Esileht Pereelu ja suhted Sünnipäeva pidamine

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 169 )

Teema: Sünnipäeva pidamine

Postitas:
Kägu

Mulle äärmuslikult ei meeldi ühe sõbranna elukaaslane. Loomulikult sõbranna teab seda, seal ei suudaks olla silmakirjalik. Tulemus on see, et me ei kutsu teineteist sünnipäevadele ega kunagi ka mitte külla. See pole minu asi terasid sõkaldest eraldada ega sorteerida, kes on prügi ja kes on tore, kui tegemist on nö paariga. Mina mõistagi kunagi neil külas ei käi, sest ainult mõtted sellest jobust ajavad karvad turri, isegi kui ta kohal pole. Sõbrannaga kohtume ainult ja ainult neutraalsel pinnal, nt kohvikus või pargis. Kindlasti ei kutsuks sõbrannat peole, hoiatades, et “Kutse kehtib ühele” või et “Lollakas jäta koju”.

Sõbranna sünnipäeval ma küll kunagi koos mehega ei käi.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna sünnipäeval ma küll kunagi koos mehega ei käi.

Tõesti? Miks?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti? Miks?

Sest normaalsed sõbrannad teevad oma sünnipäevad naistekatena, mitte pereüritustena.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema oli kustunud ja sina hakkasid jälle jahvatama. Oii kuidas ikka käib närvidele teiste elamine?

Oma keskea jutuga aura ära. ????

Mis mõttes kustunud? Perekooli suhterubriigi esilehel. Mina polnud veel lugenud, täna alles avasin selle. Postita palun mulle siis kodukorra reegel, kui vanale teemale tohib vastata. Ma ise ei leidnud sellist kohta.

Keskea mainimine teeb valu? Oi, anna andeks! Muidugi oled igavesti noor, absoluutselt!

Mis asu mulle valu peaks tegema? Ma olen 29.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti? Miks?

Sest normaalsed sõbrannad teevad oma sünnipäevad naistekatena, mitte pereüritustena.

MIKS peaks?
Minu sõbrannad ja abikaasad on juba nii ammu omavahel tuttavad, kõik peod, jaanipäevad, seenelkäigud, teatrid, niisama grill-tšill. Miks nüüd siis sünnipäev peaks naistekas olema? Kas tõesti on tarvi nastega itsitamise ürituse korraldama nii, et sünnnipäevalapse mees pekstakse kodust ära ja tibud hakkavad mehi taga rääkima ja üksteise riideid selga proovima?

MIKS ma peaksin oma sünnipäevale kutsuma seltskonna – mina + minu pees + minu 8 sõbrannat? Mis mõte selles oleks? Naistekad? Mis väärtsu selles on, et ümber laua on kõik naised? Mis see sugu siia puutub? Hea pidu on, kui koos on sõbrad, soost olenemata – ja näiteks minu sõbrannad on ka minu mehe sõbrad juba aastaid. Mis imelik jutt, et inimese sünnipäev peaks olema tingimata naistekas, mitte pere- ja sõprusonnna pidu?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu sõbrannad ja abikaasad on juba nii ammu omavahel tuttavad, kõik peod, jaanipäevad, seenelkäigud, teatrid, niisama grill-tšill.

Vot just seetõttu peaks olema naistekas, et kaua võib perekondlikel üritustel viibida. Kas te iseenda kaotate ära, kui mehega koos hakkate elama?

Su mees ei suuda 5-ks tunniks kodust lahkuda, et saaksid naistega omavahel olla? Wow, mis kohutavalt ängistav elu! Mitte ainult, et ta läheks, vaid võtaks lapsed ka kaasa!

Või pead oma sünnipäevad ka lastekarjaga?

 

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbrannaga kohtume ainult ja ainult neutraalsel pinnal, nt kohvikus või pargis.

Miks ta sinule külla ei tohi tulla ometi? Ega ta ju mehega tule 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mulle megalt ei meeldiks kui sõbranna oma meest kaasa tiriks meie ühistele ettevõtmistele. Samuti kui mees oma sõpradega kohtub peaks mina seal kaasa tilpnema?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mulle megalt ei meeldiks kui sõbranna oma meest kaasa tiriks meie ühistele ettevõtmistele. Samuti kui mees oma sõpradega kohtub peaks mina seal kaasa tilpnema?

