Esileht Ilu ja tervis Sünnimärgi eemaldamine ja imetamine

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Sünnimärgi eemaldamine ja imetamine

Postitas:
Kägu

Kas 1kuuse imetava beebi kõrvalt võib minna sünnimärki eemaldama (kirurgiliselt)?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah. Mina lasin kaks tk eemaldada ja beebi oli samuti kuu vanune.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas 1kuuse imetava beebi kõrvalt võib minna sünnimärki eemaldama (kirurgiliselt)?

Kindlasti mitte,sünnimärgi eemaldamisega ei ole mingit kiiret.

+1
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis on põhjus sinu arust? Mingit põhjust oodata ei ole.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No kui on kiire, tuleb ikka minna. Saab ju paluda lasta anda vähem rohtusid valuvaigistuseks ja rahustita saab ka hakkama.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga kui on kahtlus pahaloomulisele?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui pahaloomuline siis ei saa üldse oodata!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Appi, ärge vastake siia lihtsalt vastamise pärast ja enda arvamuse avaldamiseks. Teemaalgataja, kui kahtled, uuri üle imetamisnõustajalt.

+3
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Appi, ärge vastake siia lihtsalt vastamise pärast ja enda arvamuse avaldamiseks. Teemaalgataja, kui kahtled, uuri üle imetamisnõustajalt.

Aga miks sa ise täiesti mõttetu kommentaari paned. Muidugi ei ole see väike tuimastus mingisugune probleem imetamise seisukohalt. Ja mis hea pärast peaks rahusteid tarbima sünnimärgi eemaldamiseks.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga miks sa ise täiesti mõttetu kommentaari paned. Muidugi ei ole see väike tuimastus mingisugune probleem imetamise seisukohalt. Ja mis hea pärast peaks rahusteid tarbima sünnimärgi eemaldamiseks.

No hüsteerikud ikka nõuavad rahustit kui arsti juurde lähevad.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan küll, et võib minna. Seda tehakse kohaliku tuimestusega, kestab lühikest aega.

Ma pidin 10 päeva pärast sünnitust minema emakapuhastusele, sest platsentatükid olid sees ja verejooks tekkis. Seda tehti üldnarkoosis. Kui õigesti mäletan, siis sama päev imetada ei tohtinud. Pumpasin piima välja. Järgmine päev juba võis.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hambaarstile ju ikka läheksid, kui häda käes? Lokaalse tumestuse mõjust rinnapiimale saad iga arsti käest küsida.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Inimesel on paaniliselt vaja sünnimärki eemaldada sest tema elu on ohus.See on äreviku tüüpiline mõttemall.Eks ärevik leiab mõne aja pärast endale uue haiguse.Pigem on tegemist sünnitusjärgse depressiooniga.Ja vaja oleks psühhiaatri külastust hoopis.

+2
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida sa mõtled, et ei peaks tohtima? Rohtude pärast? Seda tehakse kohaliku tuimestusega ja kui pärast on vaja valuvaigistit, siis seda saab võtta kahe imetamise vahel (või lüpsta 1 korra piim ette välja vms). Üldnarkoosiga jah ca 24t pärast seda imetada ei või, piim tuleb välja lüpsta ja lapsele mitte anda. Kui selles mõttes, et kas üldse ajaliselt on võimalik, siis keegi paar tundi lapsega saab olla vast. Oleneb ka, kas on rutiinne või erakorraline, kui kiire asjaga on. Imetamise küsimusega saab alati imetamisnõustaja käest üle küsida.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nalja teed või?
Mu abikaasal hakkas sünnimärk järsku kuju muutma ja kasvama nädalaga, läks põletuliseks – igapäevase särgi kraeserva all. Midagi enam selga panna ei saanud. Loomulikult oli kiire eemaldamise ja proovi võtmisega.
Kui on väikegi kahtlus melanoomile, siis on vägagi kiire.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina lasin eemaldada, kui laps oli 6kuune. Ei tulnud selle pealegi, et see mingit mõju omaks. Hambaarstil käisin juba vahetult peale sünnitust. Aga küsi perearstilt, kui muude arstidega ei saa kontakti.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rahustit antakse täiesti rutiinselt. Mina olin autoga ja seega palusin seda mitte manustada. Miks kommenteerite, kui pole süvenenud?

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rahustit antakse täiesti rutiinselt. Mina olin autoga ja seega palusin seda mitte manustada. Miks kommenteerite, kui pole süvenenud?

Miks rahustit vaja üldse on?

Kohalik tuimestus tehti vaid ja ei näe ka ühtegi põhjust, miks rahustit vaja oleks?!

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keegi ei anna sinu teadmata mitte ühtki asja. Endal ju suu peas, alustadki sellest, et oled imetav ema.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei anta, mis sa seletad. Olen palju sünnimärke lasknud eemaldada, alati on tehtud seda ilma mingi rahustita.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rääkisin kolme inimesega, kel on viimasel ajal sarnaseid pisioperatsioone tehtud – mingit “rutiinset” rahusti andmist pole kellelgi olnud. Kõik teadsid, mida neile manustati, arst rääkis enne täpselt.
Ise lamasin paar aastat tagasi kõval ja külmal opilaual ärkvelolekus ca 3,5  tundi, mu jaoks väga ebamugavas asendis, liigutada ei tohtinud. Pakuti vahepeal nii rahustit kui lihaste lõdvestit. Viimase võtsin rõõmuga vastu, rahustit ei vajanud, sellest ütlesin ise ära.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rääkisin kolme inimesega, kel on viimasel ajal sarnaseid pisioperatsioone tehtud – mingit “rutiinset” rahusti andmist pole kellelgi olnud. Kõik teadsid, mida neile manustati, arst rääkis enne täpselt.

Ise lamasin paar aastat tagasi kõval ja külmal opilaual ärkvelolekus ca 3,5 tundi, mu jaoks väga ebamugavas asendis, liigutada ei tohtinud. Pakuti vahepeal nii rahustit kui lihaste lõdvestit. Viimase võtsin rõõmuga vastu, rahustit ei vajanud, sellest ütlesin ise ära.

Jube. Juba lugeda on õudne. Kas vahetati puusaliigest? Need opid toimuvad teadvelolekus ja ebamugavas asendis.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mitte mingit rahustit selliste protseduuride juures ei anta!  Mul on viimaste aastate jooksul mitmeid sünnimärke eemaldatud, sh ka selline, mille puhul oli enne eemaldamist oli 99% kindel, et tegemist on melanoomiga, mis oli ka õige. Kõik sellised lõikamised on toimunud vaid kohaliku tuimestusega ei mingit rahustit. Melanoomi esmase eemaldamise järel soovitas arst võtta kodus midagi rahustavat.

Kohalik tuimestus küll mingit märkimisväärset ohtu ei kujuta ning suurem oht on kahtluse korral sünnimärgi eemaldamine edasi lükata, kui tegemist pole iluveaga, mis vaid häirib.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jube. Juba lugeda on õudne. Kas vahetati puusaliigest? Need opid toimuvad teadvelolekus ja ebamugavas asendis.

Ei, parandati südame elektrisüsteemi. Ablatsioon. Ei leitud õiget kohta kiiremini üles.

0
0
Please wait...

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Esileht Ilu ja tervis Sünnimärgi eemaldamine ja imetamine