Esileht Pereelu ja suhted Sünnitama aga pole 2aastast kusagile jätta……

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Sünnitama aga pole 2aastast kusagile jätta……

Postitas:

Kuidas teeksite, olete teinud kui peab sünnitama minema aga kohe hetkel pole last kusagile jätta? Kas võtaks haiglasse kaasa? Või ikka ootaks, kui keegi saab lapse juurde tulla? Selleks kuluks u 1h. Tean, et oleneb olukorrast aga kas keegi on koos lapsega läinud sünnitama ja kuidas suhtutakse sellesse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Sa ei saa oma sünnituse kulgu ette prognoosida- mis siis saab, kui läheb kiireks erakorraliseks keisriks üldnarkoosis? Ja kes seda 2-aastast seal haiglas valvama hakkaks? Katsu ikka välja mõelda variandid, kes saaks lapse juurde tulla. Äärmisel juhul lepiks selle n-ö hoidjaga kokku, et tuleb haigla juurde ja võtab sealt lapse. Kuidas haiglasse mõtled minna? Ja kes sinu haiglasoleku aja päevadel last vaataks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps sündis paar kuud enneaegu. Kui haiglasse kontrolli läksin, ei uskunud, et sealt ühes tükis enam koju ei tule. Minu 4 aastane jäi loomulikult mehega koju, kuna tõepoolest ei olnud nii varakult veel kellegagi täpselt kokku leppinud, et mis ja kuidas. Paar tundi hiljem oli laps juba käes, nii et tõenäoliselt ei oleks keegi ka nii kiiresti reageerinud, et nüüd kähku vaja last hoidma tulla, seda enam, et oli hilisõhtu ja magamamineku aeg ukse ees.

Nii et olukord võib väga ootamatuks kujuneda ja räägiksin tõesti juba varakult kokku, kes last hoidma tuleks ja nagu eelnev kägu ütles, lapse kasvõi haigla juurest oma hoolde võtaks. Sünnitama temaga koos ei läheks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli ka teise sünnituse ettevalmistusel kõige suuremaks mureks vanem 2-aastane…, sest issi meil nädala sees Saaremaal (tööl) ja kui näiteks öösel oleks sünnitus alanud siis poleks kuidagi ta sealt tulema saanud… kokkulepe oli õega (õde elab lähedal) aga ka tema oli tihtipeale välislähetustes niiet mure oli olemas. Õnneks läks kõik ilusti (sünnitus algas hommikul vahetult peale lapse hoidu viimist ja issi õigeaegselt Saaremaalt koju), kindlasti läheb ka Sul aga ma arvan kõll, et kui ikka kriitiliseks läheb ja 2-aastast kuskile jätta ei ole, siis võid vabalt haiglasse kaasa võtta ja sinna siis juba hoidja vm järgi talle kutsuda. Peaasi, et praegu rahulikult saaksid sünnituseks valmistuda ja ei peaks selle pärast muretsema:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul algas ka viimane) sünnitus oodatust varem (kõik eelnevad olid täpselt tähtajal või veidi üle) ja loomulikult siis kui olin oma 2,5a üksi kodus. lisaks oli teada, et mul on kõik sünnitused olnud vägagi kiired. õnneks oli lõuna aeg, seega panin tipsi magama, helistasin vanemale lapsele, et koolist koju tuleks- ca pool h bussiga ja tellisin endale kiirabi järgi- läbi linna läksime undamise saatel ja poiss oli kõhul ca 10min peale haiglasse jõudmist- umbes samal ajal jõudis ka vanem tütar koolist koju

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 08:15; 01.02 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot üksi koju jätmise asemel ma ilmselt võtaks lapse siiski haiglasse kaasa ja kutsuks abiväe haiglasse. Iial ei tea, mis võib abistajaga teel juhtuda (äkki jääb buss hiljaks, läheb auto teel katki, satub liiklusõnnetusse) ja pärast on 2a kodus üksi (no kui algul magabki, siis võib ju ka ärgata).

Kui algatajal tunne, et tund kodus ootamist ei tule enam kõne alla, siis ma ise käituks nii, et helistaks hoidjale, et haiglas kohtume, telliks takso, paneks lapse ja ennast riidesse, kobiks taksoga haiglasse ja annaks seal lapse üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on ka seekord see täitsa päevakorraline mure, kuhu jätta 2-aastane selleks ajaks? Vanim laps on 13-aastane. Peaksin talle kooli helistama, et ta koju tuleks. Koolis aga peab telefon hääletu peal olema. Mingi hetk peab vist ütlema talle, et telefoni ikka hääle peale paneks, lootes, et keegi peale minu ei helista talle kooli ajal.