Tirida pole vaja, sest teine pool on ka kutsutud.

Peresid on erinevaid. Minu mehe sõbrad on ka minu sõbrad, näiteks ühega käime kinos, sest minu mees ja tema naine ei armasta kino. Nemad on teinekord koos siis kuski näitusel või koertega jalutamas. Keegi kuskile kaasa ei tiri, aga kui mul on sõber A ja sõber B, kes juhtumisi omavahe abielus, siis miks peaksin jätma sõbra B kutsumata, sest ta on vastassoost.

Mingeid naistekaid a la šoppame koos ja siis lähme küüntesse, pole kombeks ei minul ega sõbrannadel. Muidugi saame aegajalt ka ilma meesteta kokku – näiteks kui üks on komandeeringus ja teine mees lihtsalt näiteks tahab kodus telekast sporti vaadata, mitte meiega Noasse sööma tulla. Aga me ei aja mingit ümarat naistejuttu. Ikka inimeste juttu, milleest osa võtmiseks ole vajalik omada sarnaseid suguorganeid, on vajalik omada samasugust maailmavaadet. Ka kolmandate sõbrannade sünnipäevadel, kes meie mehi ei tunne ja kutsutud oleme meesteta, käime meesteta. Aga need pole mingid naistekad 🙂 Õudne sõnagi.

Eks mu sõbrannad ja mees ole ka juba 27-28 aastat tuttavad, sadu pidusid ja koosolemisi peetud. Semud mis semud. Mina sõbrannade meestega ka.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks mu sõbrannad ja mees ole ka juba 27-28 aastat tuttavad, sadu pidusid ja koosolemisi peetud. Semud mis semud. Mina sõbrannade meestega ka.

Seetõttu see ongi tüütu! Sadu pidusid jne.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks mu sõbrannad ja mees ole ka juba 27-28 aastat tuttavad, sadu pidusid ja koosolemisi peetud. Semud mis semud. Mina sõbrannade meestega ka.

Lapselastega käite ka jalutamas sõbrannade ning nende meestega koos?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jään selle juurde, et pulma (kui ka juubelile) kaaslaseta kutsumine on ääretult ebaviisakas. Kui plaanisime pulmi, siis sai uuritud vallaliste sugulaste kohta, kas tulevad üksi või on keegi kaasa võtta. Selguski, et üks sugulane oli endale kaaslase leidnud ja nad abiellusid pool aasta peale meie pulmi. Ka ema kutsus oma juubelile oma lapselapsed kaaslastega, ka siis, kui suhe oli veel värske. Pulmad ja juubelid ongi selleks, et suguvõsa(d) saavad kokku, tutvutatakse oma kaaslasi jne.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapselastega käite ka jalutamas sõbrannade ning nende meestega koos?

meie käime lausa koertega jalutamas sõbranna ja meestega:)

Mõistagi on üritused, mis toimuvad ilma meesteta, aga nt kodupeod on küll kõigile ning lapsed-koerad ka oodatud. Ja väljas söömas käies on nii ja naa.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga me ei aja mingit ümarat naistejuttu. Ikka inimeste juttu, milleest osa võtmiseks ole vajalik omada sarnaseid suguorganeid, on vajalik omada samasugust maailmavaadet.

Ahah, okei. Teil on siis täiesti okei meeste juuresolekul rääkida isiklikest probleemidest, terviseprobleemidest, hingeasjadest, iluteenustest, ilukirurgiast, täitesüstidest, misiganes isiklikest muredest?

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks mu sõbrannad ja mees ole ka juba 27-28 aastat tuttavad, sadu pidusid ja koosolemisi peetud. Semud mis semud. Mina sõbrannade meestega ka.

Seetõttu see ongi tüütu! Sadu pidusid jne.

No ma loodan, et sul seda seisu elus ei teki, et mõni sõber sõltumata tema soost viitsiks sinuga sadu kordi kohtuda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma loodan, et sul seda seisu elus ei teki, et mõni sõber sõltumata tema soost viitsiks sinuga sadu kordi kohtuda.

