Esileht Sünnitus Sünnitamine ITKs praegusel ajal ja covid testist keeldumine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 68 )

Teema: Sünnitamine ITKs praegusel ajal ja covid testist keeldumine

Postitas:
Kägu

Küsimused neile, kes on alles hiljuti sünnitanud ITKs ja keeldunud covid testist. Vaktsiini, testi ja propaganda pooldajatel pole vaja üldse sõna võtta, selleks on muud teemad 😉 

Milline on sünnituspalat, kuhu teid paigutati? Kas ruum on isoleeritud?

Kas tugiisik saadeti koju tagasi?

Milline on sünnitusjärgne palat? Kas palat on ikka sünnitusjärgses osakonnas või tõesti covid patsientidega ühes, nagu ühe foorumi teema all kirjutatud?

Kas testist keeldujal on võimalik võtta ema ja lapse palatit?

Kas vastsündinu eraldatakse emast?

Kuidas teisse üldse suhtuti terve haiglas oleku aja, kui testist keeldusite?

 

Tänud ette kõigile, kes vaevuvad vastata. Hoidke ikka pea püsti ning jääge enda tõekspidamistele kindlaks!

+3
-38
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mingi nurga alt võib sellest ju proovida aru saada, et on inimesi, kes ei vaktsineeri ennast, aga miks peaks testist keelduma? Mõelge sellele, kui suure koormuse all niigi haiglatöötajad on. Milleks tekitada lisapingeid? Mulle korduvalt covidi testi tehtud ja võin kinnitada, et nad ei paigalda ajju kiipi sellega 😉

 

+37
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõigile küsimustele vastuseks, ei, sul pole mitte mingit õigust tulla sünnitusmajja ja olla potentsiaalne mõrvav mulle ja mu lapsele. Ei austa teisi sünnitajaid ja vastsündinuid ega meditsiini? Urineerid kõrges kaares kõigile seadustele?

Fain, aga palun ära palu abi meditsiinisüsteemilt ka.

+45
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui testist keeldud, siis koheldakse sind kui koroonahaiget. Mõtle nüüd ise edasi…tõesti arvad, et tugiisik võib jääda sinu juurde, kas tõesti pannakse sind koos teistega ühte palatisse (muidugi oled eraldi isolaatoris, kus võid sattuda kõrvuti sünnitama koroonahaigega), miks peaksid saama veel perepalati? Last ei eraldata, saad lapsega tegelemisel kanda maski. Ja koroonaviiruse jaoks on olemas eraldi alafoorum, teinud sinna oma teema parem.

+27
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sünnita parem kuskil põllul, ei tee keegi sulle testi seal.

+25
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma tänan vastuste eest! Nagu juba kirjutasin, kui minu küsimused ei ole teie vaadetega samad ja adekvaatset vastust anda ei ole, siis pole vaja siin teema all vastata! 🙂 Ootan vastuseid inimestelt, kes mõtlevad veel oma peaga! Teistele vastajatele, kelle arvates peaks meditsiiniabist loobuma ja põllul sünnitama, ilmselt teie silmi ei ava mitte ükski fakt, sest massimeedia propaganda on oma töö teinud, aga soovin teile edu ja positiivsust igaks päevaks!

+5
-49
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma tänan vastuste eest! Nagu juba kirjutasin, kui minu küsimused ei ole teie vaadetega samad ja adekvaatset vastust anda ei ole, siis pole vaja siin teema all vastata! ???? Ootan vastuseid inimestelt, kes mõtlevad veel oma peaga! Teistele vastajatele, kelle arvates peaks meditsiiniabist loobuma ja põllul sünnitama, ilmselt teie silmi ei ava mitte ükski fakt, sest massimeedia propaganda on oma töö teinud, aga soovin teile edu ja positiivsust igaks päevaks!

Kui adekvaatselt arutleda tahad, siis tee seda oma tuttavatega. Te ju kõik mõtlete oma peaga, miks tuled siis siia lollide käest küsima?

+37
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvad, et haiglas tehakse õla peale patsutus ja kiidetakse takka, et oi kui tubli ja oma peaga mõtlev inimene ikka?

+29
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sünnita kodus. Meditsiin on ju pähh.

+24
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No nagu arvata oli, tulevad siia reostama inimesed, kellesse need küsimused absoluutselt ei muutu ja kes keelduvad jääma viisakaks inimeste suhtes, kellel on teised maailma vaated! Igatahes siin keegi viitas urineerimist seadustele. Tee endale seadused kõige pealt selgeks ja siis tule alles nende peale urineerimisest rääkima!

Ei arva, et haiglas õlale patsutatakse ja ei oota ka seda!

Ja kes on väitnud, et siin lollid koos on? Teie arvates ilmselt küll, teistsuguse maailmavaatega inimene on loll, nagu teie vastustest näha on 🙂 Aga tõesti on väga rumal tulla kommenteerima teema alla, mis teid ei puuduta või mida te ei suuda seedida! Mina ei kommenteeri teisiti mõtlejate postitusi, sest inimesed on erinevad, vaated, uskumused ja tõekspidamised samuti! Minugi poolest testige teie end kasvõi iga päev, laske endale ja oma lastele vaktsiini teha, see on teie otsus! Me elame vabal maal!

