Esileht Lapse ootamine Sunnitama?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Sunnitama?

Postitas:
Kägu

No tõesti ei mõista mis toimub,Viimased päevad kõht lahti olnud koguaeg,kõhus krambitab vahel ning keerab.on toonuseid mis olid eile 20minutiliste vahedega täna neid harvem esinenud aga on üsna ebamugavad,ning vaagnaluu valu on läinud üli ebameeldivaks nii et ei lase öösiti magadagi ja voodist/toolilt püsti tõustes on jube valus(bandaaz ei aita)öösel kõht krambitas jubedalt.Täna terve päev voodis passind kuna väsimus on jõhker ja veidrad iiveldushood käivad sammuti.Nädalaid on 37+2.Küsimus seisneb täpselt selles et kas tegemist on mingi väga varajase sünnitus tegevuse algusega või lihtsalt keha valmistub ja sünnituseni võib veel ohtralt aega olla? Endal kopp ees nendest valudest ja hädadest et lihtsalt ei jaksa enam 🙁

Söögi isu on ka kuhugi järsku kadunud.

Jagage ka oma sünnituskogemusi oleks vahva lugeda!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib olla sünnitustegevuse algus. Või keha alles valmistub ja sünnituseni on veel aega. Raseduse lõpus võibki söögiisu väheneda, kõhulahtisus vmib ka millestki muust põhjustatud olla. Toonused üpriski ebaregulaarsed aga kui kahtled võid kontrollis kindluse mõttes ära käia.

 

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on iiveldus ja kõhulahtisus juba viimased 3 nädalat, kuid sünnitanud ikka pole. Viimased nädalad ongi nii vaimselt kui füüsiliselt väga rasked, keha ja vaim väsinud. Kui veed ära pole tulnud, beebi liigutused on regulaarsed ja ühtlasi tugevaid valusid ei käi, siis ilmselt tuleb veel veidi kannatada

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sünnitas on 37n täpselt, alguses isegi enda ämmakas ei uskunud, et ma sünnitama lähen. Mul oli nimelt sama päeva hommikul planeeritud visiit. Ämmakas arvas ka, et emakas teeb trenni ja liiga vara veel.

Ütles, et südamerahuks võin erakorralisest läbi minna. Kui ükskord sinna jõudsin oli avatus 8cm. Olin kõndinud ise haiglasse sünnitama ja seal ka siis ringi veel tuianud.

Egas siis enam pikka pidu ei olnud, lapse isa jõudis vaevalt kohale, 20-30 minutit ja laps käes oligi.

Hommikul lõi kõhu ka lahti, enne kui hakkasin haiglasse astuma ja enne proovisin dušši all käia, et järsku leevendab valusid või võtab need sootuks ära, ei teinud see väga kumbagi.

Terve öö olin mehe kõrval jooga harjutusi vihtunud, et valudele leevendust saada.

Egas ise ka ei uskunud, et sünnituseks läheb, kuid laps arvas teisiti.

Sellel ajal sündinud laps juba õnneks ajaline ja kõik eluks vajalik välja arenenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

37+ loetakse siiski õigeaegseks. Seega enneaegsust ei pelgaks.
Mõnel on kõhulahtisus vahetult enne sünnitust, osadel jälle paar päeva varem.
Iiveldusega sama asi.

Minul isiklikult iiveldss paar päeva varem ja kõhu lõi lahti vahetult enne intensiivse sünnitegevuse algust. Sünnitasin 40+2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on iiveldust ja kõhulahtisust olnud paari nädala jagu. Laps ilmselt sätib ennast paika ja surub põiele ning sooltele. Kohati kohukrambid ja kohati sellised teravad valu pisted. Minul nende kõhukrampide vastu aitab soe. Öösel vajadusel panen soojakoti vastu selga või sätin ennast mehele kaissu 🙂 Nädalaid on mul juba 40+ ja isu on ammu täis – tahaks sünnitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Sunnitama?