Erinevalt sinust olen ma isiksus ka mehe ning laste kõrvalt.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga me ei aja mingit ümarat naistejuttu. Ikka inimeste juttu, milleest osa võtmiseks ole vajalik omada sarnaseid suguorganeid, on vajalik omada samasugust maailmavaadet.

Ahah, okei. Teil on siis täiesti okei meeste juuresolekul rääkida isiklikest probleemidest, terviseprobleemidest, hingeasjadest, iluteenustest, ilukirurgiast, täitesüstidest, misiganes isiklikest muredest?

🙂

Terviseprobleemidest teab abikaasa. Ei, keegi ei räägi ka naistega omavahel olles valgevoolusest vms. Seltskonnas oleme rääkinud küll koroonast ja süstidest ja kui kellelgi näiteks sapipõieopp on. Hingeasjadest räägime loomulikult kõigi sõpradega, kui need just peresisesed pole. On minu mees andnud mu sõbrannadele nõu, kui need on küsinud mehe arvamist mingi nende teo/mõtte kohta. Väga kasulik on saada mitmest aspektist vaadata oma probleemi. Iluteenustest on maksimaalne jutt, et oi kena soeng sul. Punkt. Täitesüstidest…pole seni jutuks tulnud, sest keegi pole teinud või kui ka on, pole see ju ometi mingi põnev jututeema. Ilukirurgiast on tulnud juttu loomulikult meeste kuuldes, kui keegi on eemaldanud näiteks näolt sünnimärgi. Mida seal häbeneda. Aga ma võin 99% kindusega öelda, et ma ei tea LÄHEDALT kedagi, kes ilukirurgi teenuseid kasutaks muul otstarbel kui pärast mõnd õnnetust. Näiteks kukkus sõbranna libedaga talvel huule katki, miks sellest, et tehti paar õmblust ja veini juua ei saa, ei võiks meeste kuuldes rääkida?

Isiklike murede jaoks on piir. Mis jääb perekonda, jääb perekonda. Mis on sel tasemel probleem, et seda oleks vaja sõpradega arutada, siis miks peaks valima ainult naissoost sõbrad ja saama vähem tuge, abi ja soovitusi?

Ning nagu öeldud, eks aegajalt muidugi istume ka sõbrannadega, aga need istumised on igavamad, sest mida vähem inimesi, seega ka lugusid ja arvamusi, seda leierdatum kogu see värk on. Mingeid erilisi “naiste asju” nagu geelküüned või juuksepikendused, ilusüstid, solaarium, voolused, mügarikud rinnas ja ovulatsioonid – neist ei räägi niikuinii seltskonnas keegi ometi 🙂 🙂 Nendest räägitakse arsti ja abikaasaga, vajadusel nelja silma all mõne sõbraga. Kuigi vajadust sellist pole mu suht pika eluea jooksul veel ette tulnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma loodan, et sul seda seisu elus ei teki, et mõni sõber sõltumata tema soost viitsiks sinuga sadu kordi kohtuda.

Erinevalt sinust olen ma isiksus ka mehe ning laste kõrvalt.

Minagi. Nii? Kust sa seda võtad, et see näitab, et ma pole isiksus, kui mu sõbranna on ka mu mehe sõber? See ju ei tähenda, et me iga päev 24/7 mehega koos oleme. Lihtsalt nagu teemakski, sünnipäevale kutsutakse sõbrad soost hoolimata. Nt hiljuti käisin meie ühise sõbra (meessoost, mehe kursusevend) sünnipäeval ilma meheta, sest mees oli reisil, mida ei saanud ära jätta.
Seega sinu arvates murrab isiksuse see, kui ei peeta ainult naistekaid ja sõpruskond on nii paare kui ka vallalisi, mehi ja naisi, 25- ja 55-aastaseid? Ahaaaaa 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täitesüstidest…pole seni jutuks tulnud, sest keegi pole teinud või kui ka on, pole see ju ometi mingi põnev jututeema. Ilukirurgiast on tulnud juttu loomulikult meeste kuuldes, kui keegi on eemaldanud näiteks näolt sünnimärgi. Mida seal häbeneda. Aga ma võin 99% kindusega öelda, et ma ei tea LÄHEDALT kedagi, kes ilukirurgi teenuseid kasutaks muul otstarbel kui pärast mõnd õnnetust. Näiteks kukkus sõbranna libedaga talvel huule katki, miks sellest, et tehti paar õmblust ja veini juua ei saa, ei võiks meeste kuuldes rääkida?