Meil ei ole kahjuks mitte ühtegi vanavanemat ega sugulast appi paluda:S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kokkulepe oma ema ja isaga, kes tulevad 1,5aastast vaatama. Emal oli ka tööl kokku lepitud, et kui helistab hommikul ning ta nüüd lapsevalves siis saab ka kohe vabapäeva.

Igatahes kell 5 hommikul saatsin emale sõnumi..hakkake ennast pakkima ja meile tulema.

Kui valud oleksid hakanud päeval ja hoidjat kohe poleks võtta olnud oleksin võtnud lapse haiglasse kaasa ning öelnud hoidjale, et tulgu sinna järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka peab suhtlema lähedastega, et nad valmis oleksid lapse juurde tulema, või enda juurde jätma.
Sünnitasin ise eelmisel aastal haiglas ja ainus, mis mind tõsiselt närvi ajas oli kõrvaltoas olev laps kes vanematega kaasas oli. Ma saan aru, et alguses kaasas on. Kuniks keegi vanavanematest järgi tuleb või nii. Aga neil oligi ta kaasa võetud ja oli plaanis jätta, kuniks ema ja laps ka haiglast välja kirjutatakse.
Laps müttas ringi ja karjus nagu mingi ebard. Kaua me seda mehega ei kannatanud ja läksime, ning rääkisime ämmaemandale, et sellist asja ei tohiks lubada. Asi lahenes ja isa viis lõpuks lapse kuskile ära.
Ütlen ausalt, et vihastasin tõsiselt sellise suhtumisega pere peale. Heaküll, las nende pisike ilmakodanik kasvab lärmava ja trampiva vennakesega, aga meie tahtsime rahu. Meil ka muide veel kaks last.
Kui on ka teisi inimesi läheduses ja eriti veel värske ilmakodanikuga, siis nui neljaks, pead sada prossa ka teistega arvestama
Kokkuvõtteks siis kui kohe pole last kuskile panna, siis võtta kaasa. Aga hakata tegelema sellega, et see laps saaks sealt vanavanemate kätte hoiule nii kiirelt kui võimalik

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.02 09:38; 01.02 09:51; 01.02 11:03; 01.02 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil oli mehel kokku lepitud töö juures, et kuna kohe-kohe on tähtaeg, siis ta lihtsalt teatab ühel hetkel, et nüüd lahkub kaheks nädalaks isapuhkusele. ja nii kaks korda, teise ja kolmanda lapse sünni ajal. kui abikaasa poleks saanud koju jääda, oleksime rakendanud abikaasa venda ja vanavanemad kohale kärutanud (2 ja 3h autosõidu kaugusel). haiglasse kaasa – ei ei ei. mõned naised röögivad ikka nii, et endalgi tõusevad ihukarvad püsti, iial ei tea, kuidas enda sünnitus kulgema hakkab ja mida juhtuda võib. pärast seda seletamist lapsele oleks lihtsalt liiga palju ja kogu see värk ei ole eakohane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No sellel on ikka vahe kas sa lähed sünnitama koos mehega või mitte. Kui mees ka kaasa tuleb, siis saab tema ka last vaadata. Ei ole need naised nii abitud midagi et üksi midagi tehtud ei saa.
Saab ju nii et mees viib naise haiglasse ära ja siis ise sõidab ja viib lapse kuskile hoidu/hoidja juurde vms….Vaevalt et see naine seal haiglas üksi nii abitu on et kuidagi ei saa oldud…A no samas kui mõelda et rasedad mõned ei saa ise saapaidki jalga, siis jah iial ei või teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]meil on ka seekord see täitsa päevakorraline mure, kuhu jätta 2-aastane selleks ajaks? Vanim laps on 13-aastane. Peaksin talle kooli helistama, et ta koju tuleks. Koolis aga peab telefon hääletu peal olema. Mingi hetk peab vist ütlema talle, et telefoni ikka hääle peale paneks, lootes, et keegi peale minu ei helista talle kooli ajal.

