Esileht Sünnitus Sünnitamine ITKs praegusel ajal ja covid testist keeldumine

Näitan 8 postitust - vahemik 61 kuni 68 (kokku 68 )

Teema: Sünnitamine ITKs praegusel ajal ja covid testist keeldumine

Postitas:
Kägu

Kõigile küsimustele vastuseks, ei, sul pole mitte mingit õigust tulla sünnitusmajja ja olla potentsiaalne mõrvav mulle ja mu lapsele. Ei austa teisi sünnitajaid ja vastsündinuid ega meditsiini? Urineerid kõrges kaares kõigile seadustele?

Fain, aga palun ära palu abi meditsiinisüsteemilt ka.

Sa oled ausalt haige inimene et sõimad teist mõrvariks. Selliste sõnade eest ma laseks su ip välja uurida ja vastutusele võtta.

Mingi lumehelbeke oled?

+3
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja positiivne PCR võib, aga ei näita tingimata nakkusohtlikkust.

Sellest ka segadus… Kui tuleb positiivne, kas nagu arvestatakse ka seda, et kas on enne sümptomeid, peale sümptomeid, mitu nädalat peale sümptomeid (ja nakkuslikkust) jne.

Praegu hakkab arvatavasti neid PCR positiivseid väga palju tulema, ei teagi, mis peale hakatakse.

Haiglas teatakse väga hästi, mis peale hakatakse. Esitkes näitab PCR test praegu juba seda, kas tegu on no, värske või vana nakkusega. Vana nakkusega on viiruskoopiaid limaskestal palju vähem. Teiseks tehakse valepositiivse testi kahtlusel koheselt antikehade analüüs ja ka selle järgi on võimalik midagi arvata. Kolmandaks võetakse patsiendilt põhjalik anamnees eelnevate sümptomite ja võimalike kokkupuudete kohta. Peale kõike seda saab inimese nakkusohtlikkust juba päris hästi hinnata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei taha üldse norida kellegagi, saan igati aru inimestest, kes kardavad näiteks vaktsineerida, endalgi mitmeid selliseid tuttavaid. Aga lihtsalt huvitav oleks teada, miks inimesed ikka veel testimist kardavad? St ma eeldan, et täna ilmselt keegi enam mingit vatitikuga kiibistamise nalja ju ei usu (või kui usuks, siis ei saaks üldse haiglasse minna, sest kardaks ka nö “maskiusse”), miks siis vastumeelsus testimise suhtes?

Ja ei pea tikuga testi tegema. Kuristamisega saab ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei taha üldse norida kellegagi, saan igati aru inimestest, kes kardavad näiteks vaktsineerida, endalgi mitmeid selliseid tuttavaid. Aga lihtsalt huvitav oleks teada, miks inimesed ikka veel testimist kardavad? St ma eeldan, et täna ilmselt keegi enam mingit vatitikuga kiibistamise nalja ju ei usu (või kui usuks, siis ei saaks üldse haiglasse minna, sest kardaks ka nö “maskiusse”), miks siis vastumeelsus testimise suhtes?

Põhimõtteliselt, et süsteemile vastu astuda. Ma olen terve inimene ja terve inimene ei pea end profülaktiliselt testima ega lapp näos ringi käima.

Terve inimene sünnitab kodus. Milleks sa haiglasse tahad minna?

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei taha üldse norida kellegagi, saan igati aru inimestest, kes kardavad näiteks vaktsineerida, endalgi mitmeid selliseid tuttavaid. Aga lihtsalt huvitav oleks teada, miks inimesed ikka veel testimist kardavad? St ma eeldan, et täna ilmselt keegi enam mingit vatitikuga kiibistamise nalja ju ei usu (või kui usuks, siis ei saaks üldse haiglasse minna, sest kardaks ka nö “maskiusse”), miks siis vastumeelsus testimise suhtes?

Ja ei pea tikuga testi tegema. Kuristamisega saab ka.

mina olen see “lumehelbeke”, kes selle ninast võetava testiga kuidagi hakkama ei saa. Pole üldse vaktsineerimise, maskide või testimise vastane (olen vaktsineeritud), aga ma ei tea, kas mul on see ninaehitus siis tundlikum kui teistel (mul vahesein kõver), aga no põrgulikult valus on. Viimane kord taheti mulle itk-s protseduurile minekuks testi teha, aga ma ei saanudki selle pulgaga susimisega hakkama, ja kuna otseselt hädavajalik see test lõpuks polnud (ma ei jäänud haiglasse), siis jäigi tegemata. Nüüd peaks varsti sünnitama minema ja mul on täitsa mure testi tegemise ees. Kuristamisega testi mulle itk-s ei pakutud, see võimalus lahendaks kogu  mu probleemi.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lase tôesti välja uurida, see pole normaalne käitumine.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõigile küsimustele vastuseks, ei, sul pole mitte mingit õigust tulla sünnitusmajja ja olla potentsiaalne mõrvav mulle ja mu lapsele. Ei austa teisi sünnitajaid ja vastsündinuid ega meditsiini? Urineerid kõrges kaares kõigile seadustele?

Fain, aga palun ära palu abi meditsiinisüsteemilt ka.

Sa oled ausalt haige inimene et sõimad teist mõrvariks. Selliste sõnade eest ma laseks su ip välja uurida ja vastutusele võtta.

Lase tôesti välja uurida, selline käitumine pole normaalne.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõigile küsimustele vastuseks, ei, sul pole mitte mingit õigust tulla sünnitusmajja ja olla potentsiaalne mõrvav mulle ja mu lapsele. Ei austa teisi sünnitajaid ja vastsündinuid ega meditsiini? Urineerid kõrges kaares kõigile seadustele?

Fain, aga palun ära palu abi meditsiinisüsteemilt ka.

Sa oled ausalt haige inimene et sõimad teist mõrvariks. Selliste sõnade eest ma laseks su ip välja uurida ja vastutusele võtta.

Lase tôesti välja uurida, selline käitumine pole normaalne.

Ei olnud küll see keda kirjutas, aga nimetada kedagi POTENTSIAALSEKS mõrvariks kui ta teiste elud ohtu seab ei ole nüüd küll mitte mingi seaduse kohaselt mingi laim mille alusel kedagi vastutusele võtta. Ilmselgelt te isegi ei tea laimu definitsiooni, niisama lahmite, sest kohtusse kaebamine on viimasele ajal uus pop viis inimesi hirmutada.

Analoogse näitena, kui keegi purjus peaga autoroolis on, siis on ka tegu POTENTSIAALSE mõrvariga.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 61 kuni 68 (kokku 68 )


Esileht Sünnitus Sünnitamine ITKs praegusel ajal ja covid testist keeldumine