Esileht Ilu ja tervis Sünnijärgnekontroll?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Sünnijärgnekontroll?

Postitas:

Et kas mehega ja lapsega tasub sisse minna.Pannakse mind pukki?Mis see endast kujutab üldse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ikka tasub. Kas mees ise ei viitsi sind kontrollida või mis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sest mehest-lapsest sinna tassida? Oodaku ukse taga. Pukki pannakse jh – miskine proov võetakse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei pandud pukki. arst ütles, et pole mõtet, kuna alles raseduse lõpus sai kõik analüüsid võetud. oli keiser, võibolla sellepärast. põhimõtteliselt oli see lihtsalt taaskohtumine arstiga ja arutamine, et millist rasestumisvastast meetodit edaspidi kasutada. last ja meest ikkagi üldse kaasa ei veaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadatakse, kas emakas on normaalselt tagasi tõmbunud jmt (seda siis tõesti pukis, teisiti ei näe ju). Siis arutatakse, milliseid rasedusvastaseid vahendeid edaspidi kasutada, kirjutatakse retsept vajadusel välja. Mina pole sellesse kontrolli küll kunagi meest/last kaasa võtnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli keiser, pandi pukki küll ja vaadati ka UHga, kuidas sisikond taastunud on:D Armi vaatas ka, et oi kui ilus tuli välja:D Laps oli kaasas, põhirõhk oli tema nunnutamisel siiski.

Aga jah, pigem läheks muidugi üksi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe olemasolu pole vajalik. Mind pukki ei pandud, kutsuti poole aasta pärast tagasi. Laps oli kaasas, magas sealsamas turvatoolis kui arstiga rääkisime. Ei olnud keiser. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sellest lapsest ja mehest kaasa vead. Ma saan aru, et võtad lapse kaasa, kui pole kuskile panna, aga kui mees on vaba, hoidku siis last parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind pandi küll pukki. Arst vaatas õmblusi, surus siis käe sisse ning katsus emaka suurust ja asendit. Siis võttis veel mingid proovid (sest raseduse lõpul neid ei võetud). Katsus ka rindu (ma ei imetanud, seega piima enam ei olnud), et kas on põletik vms.
Lõpuks rääkis rasedusvastastest vahenditest. Leppisime kokku, mida ma kasutama hakkan ning siis kirjutas digiretsepti.
Mina ei näinud küll põhjust meest kaasa võtta. Olen juba suur ja oskan ka ise arstile oma muresid rääkida 🙂 Pealegi, mees on päeval tööl.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Sünnijärgnekontroll?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.