus poleks viimasel ajal pidevalt sellest kirjutanud, ei teaks midagi ka “Patusest poolest”.

tore teada

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen suht kindel, et nad läksid raha pärast Edviniga tülli. Miks oli vaja uusi bände nii kiiresti teha!!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

las teeb bändi, laulda oskab ta ju väga hästi. ja kuigi varem laulis kavereid, siis Eesti Laulu lugu on ju tal täielik omalooming. ja väga hästi välja kukkunud peaks mainima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen suht kindel, et nad läksid raha pärast Edviniga tülli. Miks oli vaja uusi bände nii kiiresti teha!!!

päriselt ka oled kindel? Mina loodan jälle väga, et ta enam selliseid laule ei laula ja seetõttu on mõistlik ja loomulik repertuaarivahetus ja saatebänd

Please wait...
Postitas:
Kägu

päriselt ka oled kindel? Mina loodan jälle väga, et ta enam selliseid laule ei laula ja seetõttu on mõistlik ja loomulik repertuaarivahetus ja saatebänd

Mine tea jah, võib-olla hakkab Lõhmusega koostööd tegema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

las teeb bändi, laulda oskab ta ju väga hästi. ja kuigi varem laulis kavereid, siis Eesti Laulu lugu on ju tal täielik omalooming. ja väga hästi välja kukkunud peaks mainima.

Nõus. Kui S. Valtri hakkaks rohkem omaloomingut esitama, siis oleks sellest tal küll ainult võita. Arvestades kasvõi sedasama Eesti Laulu, siis on tal ses suhtes ikka selgelt potentsiaali. Nendest Patuse Poole tümpsukaveritest ei arva ma kõigevähematki, minu meelest oligi see tema puhul lihtsalt ande raiskamine. Ehkki tegelikult on ta ju ennegi omaloodud laule esitanud – või vähemalt ühte olen ma sattunud kuulma (“Pilgud”). Lausa väga kena lugu minu arvates.

Please wait...
Postitas:
Kägu

rahvas lava ees karjub dolce gabana. Mis sul siis üle jääb, ikka laulad

Sünne väitis, et Dolce gabanat ta ei laula enam kunagi. Eks saame näha või õigemini kuulda. Tal on tegelikult väga hea tugev hääl ja oleks tõesti tore, kui talle keegi kirjutaks kvaliteetseid laule.

Please wait...
Postitas:
Kägu

rahvas lava ees karjub dolce gabana. Mis sul siis üle jääb, ikka laulad

Sünne väitis, et Dolce gabanat ta ei laula enam kunagi. Eks saame näha või õigemini kuulda. Tal on tegelikult väga hea tugev hääl ja oleks tõesti tore, kui talle keegi kirjutaks kvaliteetseid laule.

Talle sobiks Igor Saruhhanovi, (kirjutas kunagi Veskile ja Länikule) lood. Need on sellised ilusad, meloodilised ja mõnevõrra isegi intelligentsed viisid.

Please wait...
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sünne Valtri teeb jälle bändi