Esileht Sünnitus Sünnitus armiga emakaga

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Sünnitus armiga emakaga

Postitas:
Kägu

Tere! Eelmine laps sündis kaks aastat tagasi keisrilõikega. Nüüd on plaanis loomulik sünnitus. Keisriarmi vaadati UH-ga enne rasedust, öeldi, et korras, rohkem pole sellele tähelepanu pööratud. Mul on aga armipiirkonnas päris tugevad rebivad valud, raske on kõndida ja liigutada tihtipeale. Nii halb siiski pole, et erakorrasliselt kuhugi pöörduma peaks.

Kas keegi on valu tegeva emakaarmiga edukalt ise sünnitanud? Kas armi on eelnevalt sümptomite esinedes uuritud (UH või MRT?)?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul oli vahe väiksem ja plaanis oli 32 rasedusnädalal arm üle kontrollida. Laps aga sündis varem ja otsustati kohe keisri kasuks.

Räägi oma ämmaemandaga sellest või ehk sul tulemas mõni UH? Võid kontrolli tegevalt arstilt nõu küsida.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on ka armiga emakas. Vahe kahe sünnituse vahel on küll suurem aga samuti tundsin valusid armi kohal. Ultraheliga vaadati üle ja öeldi, et kõik ok ja pole probleemi sünnitada ise. Sain aru, et kui reaalselt mingi oht seoses nende valudega on.. oleks ultrahelis ka midagi näha. Aga muidu Sünnitusel lihtsalt on rohkem inimesi juures ja ollakse valmis iga hetk, kui midagi juhtub (arm rebeneb vms) keisriks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul ka arm valutas, aga seda pidi paljudel olema. Enne sünnitust armi olukorda küll ei kontrollitud ega mõõdetud (isegi siis mitte kui kurtsin arstile valu). Sünnitust hakati esilekutsuma (muud põhjused) ja peale 8 tundi sünnitamist muutus valu tugevaks ja pidevaks. Otsustati erakorraline keiser teha – opi ajal selguski, et arm oli rebenenud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul oli esimene sünnitus erakorraline keiser, teine loomulik, probleeme ei esinenud.

0
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Sünnitus Sünnitus armiga emakaga