Meil ei ole kahjuks mitte ühtegi vanavanemat ega sugulast appi paluda:S

[/tsitaat]

Osta lapsele kõnekaart ja see number olgu vaid sinu teada, siis ei saa teised helistada. Anna talle või kaks telefoni kaasa, tavaline olgu siis hääletu peal, erakorraline aga siis sinu kõne ootel:-)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No sellel on ikka vahe kas sa lähed sünnitama koos mehega või mitte. Kui mees ka kaasa tuleb, siis saab tema ka last vaadata. Ei ole need naised nii abitud midagi et üksi midagi tehtud ei saa.
Saab ju nii et mees viib naise haiglasse ära ja siis ise sõidab ja viib lapse kuskile hoidu/hoidja juurde vms….Vaevalt et see naine seal haiglas üksi nii abitu on et kuidagi ei saa oldud…A no samas kui mõelda et rasedad mõned ei saa ise saapaidki jalga, siis jah iial ei või teada.
[/tsitaat]

Teoorias kõik õige, aga praktikas ei pruugi nii minna.
Laps võib sündida ka tunni-paariga.
Mina leian jälle, et isa võiks just naise kõrval olla, mitte last mööda vaenmaid sõidutama ja selleks olekski vaja teavitada vanavanemaid, et kasvõi öösel tulla teisele lapsele järgi või keegi muu tuttav, kes sellega nõus oleks.
Naine ei olegi mingi häda, kuid paljud isad tahavad naise kõrval olla ja sünnitamine pole ka mingi mee lakumine, et tahaksid seal üksi valutada. Asi polegi selles, kui tugev üks või teine meist on, vaid hoopis muus

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.02 09:38; 01.02 09:51; 01.02 11:03; 01.02 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]meil on ka seekord see täitsa päevakorraline mure, kuhu jätta 2-aastane selleks ajaks? Vanim laps on 13-aastane. Peaksin talle kooli helistama, et ta koju tuleks. Koolis aga peab telefon hääletu peal olema. Mingi hetk peab vist ütlema talle, et telefoni ikka hääle peale paneks, lootes, et keegi peale minu ei helista talle kooli ajal.

Meil ei ole kahjuks mitte ühtegi vanavanemat ega sugulast appi paluda:S

[/tsitaat]
Võtaks ikkagi sünnitama minnes väikese kaasa ja suuremale saadaks sõnumi, et peale koolitundide lõppu haiglasse järele tuleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitusmajadesse lastehoid !!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Ikka peab suhtlema lähedastega, et nad valmis oleksid lapse juurde tulema, või enda juurde jätma.
Sünnitasin ise eelmisel aastal haiglas ja ainus, mis mind tõsiselt närvi ajas oli kõrvaltoas olev laps kes vanematega kaasas oli. Ma saan aru, et alguses kaasas on. Kuniks keegi vanavanematest järgi tuleb või nii. Aga neil oligi ta kaasa võetud ja oli plaanis jätta, kuniks ema ja laps ka haiglast välja kirjutatakse.
Laps müttas ringi ja karjus nagu mingi ebard. Kaua me seda mehega ei kannatanud ja läksime, ning rääkisime ämmaemandale, et sellist asja ei tohiks lubada. Asi lahenes ja isa viis lõpuks lapse kuskile ära.
Ütlen ausalt, et vihastasin tõsiselt sellise suhtumisega pere peale. Heaküll, las nende pisike ilmakodanik kasvab lärmava ja trampiva vennakesega, aga meie tahtsime rahu. Meil ka muide veel kaks last.
Kui on ka teisi inimesi läheduses ja eriti veel värske ilmakodanikuga, siis nui neljaks, pead sada prossa ka teistega arvestama
Kokkuvõtteks siis kui kohe pole last kuskile panna, siis võtta kaasa. Aga hakata tegelema sellega, et see laps saaks sealt vanavanemate kätte hoiule nii kiirelt kui võimalik[/tsitaat]

Muu jutuga olen nõus aga väikest last EBARDIKS nimetada on küll ebanormaalne ja seda veel naise poolt,kelle on mitu last omal. Tundud madalalaubaline mats olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 10:53; 01.02 11:06; 01.02 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Muu jutuga olen nõus aga väikest last EBARDIKS nimetada on küll ebanormaalne ja seda veel naise poolt,kelle on mitu last omal. Tundud madalalaubaline mats olema.[/tsitaat]

