Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Sünnikaalu prognoos – kes teeb täpsemalt?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Sünnikaalu prognoos – kes teeb täpsemalt?

Postitas:

Tere! Jagage palun kogemusi, kes on teile täpsemalt prognoosinud sünnikaalu? Olen kahevahel, kas minna Śoisi juurde (looteanatoomiaga tema juures väga hea kogemus) või lasta Fertilitases oma arstil prognoosida (seal on Mustamäel aga suhteliselt algeline aparaat). Olen võtnud juurde 20 kg ja epk juba 38, kardan, et tuleb suur poiss.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 13:16; 22.01 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega see kartmine ei aita midagi. Tuleb nagu tuleb.

Olen ka nõus, et ema ja lapse kaalul puudub seos.
Minul selline näide – ise võtsin juurde 12 kg, laps oli 4200.

Ultrahelis määratavat sünnikaalu ei tasuks ka liiga tõsiselt võtta ja üle hinnata – mina käisin 36+, öeldi hetkel siis 2900, maksimaalne sünnikaal 3500, tegelikult siis sündis 4200.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhjus on natuke võibolla kummaline – olen sünnitanud kaks last, esimene sünnitus oli väga raske, teine kergem. Kui teaksin, et laps alla 4 kilo, siis laseksin mehe ka sünnituse juurde. Kui aga on ette näha, et läheb kole piinarikkaks, siis läbiksin selle protsessi pigem üksinda. Olen juba kord selline, et kui mul on väga halb, siis tahan omaette olla 🙂 Ja ei taha talle ka traumat tekitada, tean, et ta elaks minu kannatusi väga üle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 13:16; 22.01 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tehti viimasel raseduskuul vist küll üle 10 UH. Põhjuseks hüpotroofia kahtlus. Kõik need erinevad päevad ja masinad näitas grammi pealt 2600grammi (kardetigi just seda, et laps pole kuu ajaga grammigi juurde võtnud). Sündis aga ideaalne terve laps 3002 grammi. Kõik masinad näitasid kokkulepitult ühte ja sama kaalu tervelt kuu jooksul. Arste oli palju erinevaid….

Ainuke, mida arstid enne seda jama julgesid oletada oligi see, et kuna mul oli väike kõht ja ma ise olin pisikesena sündinud, siis laps tulebki sündides pisike. Ja vastas tõele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma panin oma kolmanda lapse sünnikaalu täppi vananaiste tarkuse järgi,kõhu ümbermõõt jagada emakapõhja kõrgusega.Arst ütles mulle,et laps tuleb suur aga tuli nagu ma ütlesin 3100…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Sünnikaalu prognoos – kes teeb täpsemalt?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.