Laugude lõikus? Rinnad? Laud on enam kui pooltel 40+ naistel ära vajunud. Kortsud samamoodi.

 

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga me ei aja mingit ümarat naistejuttu. Ikka inimeste juttu, milleest osa võtmiseks ole vajalik omada sarnaseid suguorganeid, on vajalik omada samasugust maailmavaadet.

Ahah, okei. Teil on siis täiesti okei meeste juuresolekul rääkida isiklikest probleemidest, terviseprobleemidest, hingeasjadest, iluteenustest, ilukirurgiast, täitesüstidest, misiganes isiklikest muredest?

Te ei kutsu sünnipäevadele oma meessoost sõpru, sest peamiste jututeemadena on peomenüüs kõõm, karvaeemaldus, soll, täitesüstid, mood, klatš, Vallaline Kaunitar, kaupluste riidevalik, mees ei vii prügipanege välja, trenn ja soenguvärv? Kuradi põnevad sünnipäevad teil!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Te ei kutsu sünnipäevadele oma meessoost sõpru, sest peamiste jututeemadena on peomenüüs kõõm, karvaeemaldus, soll, täitesüstid, mood, klatš, Vallaline Kaunitar, kaupluste riidevalik, mees ei vii prügipanege välja, trenn ja soenguvärv? Kuradi põnevad sünnipäevad teil!

See nimekiri oli siin küll Kolmanda Eesti oma, v.a. mõni erand. Ei oska kaasa rääkida.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täitesüstidest…pole seni jutuks tulnud, sest keegi pole teinud või kui ka on, pole see ju ometi mingi põnev jututeema. Ilukirurgiast on tulnud juttu loomulikult meeste kuuldes, kui keegi on eemaldanud näiteks näolt sünnimärgi. Mida seal häbeneda. Aga ma võin 99% kindusega öelda, et ma ei tea LÄHEDALT kedagi, kes ilukirurgi teenuseid kasutaks muul otstarbel kui pärast mõnd õnnetust. Näiteks kukkus sõbranna libedaga talvel huule katki, miks sellest, et tehti paar õmblust ja veini juua ei saa, ei võiks meeste kuuldes rääkida?

Laugude lõikus? Rinnad? Laud on enam kui pooltel 40+ naistel ära vajunud. Kortsud samamoodi.

Mõnele peaks üldse uue pea lõikama.

Tõesti, meenus üks laugude lõikuse jutt aastat 15 tagasi. Jah, seltskonnas üks sõber küsis, miks sul pimedas must prill ees on. Vastati, et lasi ülalauge korrigeerida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Te ei kutsu sünnipäevadele oma meessoost sõpru, sest peamiste jututeemadena on peomenüüs kõõm, karvaeemaldus, soll, täitesüstid, mood, klatš, Vallaline Kaunitar, kaupluste riidevalik, mees ei vii prügipanege välja, trenn ja soenguvärv? Kuradi põnevad sünnipäevad teil!

See nimekiri oli siin küll Kolmanda Eesti oma, v.a. mõni erand. Ei oska kaasa rääkida.

Seda minagi, et ei sooviks. Aga seda just see kirjutaja välja pakkus – tervis, ilusüstid, ilukirurgia – millest tema sünnipäevalauas sooviks rääkida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda minagi, et ei sooviks. Aga seda just see kirjutaja välja pakkus – tervis, ilusüstid, ilukirurgia – millest tema sünnipäevalauas sooviks rääkida.

Tervis, ilusüstid, kirurgia on okei, sinu nimekiri on Kolmas Eesti.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda minagi, et ei sooviks. Aga seda just see kirjutaja välja pakkus – tervis, ilusüstid, ilukirurgia – millest tema sünnipäevalauas sooviks rääkida.

Tervis, ilusüstid, kirurgia on okei, sinu nimekiri on Kolmas Eesti.

