Esileht Beebi ja mitmikud Sünnitoetus omavalitsuses

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Sünnitoetus omavalitsuses

Postitas:

Kas keegi oskab vastata sellisele kúsimusele. Nimelt minu lapse isa oli eelnevalt eluaeg sissekirjutatud vallas aga kuna soetasime omale korteri alevisse registreerisime ennast siia alates Mai kuust. Et toetust saada peab vähemalt üks vanem olema aasta otsa ühe aadressiga. Kas ongi siis nii et ma ei saa oma alevist sünnitoetust kuna aasta pole ju täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui omavalitsuse määruses on nii kirjas, siis nii ongi. Mis aleviga täpsemalt tegu on? Meil on ka nii, et lapse isa ja ema erinevates valdades sisse kirjutatud. Minu vallas peab olema vähemalt üks vanem vähemalt pool aastat olnud sissekirjutatud, mehe vallas on aga märge, et lapse ema peab olema vähemalt pool aastat olnud sisse kirjutatud. Ise elame linnas ja kunagi hiljem kirjutame end siia sisse ka. Enne aga võtame valla toetused 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline kohalik omavalitsus? Kas vald ja alev asuvad erinevates omaqvalitsustes?

Kui te jäite sama valla territooriumile aga lihtsalt mingi küla asemel elate nüüd alevis, siis pole veel näinud, et ühe OV piires esitatakse nõuded konkreetsele aadressile…ikka on nõue, kui kaua peab olema selle valla kodanik oldud.

Seega täpsusta, palun, milline alev(mis vallas) ja kas eelmine elukoht oli sama või mõni teine vald?
Kas praeguses OV on nõue mõlema vanema 1a elamisele?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eeldan, et nimetatud alev ei asu samas omavalitsuses, kus enne elasite. Kui asub, siis probleemi pole. Kui ei asu, st kolisite teise omavalitsusse, siis kahjuks tõesti reeglite järgi teil õigust sünnitoetust saada ei ole. Tõsi, soovitan siiski minna vallavalitsusse rääkima, vahel tullakse ka vastu, olen kuulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegemist Vändra vallaga ja ise kolisime Vändra alevisse. Aga juba uurisin, et kuna kohe varsti moodustub uus Põhja-pärnumaa vald saavad teha erandi. Aga eks kui laps tuleb(kohe varsti:)) siis saan üle küsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Sünnitoetus omavalitsuses

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.