+5
-31
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis vastusi sa ootad veel? Kõik on sulle juba öeldud.

+27
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p class=”MsoNormal”><span lang=”ET” style=”mso-ansi-language: ET;”>Ma ise ei ole ka massvaktsineerimise pooldaja (arvan, et seda peaks tegema sihtgrupile, läbipõdenute vaktsiinipass peaks kauem kehtima jne), aga ma praegu ei saa aru, miks sa täiesti arusaamatul põhjusel testimisest keeldud? Selliste põhimõtete pärast solgitaksegi mittevaktsineeritute mainet ja sõimatakse lamemaalasteks neid. </span></p>
<p class=”MsoNormal”><span lang=”ET” style=”mso-ansi-language: ET;”>Nakkusohutuse kontroll on ju nagu iga teine meditsiiniline uuring, mida haiglates läbi viiakse – samamoodi tehakse ju kõigile rasedatele näiteks HIV ja hepatiidi test. Kui põeksid tuberkuloosi või grippi vmt, siis sind samamoodi ju isoleeritaks teistest patsientidest ja selle diagnoosimine on ju ometi oluline. Mille poolest Covid testimine teistest viirushaigustest erineb?</span></p>

+35
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti arusaamatu, miks testist keelduda, kui see on mõeldud teiste rasedate ja vastsündinute ning meditsiinipersonali kaitsmiseks. Aga soovitan sul haigla poole otse pöörduda oma küsimustega. Saad kõige adekvaatsemad vastused oma küsimustele, kuna hetkel karmistatakse piiranguid.

+34
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sünnita kodus siis. Mis sa ronid sinna haiglasse, kui arstid oled oma ajus juba ette lollideks mõelnud, sest arstid ju usuvad vaktsiine ja maske ja teste…

+28
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Et su maailmavaade on tekitada kõikidele väga palju tööd juurde, oodata sealjuures luksklassi teenindust, lihtsalt sellepärast, et sa oled…universumi valitseja või miskit?

+30
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on med.töötajatest kahju. Vähe sellest, et nad peavad intensiivis abistama neid vaktsineerimata inimesi, peavad nad tegelema ka täisidiootidega, kes ei lase end testida. Ma loodan, et see ajukärbe möödub koos sünnitusega.

+33
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Okei. Siin saidil on ajupestud inimesi rohkem, kui arvasin. Lasen teil rahulikult reostada teemat ja ei viitsi rohkem rumalaid ning teemaväliseid vastuseid jälgida 🙂 Loodetavasti saate õhtul ikka magada, sest on näha, et teema ajas teid ikka väga leili.

Kena päeva jätku ja mingu teil kõik hästi!

+6
-29
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Okei. Siin saidil on ajupestud inimesi rohkem, kui arvasin. Lasen teil rahulikult reostada teemat ja ei viitsi rohkem rumalaid ning teemaväliseid vastuseid jälgida ???? Loodetavasti saate õhtul ikka magada, sest on näha, et teema ajas teid ikka väga leili. Kena päeva jätku ja mingu teil kõik hästi!

Kahju, et sinusugune paljuneb.

+17
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

minul samad küsimused, ootan ka vastuseid.  ma ka ennast torkida ei taha lasta, mul on võetud eraämmakas, oleme valmis ka kodus sünnitama, haiglas saab valida kas mask või test. tugiiisik pole mulle nii oluline, sünnitusplaan on olemas. eks paista.

teemaalgataja, mitmes nädal sul on?

+5
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui teemaalgataja haiglast vastused saab, siis võiks ta need ka siia postitada.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isolaatorisse pannakse, st oled sünnitusjärgses palatis üksi. Sealt välja minna ei või, kedagi sinu juurde tulla vaatama ei või. Tugiisikut olla ei või. Last kuhugi ära ei viida ja pead kandma maski kogu sünnituse aja ja siis, kui keegi meditsiinitöötaja sinu juurde tuleb ja peaksid kandma maski ka siis, kui beebiga tegeled.

Isolaatorisse sisenemine-väljumine võtab aega ja kui sul abi vaja, võtab sinuni jõudmine kauem aega. Seda võid ise arvata, mida arvatakse, kui keeldud testist ja teed teiste elu lihtsalt niisama natuke raskemaks. Sulle meeldiks, kui keegi teeks tühisel põhjusel või suisa põhjuseta sinu tööd keerulisemaks? Küllap käitutakse sinuga siiski professionaalselt.

+28
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isolaatorisse pannakse, st oled sünnitusjärgses palatis üksi. Sealt välja minna ei või, kedagi sinu juurde tulla vaatama ei või. Tugiisikut olla ei või. Last kuhugi ära ei viida ja pead kandma maski kogu sünnituse aja ja siis, kui keegi meditsiinitöötaja sinu juurde tuleb ja peaksid kandma maski ka siis, kui beebiga tegeled.