See tema poolt soovitud teemadest koosnev nimekiri oligi tervis, iluteenused, mood, ilukirugia, isiklikud probleemid ehk jah, kolmas eesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahah, okei. Teil on siis täiesti okei meeste juuresolekul rääkida isiklikest probleemidest, terviseprobleemidest, hingeasjadest, iluteenustest, ilukirurgiast, täitesüstidest, misiganes isiklikest muredest?

Isiklikult olen nii privaatne inimene, et sügavast isiklikust/tervise probleemist räägin 1:1 (olgu siis sõber või sõbranna), mitte ei patra suures seltskonnas.

Iluasjadest võin küll vabalt kõigiga rääkida, miks peaks mehi häbenema?  Need teenused, mida mina tarbin, pole midagi piinlikku. Ilukirurgia (kahjuks tihti pigem kolekirurgia) on samuti üldise arutelu teema meie seltskonnas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu sõbrannad ja abikaasad on juba nii ammu omavahel tuttavad, kõik peod, jaanipäevad, seenelkäigud, teatrid, niisama grill-tšill.

Vot just seetõttu peaks olema naistekas, et kaua võib perekondlikel üritustel viibida. Kas te iseenda kaotate ära, kui mehega koos hakkate elama?

Su mees ei suuda 5-ks tunniks kodust lahkuda, et saaksid naistega omavahel olla? Wow, mis kohutavalt ängistav elu! Mitte ainult, et ta läheks, vaid võtaks lapsed ka kaasa!

Või pead oma sünnipäevad ka lastekarjaga?

Issand, ma pole selle oeale tulnudki, et oma spnnipäevajs osa perekonnast minema saata. Nagu päriselt?
Pidžaamapidusid ja naistekaid võin ükskõik, kuna korraldada, sünnipäeval, mis on vaid kord aastas, tahaks ikka oma peret ka näha. Kusjuures ma veel nii veider, et mul on sünnipäeval KÕIK lähedased ja tuttavad. Mu vanaema tunneb mu sõbrannasid ja lobiseb nendega, mehe sõbrad mängivad me lastega peitust või lauamänge. Naised aitavad köögis, mehed grillivad, kütavad sauna jne.
Jube veider perekond, on ju?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, ma pole selle oeale tulnudki, et oma spnnipäevajs osa perekonnast minema saata. Nagu päriselt? Pidžaamapidusid ja naistekaid võin ükskõik, kuna korraldada, sünnipäeval, mis on vaid kord aastas, tahaks ikka oma peret ka näha. Kusjuures ma veel nii veider, et mul on sünnipäeval KÕIK lähedased ja tuttavad. Mu vanaema tunneb mu sõbrannasid ja lobiseb nendega, mehe sõbrad mängivad me lastega peitust või lauamänge. Naised aitavad köögis, mehed grillivad, kütavad sauna jne. Jube veider perekond, on ju?

Suht imelik tõesti. Võõra suguvõsaga ei viitsiks sama laua taga pidutseda. Mina pean 2 sünnipäeva-ühe pereringis(sugulased, mees, lapsed), teise lähedaste sõbrannadega (10 inimest).

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vot just seetõttu peaks olema naistekas, et kaua võib perekondlikel üritustel viibida. Kas te iseenda kaotate ära, kui mehega koos hakkate elama? Su mees ei suuda 5-ks tunniks kodust lahkuda, et saaksid naistega omavahel olla? Wow, mis kohutavalt ängistav elu! Mitte ainult, et ta läheks, vaid võtaks lapsed ka kaasa! Või pead oma sünnipäevad ka lastekarjaga?

Muidugi on palju aegu ja tegemisi eraldi. Aga minu sünnipäeval on mu parim sõber – mu abikaasa – loomulikult kohal. Sõbrannad-sõbrad ka. Ja lapsed ka. Ja koerad ka!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna sünnipäeval ma küll kunagi koos mehega ei käi.

Sest ta ei kutsu ja ilmselt ajale mingit totrat naistejuttu kosmeetikast, juuksuritest, trennist, riietest ja solaariumist. Ma ise ka naisena ei viitsiks sellisel üritusel käia.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 169 )


Esileht Pereelu ja suhted Sünnipäeva pidamine