Esileht Koolilaps Sünnipäeva pidamine pererahvas.ee-s

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Sünnipäeva pidamine pererahvas.ee-s

Postitas:

On seal keegi pidanud ja rahule jäänud? Kodulehelt uurides jätab sümpaatse mulje. Kas 8a saavale poisile oleks paras? Nt on lauamänguvõistlused, aardejaht ja erinevad meisterdamised jne.
Tänan vastuste eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen erapoolik, seda kohta nimelt juhatab mu vana hea sõbranna.

Minu lapsed on pidanud & väga rahule jäänud. Alati annab esineda omapoolsete ettepanekutega, alati annab seada hinnapiiri & uurida, mis sinna sisse mahux. Väga soovitan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli 7-8-aastaste tüdrukutega sünnipäev polümeersavist voolimisega ja küpsisetordi meisterdamisega. Väga meeldis nii lastele kui ka täiskasvanutele. Väga tore pererahvas :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei meeldinud seal eriti. Tuttava laps pidas seal 8a sünna ja lastel oli igav.
Lisaks oli mulle väga ebasümpaatne seal see juhendaja proua kes oli nii võlts ja hüperaktiivne kohati (Marit vms oli nimi).
Ruumi on seal ülivähe peaks mainima. Mingi 6-7 last mahub istuma ja käima, mitte rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu 9-aastane lärmakas ja alailma jooksus olev poeg ütles,et ülilahe oli. talle meeldis,et oli sünnipäev, kus sai meisterdada, midagi teistmoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle väga meeldis. Ka juhendaja. Oli väike armas sp. 8 lapssõpra ja lähisugulased kõrvalruumis.
8a tüdrukule, aga ei meeldinud. Sõprade arvamus oli pooleks.
2 tegevust: meisterdamine ja torditegemine oli liiast. Lapse meelest oli juhendaja kuri. Meie oma tahab rohkem rahmeldamist (sp-l on elevus laes ja mitte ei püsi paigal) ja ütles, et edaspidi peame alati kodus. Oeh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps Sünnipäeva pidamine pererahvas.ee-s

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.