Isolaatorisse sisenemine-väljumine võtab aega ja kui sul abi vaja, võtab sinuni jõudmine kauem aega. Seda võid ise arvata, mida arvatakse, kui keeldud testist ja teed teiste elu lihtsalt niisama natuke raskemaks. Sulle meeldiks, kui keegi teeks tühisel põhjusel või suisa põhjuseta sinu tööd keerulisemaks? Küllap käitutakse sinuga siiski professionaalselt.

Ma olen isolaatoriga nous. Sinna saab ka eraämmaka võtta?  Ma lahen haiglasse sünnitama ja voimalikult ruttu koju tagasi.  Ma ei lähe sinna elama.
teemaalgataja, jata oma iimeil, vahetame infot

+2
-25
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilma tekstita käsitletakse sind ka sünnituse ajal kui covid haiget. Personal on kõik kaitseülikondades ning kõrvalisi isikuid ei lubata. Võimalik et samast haiglast pärit ämmakas on lubatud, mujalt pärit saatjad kindlasti ei ole. Kui peaksid vajama keisrit siis ka kogu operatsioonimeeskond peab olema kaitseülikondades.

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minul samad küsimused, ootan ka vastuseid. ma ka ennast torkida ei taha lasta, mul on võetud eraämmakas, oleme valmis ka kodus sünnitama, haiglas saab valida kas mask või test. tugiiisik pole mulle nii oluline, sünnitusplaan on olemas. eks paista.

teemaalgataja, mitmes nädal sul on?

testimine ei ole ju torkimine. teil on rasedusega ajud ikka täiesti pehmeks läinud

+24
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minul samad küsimused, ootan ka vastuseid. ma ka ennast torkida ei taha lasta, mul on võetud eraämmakas, oleme valmis ka kodus sünnitama, haiglas saab valida kas mask või test. tugiiisik pole mulle nii oluline, sünnitusplaan on olemas. eks paista.

teemaalgataja, mitmes nädal sul on?

testimine ei ole ju torkimine. teil on rasedusega ajud ikka täiesti pehmeks läinud

Syljest voetakse siis proov või??

0
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu teada testita ei saa. Kui testi ei tee, siis võid joonelt koju tagasi minna. See on esimene asi, mis tehakse. Võibolla ainult siis pääsed, kui nii viimasel hetkel lähed, et koridoris sünnitama hakkad. Siis vast võetakse tõesti kõigepealt sünnitus vastu ja alles siis muud protseduurid.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isolaatorisse pannakse, st oled sünnitusjärgses palatis üksi. Sealt välja minna ei või, kedagi sinu juurde tulla vaatama ei või. Tugiisikut olla ei või. Last kuhugi ära ei viida ja pead kandma maski kogu sünnituse aja ja siis, kui keegi meditsiinitöötaja sinu juurde tuleb ja peaksid kandma maski ka siis, kui beebiga tegeled.

Isolaatorisse sisenemine-väljumine võtab aega ja kui sul abi vaja, võtab sinuni jõudmine kauem aega. Seda võid ise arvata, mida arvatakse, kui keeldud testist ja teed teiste elu lihtsalt niisama natuke raskemaks. Sulle meeldiks, kui keegi teeks tühisel põhjusel või suisa põhjuseta sinu tööd keerulisemaks? Küllap käitutakse sinuga siiski professionaalselt.

Ma olen isolaatoriga nous. Sinna saab ka eraämmaka võtta? Ma lahen haiglasse sünnitama ja voimalikult ruttu koju tagasi. Ma ei lähe sinna elama.

teemaalgataja, jata oma iimeil, vahetame infot

Oh püha lihtsameelsust, et kohe lähedki teed 2h asja ära nagu wc käik jah? Tead, mul on 3 last ja sa naiivitar ei kujuta ettegi, millega üks sünnitus lõppetada võib ja kaua sees haiglas pead olema.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma täiesti sõbralikult küsin, miks sa lähed haiglasse, kui oled juba ette otsustanud, et sealne töökorraldus ei sobi ja meditsiinitöötajaid ei usalda?

+30
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Sa ei karda et kolm doosi saanud meditsinitöötajate ogakehad sind ja Su beebit mõjutama hakkavad? Parem võta doula ja sünnita kodus.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minul samad küsimused, ootan ka vastuseid. ma ka ennast torkida ei taha lasta, mul on võetud eraämmakas, oleme valmis ka kodus sünnitama, haiglas saab valida kas mask või test. tugiiisik pole mulle nii oluline, sünnitusplaan on olemas. eks paista.

teemaalgataja, mitmes nädal sul on?

testimine ei ole ju torkimine. teil on rasedusega ajud ikka täiesti pehmeks läinud

<p style=”text-align: left;”>Syljest voetakse siis proov või??

Titt oled või?</p>

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 68 )


Esileht Sünnitus Sünnitamine ITKs praegusel ajal ja covid testist keeldumine