Esileht Väikelaps Sünnipäevale Happy fluy batuudikeskusesse

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Sünnipäevale Happy fluy batuudikeskusesse

Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Kas praegusel ajal mõistlik last sinna sünnipäevale saata ?</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saadaks. Mul üsna terve laps, kes tänaseks juba koolis,  aga kui tagantjärele mõelda, siis peaaegu enamiku oma haiguseid sai ta lasteaia ajal just nendelt suurtelt sünnipäevadelt, mida peeti mängukeskustes. Üsna kindel taks oli, et kui nädalavahetusel oli kuskil batuudikeskuses või suuremas mängutoas (kus mitu pidu ja niisama olijaid) sünnipäev, siis järgmise nädala algul oli haigus olemas.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei ole mõistlik üldse sünnipäeva praegu pidada. Samas saan ju neist lastest ka aru, kes oma sünnipäeva tähistada tahavad. Osalt on mul kahju, kui laps tahab minna, kui teda kutsutud on ning sünnipäevalapsest on ka kahju, kes ootab külalisi, kes koroona pärast tulla kardavad. Minu laps käis just eelmisel nädalal oma rühmakaaslase sünnipäeval, kes tähistas bowlingus ja kutsuski ainult 5 lähemat sõpra rühmast. Sinna saatsin ta üsna rahuliku südamega. Mingisse suurde mängutuppa küll lasta ei tahaks, kui just pere polegi tervet keskust ainult endale broneerinud. Õnneks on lapse rühmas üle pooltel lastel sünnipäev suvel ja ta käis suvi läbi ühelt sünnipäevalt teisele. Nüüd on ülejäänud õppeaasta üsna hooleta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti ei lubaks kohta, kus on mitu sünnipäeva korraga või lubatakse suvalisi isikuid linnapealt samal ajal trallima. Kui on ainult oma seltskond, kellega nagunii lasteaias koos ollakse, siis ei näe probleemi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin Skypargis just mingil sünnipäeval, ohtlikku midagi ei näinud. Väga vähe sünnipäevi oli korraga, ruumi väga palju. Koolis või lasteaias on suurem nakatumise tõenäosus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Sünnipäevale Happy fluy batuudikeskusesse