Esileht Sünnitus Sünnitama minek

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Sünnitama minek

Postitas:

Mul selline natuke rumal küsimus, ärge kõvasti lööge 🙂 viimasest sünnitusest üle 7a möödas, ei mäleta enam….kas siis kui sünnitama lähen st lähen sinna vastuvõtu tuppa (Pelgulinna sünnitusmajja nt) kas ma koti koos asjadega raban kohe kaasa autost, või saab mees need hiljem nt autost tuua kui esmane läbivaatus tehtud ja teada juba kas hakkan lähiajal sünnitama või saadetakse veel koju?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 16:49; 21.01 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähed ikka koos oma asjadega, kuigi vist pärast saab mees asjad järgi tuua, sest algul lähed ju sünnitustuppa kus neid asju pole vaja ja pärast kui laps käes, siis kolid palatisse. Meil Pärnus igatahes on/oli nii, et asjad panime hoiule vastuvõtu kabinetti ja kui olime palatisse läinud, siis läks mees asjadele järgi.
Ja kui sul ikka sünnitustegevus käib, siis sind keegi ära ei saada. 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 17:45; 22.01 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti hämmastav, et eestlane nii allaheitlik on: lähen haiglasse ja kaotan igasugused inimõigused jmt õigused ja ainsad õigused on haiglapersonalil???
Lambad olete?
5a tagasi hävines minu tervis, olin pool aastat haiglas, poole mõistusega sanitarid/õed/arstid põrkusid vastu mind. Terve mõistusega tegelased olid väga meeldivad ja ilma nendeta ma elus täna poleks.
Käisin just hiljuti ühte oma lähedast sarnase probleemiga haiglasse sisse kirjutamas. Kui osakonda sisenesin siis “teatud” kaader tõmbus klistiiri ruumi, normaalne rahvas ütles “tere taas!”. Lõõpisin vastu, et vara veel, aga eks ma vast ikka jõuan jah varsti.

0
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Nagu eelmine vastas, see, et keegi läheb sünnitama, ei võta talt liikumisvabadust. Mina pole kummagi lapsega kohvrit vastuvõtutuppa kaasa tassinud.

Kohvris siiski võivad olla ka sünnituseks vajalikud asjad nagu näiteks sussid, villased sokid, mehele vahetusriided ja -jalatsid (nt lühikesed püksid).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teemaalgataja…ma ei mõelnudki, et mingid õigused kaotan kui sünnitama lähen vms või kaotan liikumisvabaduse, pigem mõtlesingi, et kui kotis ongi nt mehele riided ja veepudel ja sokid vms või endale midagi, mida võib sünnitustoas vaja minna, et kas siis mõtekas kott kohe kaasa rabada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 16:49; 21.01 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie panime jalga sussid, mul olid ekstra veel jalas sokid, aga need võtsin ära sest olin vannis. Vett sai koridorist veeautomaadist, hea et ei hakanud veepudelit kaasa tarima (eelkõige jõin pisikeste lonksudega vett mina). Mehel oli nutitelefon taskus, riideid ta ekstra sünnituseks ei vahetanud, võttis kampsuni pealt ära kuna tuba oli soe.
Ise ma ei tundnud puudust millestki, isegi muusikat ei tahtnud ma sünnitades/sünnitustoas kuulata. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 17:45; 22.01 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka saad ka asjad hiljem järgi tuua autost. Ma ise sünnitasin detsembri keskel just nüüd. Läksin Pelgusse kontrolli, koti jätsin autosse. Kui selgus, et on parem, kui haiglasse jään, siis käisime veel mehega poes snäkke ostmas ja võtsime autost koti ja alles siis läksime tagasi vastuvõttu, samal ajal kui me poes käisime, vormistati vahepeal haigalsse jäämise paberid korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Sünnitus Sünnitama minek

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.