Mul hoopis kõrge laup. Aga mis puutub sellesse, kuidas last nimetasin, siis olin lihtsalt aus. Ei tundunud see laps eriti normaalne tõesti, kuna sellist kisa tegi ja vanemad pidasid seda lõpp normaalseks.
Millal ükskord hakatakse jälle lapsi kasvatama?
Üle viskab, kui arvatakse, et nende lapsed on nagu maailma nabad.
Mina ei tarinud oma kat last sünnitusmajja kaasa. Kuigi oleksid nad mul istunud seal ka kõvasti vaiksemalt. Sest pean lugu ka teistest. Olen parem aus värdjas ise, kui olen kuss ja kannatan, nagu paljud seda tänapäeval teevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.02 09:38; 01.02 09:51; 01.02 11:03; 01.02 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mul hoopis kõrge laup. Aga mis puutub sellesse, kuidas last nimetasin, siis olin lihtsalt aus. Ei tundunud see laps eriti normaalne tõesti, kuna sellist kisa tegi ja vanemad pidasid seda lõpp normaalseks.
Millal ükskord hakatakse jälle lapsi kasvatama?
Üle viskab, kui arvatakse, et nende lapsed on nagu maailma nabad.
Mina ei tarinud oma kat last sünnitusmajja kaasa. Kuigi oleksid nad mul istunud seal ka kõvasti vaiksemalt. Sest pean lugu ka teistest. Olen parem aus värdjas ise, kui olen kuss ja kannatan, nagu paljud seda tänapäeval teevad.[/tsitaat]

No sellisel juhul on vanemad ebanormaalsed,et ei suuda teistega arvestada. Laps ei ole süüdi,et vanemad teda ei kasvata. Ja eeldada,et väike laps omast tarkusest seda teeks on ka liig.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 10:53; 01.02 11:06; 01.02 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No sellisel juhul on vanemad ebanormaalsed,et ei suuda teistega arvestada. Laps ei ole süüdi,et vanemad teda ei kasvata. Ja eeldada,et väike laps omast tarkusest seda teeks on ka liig.[/tsitaat]

Tead ok, tunnistan tegelikult oma viga. See sõna oli üleliigne.
Lihtsalt kuna meil sündis enneaegne ja niigi oli kõik see lapse sünd nii halva algusega, siis seda enam ma vihkasin hetkel seda kõrval olevat peret. Oleksin tahtnud neile karjuda, et kas teil mõistust ka peas raasuke on?
Mul tol hetkel oli kahju sellest uuest ilmakodanikust kõrvaltoas. Selline lärm ja kisa. Telekas mängis neil ka nii kõvasti kui võimalik.
Aga endal tõesti veri kees. Siiani, kui mõtlen sellele perele. Kuidas üldse nii saab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.02 09:38; 01.02 09:51; 01.02 11:03; 01.02 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tead ok, tunnistan tegelikult oma viga. See sõna oli üleliigne.
Lihtsalt kuna meil sündis enneaegne ja niigi oli kõik see lapse sünd nii halva algusega, siis seda enam ma vihkasin hetkel seda kõrval olevat peret. Oleksin tahtnud neile karjuda, et kas teil mõistust ka peas raasuke on?
Mul tol hetkel oli kahju sellest uuest ilmakodanikust kõrvaltoas. Selline lärm ja kisa. Telekas mängis neil ka nii kõvasti kui võimalik.
Aga endal tõesti veri kees. Siiani, kui mõtlen sellele perele. Kuidas üldse nii saab?
[/tsitaat]

Arvata võib ,et oleksin ise ka närvis olnud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 10:53; 01.02 11:06; 01.02 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Osta lapsele kõnekaart ja see number olgu vaid sinu teada, siis ei saa teised helistada. Anna talle või kaks telefoni kaasa, tavaline olgu siis hääletu peal, erakorraline aga siis sinu kõne ootel:-) [/tsitaat]Lihtsam on olemasoleval mobiilil vibra sisse lülitada. Telefon peaks siis muidugi taskus, mitte koti põhjas olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]meil on ka seekord see täitsa päevakorraline mure, kuhu jätta 2-aastane selleks ajaks? Vanim laps on 13-aastane. Peaksin talle kooli helistama, et ta koju tuleks. Koolis aga peab telefon hääletu peal olema. Mingi hetk peab vist ütlema talle, et telefoni ikka hääle peale paneks, lootes, et keegi peale minu ei helista talle kooli ajal.

Meil ei ole kahjuks mitte ühtegi vanavanemat ega sugulast appi paluda:S

[/tsitaat]

Milline telefon su lapsel on? Ka näiteks päris vanadel nokiatel saab luua erinevaid kõngruppide profiile. Kuna minu laste isal ka päris palju selliseid tööga seotud olukordi, kus telefon pikat kuss peab olema (samas helistatakse alati palju igal ajal), siis tegi ta ainult minu numbrist koosneva kõnegrupi, ja helina seadetest sättis siis nii, et kui telefon hääletu peal, siis minu kõned siiski ainsana helisevad. Seda süsteemi oleme rakendanud enne mõlema lapse sündi ja esimese lapse sünni ajal oli tal ikka mingi eriti vana telefonimudel. Teise sünni ajal tuttuus nutitelefon.

