Esileht Sünnitus Sünnitama Pelgu või ITK?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Sünnitama Pelgu või ITK?

Postitas:

Kuhu minna sünnitama?

Ma tean, et sel teemal palju diskuteeritud ja igale oma. Aga siiski. Kas on emasid, kes viimase 5a jooksul sünnitanud mõlemas sünnitusmajas ja oskaks võrrelda. Mul endal kogemus ainult ITK’ga.

Või oskab mõni ämmaemand kaasa rääkida.

Kummas on paremad sünnitusjärgsed tingimused. Kummas sünnitab rohkem inimesi ja kummas on rohkem privaatseid sünnitusjärgseid palateid ning suurem tõenäosus saada ema-lapse palat?

Nimelt on mul väga kehv kogemus justnimelt sünnitusjärgse taastumisega ning väga suur privaatsusevajadus. Minu jaoks on kõige hirmsam osa sünnituse juures see kui pean hiljem vigasena/väsinuna ruumi jagama ja valudes ning aegluubis end teise koridori otsa wc-sse ja pesema vedama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No seda on väga raske arvata, mis konkreetsel kuupäeval ühel või teises toimub. Ise olen 2x ITK-s sünnitanud ja mõlemad korrad perepalati saanud. Mul on vist kõik tuttavad ITK-s sünnitanud ja ka perepalati saanud 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemad haiglad on tasemel nii personali kui ka sisustuse jm poolest. Kaasaegsed ja head võimalused nii emale kui beebile.

Vali puhtalt sisetunde ka asukoha järgi.

Privaatpalati saamine on igal pool juhuslik, oleneb sinu sünnituse kellaajast, sünnitajate hulgast jne. Praegu püütakse nagunii panna võimalikult eraldi emad.

Kui privaatsuse vajadus väga suur siis mine üldse Paidesse cm väiksesse kohta kus ongi ainult peretoad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii on raske öelda. Ma olen viimased 2x Pelgus sünnitanud. Esimene kord oli laupäev – sündis ainult 5 last. Väga rahulik, jätkus nii ämmaemndaid kui ka palateid. Teine kord oli esmaspäev ja väike rekord – sel päeval sündis 22 last. No siis tõesti ei jätkunud sünnitustube, perepalatid olid ka otsas. Eks see sõltub kalendrikuust ka. Väidetavalt viimastel aastatel on juulis sündimus üsna kõrge (ma sünnitasin ka juulis).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemas haiglas on super töötajaid kui ka mitte nii häid töötajaid. Õnnemäng. Sama on palatitega, mida soojemaks kuud lähevad, seda rohkem lapsi sünnib. Mina läheks sünnitama sinna kus arvel olen.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Sünnitus Sünnitama Pelgu või ITK?