Esileht Koroonaviirus COVID-19 Sünnipäeva pidamine ja covid.

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Sünnipäeva pidamine ja covid.

Postitas:
Kägu

Minule tundub alati veider, kui täiskasvanud inimene peab oma sünnipäeva nii oluliseks, et ei saa tähistamist natuke edasi lükata seniks kuni ülikõrge nakkuskordaja aeg mööda saab.

See asi on kestnud KAKS AASTAT, mitte natuke. Kuhu ta oma sünnipäeva lükkab? Annab sõpradele teada, et edaspidi palun mind märtsis õnnitleda, sest novembris on haiguste hooaeg ja siis ma pidu pidada ei saa?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule tundub alati veider, kui täiskasvanud inimene peab oma sünnipäeva nii oluliseks, et ei saa tähistamist natuke edasi lükata seniks kuni ülikõrge nakkuskordaja aeg mööda saab.

See asi on kestnud KAKS AASTAT, mitte natuke. Kuhu ta oma sünnipäeva lükkab? Annab sõpradele teada, et edaspidi palun mind märtsis õnnitleda, sest novembris on haiguste hooaeg ja siis ma pidu pidada ei saa?

Aga miks mitte? Ka minu sünnipäev ei ole hetkel tähistamiseks praktilisel aastaajal, seega oleme sõpradega väikse grilli teinud suvel kui näitajad madalamad. Ja nii juba kaks aastat järjest.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule tundub alati veider, kui täiskasvanud inimene peab oma sünnipäeva nii oluliseks, et ei saa tähistamist natuke edasi lükata seniks kuni ülikõrge nakkuskordaja aeg mööda saab.

<p style=”text-align: left;”>See asi on kestnud KAKS AASTAT, mitte natuke. Kuhu ta oma sünnipäeva lükkab? Annab sõpradele teada, et edaspidi palun mind märtsis õnnitleda, sest novembris on haiguste hooaeg ja siis ma pidu pidada ei saa?

Just, mul terendab teine aasta ilma sünnipäevata, 50 jäi pidamata, aga tundub, et jäävadki kõik edaspidised ka. Ausalt öeldes kurb, 50 tahtsin isegi pidada, aga no tagantjärgi 6 a pärast pidada?!?</p>

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina küll eelistaks kevadist/suvist pidu praeguse kõleda ilmaga väljas olemisele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tulemas sünnipäev juubel 11 detsember,seosed covid ga küsimus.Kuna pean sünnipäeva rahvale kuni 40 inimest ja pean seda puhkekeskuses,kas ka see pidiu lõppeb siis kell 23.

Mina kellaajast ei hooliks, sest ega inimesed selle kella järgi rohkem või vähem nakkavad ole ja reeglid on avalikele üritustele, mitte erapidudele. Kas ma ostaks ja teeks kiirteste? Ei, sest lisaks covidile levib ka muid ebameeldivaid viiruseid.

Ma uuriks teenusepakkujatelt, kes üritusi korraldavad, kas Respiray uv kiirusega viirust hävitavaid kaeluseid vms saab selleks kuupäevaks ja selles koguses rentida. Ausalt ei saa aru, miks lasteaia- ja klassiõpetajatele, teenindajatele, tervishoiutöötajatele jne neid 300 € tk jubinaid kaela pole ostetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Sünnipäeva pidamine ja covid.