Kui su lapse telefonil aga tõesti ei ole võimalik seda funktsiooni kasutada, siis räägi õpetajatega. Kindlasti lubavad nad asjaolusid arvestades sellisel juhul lapsel telefoni hääletult laual hoida- näeb ta siis ju kohe kui sa helistad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati on keegi. Môtle läbi, kes teie läheduses elavad? Sinu vôi mehe sôbrad, môni hea töökaaslane, môni lasteaiakaaslase ema, tore naaber? Varuvariante peab olema 2-3, ära unusta ka vajalike telefoni numbreid.

Kui sa nt. naabrile iial tere pole öelnud, oleks liig sellist teenust paluda, aga paljud saavad naabritega hästi läbi. Edasi tuleks juba nt. kaugel elav lähisugulane lapsele järgi ja ootaks teie kojutulekut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane aeg tugivõrgustik luua! Kuidas mõtled edaspidi asju korralda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no selline raha ja nimekiri tasulistest lapsehoidjatest peab igal perekonnal olema varnast võtta, kui vaja kiirelt lapsehoidja palgata. ei pea alati oma tugivõrgustikku tasuta teenuste saamiseks ära kasutama ja siis kurtma, et keegi ei saa/ei taha tulla tasuta tööd tegema. sinu lapsed, sinu pere, sinu rahakott, sinu planeerimine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]no selline raha ja nimekiri tasulistest lapsehoidjatest peab igal perekonnal olema varnast võtta, kui vaja kiirelt lapsehoidja palgata. ei pea alati oma tugivõrgustikku tasuta teenuste saamiseks ära kasutama ja siis kurtma, et keegi ei saa/ei taha tulla tasuta tööd tegema. sinu lapsed, sinu pere, sinu rahakott, sinu planeerimine. [/tsitaat]
linnas võib selline asi ju toimida, aga maal mitte eriti. samuti ei pruugi lähinaabrite hulgas olla ühtegi sobilikku inimest- ei kutsu ju last hoidma inimest, kes endagagi eriti hakkama ei saa ja kui lisada siia veel see, et on ka sünnitusi, mis kestavad alla tunni (minul on kõige lühem olnud 45min), siis on valikud suht väikesed, või kuidas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 08:15; 01.02 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnituse kulgu on võimatu ette ennustada- alati võib asi minna väga kiiresti või väga aeglaselt või siis hoopis kriitiliselt (erakorraline keisrilõige nt. verejooksu vm. ägeda seisundi tõttu). Minu meelest väikelaps haiglasse sünnituse juurde küll ei sobi. Ämmaemandatel pole võimalus last püsivalt jälgida, sest neil on oma töö vaja teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

KUS ON LAPSE ISA,TEMA JU VAATAKS LAST,MIS KÜSIMUS???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me elame maal. Naabriga oli kokkulepe, et kui tema kolmas laps peaks hakkama sündima sellisel ajal, mil tal ei ole kedagi omadest lähedal (ema ei sõida autoga ja elab linnas, mees oli sõjaväelane ja teatud graafikuga tööl), siis tulen kohe, esimese kõne peale seniks laste juurde, kuni omad kohale jõuavad. Hoidsin igaks juhuks kogu aeg telefoni lähedal (töötan kodus). Laps otsutas aga sündida sellisel ajal kui kõik lähedased olid parasjagu tema juures 🙂
Meil on küll naabreid, kellega saab sellistes asjdes kokku leppida. Me ei ole lähedased, aga keegi ei jätaks hätta.
Kui linnas elasime, siis olid seal samasugused naabrid, kes oleks hädast välja aidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]meil on ka seekord see täitsa päevakorraline mure, kuhu jätta 2-aastane selleks ajaks? Vanim laps on 13-aastane. Peaksin talle kooli helistama, et ta koju tuleks. Koolis aga peab telefon hääletu peal olema. Mingi hetk peab vist ütlema talle, et telefoni ikka hääle peale paneks, lootes, et keegi peale minu ei helista talle kooli ajal.

Meil ei ole kahjuks mitte ühtegi vanavanemat ega sugulast appi paluda:S

[/tsitaat]

Noh, siis helistad õpetajate tuppa ja palud, et laps telefoniga välja toodaks, sest on perekondlik hädaolukord.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Pereelu ja suhted Sünnitama aga pole 2aastast kusagile jätta……

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.